Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-12-07T11:00

Online Liderlik Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online liderlik eğitimleri, liderlik ve girişimcilik becerilerini geliştirmek ve iş dünyasında başarılı olmak isteyen bireylere yönelik hazırlanmış online eğitim programlarıdır. Online liderlik eğitimleri yalnızca iş dünyasına yönelik değil günlük yaşamda da kişinin kendini geliştirmesine yardımcı olmaktadır.

Online liderlik eğitimleri sayesinde katılımcılar takım bilinci, girişimcilik, etkili iletişim gibi alanlarda bilgi sahibi olur. Tüm bunlar, kişinin iş hayatında fark yaratmasını sağlar. Online liderlik eğitimlerine katılan kişilere sertifika da verilmektedir. Bu sertifika, eğitime katılan kişinin öz geçmişini geliştirmesine ve iş görüşmelerinde avantajlı olmasına yardımcı olmaktadır.  

Online Liderlik Eğitimleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Online liderlik eğitimleri, bireyin kendini liderlik alanında geliştirebileceği, yönetim becerileri kazandığı ve toplulukları idare etmeyi öğrendiği eğitimlerdir.

Online liderlik eğitimleri satın alırken dikkat edilecek birçok nokta bulunmaktadır. Örneğin liderlik eğitimin içeriği nedir, bireye katacağı faydalar nelerdir, eğitim alındıktan sonra neler değişecek, gibi soruların net bir cevabı olmalıdır.

Online liderlik eğitimleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Eğitimin içeriği
 • Eğitimin süresi
 • Eğitimin kalitesi
 • Sertifika türleri
 • Sertifika geçerlilikleri

Online Liderlik Eğitimleri Nelerdir?

Online liderlik eğitimleri şunlardır:

 1. Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi 
 2. Liderlik Eğitimi
 3. Liderlik ve Etkili Girişimcilik

1.  Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi, bireye liderlik özellikleri kazandıran, toplulukları yönetmeyi öğreten ve kurumlarda idarecilik becerisi sağlayan bir eğitim programıdır. Etkili yöneticiliğin nasıl yapılacağına dair teknik detayları anlatan eğitim, herkesin katılımına açıktır. Dileyen herkes Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi’ne kayıt olabilir.

2. Liderlik Eğitimi

Liderlik tanımının net bir şekilde yapıldığı ve tüm detayların aktarıldığı Liderlik Eğitimi, kişiye etkin bir lider olmayı öğretirken kurum ve kuruluşlarda yönetici pozisyonda nasıl çalışması gerektiğini de aktarıyor. Dileyen herkesin kayıt olabileceği Liderlik Eğitimi, içerik kapsamı olarak da oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

3. Liderlik ve Etkili Girişimcilik

Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi, bireye etkin bir liderlik vasfı kazandırırken girişimcilik ruhunu da eklemeyi unutmuyor. Etkili girişimcilik teknikleri, başarılı girişimcilik ve doğru liderlik tanımlarının anlatıldığı eğitim, herkesin katılımına açık.

Online Liderlik Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online liderlik eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Kişisel gelişimde artış olur.
 • Yöneticilik ve liderlik alanlarında profesyonel bilgiler edinir.
 • Birey, iş yaşamında daha öz güvenli olur.
 • Psikolojik olarak güçlülük sağlar.
 • Birey, mesleki uzmanlık kazanır.
 • Liderlik eğitimleri, kişiye yeni çalışma alanları yaratır.

Online Liderlik Eğitimlerinin İş Hayatına Faydaları Nelerdir?

Online liderlik eğitimlerinin iş hayatına faydaları şunlardır:

 • Kişinin iş hayatında daha öz güvenli olmasını sağlar.
 • Mesleki gelişimini artış olur.
 • Kariyerinde doğru adımlar atmasını sağlar.
 • Elde ettiği gelirde artış olur.
 • Güçlü ve etkin bir öz geçmiş oluşturmayı sağlar.
 • Kişisel gelişimde artış sağlar.

Online Liderlik Eğitimleri Sayesinde İş Bulunabilir mi?

Online liderlik eğitimler, üniversite sertifikalı eğitimler olduğu için iş bulmaya yardımcı olurken yeni çalışma alanları da yaratır. Online liderlik eğitimleri yalnızca liderlik özelliği sağlamaz aynı zamanda meslekte uzmanlık ve yöneticilik becerileri kazandırma konusunda da etkilidir.

Online Liderlik Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online liderlik eğitimleri, kendini liderlik ve yöneticilik alanlarında geliştirmek isteyen her bireyin katılımına açık eğitimlerdir. Liderlik eğitimlerine katılmak isteyen herkes, kolayca eğitime kaydını yaptırıp eğitimleri alabilir.

Online Liderlik Eğitimleri Sonunda Sertifika Alınır mı?

Online liderlik eğitimleri sonunda, hangi eğitim olduğu fark etmeksizin sertifika alınır. 

Online Liderlik Eğitimi Sertifikası Alabilmek için Sınava Girilir mi?

Online liderlik eğitimi sertifikası alabilmek için sınava girilmektedir. Sınavlar, çevrim içi ortamda gerçekleşir ve sınavın içeriğine göre sınav süresi değişiklik gösterir. Bir sertifika sınavı için ortalama süre 25 ila 30 dakika arasındadır.

Online Liderlik Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online liderlik eğitimi sertifikası şu işe yarar:

 • Mesleki uzmanlığı belgeler.
 • İş görüşmelerinde kişiyi avantajlı bir konuma getirir.
 • Etkin bir öz geçmiş oluşturmaya yardımcı olur.
 • Yenilikçi ve eğitime açık bir birey olduğunuzu gösterir.


Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...