Online Liderlik Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online liderlik eğitimleri, liderlik alanında yetkinliğini geliştirmek isteyen bireylere yardımcı olmak üzere hazırlanan eğitim programlarıdır. Online liderlik eğitimleri, katılımcılarına hem iş hayatında hem de günlük yaşamlarında yardımcı olmaktadır. 

Online liderlik eğitimleri, bireyin girişimcilik alanında bilgi edinmesine ve kendini geliştirmesine imkan yaratır. Aynı zamanda online liderlik eğitimlerinin sonunda alınan sertifika, katılımcıya iş yaşamında avantaj sağlar.

Online Liderlik Eğitimleri Nedir?

Online liderlik eğitimleri, liderlik alanında gelişimini desteklemek isteyen bireylere yönelik hazırlanan bir eğitim programlarıdır.

Online liderlik eğitimleri, kişiye doğru iletişim kurması ve girişimcilik alanında ilerlemesi için yardımcı olmaktadır. Katılımcı, eğitimler sonunda alacağı sertifika sayesinde iş yaşamında yetkinliğini kanıtlama şansı elde eder ve böylelikle iş başvurularında ön plana çıkma şansı kazanır.

Online Liderlik Eğitimleri Nelerdir?

Online liderlik eğitimleri şunlardır:

 1. Takım Bilinci Eğitimi
 2. Liderlik Eğitimi
 3. Girişimcilik ve Liderlik Eğitimi

1. Takım Bilinci Eğitimi

Takım Bilinci Eğitimi, bir işi yerine getirirken takım bilincine uygun bir biçimde hareket etmek için gereken bilgilerin sunulduğu bir online eğitim programıdır.

Takım Bilinci Eğitimi sayesinde kişi; grup çalışması yapılan etkinliklerde nasıl ilerlemesi ve hangi kurallara uyması gerektiğini öğrenerek grup çalışmalarının daha verimli ilerlemesini sağlar. Öğrenciler, yöneticiler, liderler, takım çalışmasının kurallarını öğrenmek isteyen kişiler, takım çalışmalarında başarı elde etmek isteyen bireyler ve girişimciler online liderlik eğitimleri arasında yer alan Takım Bilinci Eğitimi’ne katılım sağlamalıdır. 

2. Liderlik Eğitimi

Liderlik Eğitimi, liderlik becerisi kazanmak ve sahip olduğu liderlik becerisini geliştirmek isteyen kişilere yönelik düzenlenmiş bir eğitim programıdır.

Liderlik Eğitimi ile katılımcı, hem iş yaşamında hem de kişisel yaşamında kurduğu ilişkileri güçlendirir ve böylelikle sosyal hayatta daha başarılı hale gelir. Aynı zamanda liderlik becerilerini geliştiren kişi, görev yaptığı iş yerinin gelişimine de katkıda bulunur. 

Online liderlik eğitimleri arasında bulunan Liderlik Eğitimi'nin sonunda alınan sertifika sayesinde kişi, iş başvurularında liderlik becerilerinin gelişmiş olduğunu, iletişim kurma alanında başarılı olduğunu ve krizle mücadele etme konusunda yetkin olduğunu kanıtlama şansı elde eder. Tüm bunlar, kişinin işe alınma ihtimalini kuvvetlendirir.

3. Girişimcilik ve Liderlik Eğitimi

Girişimcilik ve Liderlik Eğitimi, hem liderlik hem de girişimcilik alanında yeni bilgiler öğrenilmesine yardımcı olan bir online eğitim programıdır.

Girişimcilik ve Liderlik Eğitimi sayesinde katılımcı; liderlerde ve girişimcilerde bulunması gereken özellikleri, liderlik ve girişimcilik türlerini öğrenir. Aynı zamanda Girişimcilik ve Liderlik Eğitimi, girişim fikrinin ortaya çıkış süreci ve bu fikrin uygulamaya dökülme sürecinde de katılımcılara yardımcı olur. 

Yeni bir işletmeye sahip olma planı olan bireyler, girişim fikirlerini uygulamaya dökmek isteyenler, girişimci olmak isteyen kişiler ve liderlik alanı hakkında bilgi edinmek isteyen herkes Girişimcilik ve Liderlik Eğitimi’ne katılım sağlayabilir.

Online Liderlik Eğitimleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online liderlik eğitimleri satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Alınacak eğitimin kapsadığı konular öğrenilmelidir.
 • Eğitimin içeriği hakkında araştırma yapılmalıdır.
 • Eğitimin süresi hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Eğitimin, kişinin beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı öğrenilmelidir.
 • Eğitmenin alanında ne kadar yetkin biri olduğu araştırılmalıdır.
 • Eğitim sonunda alınan sertifikalar hakkında bilgi edinilmelidir.
 • Eğitim sonunda alınan sertifikaların geçerli olduğu alanlar öğrenilmelidir.

Online Liderlik Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online liderlik eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Liderlik ve girişimcilik hakkında bilgi sahibi olunmasına yardımcı olur.
 • Kişinin psikolojik açıdan daha güçlü olmasını destekler.
 • Kişinin iş hayatında başarılı olmasını sağlar.
 • Öğrencilere eğitim hayatında kolaylık sağlar.

Online Liderlik Eğitimlerinin Mesleki Faydaları Nelerdir?

Online liderlik eğitimlerinin mesleki faydaları şunlardır:

 • Kişinin iş yaşamında yetkinliğini arttırır.
 • Mesleki gelişimin ilerlemesini destekler.
 • Kişinin kariyer gelişimine katkıda bulunur.
 • Yöneticilik alanında ilerlemeyi destekler.
 • Bireyin kazancının artmasına yardımcı olur.

Online Liderlik Eğitimi Sertifikası Nedir?

Online liderlik eğitimi sertifikası, kişinin katıldığı liderlik eğitimleri sonucunda almaya hak kazandığı sertifikadır. 

Katılımcı; Boğaziçi Enstitüsü liderlik eğitimlerinin sonunda enstitü onaylı eğitim sertifikası, üniversite onaylı eğitim sertifikası ve uluslararası geçerli eğitim sertifikası alır. Online liderlik eğitimi sertifikası, kişinin liderlik alanında yetkinliğini kanıtlamasına yardımcı olmaktadır. Kişi, yetkinliğini kanıtlaması sonucunda iş başvurularında ön plana çıkar ve iş başvurularından olumlu dönüş alma şansını arttırır. 

Online Liderlik Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online liderlik eğitimi sertifikası, kişinin öz geçmişinin etkili olmasını sağlar. Böylelikle online liderlik eğitimi sertifikası alan kişi, iş başvurularında ön plana çıkma şansı elde eder ve iş bulma sürecinin daha verimli geçmesini sağlar. 

Online liderlik eğitimi sertifikası sayesinde birey, mesleki uzmanlığını ve yöneticilik alanında yetkin olduğunu kanıtlama şansı kazanır. Aynı zamanda birey, öğrenmeye ve yeni fikirler edinmeye açık olması ile ön plana çıkar. 

Online Liderlik Eğitimleri için Sertifika Nasıl Alınır?

Online liderlik eğitimleri için sertifika şu şekilde alınır:

 • Öncelikle eğitim alınmak istenilen liderlik eğitimine karar verilmelidir.
 • Katılım sağlanacak eğitime karar verildikten sonra ise eğitim hakkında kapsamlı bir araştırma yapılır.
 • Araştırma tamamlandıktan sonra eğitime kayıt olunur ve eğitimin ücretli olması durumunda ödeme yapılır. 
 • Kayıt ve ödeme işlemleri gerçekleştirildikten sonra dersler izlenmeye başlanır.
 • Dersler eksiksiz olarak izlendikten sonra da sertifika sınavına katılım sağlanır.

Boğaziçi Enstitüsü online liderlik eğitimlerinin sonunda katılımcılar, sertifika almak için yeterliliklerinin ölçüldüğü sertifika sınavına girmelidir. Sınav sorularını uygun görülen sürede tamamlayan ve başarı elde eden kişiler, liderlik eğitimleri için sertifika almaya hak kazanır.

Online Liderlik Eğitimleri için Sınav Nasıl Yapılır?

Online liderlik eğitimleri için sınav, online bir biçimde gerçekleştirilir ve sınava internet üzerinden katılım sağlanır.

Katılımcı, Boğaziçi Enstitüsüne giriş yaparak öğrenci panelinden sınava katılım sağlar. Sınav soruları çoktan seçmeli olarak düzenlenmektedir ve sınav süresi, soru sayısına göre değişiklik göstermektedir. Sınav soruları, belirlenen süre içerisinde tamamlanmalı ve başarılı bir puan alınmalıdır. Online liderlik eğitimleri sınavı, dersleri düzenli olarak izleyen ve eğitimden verim alan katılımcılar için zorlayıcı sorulardan oluşmamaktadır.

Online Liderlik Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online liderlik eğitimlerine şu kişiler katılabilir:

 • İşletme sahibi olmak isteyen kişiler
 • Girişimcilik alanında bilgi sahibi olmak isteyen bireyler
 • Liderlik ve yöneticilik becerilerini geliştirmek isteyenler
 • Eğitim hayatına katkıda bulunmak isteyen öğrenciler
 • Çalışanlar
 • Liderler
 • Yöneticiler
 • Girişimciler
 • Liderlik alanına ilgi duyan herkes

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...