Bütün Dil Eğitimleri Kısa Süreliğine 990 TL yerine SADECE 149 TL! Fırsat Bitmeden Hemen Kaydol!
2024-04-26T23:59

Kampüs ortamında, enstitü çatısı altında birebir bateri dersi almaya var mısınız? Bateri öğrenmesi zor bir enstrüman. Özelliklede kuytu bir çatı katında öğrenmek ve çıkardığı sese dayanabilecek komşular bulmak oldukça güç. Bu sıkıntıların farkında olarak sizler için birebir bateri eğitimi hazırladık. Canlı performans, topluluk önü pratiği ve sosyal eğlenceler eğitime dahil. Uzman hocalar, en iyi enstrümanlar ve en güncel eğitim bizde. Bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyenler kayıt için enstitümüze başvuru yapabilirler.

Bu eğitimle;

 • Bateri çalmayı öğreneceksiniz
 • Topluluk önünde performans yapacaksınız
 • Kampüs ortamında çalışacaksınız
 • Sınırsız sosyal aktivitelerden yararlanacaksınız.
 • Gelin ritmimize ritim katalım…

 

Bateri Nedir?

Vurmalı çalgılar takımına bateri adı verilmektedir. Bir diğer adı ile davul, vurularak çalınır. Çok hızlı bir şekilde çalınması gereken bir müzik aletidir. Pek çok kişi aldığı eğitimler sonrasında profesyonel bateri çalımı gerçekleştirebilir. Bu müzik aletinin temelinde farklı teknikler yer almaktadır. Bu teknikler öğrenilirken kullanımı gerçekleştirilir.

Son dönemde oldukça popüler müzik aletlerinden birisidir. Müzik kulağı oluşturulan pek çok kişi bateri çalabilir. Sizler de bateriye ilgi duyuyorsanız profesyonel bir eğitimle bateri çalmaya başlayabilirsiniz. Eğitim sizlerin denge ve akıcılık kazanmanızı sağlar. Bateri eğitimi sonunda teknikleri öğrenebilir ve bateri çalmaya başlayabilirsiniz. Bateri çalmak isteyen kişiler için bu aşamada eğitim oldukça önemlidir.

 

Bateri Nasıl Çalınır?

Bateri çalmanın püf noktaları arasında ritimleri iyi bilmek gelmektedir. Ritimler tutulamadığı sürece bateri çalmak zorlaşır. Bu aşamada profesyonel bir eğitmen büyük rol oynar. Baterieğitimi başlangıcından sonuna kadar tüm tekniklere dikkat edilmelidir. Tek başına müzik kulağı davulkursu için yeterli değildir. Öğrenmeye istekliyseniz profesyonel bir eğitimciden ders alabilirsiniz. Bateri çalarken koordineli hareket etmek gerekmektedir. Bagetler doğru kullanılmalı ve zaman geçtikçe akıcılık sağlanmalıdır.

 

Davul Çalma Teknikleri Nedir?

Bateriçalmak isteyenlerin ilk sorusu tekniklerle ilgilidir. Bateriteknikleri her ne kadar çok olsa da öğrenmek imkânsız değildir. Korkutucu deneyimleri unutun. En baştan açıklayıcı bir eğitim ile tüm tekniker öğrenilebilir. Hem de kısa süre içerisinde. Bateriçalmak isteyenler bu yolda ilk adımını atmış sayılır. Geriye kalan kısımda öğrenim yer alıyor. Bu aşamada devamlılık oldukça önemlidir. Davulkursu sizlere yardımcı olmaktadır.

Bateriçalmateknikleri arasında,

 • Tarz seçimi,
 • Sağlak ya da solak olmak,
 • Baget seçimi,
 • Temel ritimler,
 • Özel ders,
 • Egzersizler,
 • Metotlar,

Önemlidir. Bu maddelere dikkat edilmesi gerekir. Online kurslarla teknikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Enstitü, onlinebaterikursu herkes için uygundur.

 

Bateri Eğitimi Nedir?

Bateri pek çok insanın çalmak istediği müzik aletlerinden birisidir. Bateriçalmak isteyen kişiler için eğitimler mevcuttur. Bu eğitimler sizlerin bateri çalmanızı sağlamaya yöneliktir. Yapamam, başarısız olurum diyenler korkmasın. Online baterieğitimi herkese uygundur. Temelden başlanarak tüm konulara yer verilir. Eğitim öncesinde eğitim programı hazırlanmaktadır. Bu programlar ile kısa sürede eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Davul kursunda eksiksiz bir şekilde öğrenim sağlanıyor. Ancak bu öğrenim sürecinde devamlılığınız oldukça önemlidir. Online olması sebebiyle geçmişe dönük çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Davul kursu sırasında teorik ve pratik tüm bilgilere yer veriliyor. Bateriyi tanımanız sağlanıyor. Bu sayede enstrümanı çalmanız için kolaylık sağlanmaktadır.

 

Davul Eğitimi Ne İşe Yarar?

Bateri eğitimi kısa sürede bateri çalınabilmesini sağlar. Programlı bir eğitim olması sebebiyle soru işaretlerine yer bırakmaz. Her haftanın konusu sizler için özel olarak hazırlanır. Bu durum öğrenim seviyenizi yükseltir ve başarılı olmanıza yardımcı olur. Davul kursuna devamlılık gösteren kişiler tüm detaylara sahip olur.

Bateri eğitimi ile,

 • Bateri çalmayı kısa sürede öğrenebilir,
 • Teorik ve teknik bilgilere sahip olabilir,
 • Sertifikanız ile dersler verebilir,
 • İş hayatınıza profesyonellik kazandırabilir,
 • Eğitiminize katkı sağlayabilirsiniz.

Eğitim sonrasında hayal ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Pek çok baterist adayı eğitimlerden yararlanmaktadır. Bateri eğitimi bu hayale atılan ilk adımınız sayılabilir. Kısa süre içerisinde profesyonelleşebilirsiniz.

 

Online Bateri Eğitimi

Online bateri eğitimi nedir? Sorusu baterieğitimi almak isteyenlerin aklına ilk gelen sorulardan birisidir. Pek çok kişi eğitimin yüz yüze olması gerektiğini düşünür. Bu düşünce isteklerin ertelenmesine yol açar. Zaman bulunamaması, konumun uzak olması gibi pek çok faktör vardır. Bu faktörleri ortadan kaldırmak çoğu zaman oldukça zor görünür. Online bateri eğitimi tüm olumsuz faktörleri ortadan kaldırır.

Online bateri eğitimi zaman kaybına sebep olmaz. Sizler istediğiniz zaman eğitime ulaşabilirsiniz. Eğitim programınız belirlidir bu sebeple kafa karışıklığı yaşamazsınız. Eğitim sonrasında bir sertifika mevcuttur. Bu sertifika özel ders değil eğitim aldığınızı gösterir. Online eğitim ile edindiğiniz donanım oldukça önemlidir. Olumsuz faktörlere yer verilmiyor. Bu durum eğitime odaklanmanızı sağlıyor. Eğitim süreciniz tamamlandığında bateri hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu süreç sizlerin sıkılmadan eğitim görmesini hedeflemektedir.

Boğaziçi Enstitüsü, Online Bateri Eğitimi ile online eğitimden yararlanabilirsiniz. Enstitü öğrenmenize yönelik bir eğitim sunmaktadır.  Eğitimi almak için sepeteekle butonuna tıkayarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Sağ alt köşede yer alan sepetime git butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra kaydınızı gerçekleştirerek ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğitiminiz bu aşamadan sonra başlayacaktır.

 

Online Bateri Eğitimi Sonrası Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

Online bateri eğitimi sonrasında sertifika sahibi olabilirsiniz. Eğitim aldığınızı kanıtlayan bu sertifika oldukça önemlidir. Sizlerin ders saatini tamamladığınızı gösterir. Bunun yanı sıra eğitiminizi başarı ile sonlandırdığınızın kanıtıdır. Bu sertifika ile pek çok alanda çalışma imkânı bulabilirsiniz. İş hayatı ya da sosyal hayatınız adına oldukça fayda sağlar. Eğitiminizi tamamladıktan sonra sertifikanızı talep etmeniz mümkündür. Bu aşamadan sonra sertifikanızı dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Eğitim sonrasında,

 • Boğaziçi Enstitüsü Online Bateri Eğitimi sertifikası alacaksınız.

 

Online Bateri Eğitimi Hakkında

Bateri eğitimi ile birlikte pek çok şey öğreneceksiniz. Bu eğitim sizlerin bateri çalmanızı sağlarken gerekli bilgileri edinmenize de yardımcı oluyor. Sizler bateri çalmak isteyerek eğitime ilk yönelişinizi gerçekleştirdiniz. Bu aşamadan sonra geriye eğitim programı hakkında bilgi edinmeniz kalıyor. Gelin online bateri eğitimi hakkında merakınızı giderelim. Online bateri eğitimi, temelinde sizin bateri çalabilmenizi hedeflemektedir.

Eğitim tamamlandığında,

 • Bateri çalabilir,
 • Pratik ve teorik bilgilere sahip olabilir,
 • Bateri sertifikanızı alabilir,
 • Sertifikanız iş hayatında kullanabilirsiniz.

Sertifikalı bir eğitim programı olması sebebiyle pek çok alanda aktif olarak kullanabilirsiniz. İster hobi için ister meslek için öğrenin. Davul kursu sizlere büyük bir avantaj sağlıyor. Bu hobiyi meslek haline getirmek isteyenler de eğitimden yararlanabilirler. Eğitim profesyonelleşmenize yardımcı olmaktadır. Davul kursu sonrasında baterist olabilirsiniz. Hayalini gerçekleştirmek isteyenler için ideal eğitimlerden birisidir.

 

Bateri Eğitimi Ders İçerikleri

Online Bateri Davul Eğitimi sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Eğitim süresince ilk iki ders yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz. Bu dersler öğreniminizi kolaylaştırmanız adına büyük bir fırsat. Sonrasında gerçekleştireceğimiz dersler ise online olarak yapılmaktadır. Zamandan tasarruf etmeniz ve maksimum bilgi edinmeniz adına bu süreç oldukça önemlidir.

Unuttuğunuz yerde geçmiş eğitimlere dönebilirsiniz. Eğitmeniniz her sorunuza kısa süre içerisinde dönüş sağlamaktadır. Eğitim süresince tüm bilgilere eksiksiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğitim bittiğinde artık bateri çalabiliyor olacaksınız. Endişelenmenize gerek yok. Profesyonel dersler sizler için özel olarak hazırlanıyor. Eğitim süresinde aklınıza takılabilecek tüm sorulara eksiksiz cevaplar verilmektedir. Sizler de hayal ettiğiniz davul kursuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evinizden katılabileceğiniz davul kursu sizlere tüm detayları öğretiyor. Boğaziçi Enstitüsü, eşsiz bir bateri eğitimi sunuyor. Online olarak alabileceğiniz bu eğitim ile bateri çalabilirsiniz.

 

Online Bateri Eğitimi içerisinde neler var?

 • Yüz Yüze Eğitim (İlk İki Ders)
 • Canlı Ders
 • Teorik Dersler,
 • Pratik Dersler,
 • Temel Bilgiler,
 • Enstrümanı Tanıma,

Davul kursu ile davul eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.  Enstitü ile biliye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Boğaziçi Enstitüsü bünyesinde yer alan eğitimlerle alanında uzman kişilerin deneyimlerine ulaşabilirsiniz. Bu deneyimlerle kariyerinizi ileriye taşıyabilirsiniz.

Bateri Eğitimi Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Bateri Eğitimi sonunda sınav olmadığı için kişinin sertifika almak için eğitimi düzenli olarak takip etmesi gerekecektir.  Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifika ve uluslararası geçerli sertifika, kişinin belirttiği adrese fiziki olarak gönderilecektir.

Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 25 gün içindedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Bateri Eğitimi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Bateri Eğitimi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 5.00 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 1 Yorum

  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  5.00

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 1 Yorum
  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}   • Çok
    Kötü

   • Kötü

   • Orta

   • İyi

   • Çok İyi
    1,429.99 TL
  1,139.99 TL