Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!

Online Liderlik Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Üst düzey yönetici eğitimleri müdür, genel müdür yardımcısı, direktör pozisyonundaki kişilerdir. Bizler de bu kişilere yönelik eğitimler düzenledik. Ayrıca bu eğitimlere bu pozisyonlarda çalışma hedefi olanlar da katılabilir. Üst Düzey Yönetici eğitimlerimize katılmak isterseniz online liderlik eğitimi kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Üst Düzey Yönetici eğitimleri sayesinde birçok değer kazanacaksınız. Bununla beraber üst düzey liderlik becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hem kendinize hem de işinizdeki ekibinize nasıl liderlik edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca aldığınız bu eğitimler sayesinde sadece iş hayatınızda değil özel hayatınızda da liderlik becerilerinizi kullanabileceksiniz.

 

Temel Yönetici Eğitimleri Nelerdir?

Boğaziçi Enstitüsü temel yönetici eğitimleri üst düzey ve orta düzey yöneticilerin katılım sağlayabileceği bir eğitimdir. Bu eğitimlerimizin asıl amacı, insanların temel yöneticilik becerilerine sahip olmalarını sağlamaktır. Eğitimlerimizin bir diğer amacı ise donanımlı yöneticilerin iş sahasına kazandırılmasına öncülük etmektir. Ayrıca eğitimlerimizde yönetici adaylarının yeni yönetici yaklaşımına uyum sağlayabilmesini amaçlıyoruz. Böylelikle gerekli yönlendirme becerilerini kazanmış olacaksınız.

Temel yönetici eğitimlerimize katılmanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Çünkü, etkili yöneticilik konusunda güncel yöntemleri öğreneceksiniz. Ve bu yöntemler ışığında hareket edebileceksiniz. Ayrıca aldığınız eğitim sayesinde çalıştığınız kurumun hedeflerine uygun stratejiler geliştirebileceksiniz. Bunun beraberinde önerilen stratejileri analiz edebileceksiniz. Ve yaptığınız çalışmalarla lideri olduğunuz çalışanlarınızın çalışma konusundaki isteklerinin artmasını sağlayabileceksiniz. Bu sayede daha verimli işlerin yapılmasına vesile olacaksınız. Bu noktada temel yöneticilik eğitimleri kapsamında kazanacağınız bir takım beceriler var. Bunlar; zaman yönetimi, performans yönetimi, toplantı yönetimi, stratejik yönetim, çözüme odaklılık, hedeflerle yönetim ve etkin iletişim becerileridir.

 

Online Liderlik ile Girişimcilik Eğitimlerinin Avantajları Nelerdir?

Online yönetici eğitimlerimiz, tecrübeli eğitmenler ve yöneticilik konusunda deneyimli akademisyenler tarafından hazırlanıyor. Bu sebeple online yönetici eğitimleri katılımcılara büyük avantajlar sağlamaktadır. Ücretini ödeyerek katılabileceğiniz bu eğitimlerin çok önemli bir avantajı daha vardır. Bir yöneticinin sahip olması gereken tüm özellikleri öğrenebileceksiniz! Ayrıca eğitimlerimiz sayesinde bir topluluğu yönetme becerisi kazanacaksınız. Gerekli yönlendirmeyi ve kararlarınızın onlar tarafından benimsenmesini sağlayacaksınız. Hitap ettiğiniz topluluktaki insanları yönetmenin yanı sıra, onların işlerinde daha verimli çalışmalar yapmasına vesile olacaksınız.

Yönetici eğitimleri sayesinde topluma ve bulunduğunuz iş çevresine faydalı bir birey olacaksınız. Bununla beraber organizasyon aşamasında da başarı elde edeceksiniz. Ayrıca etkili iletişim yollarını öğrenerek insanlarla etkili iletişim kuracaksınız. Yaptığınız toplantılarda insanlar tarafından sunulan fikirleri projeye adapte etmek konusunda başarılı olacaksınız. Böylelikle aldığınız eğitim sayesinde yaşanan sorunlara karşı yeni çözümler üreteceksiniz. Yönetici eğitimlerinin bir diğer avantajı ise yönetici olarak ekibinize ilham verebilmenizdir. Bu sayede onların daha iyi çalışmasına ve işlerini zamanında yapmalarına vesile olacaksınız.

Online yönetici eğitimine kayıt olup eğitimleri tamamladığınızda online yönetici eğitimi sertifikası sahibi olacaksınız. Aldığınız bu sertifika sizin yönetici veya lider arayan kurum, kuruluş veya topluluklara katılma şansınızı arttıracak. Bunu biraz açalım. Belirli amaç etrafında toplanan kişiler vardır. Bu kişiler var olan liderlerinden gerekli yararı bulamadıklarında onlara liderlik edecek birisini ararlar. Kurumumuzdan aldığınız eğitim ve sertifika sayesinde aranan lider siz olacaksınız. Aldığınız farklı dillerdeki sertifikalar ile öz geçmişinizi güçlendireceksiniz. Ve bu sayede farklı alanlardaki işlere başvuru yapabileceksiniz.

 

Online Liderlik ile Girişimcilik Eğitimlerimiz Nelerdir?

Boğaziçi Enstitüsü olarak liderlik kategorimizde online olarak sunduğumuz birden fazla kurs vardır. Bu kurslar sizlerin üst düzey ve temel yönetici vasıflarını kazanmanıza yardımcı olacaktır. Online olarak sunduğumuz liderlik kurslarımız şunlardır;

 

Boğaziçi Enstitüsü online eğitim platformuna girerek online liderlik eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz. İncelemeler sonucunda liderlik ve girişimcilik eğitimi programımızı göreceksiniz. Bu eğitimler; yönetici, yönetici adayları, iş geliştirme uzmanları, işletme sahipleri ve yeni iş fikri olanların katılabileceği eğitim programlarıdır. Saydığımız gruplardan birine dahilseniz ya da dahil olmayı istiyorsanız bu eğitimlerimize katılabilirsiniz. Bu eğitimler sadece iş yaşamınızda kullanabileceğiniz bilgileri içermiyor. Bu eğitimlerde öğrendiklerinizle herhangi bir ortamda lider olarak nasıl davranmanız gerektiği noktasında bilgileri de edineceksiniz. Kişisel gelişiminiz ve girişimcilik alanında başarılı olmak için bu eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Kurslarımız arasında Koçluk eğitimi de vardır. Bu eğitim profesyonel Yaşam Koçu olmak isteyenlere sunduğumuz bir eğitimdir. Bu eğitim sayesinde insanların hayatlarına katkı sağlayacaksınız. Ayrıca yaşama pozitif açıdan bakmayı öğreneceksiniz. Bu noktada insanlarla iletişim kabiliyetiniz eksikse iletişiminizi güçlendirebileceksiniz. Ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Koçluk eğitimine kayıt olduktan sonra eğitime katılma durumunuza bağlı olarak 10-15 gün içinde eğitimi tamamlayabilirsiniz. Eğitimlerimizi tamamladığınızda üç sertifika alırsınız.

  • Boğaziçi Enstitüsü eğitim bitirme sertifikası
  • Uluslararası geçerliliği olanCardcerd Sertifikası
  • İstanbul Aydın Üniversitesi onaylı sertifikası

 

Liderlik kurslarımızı tamamladığınızda ve ilgili eğitimin sınavını başarıyla geçtiğinizde sertifikanızı almaya hak kazanırsınız. Sertifikanızın takibini T.C. kimlik numaranızla yapabilirsiniz. Sertifikanız hazır olduğunda online sertifika veya kâğıda basılmış sertifika şeklinde alabilirsiniz. Kâğıda basılan sertifikalarınız hazırlandıktan sonra kurumumuz tarafından adresinize gönderilir. Sertifikanızı almanızın ardından yöneticilik ve liderlik hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iş başvurularınız için kurumumuzdan referans mektubu alabilirsiniz. Bu referans mektubu, kabul edilme şansınızı artıracaktır.

Liderlik kurslarımız bitiminde verdiğimiz sertifikalar genellikle Türkçe ve İngilizce hazırlanan sertifikalardır. Ancak aldığınız eğitime bağlı olarak Almanca dilinde de hazırladığımız sertifikalar da vardır. Bu sayede yurt dışında çalışma başvuruları yaptığınızda bizden aldığınız bu sertifikaları kullanabilirsiniz. Boğaziçi Enstitüsü sertifikalarımız uluslararası geçerliliği de olan sertifikalardır. Bu sayede uluslararası şirketlerde de çalışma, koçluk ve yöneticilik yapma imkânı elde edeceksiniz. Eğitimlerimizi seçerken eğitim detaylarımızı da kategorimizde bulabilirsiniz.

Bu eğitimlerin içeriğinin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Hangi konularda beceri kazanabileceğinizi inceleyebilirsiniz. Avantajlarını, eğitimlerimize katılıp katılamayacağınızı araştırabilirsiniz. Ücret ve kurslarımıza başvuran kişi sayısını da öğrenebilirsiniz. Bunların yanı sıra kurslarımıza ayrılmış olan sayfamıza göz atmanızı öneririz. Çünkü, daha önceki katılımcıların görüşlerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle kurslarımız hakkında fikir sahibi olursunuz.  Ayrıca eğitimin hangi eğitmenler tarafından verileceği gibi bilgileri de bulabilirsiniz.

Kurslarımıza katılım şartlarını, eğitime nasıl başlayabileceğinizi, ücretleri ve kurslarımız hakkında aklınıza takılan tüm soruları da sitemizden öğrenebilirsiniz. Ya da 0850 840 54 37 numarasını çevirerek Enstitü Öğrenci İşleri yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle kurslarımız hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri araştırabilirsiniz. Ardından başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğitimi bitirip sınavı geçtikten sonra sertifikanızı alabilirsiniz.

 

Online Liderlik ile Girişimcilik Eğitimlerine Nasıl Kayıt Olurum?

Online liderlik eğitimleri bulunduğu çevrede veya iş ortamında insanlara öncülük eder. Bununla beraber onları yöneten ve sorunlara çözüm bulabilecek kişilerin yetişmesini sağlar. İş yerinde yönetici veya üst düzey yönetici pozisyonunda çalışmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için liderlik vasfına sahip olmalısınız. Online liderlik eğitimleri de tam bu kavramları karşılıyor. Bu eğitimler sayesinde aranılan bir lider olarak yönetim pozisyonlarında çalışabilirsiniz.

Bir yönetici veya bir liderde hangi özellikler olması gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Ayrıca liderlik konusunda bilgi sahibi de olmayabilirsiniz. Tüm bunları ve daha fazlasını öğrenmeniz mümkün. Boğaziçi Enstitüsü olarak liderlik konusunda açtığımız kurs ve eğitimlerimize katılabilirsiniz. Bu sayede kendinizi geliştirebilir ve aldığınız sertifikalar sayesinde lider vasfıyla çalışabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü online liderlik eğitimlerine katılmak için yapmanız gerekenlere geçelim. Katılacağınız eğitimi belirledikten sonra aşağıdaki “SEPETE EKLE” butonuna basınız. Ardından “HEMEN AL” ve “SEPETİ GÖRÜNTÜLE” butonuna basın. Kayıt işlemlerini tamamlayın. Ödemeniz için adres ve iletişim bilgilerinizi verin. Eğitiminiz tamamlandığında sertifikanız vermiş olduğunuz bu adrese gönderilecektir. Kaydınızı tamamladıktan sonra Enstitü Öğrenci İşleri kaydınızı tamamlayacaktır. Eğitimin aktif hale geldikten hemen sonra istediğiniz an eğitime katılabilirsiniz.

Derslere katılma zamanınızı siz belirleyebileceksiniz. Bu şu demek oluyor: istediğiniz zaman dersi girip eğitiminizi istediğiniz zaman alacaksınız. Yani, kendi zaman yönetiminizi siz yapacaksınız. Müsait olmadığınız durumlarda eğitiminize ara vermek sizin elinizde olacak. Böylelikle eğitiminizin ne zaman biteceğine siz karar verebileceksiniz.

Liderlik eğitimi için Boğaziçi Enstitüsünün online eğitim platformunu inceleyebilirsiniz.

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları