online-egitimler-bogazici-enstitusu
Boğaziçi Enstitüsü Yorumları & Boğaziçi Enstitüsü Şikayet & Sertifika Geçerliliği

Boğaziçi Enstitüsü Yorumları & Boğaziçi Enstitüsü Şikayet & Sertifika Geçerliliği


Boğaziçi Enstitüsü Akademisyen YorumlarıBoğaziçi Enstitüsü Yorumları, Boğaziçi Enstitüsü Şikayet, Boğaziçi Enstitüsü sertifika Geçerliliğicemal zehirbegüm atagüneş çetin gerger

Boğaziçi Enstitüsü yorumları, öğrencilerimizin memnuniyeti ile bizleri gururlandıran birçok övgünün yapıldığı yorumlardır. Aşağıda farklı eğitimlere katılmış öğrencilerimizin yapmış olduğu, Boğaziçi Enstitüsü öğrenci yorumları ve şikayetleri yer almaktadır. 

boğaziçi enstitüsü yorumları

Boğaziçi Enstitüsü Yorumları & Mezun Miniklerimiz:)

Boğaziçi Enstitüsü Şikayet

 

Boğaziçi Enstitüsü mezunlarıBoğaziçi Enstitüsü mezun öğrencileriBoğaziçi Enstitüsü sertifika alan mezunlarBoğaziçi Enstitüsü sertifika alan öğrencilerBoğaziçi Enstitüsü sertifika kazanan mezun öğrenciler

boğaziçi enstitüsü sertifika geçerliliğisertifika kazanan öğrenciboğaziçi enstitüsü şikayet ve sertifikaboğaziçi enstitüsünden sertifika kazanan öğrenci

boğaziçi enstitüsü sertifikası geçerli mi

Boğaziçi Enstitüsü Şikayet & Yorumlar

Murat Aydın - Kayseri 

Uzaktan online tıbbi sekreterlik eğitimi ile almış olduğum sertifika sayesinde, 2 ay gibi kısa bir sürede, güzel bir iş bulma fırsatım oldu. Ayrıca Boğaziçi Enstitüsünün Avrupa ülkelerinde geçerli olan ayrı bir sertifika vermesi de, bizim için ekstra tercih edilebilirlik nedeni olmaktadır. Yaşımın genç olması nedeniyle Avrupa'ya gitme hayali bulunan biri olarak, uluslararası tıbbi sekreterlik belgesinin önemli oranda işe yarayacağını düşünüyorum. 

Cihan Korkmaz 

Boğaziçi Enstitüsü SEO dersleri almam, iş hayatımda da muhteşem etkiler yaratmıştır. Zira daha öncesinde birçok web sitesine SEO çalışması yapmış olsam da, böyle önemli bir kurumdan SEO eğitimi sonrasında aldığım SEO uzmanı sertifikası iş hacmi mi dörde katladı diyebilirim. 

Özellikle anlaşma esnasında Boğaziçi Enstitüsü SEO uzmanı sertifikası sahibi olduğumu öğrenen müşterilerim, SEO konusunda bana daha fazla güvenmeye başladılar. Bunun yanında uluslararası ek bir sertifikamın olması, neredeyse gelen tüm işleri doğrudan almamı sağlamaktadır. İş hayatıma kattığı olumlu katkılardan dolayı, Boğaziçi Enstitüsü eğitimcilerine sonsuz teşekkür ederim. 

Oğuzhan Ayyıldız 

Bir yerel televizyon programında çalışan biri olarak, Boğaziçi Enstitüsü işaret dili eğitimi aldım. Sertifika aldığım günden yaklaşık 1 hafta sonra farklı yerel TV programlarında işaret dili sunucusu olarak görev almaya başladım. 

Seçkin eğitimcilerin hizmet verdiği bir kurumdan böyle bir sertifika almak, iş hayatıma tahminimden daha fazla olumlu yansımalar yapmıştır. Bu yüzden tüm eğitimcilerinize, minnet ve teşekkürlerimi iletiyorum. 

Sinem Kahraman - Ankara 

Boğaziçi Enstitüsü ile tanışmadan önce yine sosyal medya uzmanı olarak çalışmalar yaparken, muhteşem bir akademisyen kadrosuna sahip olan Boğaziçi Enstitüsü ile tanıştıktan sonra çalışma hayatında önemli değişiklikler oldu. 

Online sosyal medya uzmanlığı eğitimi ile almış olduğum sertifika sayesinde, daha öncesinde bireysel müşterilere vermiş olduğum sosyal medya çalışma hizmetini, artık kurumsal müşterilere de vermekteyim. Bu sertifika sayesinde kurumsal müşterilerimizin ilk tercihi olmak, beni ziyadesiyle mutlu etmektedir. 

Hiç şüphesiz ki enstitünün Türkiye'de zirvede yer almasının en önemli sebebi, eğitimler için seçkin akademisyen ve uzman kadrosuyla çalışmasıdır. Yani burada öğrenci olmak kolayken, seçkin eğitimcilere yer vermeleri sebebiyle bence eğitimci olmak biraz daha zordur. Bıkmadan usanmadan soru ve sorunlarıma çözümler üreten tüm değerli eğitimcilerime, teşekkür etmek boynumun borcudur.

Kadriye Çelik 

Kadınlarla ilgili bir sivil toplum kuruluşunun başkanlığını yapmaktayım. Takdir edersiniz ki sivil toplum örgütlerinde etkili konuşma ve diksiyon, bu tip kuruluşlara daha fazla ilgi gösterilmesi için oldukça önemlidir. 

Özellik de yönetici kadrosunda bulunan kişilerin iyi bir hitabet gücünün olması, dernek ve vakıflar için katkı sağlayacak en önemli hususlar arasındadır. Boğaziçi Enstitüsü diksiyon ve güzel konuşma eğitimi sonrasında, yapmış olduğum konuşmaların etkisinin ve hitabet gücünün tatmin edici düzeyde arttığını rahatlıkla söyleyebilirim. 

Ayrıca bunun diksiyon ve güzel konuşma eğitim sertifikası ile tescil edilmesi, beni daha fazla mutlu etmektedir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü eğitimcileri başta olmak üzere, kurumunuzun tüm personeline sonsuz şükranlarımı sunarım.

Ömer Hacıoğlu 

Ben de aldığım SEO eğitimi hakkında İstanbul Boğaziçi Enstitüsü yorumları arasında, yer almak istedim. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki farklı yerlerde SEO eğitimi dersleri çok daha kısa sürede tamamlanıp ders saatleri çok azken, Boğaziçi Enstitüsü SEO uzmanlığı eğitimi daha fazla sürede verilmektedir. 

Belki kısa süreli eğitimler farklı meslekler için uygun olmuş olsa da, SEO eğitimi sertifikası için eğitim programının bu kadar kapsamlı olması gerçekten muhteşem. SEO hakkında bilgi sahibi olan kişiler bilirler ki, SEO çalışması her zaman kapsamlı ve yenilikçi olmak durumundadır.  

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü SEO eğitimi sertifikaları uzmanlık programı kapsamında sadece güncel SEO bilgilerine değil, aynı zamanda SEO çalışmalarının ve arama motoru algoritmalarının geleceğine yönelik tahminlerde verilmektedir. Daha nitelikli bir SEO uzmanı olmam için, özellikle de eğitimin bu kısmı benim için ayrı bir öneme sahiptir. Sizde geleceğin meslekleri arasında olan SEO hakkında başka yerde bulamayacağınız bilgilere sahip olmak istiyorsanız, kesinlikle İstanbul Boğaziçi Enstitüsü SEO eğitimi çalışmalarına katılmalısınız.

Kaan Alyanak 

Almış olduğunuz tıbbi sekreterlik uzmanlığı sertifikası ile bulunduğum şehirde, devlet hastanesi bünyesinde hemen görev almaya başladım. Başka yerde eşine az rastlanır hassasiyetle eğitim veren akademisyenlerin bulunması, beni fazlasıyla memnun eden özellikler arasında yer almaktadır. 

Kendi kategorisinde tanınmış insanlardan böyle bir eğitim almak ve bunun sonucunda sertifika sahibi olmak, iş bulma noktasında bana oldukça katkı sağlamıştır. Bu sebeple başta eğitimciler olmak üzere, tüm Boğaziçi Enstitüsü çalışanlarına sonsuz teşekkürler...

Esra Alaçatı

Bir psikolog olarak danışanlarıma daha iyi hizmet verebilmek adına, Boğaziçi Enstitüsü yaşam koçluğu eğitimi sonrasında sertifika almış bulunmaktayım. 

Mesleğimi daha nitelikli bir şekilde icra etmek adına almış olduğum sertifika, mesleğime olumlu etkiler kattığı gibi, bana da ayrı bir nitelik kazandırılmıştır. İnsanın hayatı boyunca edindiği deneyimlerin ömür boyu süren faydaları olduğu düşüncesiyle katıldığım online yaşam koçluğu eğitimi, faydalarını çok daha kısa sürede göstermiştir. 

Sizlere duyduğum minnet duygusu ile İstanbul Boğaziçi Enstitüsü yorumları bölümünde, benim de bir teşekkürüm bulunsun istedim. Hepinize sevgilerimle... Esra Alaçatı -Psikolog

Hakan Sevinç - Sosyal Medya Uzmanı 

Uzun zamandır bireysel ve bazen de kurumsal müşterilerimiz için sosyal medya uzmanı hizmeti vermekteyim. Boğaziçi Enstitüsü sosyal medya uzmanlığı eğitimi sonrasında aldığım sertifikalar sertifikanın, müşteri sayımının artmasına ve aldığım işlerin yüksek fiyatlı olmasına etki ettiğini söyleyebilirim. 

Bunun yanında bu eğitim sayesinde, bildiğim önemli stratejilerden çok bilmediklerimin olduğunu da görmüş oldum. Burada edinmiş olduğum bilgileri uygulayarak, daha kısa sürede etkili dönüşüm aldığımı gördüm. 

Özellikle de mesleğimin geleceği hakkında atmam gereken adımların neler olduğunu, bu eğitim programı kapsamında görerek yapmış olduğum iş için çok daha rahat bir şekilde strateji belirleyecek kapasiteye eriştim. Üzerimde emeği bulunan tüm Boğaziçi Enstitüsü eğitimcilerine, teşekkür etmeyi bir vazife olarak görmekteyim.

Hacer Salkımlısöğüt 

Boğaziçi Enstitüsü yorumları arasında memnuniyet duyduğumu belirtmek için, yazmak istedim. Sadece alanında uzman kişilerle ciddi eğitimler veren enstitünüzü görmek ve buradan eğitim almak, benim için mutluluk verici bir durumdur. 

Aldığım eğitimle çalıştığım kurumun SEO işlerini daha iyi bir şekilde yapmaya başladım. Daha öncesinde ki bilgilerime yeni bilgiler eklemek ve bunları çalışmaya dökebilmek, yaptığım çalışmalardan çok büyük etkilerinin olmasına neden oldu. Dışarıdan iş almadığım için henüz sertifikamı aktif olarak kullanmamış olsam da, SEO çalışmaları için edindiğim bilgiler, fazlasıyla işime yarıyor. Sunduğunuz kaliteli eğitimden dolayı, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Kerem Acar 

Uluslararası onaylı işaret dili sertifikası aldığım Boğaziçi Enstitüsü, beklentilerimin çok daha ötesinde eğitim kalitesine sahip bir kurumdur. Boğaziçi öğrenci yorumları arasında birçok arkadaşımın bahsettiği gibi, sadece enstitü tarafından verilen sertifika değil aynı zamanda uluslararası geçerliliğe sahip bir başka sertifika verilmesi özellikle ya yurtdışı planı olanlar için güzel büyük önem taşımaktadır. 

Aldığım işaret dili sertifikası ile İzmir’de aktif olarak yayın yapan bir internet televizyonunda, çekilen sokak röportajları ve farklı videolar için işaret dili sunumu yapmaya başladım. Bir lisan bir insan sözü sadece konuşma dili için değil, işaret dili için de geçerli olduğunu düşünüyorum. Hem rahat bir iş bulduğum için ve hem de böyle farklı bir dili öğrendiğim için, kendimi şanslı hissediyorum.

Aydan Hancı 

Bir kurumun başta sosyal medya olmak üzere, internet üzerindeki farklı işlerini takip etmekten sorumluyum. Ana ilgi alanım sosyal medya olsa da, sosyal medya stratejileri üzerine çok farklı bilgiler edilmeme imkan veren Boğaziçi Enstitüsü sosyal medya üzerindeki çalışmalarımı çok daha ileri düzeye taşımamı sağladı.

Ertuğrul Özer

Sosyal medya uzmanlığı konusunda hiçbir temel bilgim olmamasına rağmen, hızlı bir şekilde nitelikli bir sosyal medya uzmanı olmamı sağlayan kurumunuzun tüm çalışanlarına ve başta eğitmenlerimize teşekkür ederim. Sayenizde kendi ofisimden, sosyal medya üzerinde kurumsal firmalara hizmet verecek kapasiteye gelmiş bulunmaktadır.

Muhammed Ali Oruç

SEO konusunda, sadece internetten yaptığım uzun araştırmalara dayalı bilgi sahibiydim. Ancak uygulama aşamasında bilgim yokken, verdiğiniz SEO sertifikası sayesinde de kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet veriyorum. İyi kazandığımı da rahatlıkla söylememde sakınca yoktur umarım.

Boğaziçi Enstitüsü Sertifika Geçerliliği

Ücretli ve Ücretsiz eğitimlerden yararlanmak için buradan giriş yapabilirsin: Online Eğitim

Yazı Değerlendirmesi : 4.50 Puan
Toplam : 8 Yorum

 • %88
 • %0
 • %0
 • %0
 • %13
4.50

Yazı Puanı

Yazı Değerlendirmesi : 4.50
Toplam : 8 Yorum

 • %88
 • %0
 • %0
 • %0
 • %13

Yorumlar

{{yrm.yazar}}

{{yrm.baslik}}

{{yrm.yorum}}

Boğaziçi Enstitüsü :{{yrm.cevap}}
Yorum & Oylama Ekle

 • Bu yazıyı beğendiniz mi?