Yoganın insan vücuduna sağladığı faydaları biliyor musunuz? Elbette bir fikriniz vardır, bedensel dinçlik, sağlıklı bir yaşama adım vb. şeyler. Peki, Yoga Eğitimi, hayatınızda büyük başarılar yakalayacağınız altın bir anahtar desek bize inanır mıydınız? Bence inanın, çünkü Yoga Eğitimi sayesinde ruhunuzun pozitif yanları ile tanışacak, yaşama farklı bir pencereden bakacak, odaklanma probleminizi ortadan kaldıracak, tertemiz bir zihin ile kimsenin düşünemediklerini düşüneceksiniz! Yaşamda başarıyı yakalamak ve sabah farklı uyanmak için Yoga Eğitimi'ni sakın kaçırmayın!

Online Yoga Eğitimi ile:

 • Temel seviye yoga hareketlerini öğrenecek,
 • Temiz bir belleğe sahip olacak,
 • Sağlıklı ve dinç uyanacak,
 • Gündelik yaşamın yorgunluğu geride bıracak,
 • Yaşamın en keyifli yanlarını keşfedeceksiniz!

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı ve Kursu İçeriği 

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı, fiziksel gelişime katkı sağlamasının yanında psikolojik olarak bireyleri sağlıklı ve iyileştirilmiş bir ruh haline götüren yoganın, ilkelerini ve nasıl yapıldığını içeren bir ders programıdır.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı kişisel ve fiziksel gelişimine önem veren, yoganın bedene ve ruha olan etkisi bakımından yeniliklere daha açık, stresten uzak bireyler yetiştirerek profesyonel yaşamın yorucu kısmını avantaja dönüştürme konusunda yarar sağlar.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programına, yogaya başlamak isteyen, yoga ilkelerini özümsemek isteyen, kişisel gelişimine özen gösteren her kişi katılım sağlayabilir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Nedir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı, çağımızda oldukça ilgi gören bir dal olan yoganın, temel seviyedeki ilkeleri ve incelikleri hakkında bilgi içerikli bir ders paketidir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı, derslerini alabilmek için ders materyalleri online ders için derslere katılım sağlanabilecek bir cihaz ve dersle ilgili gerekebilecek yoga matı, yogaya uygun kıyafetler gibi eğitim gereçleridir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programının Amacı Nedir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programının amacı, bireyleri yoga ile tanıştırarak onlara temel seviye orijinal yoga sistemi hakkında bilgi sunarak, katılımcıların dünya görüşüne ve kendilerine olan içsel bakışlarına daha yüksek farkındalık katmaktır.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemii ile kişi bedensel, ruhsal ve sinirsel bütünlüğünü aynı akışta yakalama fırsatı bulur.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Katılım Koşulları Nelerdir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programına katılmak için özel bir koşul gerekli değildir. Temel Seviye Orijinal Yoga Eğitim Programına katılım sağlayabilmek için yogaya duyulan ilgi yeterli olmaktadır.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Kimler İçindir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı şu kişiler içindir;

 • Stres yönetimi konusunda daha başarılı ilerleme kaydetmek isteyenler.
 • Rutin fiziksel aktivite döngüsünü hayatına katmak isteyenler.
 • Hayatın yorucu kısmını kişisel gelişimi adına avantaja çevirmek isteyenler.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programına Katılanlar Neler Öğrenir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programına katılanlar şunları öğrenir;

 • Temel seviye yoga tekniklerinin uygulanış biçimleri
 • Kişinin yogayı hayatın her alanında iyileştirici olarak nasıl kullanacağını,
 • Yoganın kişisel ve fiziksel gelişime olan etkilerini.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Tanımı

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı, kişinin kendi bedenine özel olarak zaman ayırdığında yaşadığı iyileşimi tüm hayatına yaymasını sağlayan yogaya, emin bir adım atması için düzenlenen sertifikalı bir eğitimdir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Videoları Nelerdir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı videoları, temel seviye yoga sistemi derslerinin alanında uzman eğitmen eşliğinde dijital ortama aktarılmasıdır. Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı videoları katılımcılara eğitim konusunda yeterli ve ayrıntılı bilgiyi aktarır.

Temel Seviye Orijinal Yoga Sistemi Sertifikalı Online Kursunun Ders Notları Nedir?

Temel Seviye Orijinal Yoga Sistemi Sertifikalı Online Kursunun ders notları, online platforma aktarılan ders kaynaklarıdır. Eğitmenler yoga eğitim programında katılımcılara gerekli duydukları takdirde pratik yapmalarını isteyebilirler. Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı derslerinin dijital ortamda sürekli olarak bulunuyor olması, katılımcıların her an her şekilde derse erişim sağlayabilmeleri açısından önem taşır.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Canlı Ders İçerir mi ?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı, İstanbul Boğaziçi Enstitüsünde uzaktan eğitim ile video kayıt üzerinden gerçekleşir.

Temel Seviye Yoga Eğitimi Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Temel Seviye Yoga Eğitimi sonunda sertifika almak için kişinin ders videolarının hepsini izlemesi gerekir. Eğitim bitiminde sınav yapılmadığından sertifika almak için bu kritere uymak gerekir.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Sertifika gönderimi için kargo ücreti talep edilmemektedir.
Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 25 gün içindedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Temel Seviye Yoga Eğitimi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Temel Seviye Yoga Eğitimi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı İçin Sertifika Sınavı Nedir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı için sertifika sınavı, yoga eğitim programı dersleri kapsamında sağlanan ayrıntılı bilginin katılımcı tarafından ne derece doğru kavrandığını ölçmeye yarayan çevrim içi bir testtir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı İçin En İyi Kitaplar Nelerdir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı için en iyi kitaplar şunlardır;

 • 280 Saat Temel Yoga Eğitmenlik Eğitim Kitabı - Çetin Çetintaş
 • İnsanın Sekiz Yeteneği - Gurmukh
 • Yaşam Yaralarını Sarmak İçin Yoga - Hale İlkay Kılıç
 • Yoga Ölümsüzlük ve Özgürlük - Mircea Eliade
 • Meşgul İnsanlar İçin Meditasyon - Osho
 • Basit Yoga Teknikleri - Rosamund Bell

Listelediğimiz kitaplar arasında ünlü yoga eğitmeni Çetin Çetintaş’ın yazdığı 280 Saat Temel Yoga Eğitmenlik Eğitim Kitabı Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programına katılan kişiler için yoganın temel ilkelerini pekiştirmek açısından önemlidir. Bahsettiğimiz diğer bir kitap olan Osho’nun Meşgul İnsanlar İçin Meditasyon çalışması ise yoganın iyileştirme etkisini kendi hayatına uyarlamak isteyen katılımcılar için değerli bir içeriktir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Derslerinin Zorluk Derecesi Nedir?

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programının dersleri eğitime düzenli katılım sağlayan ve düzenli yoga pratiği yapan kişiler için zorluk içermez.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Sonunda Başarı Sertifikası Verilir mi? 

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı sonunda katılımcılara başarı sertifikası verilir. Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Programı Başarı Sertifikası, katılımcılara eğitim dahilinde derslere düzenli katılım sağlamaları ve eğitim sonucunda konu hakkında yeterliliğe ulaşmaları dahilinde verilen, katılımcıların yeterliliklerini tasdikleyen bir belgedir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemii Sertifikalı  Online Ders Programı Yorumları Nasıldır? 

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemii  Sertifikalı Online ders programı yorumları, derse katılım sağlayan kişiler tarafından eğitim tamamlandığında memnuniyet derecesi belirten değerlendirmelerdir.

Yoga Eğitimi - Temel Seviye Online Orijinal Yoga Sistemi Online Ders Programı hakkında yorumlar, yoga tekniklerinin detaylı işlenmesi açısından memnuniyet belirticidir.

Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.76 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.76 Puan
  Toplam : 17 Yorum

  • %88
  • %6
  • %0
  • %6
  • %0
  4.76

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.76 Puan
  Toplam : 17 Yorum
  • %88
  • %6
  • %0
  • %6
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}   • Çok
    Kötü

   • Kötü

   • Orta

   • İyi

   • Çok İyi
  ÜCRETSİZ
  Hemen Kaydolun