Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-01-30T00:00
kocluk-egitimi
Boğaziçi Enstitüsündeki tüm eğitimler ücretsiz değil fakat ücretsiz olarak alabileceğiniz onlarca eğitim bulunuyor. Online eğitimler sayfamızdan tüm eğitimlerimize erişim sağlayabilirsiniz.
Bilişim, sağlık, psikoloji, hukuk gibi onlarca kategoriden eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimlere ulaşmak için online eğitimler kategorisine gitmeniz yeterli olacaktır.
Boğaziçi Enstitüsündeki eğitimler canlı ders ya da video içerik şeklinde sizlere sunuluyor. Eğitim içeriklerinde, eğitimin nasıl verildiğine dair bilgileri bulabilirsiniz.
100 TL ve üzerindeki eğitimlerden sertifika ücreti almıyoruz. 100 TL ve altı eğitimler için sertifika basım ücreti almak durumunda kalıyoruz. Üç sertifika için tek bir sertifika ücreti ödüyorsunuz.
Hayır, sertifika gönderimi için herhangi bir ücret ödemesi bulunmuyor. Tüm sertifikalarda kargo ücretsiz.
Ücretsiz eğitimlerden hiçbir bedel talep edilmediği için sertifikanın basım maliyetini ödemek zorundayız, bu maliyetler üniversite ve uluslararası kuruluşların; onay, imza ve operasyonel süreçleri için fiziki sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşuyor. Bu nedenle sizden sadece “sertifika basım ücreti” talep ediyoruz. Bunun dışında kargonuz tarafınıza ücretsiz bir şekilde ulaşıyor.
Eğitimler sonunda 3 farklı sertifika alabiliyorsunuz. Sertifikalarımız MEB onaylı değil çünkü daha geniş bir geçerliliği kapsıyor. Eğitimlerden alacağınız sertifikalar; Yükseköğretim Kurulu (rektörlük) onaylı ve uluslararası geçerlidir.
Eğitimler sonunda aldığınız sertifikalar, eğitim aldığınız konu ve alan hakkında uzmanlığınızı kanıtlayan belgelerdir. İş görüşmelerinde referans olarak gösterebilir, devlet kurumlarında kullanabilir, mesleki yetkinliğinizi belgeleyebilir, uluslararası geçerli Cardcert sertifikası ile yurt dışında da mesleğinizi yapabilirsiniz.
Boğaziçi Enstitüsünün tüm eğitimlerinde sertifika alıyorsunuz. Sertifika alma gibi bir zorunluluk bulunmuyor ancak eğitimi başarı ile bitirdiğinizi gösteren tek belge alacağınız sertifikalar, bu nedenle sertifika talep etmenizi öneriyoruz.
Eğitimi ve sınavı başarı ile tamamladıktan sonra “sertifika talep et” butonuna basarak sertifikanızı talep edebilirsiniz. Sertifikanızın size ulaşması için mutlaka girdiğiniz adresin güncel olması gerekmektedir.
Eğitimlerin hiçbirinde başlama süresi bulunmaz, dilediğiniz zaman eğitimlere başlayabilirsiniz. Ancak ücretsiz eğitimleri 7 gün içinde bitirmek zorundasınız, aksi taktirde eğitime baştan başlamanız gerekir. Ücretli eğitimler için bitirme süresi bulunmamaktadır.
Eğitimi başarı ile tamamladıktan sonra sertifikanızı dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.
Ücretli eğitimlere ömür boyu erişim hakkınız bulunmaktadır. Eğitimi bitirip bitirmemeniz önemli değildir, dilediğiniz zaman eğitime tekrar başlayabilirsiniz.
Sertifika sorgulaması yapmak için sertifika sorgulama sayfasına gidin. Bu sayfada öğrenci numarası veya T.C kimlik numarası ile sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Sertifikalarınızı tüm dijital platformlarda kullanabilir ve sertifika eklemesi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise sertifika eklemesi yapacağınız platforma girip dijital sertifikanızı, öğrenci numaranızı ya da sertifikanın URL alanını kopyalayıp gerekli alana eklemek.