Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir meslekte başarılı olmak için o meslek için gerekli bilgilere ve çalışılmak istenilen meslek dalındaki gelişmelere uyum sağlamak gerekir. Boğaziçi Enstitüsüonline mesleki gelişim eğitimleri duyulan bu ihtiyacı karşılar.

Online mesleki gelişim eğitimleri ile kendinizi bir alanda geliştirerek o alanı çalışma sahanız yapabilirsiniz. Edindiğiniz sertifika sayesinde de kendinize çalışacak bir iş bulabilirsiniz.

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri

Online mesleki gelişim eğitimleri Enstitünün uzaktan eğitim sistemi üzerinden verilen eğitimlerdir. Kayıt ardından sisteme bağlanılarak eğitime başlanabilir. Bu kategoride toplamda 18 eğitim vardır.

Kategoride yer alan ve seçilebilecek eğitimlerden bazıları şunlardır;

Bu eğitimlere katılarak CV’nize yeni bir beceri ekleyebilirsiniz. Bu sayede de işe alınma ihtimalinizi artırabilirsiniz.

Online Mesleki Gelişim Kurslarının Avantajları

Boğaziçi Enstitüsündenonline mesleki eğitim kursu almak sizin ve kariyeriniz için birtakım avantajları da beraberinde getirir.

Kurumdan alacağınız online eğitimin avantajları şunlardır;

  • Ücretli veya ücretsiz kurslar sayesinde yeni beceriler edinebilirsiniz.
  • Kurs bitiminde Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmış sertifikaya sahip olabilirsiniz.
  • Hak ettiğiniz sertifikayı CV’nize ekleyebilir ve bu sayede işverenlerin aradığı aday olabilirsiniz.
  • Kursların online olmasına rağmen pratik yapma ve teorik eğitim alma şansı elde edersiniz.
  • Örgün eğitim sıkıntı yaşadığınız ulaşım ve yemek sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Avantajlar bunlarla sınırlı değildir ve eğitim türüne bağlı olarak farklı avantajları da elde edebilirsiniz.

Mesleki Gelişim Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

Mesleki gelişim kategorimizde meslek edinmenizi sağlayacak eğitimleri alırsınız. Ayrıca seçtiğinizi eğitime bağlı olarak o mesleği yapmaya yönelik olarak teorik ve pratik bilgileri alabilirsiniz.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı kursuna katılarak yurtdışı eğitim başvurularının yapılması için ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetini verebilirsiniz.

Yaşlı bakım eğitimini tercih ederseniz hastanelerde, huzurevlerinde veya diğer kurumlarda yaşlıların ihtiyaçlarını gidermeleri için yardımcı olabilirsiniz.

Eğitimler Enstitünün akademik personelleri aracılığıyla verildiği için uzmanından doğru bilgileri almış olursunuz.

Boğaziçi Enstitüsü’nden Sertifika Şansı!

Online olarak verdiğimiz mesleki eğitim kurslarını almakla kalmazsınız. Bu eğitimi aldığınızı ispat edebileceğiniz sertifikalara sahip olursunuz. Bu sertifikaların hem Türkiye’de hem de yurtdışı ülkelerinde geçerliliği vardır. Ayrıca sertifika almaya hak kazandığınızda bu sertifikaların İngilizce olarak da verilmesi yönünde taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

İş bulmak günümüzde oldukça zordur çünkü işverenler bilgi ve becerisi olan kişileri ararlar. Başvurduğunuz işe dair beceriniz olduğunu kurumumuzdan aldığınız sertifika sayesinde ispatlayabilirsiniz. Özgeçmiş dosyanıza sertifikaya dair notları da ekleyerek iş başvurularınızı o şekilde verebilirsiniz. Bu sayede de işverenlerin aradıkları aday olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü’nde Dilediğiniz Zaman Öğrenin!

Online mesleki gelişim eğitimlerinin ders süreleri seçilen kursa ve eğitime göre farklılık gösterir. Bazı kurslar sonunda 25 saatlik eğitim alındığına dair belge verilirken bazılarında eğitim süresi 50 veya üzerinde olabilir.

Bu kurslara kayıt olmak için belirlenmiş süreler vardır ve bu süre dolmadan kayıt yaptırmanız gerekir. Ancak alacağınız eğitimi tamamlamanız için belirlenen bir süre yoktur. Bu da kursu istediğiniz zaman içerisinde bitirebileceğinizi ifade eder ancak ne kadar hızlı bitirirseniz sertifika elinize o kadar hızlı geçer.

 

 

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları