Online Verimlilik ve Planlama Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online verimlilik ve planlama eğitimleri; bireyin planlı çalışmayı, zamanını doğru kullanmayı ve gereken çalışma motivasyonunu sağlamayı öğrenmesine yönelik oluşturulmuş eğitim programlarıdır.

Online verimlilik ve planlama eğitimleri, kişinin zamanını doğru bir biçimde yönetmeyi öğrenmesini sağlayarak yapması gerekenleri planlı bir biçimde yerine getirmesine yardımcı olur. Aynı zamanda eğitim sonunda alınan sertifika sayesinde birey, öz geçmişinin donanımlı görünmesini sağlar ve iş başvurularından olumlu dönüş alma şansını arttırmış olur.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimi Nedir?

Online verimlilik ve planlama eğitimi, bireyin verimli olma yöntemleri ile planlama yapmayı öğrenebileceği bir eğitim programıdır. Online verimlilik ve planlama eğitimi sayesinde katılımcı, iş yaşamında yerine getirmesi gereken görevleri daha verimli bir biçimde yapar ve zamanını doğru yönetmeyi öğrenerek görevlerini zamanında tamamlar. 

Online verimlilik ve planlama eğitimini tamamlayan katılımcılar, sahip olacakları sertifika sayesinde iş başvurularında ön plana çıkma şansı yakalar. Aynı zamanda online verimlilik ve planlama eğitimi ile kişinin iş yaşamı kolaylaşır.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimleri Nelerdir?

Online verimlilik ve planlama eğitimleri şunlardır:

 1. Toplantı Yönetimi Eğitimi
 2. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi
 3. Performans Yönetim Sistemi Eğitimi

1. Toplantı Yönetimi Eğitimi 

Toplantı Yönetimi Eğitimi, toplantıların verimliliğini arttırmak için yapılması gerekenlerin sunulduğu bir online eğitim programıdır. 

Online verimlilik ve planlama eğitimleri arasında yer alan Toplantı Yönetimi Eğitimi sayesinde kişi; toplantı planı yapmayı, toplantıyı verimli yönetmeyi ve toplantı sonrasında yapılması gerekenleri öğrenme şansı yakalar. Toplantı Yönetimi Eğitimi, iş yaşamında katılım sağlanan toplantılarda kişiye büyük kolaylık sağlar. Yöneticiler, çalışanlar, asistanlar, direktörler ve toplantı yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne katılım sağlayabilir.

2. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi, uzaktan çalışma sürecinin verimliliğini arttırmayı amaçlayan bir eğitim programıdır. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi; zaman planlamasının nasıl yapılacağını, uzaktan çalışma sürecinin nasıl verimli yönetileceğini ve yapılacak işlerin nasıl planlanması gerektiğini öğrenmeye yardımcı olan bir online verimlilik ve planlama eğitimidir. 

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi, uzaktan çalışma sürecinin verimliliğini arttırmak ve zamanını doğru yönetmek isteyen bireyler için uygun bir eğitim programıdır. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi’nin sonunda alınacak sertifika sayesinde birey, iş yaşamında zamanını yönetme ve çalışma zamanının verimliliğini arttırma konusunda avantaj elde eder. 

3. Performans Yönetim Sistemi Eğitimi

Performans Yönetim Sistemi Eğitimi, bireyin performans yönetimi hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan bir online eğitim programıdır. Performans Yönetim Sistemi Eğitimi sayesinde katılımcılar; hem bireysel hem de örgütsel performans yönetimini, performans yönetimi alanında uzmanlaşmaya yardımcı olacak bilgileri ve performans değerlendirmesi yapmayı öğrenirler. 

Performans Yönetim Sistemi Eğitimi sonunda enstitü onaylı sertifika, uluslararası geçerli sertifika ve üniversite onaylı sertifika alınmaktadır. Alınan sertifikalar ile katılımcı, iş başvurularında ön plana çıkar ve iş yaşamında gerçekleştirdiği faaliyetlerin etkinliğini arttırır. Aynı zamanda alınan uluslararası geçerli sertifika sayesinde birey hem yurt içinde hem de yurt dışında yetkinliğini kanıtlama şansı elde eder.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Online verimlilik ve planlama eğitimleri satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Alınması planlanan eğitimin bireye sağlayacağı faydalar araştırılmalıdır.
 • Eğitimin süresi hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Eğitim içeriği hakkında araştırma yapılmalıdır.
 • Eğitimin kapsadığı konular araştırılmalıdır.
 • Alınan sertifikanın geçerli olduğu alanlar öğrenilmelidir.
 • Eğitimi veren eğitmen hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Eğitimin kişinin öğrenmeyi hedeflediği bilgileri sunup sunmadığı öğrenilmelidir.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online verimlilik ve planlama eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Kişinin verimli olmayı öğrenmesini sağlar.
 • İş yaşamında daha başarılı olmaya katkıda bulunur.
 • Kişinin zamanını doğru planlamayı öğrenmesine yardımcı olur.
 • İşleri zamanında bitirmeyi sağlar.
 • Yerine getirilmesi gereken görevlerin zamanında yetiştirilmesi için yapılması gerekenleri öğrenmeye olanak tanır.
 • Planlama tekniklerinin öğrenilmesine katkıda bulunur.
 • İş yaşamında katılımcının çalışmalarını daha doğru bir biçimde yürütmesine yardımcı olur.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimlerinin Mesleki Faydaları Nelerdir?

Online verimlilik ve planlama eğitimlerinin mesleki faydaları şunlardır:

 • Bireyin mesleki gelişimini destekler.
 • İşlerin zamanında yetiştirilmesi için gereken bilgileri sunar.
 • Katılımcının iş yaşamında öz güvenli olarak ilerlemesini sağlar.
 • Bireyin meslek hayatında daha planlı olmasına yardımcı olur.
 • Çalışma disiplinini arttırır.
 • İş yaşamında verimli çalışabilmek için gerekenlerin öğrenilmesini sağlar.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimi Sertifikası Nedir?

Online verimlilik ve planlama eğitimi sertifikası, verimlilik ve planlama eğitimlerinin sonunda sınava girilerek alınan sertifikadır.

Online verimlilik ve planlama eğitimi tamamlandıktan sonra enstitü onaylı sertifika, üniversite onaylı sertifika ve uluslararası geçerli sertifika olmak üzere üç sertifika alınır. Böylelikle birey yetkinliğini kanıtlama imkanı elde eder. Aynı zamanda uluslararası geçerli sertifika sayesinde kişi, yurt dışında yaptığı iş başvurularında da avantajlı olur çünkü disiplinli ve özverili çalışma hakkında bilinçli olduğunu ispat edebilir.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online verimlilik ve planlama eğitimi sertifikası sayesinde birey,  verimlilik ve planlama alanında sahip olduğu yetkinliği bir belge ile kanıtlama imkanı yakalar. 

Online verimlilik ve planlama sertifikası alan katılımcı, öz geçmişinin donanımını arttırır ve böylelikle iş başvurularında avantaj elde eder. Alınan uluslararası geçerli sertifika sayesinde kişi, yetkinliğini yurt dışında da kanıtlama şansı yakalar. Aynı zamanda online verimlilik ve planlama eğitimi sertifikası, bireyin mesleki gelişiminin olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olur ve kişi, iş yaşamında rakiplerine göre avantajlı bir konuma ulaşır.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimleri için Sertifika Nasıl Alınır?

Online verimlilik ve planlama eğitimleri için sertifika şu şekilde alınır:

 • Öncelikle sertifika alınmak istenen eğitim programına karar verilmelidir.
 • Eğitim programı kararlaştırıldıktan sonra kayıt işlemi tamamlanmalıdır.
 • Eğitim programı ücretli ise ödeme yapılmalıdır.
 • Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra dersler izlenmelidir.
 • Derslerin izlenmesi bittikten sonra sertifika almaya hak kazanmak için sınava girilmelidir.
 • Sınavdan geçerli bir puan alan katılımcılar sertifika almaya hak kazanmış olurlar.

Boğaziçi Enstitüsü online verimlilik ve planlama eğitimlerinin sonunda düzenlenen sertifika sınavı, öğrencileri zorlayıcı bir düzeyde hazırlanmamaktadır. Dersleri eksiksiz bir biçimde izleyen katılımcılar, sınavı kolaylıkla tamamlayabilir ve başarılı bir sonuç elde ederek sertifika almaya hak kazanırlar.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimleri için Sınav Nasıl Yapılır?

Online verimlilik ve planlama eğitimleri için yapılan sınav, online yani çevrim içi bir ortamda gerçekleştirilir. Katılımcı, dersleri izledikten sonra çoktan seçmeli olarak düzenlenen sınava Boğaziçi Enstitüsü öğrenci panelinden giriş yapar.

Online verimlilik ve planlama eğitimleri için yapılan sınav, derslere düzenli katılım sağlayan bireyleri zorlayacak sorulardan oluşmaz. Sınava katılım sağlayan birey, sınav sorularını belirlenen süre içerisinde çözmelidir. Sınav bitiminde başarılı bir sonuç elde eden kişiler sertifika almaya hak kazanır.

Online Verimlilik ve Planlama Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online verimlilik ve planlama eğitimlerine şu kişiler katılabilir:

 • Yöneticiler
 • Çalışanlar
 • Öğrenciler
 • Asistanlar
 • Eğitimciler
 • İnsan kaynakları alanında çalışan bireyler
 • Memurlar
 • Akademisyenler
 • Kendi iş alanında verimliliğini ve planlama kabiliyetini arttırmak isteyen herkes

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...