Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-09-30T11:00

İnsan Kaynakları Yöneticilerine duyuru! Bu eğitim, Müfettiş Gadget izlemeyi ve onun gibi olmayı bıraktırma garantisi veriyor. Nasıl mı? İzin verin açıklayayım. Performans Yönetimi Sistemi merkezinde insan olması dolayısıyla çeşitli zorlukları içinde barındırıyor. Haliyle çalışanların performansını takip etmek ve aksaklıkları gidermek için strateji üretmek zor. Kısacası Müfettiş Gadget olmayı ve onun gibi iz sürmeyi gerektiriyor. Boğaziçi Enstitüsü bu sorunu çözmek için Performans Yönetim Sistemi Eğitimini hazırladı. Üstelik eğitim alanında uzman bir eğitmen tarafından hazırlandı. En güncel bilgileri, en yeni uygulamaları kapsıyor olması da cabası. Müfettiş Gadget izlemeyin, eğitimimizi izleyin! Ve bu eğitim uyguladığımız indirim fırsatından yararlanın!

 

Bu eğitimle;

 • Müfettiş Gadget gibi iz sürmek zorunda kalmayacaksınız.
 • Performans Yönetimi Sisteminde uzman olacaksınız.
 • Performansları takip edecek, gerektiğinde akılcı stratejilerle müdahalelerde bulunacaksınız.
 • Bu işin uzmanı olacak, fark yaratacaksınız.
 • Performans Sistemi Yönetimi Eğitimi birkaç tık kadar uzağınızda. Kaçırmayın!

 

Performans Yönetim Sistemi Nedir?

Peki, bu performans yönetim sistemi nedir? hep birlikte keşfedelim. Günümüzde çok çeşitli işletmeler ve bu işletmelerin örgütsel yapıları vardır. Her şirket kendi örgütsel kabiliyetini arttırmayı hedeflemektedir. Çünkü şirketler arasında rekabet mevcuttur. Şirketlerin rekabet üstünlüğü sağlaması, insan kaynaklarının gelişimine bağlıdır. Bu aşamada yöneticilerle birlikte tüm çalışanların belirli bir başarı göstermesi gerekir. Bir nevi çalışanlar, belirlenen standardın üzerinde başarı göstermelidir. Tam da bu noktada şirketler, çalışanların gelişimi ve üstün performansını takip etmelidir. Bunun için neye mi gerek var? Tabii ki iyi bir performans yönetimi sistemine!

Performans yönetimi, örgütler için yaşamsal bir faaliyettir. Bu faaliyet uygulamaları sayesinde çalışanların yetenekleri tanınabilir. Bununla birlikte eğitim ihtiyacı belirlenir. Ayrıca çalışmaların yeterince değerlendirilmesi de mümkün olur. Ve çalışanın performansı bundan olumlu etkilenir. Bu ve bunlar gibi sayamadığımız onlarca özellik var. Merak etmeyin! Tüm bunları ve daha fazlasını Enstitümüzün hazırladığı Performans Yönetim Sistemleri Eğitiminde öğreneceksiniz.

Performans yönetimi demişken, işletmelerin stratejilerinden de bahsedelim. İşletmeler, örgütsel hedeflere ulaşmak isterler. Bununla birlikte rekabet avantajı elde etmeye çabalarlar. Bunun için de insan kaynağının performansını belirleyip geliştirirler. Bu noktada yöneticilerin çalışanlarını gözlemlemesi gerekir. Yani yönetici, onlar hakkında fikir sahibi olmalıdır. Fakat yalnızca gözlem yapmak, çalışanlara ilişkin örgütsel kararların adil biçimde verilebilmesi için yeterli değildir. Çünkü işletmelerde iki tür sisteme ihtiyaç duyulur. Biçimsel ve sistematik performans değerlendirme sistemleri. Bu sistemlere her zaman ihtiyaç vardır. Etkili performans değerlendirme sistemlerinin kurulması ve yürütülmesi oldukça önem taşır.  Başta yöneticiler olmak üzere insan kaynakları departmanları ve değerlendirilenlerin sorumlulukları yerine getirmelidir. Yani, görüyoruz ki performans yönetimi, insan kaynakları yönetiminde de etkin rol oynar.

 

Performans Yönetim Sistemi Eğitimi Nasıl Oluyor?

Şimdi de performans yönetim sistemi eğitimi nasıl oluyor? inceleyelim. Performans Yönetim Sistemleri Eğitiminde süreç oldukça verimli geçiyor. Nedenini merak mı ettiniz? İzin verin açıklayayım. Çünkü eğitimimiz online bir şekilde ilerliyor. Bu da sizin zaman yönetimini kendinizin yapmanızı sağlıyor. Gerekli zaman yönetimini yapmanız için Performans Yönetim Sistemi Eğitimini online hazırladık. Dediğimiz gibi. Zaman yönetimini size bıraktık. Bu sayede gününüzü daha verimli bir hâle getirebilirsiniz. Katılım zorunluluğu şartı olan yüz yüze eğitimlerde çeşitli aksaklıklar çıkabiliyor. Örneğin; hasta olmak, geç kalmak gibi. Ya da önemli bir işiniz olduğunda dersleri kaçırabilme olasılığınız oluşmakta. Bu ve bunun gibi daha onlarca aksaklık eğitimle aranıza girebiliyor. Bu sorunları çözüyoruz. Online eğitimlerimizin avantajı da burada kendini gösteriyor. Neden mi? Çünkü bu aksiliklerin başınıza gelmesi durumunda ders kaçırmıyorsunuz.

Mekân olarak da herhangi bir yer değiştirme gereğiniz bulunmuyor. İstediğiniz her yerden istediğiniz zaman eğitime katılabiliyorsunuz. Performans Yönetim SistemiEğitimine kayıt olabilir, bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Eğitimin size katacağı değerlerden faydalanabilirsiniz. Performans Yönetim Sistemleri dersleri sayesinde oldukça donanımlı bir hale geleceksiniz. Gerekli çalışma stratejilerini öğreneceksiniz. Öğrendiğiniz bilgileri iş hayatınızda uygulayacaksınız. Gerek doğru zaman yönetimiyle gerekse edindiğiniz bilgilerle ön planda olacaksınız. Ders videolarımız eğitim içerisinde online olarak mevcuttur. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ders videolarına ulaşabilirsiniz.

 

Online Performans Yönetim Sistemi Eğitimi

Şimdi de online performans yönetim sistemi eğitimi ile ilgili açıklama yapalım. Performans Yönetim Sistemi Eğitiminden sonra öğrendiğiniz stratejileri uygulama fırsatınız olacak. Aynı zamanda kendinize oldukça büyük bir değer katacaksınız. Bu değerin oluşmasında alacağınız kursun da oldukça önemli var. Eğitiminizi kaliteli ve güvenilir bir yerden almalısınız. Online eğitimde kalite ve güven kavramını karşılayan tek bir Enstitü var. Boğaziçi Enstitüsü! Bu noktada Boğaziçi Enstitüsünün deneyimli profesyonel kadrosu sizleri bekliyor. Tecrübeli eğitmenlerimiz sayesinde verdiğimiz eğitimlerin verimi oldukça yüksektir. Yüksek verimli eğitim sonunda edineceğiniz bilgileri yaşam boyu kullanacaksınız. Aynı zamanda güncel yaşantınızla da bağdaştıracaksınız.

Eğitim sürecini başarıyla tamamladığınız takdirde edineceğiniz sertifikalar işinize oldukça yarayacak. Bu sertifikalar ve edindiğiniz deneyimle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Tüm bunlar ve daha fazlası için yapmanız gerekenleri merak ediyor musunuz? Evet mi? O halde yapmanız gerekenleri sıralayalım.

Öncelikle Boğaziçi Enstitüsü Online Eğitim Platformunda bulunan Performans Yönetim SistemleriEğitimi sayfasını açın. Eğitimi görüntüledikten sonra altta bulunan “SEPETE EKLE” butonuna tıklayın. Ardından “SEPETİM” butonuna tıklayın. Bu sayfada kayıt işlemlerini ve güvenilir ödeme aşamasını tamamlayın. Enstitü Öğrenci İşleri kaydınızı onaylayacaktır. Tüm bunların ardından online olarak Performans Yönetim Sistemi Eğitimine başlayabilirsiniz.

 

Online Performans Yönetim Sistemi Eğitimi Sonrası Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

Öyleyse performans yönetimi eğitimi sonrası alınacak sertifikalar nelerdir? hep birlikte inceleyelim. Boğaziçi Enstitüsü olarak sizin geleceğinizi düşünüyoruz. Bunun için eğitimi bitiren katılımcılarımıza Enstitü olarak üç farklı sertifika veriyoruz. Bu sertifikaların, geleceğiniz için en iyi yatırımlardan biri olduğunu unutmayın. Bu denli önemli bir yatırımı Boğaziçi Enstitüsü olarak yapmaktan gurur duyuyoruz. Eğitim sonunda alacağınız sertifikalar şunlardır.

1-) Boğaziçi Enstitüsü Performans Yönetim Sistemi Eğitimi Sertifikası

2-) Üniversite onaylı Performans Yönetim Sistemi Eğitimi Sertifikası

3-) Uluslararası akredite olan Performans Yönetim Sistemi Eğitimi Sertifikası alacaksınız.

Eğitimi başarıyla tamamlamanız, sertifikanızı almak için yeterlidir. Eğitimi tamamladığınızda kaydetmiş olduğunuz adrese sertifikalarınızı gönderiyoruz. Dilerseniz Enstitümüze gelerek sertifikalarınızı elden de alabilirsiniz.

 

Online Performans Yönetim Sistemi Eğitimi Hakkında

Online performans yönetim sistemi eğitimihakkında kafanızı kurcalayan şeyler mi var? Merak etmeyin! Sizler için eğitim sonunda kazanacağınız değerlerden birkaç maddeyi sıraladık. Online Performans Yönetimi Eğitiminin ardından kazanacağınız değerleri maddeler halinde görelim.

 • Bireysel performansları örgütsel hedeflere göre planlayacaksınız.
 • Değerlendirme yönteminin seçimini doğru yapacaksınız.
 • Örgütsel açıdan gerekli kriterleri belirleyeceksiniz.
 • Seçilen yöntemlere göre performansları değerlendireceksiniz.
 • Değerlendirilen çalışana performansı ile ilgili geri bildirim vereceksiniz.
 • Geri bildirim sonuçlarına göre bireysel performansı geliştirmek amacıyla çalışanı yönlendireceksiniz.
 • Performans değerlendirme sonuçlarının (terfi, ücretlendirme, zam, kariyer gelişimi ve eğitim gibi) kararlarında temel oluşturacaksınız.

 

Performans Yönetim Sistemi Kullanılan Alanlar

Son yıllarda firmaların şimdiki ve gelecekteki pozisyonları doldurma çabaları artış gösterdi. Hâl böyle olunca da ihtiyaç anında gerekli niteliklere sahip eleman bulmakta zorluklar yaşandı. Bu zorluklar, kariyer yönetiminin öneminin artmasına sebep oldu. Kariyer Yönetimi, yeni pozisyonları doldurmak, üretimin etkinliğini artırmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynı zamanda kaliteyi yükseltmek ve mevcut durumun korunmasını sağlamak için de kullanılır. Bu aşamada merak ettiğiniz şeyler olabilir. Örneğin, performans yönetim sistemi kullanılan alanlar nelerdir? gibi. Hemen söyleyelim. Yazının başından beri vurguladığımız örgüt kavramı, aslında bir topluluktur. Bu topluluk bir şirket, ofis, kurum veya kuruluş olabilir. Çoğu meslekte performans yönetimi sistemi benimsenir. Hâl böyle olunca bu sistemin kullanıldığı alanlar da yaygınlaşır.

 

Performans Yönetim Sistemi Eğitiminden Kimler Yararlanabilir?

Performans yönetim sistemi eğitiminden kimler yararlanabilir? hep birlikte inceleyelim.

 • Şirket yöneticileri,
 • Herhangi bir kurumda çalışanlar,
 • Çeşitli personeller,
 • Performans yönetim sistemi hakkında bilgilenmek isteyenler,
 • Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
 • Memurlar,
 • Çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev alanlar,
 • Performans yönetim sistemine ilgisi olanlar.

Uzun lafın kısası, dileyen herkes bu eğitime katılabilir. Eğitim sonunda alacağınız sertifikayla birlikte geleceğinize en güzel yatırımı yapmış olacaksınız. Bu sebeple Boğaziçi Enstitüsü, daima sizin geleceğinizi düşünür.

 

Performans Yönetim Sistemi Eğitimi Ders İçerikleri

Son olarak performans yönetim sistemi eğitimi ders içeriklerini görelim.

 • Performans Yönetim Sistemleri Eğitimi 1
 • Performans Yönetim Sistemleri Eğitimi 2
 • Performans Yönetim Sistemleri Eğitimi 3
 • Performans Yönetim Sistemleri Eğitimi 4
 • Performans Yönetim Sistemleri Eğitimi - Final

Performans Yönetim Sistemi Eğitimi'nde sertifika almak için basım ücreti ödemeniz gerekiyor. Sertifikanızı oluşturmak için sertifikanın basım maliyetini ödemek zorundayız, bu maliyetler üniversite ve uluslararası kuruluşların; onay, imza ve operasyonel süreçleri için fiziki sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşuyor. Bu nedenle sizden sadece “sertifika basım ücreti” talep ediyoruz. Bunun dışında kargonuz tarafınıza ücretsiz bir şekilde ulaşıyor.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 20 gün içindedir.

Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.80 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.80 Puan
  Toplam : 5 Yorum

  • %80
  • %20
  • %0
  • %0
  • %0
  4.80

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.80 Puan
  Toplam : 5 Yorum
  • %80
  • %20
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    199.00 TL
  79.90 TL