Online Kişisel Gelişim Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Hayatta başarıya ulaşmak için kendinizi geliştirmeniz ve eksiklerinizi tamamlamanız gerekir. Bunun için kullanılabilecek en etkili yol ise kişisel gelişim üzerine eğitim almaktır.

Kişisel gelişim üzerine kaliteli eğitim almak isterseniz kurumumuzun eğitimlerini tercih edebilirsiniz. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü farkıyla online olarak verilen kişisel gelişim eğitimleri sayesinde sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kurumumuzun online kişisel gelişim eğitimleri toplamda 18 adettir. Bu eğitimleri ihtiyacınız doğrultusunda alarak eksikliklerinizi giderebilir ve daha başarılı olabilirsiniz.

Kurumumuzda verilen online kişisel gelişim eğitimlerinin bazılarının isimleri şunlardır;

Online kişisel gelişim eğitimleri kategorisinde yer alan eğitimlerin tamamı alanında uzman olan akademisyen ve eğitmenler tarafından verilir. Bu eğitimleri alıp kendinizi geliştirmek isterseniz vakit kaybetmeden online kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Online Kişisel Gelişim Kurslarının Avantajları

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü online kişisel gelişim eğitimlerini alırsanız aldığınız eğitimin ve enstitünün sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kurumumuzu tercih ederek kazanabileceğiniz avantajlar şunlardır;

  • Uzman eğitmenlerin verdiği eğitimler sonunda sertifika sahibi olabilirsiniz.
  • Aldığınız sertifikaların uluslararası geçerliliği olduğu için yurt dışında da kullanabilirsiniz.
  • Eğitimler online olduğu için kursa gitme veya kurstan dönme sırasında ulaşım sorunlarıyla karşılaşmazsınız.
  • Aldığınız sertifikalar sayesinde daha kolay iş bulabilirsiniz.
  • Eğitime internetinizin olduğu her ortamdan katılabilirsiniz.

Bu avantajlara sahip olan eğitimlere katılmak için kayıt tarihleri içerisinde online kayıt olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

Kişisel gelişim kategorimizdeki eğitimler sayesinde kendinizde bulunan eksikliklerin büyük bir bölümünü giderebilirsiniz. İletişim konusunda eksiğiniz varsa alacağınız etkili iletişim eğitimi ile iletişim yollarını öğrenebilirsiniz. Hafıza konusunda sıkıntı yaşıyorsanız hafızanızı geliştirecek teknikleri öğrenebilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü’nden Sertifika Şansı!

Online veya örgün alınan eğitimlerin en büyük getirisi bu eğitimler sonucunda sertifika sahibi olmaktır. Bu sayede alınan eğitimi iş başvurularında ispatlama mümkün olur.

Boğaziçi Enstitüsü olarak verdiğimiz online kişisel gelişim eğitimlerinin sonunda katılımcılarımıza sertifika alırlar. Bu sertifika Türkçe ve İngilizce sertifika olabilir. Bu sayede de sertifikaların Türkiye ve yurtdışında geçerliliği bulunur.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

Kurumumuzdan alacağınız eğitim ve sertifika size iş olarak geri döner. Çünkü günümüzde pek çok iş yeri aradıkları elemanların sertifika sahibi olmasını ister. Bu sayede alınan eğitim kanıtlanabilir. Bunun için eğitimlerimiz sonunda sertifika verilir. Boğaziçi Enstitüsü aracılığıyla kişisel gelişim eğitimi alanlar da bu sertifika sayesinde kendilerine daha iyi bir iş bulabilirler.

Boğaziçi Enstitüsü’nde Dilediğiniz Zaman Öğrenin!

Boğaziçi Enstitüsü olarak tercih ettiğinizi eğitime istediğiniz zaman katılma şansı sunarız. Böylece dilediğiniz her an öğrenme şansınız olur. Eğitimimize kayıt olup gerekli işlemleri hallettikten sonra anında eğitime başlayabilirsiniz.

Eğitimlerin süreleri farklılık gösterir. Bunun için eğitime ne kadar sık katılır ve ne kadar hızlı bir şekilde öğrenirseniz aldığınız eğitim o kadar kısa sürede tamamlanabilir.

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları