Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-09-30T11:00

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Verimlilik ve Planlama Eğitimleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Verimlilik ve planlama eğitimleri, bireyin kendini belirli konularda geliştirebileceği, verimli olmayı öğrenebileceği, doğru ve etkin planlama yollarını keşfedeceği eğitim programlarıdır.

Verimlilik ve planlama eğitimlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Örneğin verimlilik ve planlama eğitimlerinin içerik derinliği nedir, bireye sağladığı faydalar nelerdir, eğitim alındıktan sonra ne gibi değişikler olacak, gibi soruların net bir cevabı bulunmalıdır.

Verimlilik ve planlama eğitimleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Eğitimin içerik derinliği
 • Eğitimin içerik kalitesi
 • Eğitimin süresi
 • Eğitimin kalitesi
 • Sertifika çeşitleri
 • Sertifika geçerlilikleri

Verimlilik ve Planlama Eğitimleri Nelerdir?

Verimlilik ve planlama eğitimleri şunlardır:

 1. Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi
 2. Stresle Başa Çıkma Eğitimi
 3. Performans Yönetim Sistemi Eğitimi
 4. Başarılı CV Oluşturma Eğitimi
 5. Excel Eğitimi - Uygulamalı Online Eğitim
 6. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi
 7. Zaman Yönetimi Eğitimi
 8. Başarının Önündeki Engeller Eğitimi
 9. Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi

1. Tükenmişlik Sendromu ile Başa Çıkma Eğitimi

Herbert J. Freudenberger tarafından 1974 yılında tanımlanarak psikoloji literatürüne giren tükenmişlik sendromu, içinde bulunduğumuz çağda sıkça rastlanan bir psikolojik rahatsızlıktır. Tükenmişlik Sendromu ile Başa Çıkma Eğitimi de bu psikolojik rahatsızlık ile başa çıkmayı öğreten bir eğitim programıdır. Bu eğitim ile kişi sendromun evrelerini tanır, sendrom süreçlerini etkin bir şekilde yönetir ve tükenmişlik sendromuyla başa çıkmayı öğrenir. Tükenmişlik Sendromu ile Başa Çıkma Eğitimi’ne isteyen herkes kaydolabilir.

2. Stresle Başa Çıkma Eğitimi

Stres günümüzde her alanda kendini gösteren bir olumsuz bir duygu durumu. İş hayatı, okul yaşamı, gelecek kaygısı ve gündelik yaşamda başımızdan geçen olumsuz şeyler; her biri insan vücudunda strese sebep olmaktadır. Eğer stres ile başa çıkılmaz ve bunun önüne geçilmez ise stres, yerini ciddi sağlık sorunlarına bırakır. Stresle Başa Çıkma Eğitimi de stresi kontrol etmeyi, strese neden olan nedenleri yenmeyi ve stresi ortadan kaldırmayı öğretmektedir. İsteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.

3. Performans Yönetim Sistemi Eğitimi

Performans Yönetim Sistemi Eğitimi ile kişi performansını yönetmeyi, verimli çalışmayı, performansını arttırmanın yollarını ve performans odaklı çalışma disiplini bilimsel bir şekilde kazanır. İsteyen herkes bu eğitime kayıt olabilmekte, eğitime katılım için herhangi bir şart aranmamaktadır.

4. Başarılı CV Oluşturma Eğitimi

Başarılı CV Oluşturma Eğitimi ile iş görüşmelerinde, insan kaynaklarına etkili öz geçmiş sunmanın yöntemleri öğrenillir. Etkili öz geçmiş oluşturmanın yolları, öz geçmişe neler eklenir, öz geçmişte bulunması gerekenler detaylar nelerdir, gibi sorulara cevap bulacağınız eğitime dileyen herkes katılım sağlayabilir.

5. Excel Eğitimi

Excel Eğitimi, Microsoft’un geliştirdiği bir iş programı olan Excel’i uzman bir şekilde öğrenmenizi sağlayan bir eğitim programıdır. Bu eğitim ile Excel üzerinden tablo oluşturmayı, planlama yapmayı, hesaplamaları gerçekleştirmeyi ve iş düzeninizin Excel üzerinden nasıl sağlayacağını öğreneceksiniz. Excel’i uzman bir şekilde kullanmak isteyen herkes bu eğitime kaydolabilir.

6. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, çağımızda her alana yayılan dijital işleri nasıl yöneteceğinizi, dijital alanda kurmanız gereken stratejileri ve dijital düşünme becerilerini öğreten bir eğitim programıdır. Bu eğitime dileyen herkes katılım sağlayabilir.

7. Zaman Yönetimi Eğitimi

Zaman Yönetimi Eğitimi zamanı yönetmeyi, doğru zaman kullanımını, gündelik yaşamda zaman yönetiminin önemini ve sosyal yaşamı dengede tutmayı öğrenebildiğiniz bir eğitim programıdır. Zamanını doğru yönetmek ve verimli zaman geçirmeyi öğrenmek isteyen herkes bu eğitime kayıt olabilmektedir.

8. Başarının Önündeki Engeller Eğitimi

Başarının Önündeki Engeller Eğitimi başarıya giden yolu, nasıl başarılı olabileceğinizi ve başarıya ulaşmak için yolda karşınıza çıkacak engelleri yenmeyi öğrendiğiniz bir eğitim programıdır. İş ve sosyal yaşamda başarıya ulaşmak isteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.

9. Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi

Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi hızlı ve anlayarak okumanın tüm yöntemlerinin anlatıldığı bir eğitim programıdır. Kitap, metin, gazete gibi tüm yazılı kaynakları hızlı ve akıcı bir şekilde okumayı öğrenebileceğiniz eğitimde aynı zamanda metinleri daha iyi anlamayı da öğrenebileceksiniz. Bu eğitime, hızlı okumak isteyen herkes kayıt olabilir.

Verimlilik ve Planlama Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Verimlilik ve planlama eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Verimli olma konusunda başarı sağlanır.
 • Doğru ve etkin planlama yöntemleri öğrenilir.
 • Kişi, gündelik yaşamında öz güvenli bir kişiliğe sahip olur.
 • Yapması gereken işleri yetiştirmeyi öğrenir.
 • Kişi, mesleki alanda başarılı biri olur.

Verimlilik ve Planlama Eğitimlerinin İş Hayatına Faydaları Nelerdir?

Verimlilik ve planlama eğitimlerinin iş hayatına faydaları şunlardır:

 • Kişinin daha öz güvenli olmasını sağlar.
 • Mesleki gelişiminde artış sağlar.
 • Verimli bir çalışma disiplini sağlar.
 • Kişisel gelişimin artmasını sağlar.

Verimlilik ve Planlama Eğitimleri Sayesinde İş Bulunabilir mi?

Verimlilik ve planlama eğitimleri, üniversite sertifikalı eğitimler olduğu için bu eğitimler iş bulmaya yardımcı olur. Verimlilik ve planlama eğitimleri sadece kişisel ve mesleki gelişim sağlamaz aynı zamanda bireyin yaşam kalitesinin artmasında da etkin bir rol oynar.

Verimlilik ve Planlama Eğitimlerinin Okul Hayatına Faydaları Nelerdir?

Verimlilik ve planlama eğitimlerinin okul hayatına faydaları şunlardır:

 • Derslerdeki odak sürecini arttırır.
 • Verimli bir okul yaşamı sağlar.
 • Derslerde başarı sağlar.
 • Öğrencinin daha öz güvenli olmasını sağlar.

Verimlilik ve Planlama Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Verimlilik ve planlama eğitimleri, herkesin katılımına açık eğitimlerdir. Bu eğitimlere katılmak için hiçbir şart aranmamaktadır.

Verimlilik ve Planlama Eğitimleri Sonunda Sertifika Alınır mı?

Verimlilik ve planlama eğitimleri sonunda, eğitim türü ve eğitim içeriği fark etmeksizin sertifika alınır. 

Verimlilik ve Planlama Eğitimi Sertifikası Alabilmek için Sınava Girilir mi?

Verimlilik ve planlama eğitimi sertifikası alabilmek için sınava girilmektedir. Eğitimlerin tamamında sınav olmasa da çoğunda sınav mevcuttur. Sınavlar, çevrim içi ortamda gerçekleştirilir ve soru sayısına göre sınav süresi değişiklik gösterir. Bir sertifika sınavı için ortalama süre 20 dakika ile 25 dakika arasında değişir.

Verimlilik ve Planlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Verimlilik ve planlama eğitimi sertifikası şu işe yarar:

 • Kişisel gelişimi kağıt üzerinde belgeler.
 • İş görüşmelerinde büyük bir avantaj sağlar.
 • Etkin bir öz geçmiş oluşturmaya yardımcı olur.
 • Kendini geliştiren ve eğitime açık biri olduğunuzu kanıtlar.

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...