Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-05-23T11:00

Başarılı bir kariyer hedefliyorsunuz ama toplantılarda çok heyecan yapıyor ve yaptığınız işleri anlatamıyor musunuz? O halde başarılı bir kariyeriniz olamayacak. Peki diyelim ki bir şirket yönetiyorsunuz, aylık hedeflerinizi ve yapmanız gerekenleri anlatacağınız bir toplantı düzenlediniz ve toplantıda kimsenin ilgisini çekemediniz, söyledikleriniz dinlenmedi. Yöneticilik hayatınız kısa zaman sonra bitecek. Şimdi ne olacak? Hayatın gerçekleri ile yüzleşmeden önce Toplantı Yönetimi Eğitimi'ne katılın ve tüm bu kabus dolu zamanlar, size olabildiğince uzak olsun. Toplantı Yönetimi Eğitimi ile yaptığınız işleri kolayca insanlara anlatabilecek, hedeflerinizden bahsedecek, toplantıları iyi bir şekilde idare edecek ve yaptığınız her toplantıda, sizi ilgi ile izleyen gözler göreceksiniz. Bir an önce bu eğitimi alın ve kendinizi en iyi şekilde ifade edin.

Toplantı Yönetimi Eğitimi ile şunları öğreneceksiniz:

 • Toplantı ihtiyacı belirleme
 • Toplantı öncesi hazırlanma
 • Toplantı sırasında yapılacaklar
 • Toplantı sonrası yapılacaklar

 

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı ve Kursu İçeriği 

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı, toplantı yapılacağı zaman kişinin, toplantı gündemi ile ilgili etkin hazırlık yapmasını, toplantı sırasında topluluğa nasıl hitap etmesi gerektiğini anlatan bir ders izlencesidir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı katılımcılara, çalıştıkları kurum, kuruluş ve şirketlerde toplantı esnasında daha verimli ve sürdürülebilir kararlar alınmasına nasıl katkı sağlayacaklarını anlatır.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programına, kendi işinin sahibi olanlar, takım liderleri, şirket, kurum ve kuruluş çalışanları ve ilgi duyan herkes katılım sağlayabilir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Nedir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı, toplantı gündemi oluşturma, hangi konuda ne kadar zaman harcanacağı gibi doğru karar alma mekanizmaları ve etkin toplantı teknikleri hakkında detaylı bilgi sunan bir eğitim programıdır.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı, derslerini alabilmek için çevrim içi eğitime katılım sağlanabilecek bir teknolojik cihaz yeterlidir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programının Amacı Nedir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programının amacı, programa katılım sağlayan bireyleri, toplantı yönetim teknikleri ve toplantı yürütmenin önemli unsurları hakkında yetkin hale getirmektir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Katılım Koşulları Nelerdir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programına katılmak için özel bir koşul bulunmamaktadır. Toplantı yönetimi hakkında detaylı bilgi öğrenerek kendini geliştirmek isteyen her birey eğitime katılım sağlayabilir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Kimler İçindir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı şu kişiler içindir;

 • Şirket, kurum ve kuruluş yöneticileri
 • Takım liderleri
 • Proje yöneticileri
 • Kendi işinin sahibi olanlar.
 • Etkin toplantı yönetimi unsurları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programına Katılanlar Neler Öğrenir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programına katılanlar şunları öğrenir;

 • Toplantı öncesi nasıl hazırlanılması gerektiği,
 • Toplantının en verimli nasıl yürütüleceğini,
 • Toplantı gündeminin nasıl oluşturulacağını,
 • Gündemde her konuya ne kadar vakit ayrılması gerektiğini,
 • Toplantı yönetimine dair tüm teknik detayları.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Ders İçeriği ve Konu Başlıkları Nelerdir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı ders içeriği ve konu başlıkları şunlardır:

 • Toplantı ihtiyacı
 • Toplantı öncesi
 • Toplantı sırası
 • Toplantı sonrası
 • Toplantı önerileri

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Tanımı

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı, verimli bir toplantının nasıl gerçekleştirileceği durumuyla ilgili teknik becerilerin ve önemli unsurların eğitmenler tarafından aktarıldığı bir ders planıdır.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Videoları Nelerdir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı videoları, toplantı yönetimi ve verimli bir toplantı için dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında katılımcılara uzmanlar tarafından yeterli bilginin ve ders içeriklerin sağlandığı dijital kaynaklardır. Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı videoları, eğitime katılan bireylerin dersleri hem görsel hem işitsel destekli olarak kavramasına yardımcı olarak sonradan da dersleri izleyerek eğitimden kopmamalarını sağlamak amacı gütmektedir. Online ders videoları Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı konusunda uzman kişiyle beraber çekilmekte ve çevrimiçi alana aktarılmaktadır.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Sertifikalı Online Kursunun Ders Notları Nedir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Online Kursunun ders notları, online platformda yayınlanan ders videolarıdır. Eğitmenler gerekli duydukları konularda katılımcılara okuma yapmaları adına kaynak önermektedir. Ders notlarını çevrimiçi ortamda olması katılımcıların Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı derslerini pekiştirmek istediklerinde daima ulaşabilirlik açısından faydalı olmaktadır. 

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Canlı Ders İçerir mi ?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı, İstanbul Boğaziçi Enstitüsünde video içerik yöntemiyle gerçekleştirilmektedir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı İçin Sertifika Sınavı Nedir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programıiçin sertifika sınavı, ilgili eğitimin derslerinde verilen bilgiler hakkında katılımcının sertifika sahibi olabilmesi için yeterlilik sahibi olup olmadığını ölçme yöntemidir. Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı sertifika sınavı, zorluk içermemektedir. Eğitim derslerine düzenli katılım sağlayan katılımcılar, başarı sertifikası sınavını kolaylıkla tamamlayabilmektedir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Sonunda Sertifika Sınavı Nasıl Yapılır?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programısonunda sertifika sınavı, İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından online olarak internet ortamında gerçekleştirilmektedir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programısertifikasına sahip olmak katılımcılara, organizasyonlarda, kurum, kuruluş ve firmalarda alınacak kararların en etkin ve uygun olması için toplantı sürecinin nasıl yönetileceği hakkında yetkin birer lider rolü üstlenmelerini sağlar.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı İçin En İyi Kitaplar Nelerdir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı için en iyi kitaplar şunlardır;

 • Demokratik Toplantıların Yönetimi -M. Yavuzer
 • Toplantı Yönetimi- Nick Morgan
 • Toplantı Yönetimi Yöneticinin El Kitabı- Sadık Kartal

Sunduğumuz kitaplar arasında Sadık Kartal’ın Toplantı Yönetimi Yöneticinin El Kitabı isimli çalışması toplantı tekniklerinin yöneticiler tarafından nasıl uygulandığına dikkat çekerken, Nick Morgan’ın Toplantı Yönetimi isimli kitabı ise Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programına katılan bireyler için yol gösterici olabilir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Derslerinin Zorluk Derecesi Nedir?

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programının dersleri eğitime düzenli katılım ve ilgiyi sağlayan kişiler açısından bir zorluk barındırmamaktadır.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Sonunda Başarı Sertifikası Verilir mi? 

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Programı sonunda katılımcılara başarı sertifikası verilmektedir. Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Başarı Sertifikası, katılımcılara eğitim dahilinde derslere düzenli katılım sağlamaları ve eğitim sonucunda konu hakkında yeterliliğe ulaşmaları dahilinde verilen, katılımcıların yeterliliklerini tasdikleyen bir belgedir.

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı Sertifikalı  Online Ders Programı Yorumları Nasıldır? 

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Online Ders Programı, katılımcıların eğitimi tamamladıktan sonraki geri bildirimlerini içermektedir. 

Toplantı Yönetimi Sertifikalı Eğitim Online Ders Programı hakkında yorumlar, katılımcıların toplantı sonucunda karar alma evresini daha verimli geçirdiklerine dair bildirimleridir.

Toplantı Yönetimi Eğitimi'nde sertifika almak için 139 TL basım ücreti ödemeniz gerekiyor. Sertifikanızı oluşturmak için sertifikanın basım maliyetini ödemek zorundayız, bu maliyetler üniversite ve uluslararası kuruluşların; onay, imza ve operasyonel süreçleri için fiziki sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşuyor. Bu nedenle sizden sadece “sertifika basım ücreti” talep ediyoruz. Bunun dışında kargonuz tarafınıza ücretsiz bir şekilde ulaşıyor.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli Cardcert sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 20 gün içindedir.

Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 5.00 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 1 Yorum

  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  5.00

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 1 Yorum
  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    69.00 TL
  59.90 TL