ÜCRETSİZ
Hemen Kaydolabilirsiniz
{{dil.son_kayit_tarihi}}
14-06-2024


ÜCRETSİZ
Hemen Kaydolabilirsiniz

Birçok şirketin ve çalışanın Covid-19 pandemi döneminde tanıştığı uzaktan çalışma modeli, günümüzde yaygınlık kazandı ve işletmelerin çoğu uzaktan ya da hibrit çalışma düzenine geçti. Hal böyle olunca tembelliğin önüne geçmek bir hayli zorlaştı. Peki, siz uzaktan çalışırken verim sağlayabiliyor musunuz? Tembellik kontrolünü nasıl sağlıyorsunuz? Hemen arkanızda duran rahat koltuğunuza uzanmayı istiyorsunuz, bir beş dakika uzanıyorsunuz ve uyuya kalıyorsunuz... Bekleyen işler, yöneticinizden gelen aramalar, müşterilerden gelen mesajlar... Her şey sizin uyuya kaldığınız zaman içinde oldu, veriminiz düştü, performansınızdan memnun değiller, üstelik mesai saatinde uyudunuz. İşiniz tehlikeye girdi. Şimdi ne olacak? Merak etmeyin... Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi sayesinde çalışma performansınız artacak, veriminiz %100'ün de üzerine çıkacak. Şimdi o rahat koltuğunuza geçin ve bu eğitimin tadını çıkarın.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi ile şunları öğreneceksiniz:

 • Uzaktan çalışırken verimi arttırmayı,
 • İş planlamasını,
 • Zamanınızı doğru yönetmeyi,
 • Uzaktan çalışmanın esas ve usullerini,
 • En önemlisi işinizde bir yıldız gibi parlamayı öğreneceksiniz!

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı ve Kursu İçeriği 

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı, özellikle çağımızda giderek daha çok tercih edilen uzaktan çalışma durumunun nasıl sürdürülebilir ve verimli ilerleyeceğini, bunun yanında uzaktan çalışma planına dahil olan kurum ve kuruluşların yeni uygulamalara uyumunun nasıl yönetileceği konusunda eğitim veren bir ders programıdır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı katılımcılara, hali hazırda çalıştıkları kurum ve şirketlerde hem şirket adına verimliliğin ve inovasyon döngüsünün nasıl sağlanacağı açısından hem de bireysel olarak uzaktan çalışmaya dair etkin bilgiler sunmaktadır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifikalı Programına, mevcut durumda uzaktan çalışan, uzaktan şekilde bir projeye başlamak için adım atan, uzaktan çalışmaya geçmiş olan yönetici kişiler, kalite departmanı çalışanları ve kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkes katılım sağlayabilir.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Nedir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı, uzaktan çalışma sürecinde etkin, inovatif ve verimli iş yapabilmenin önündeki engellerden biri olan ataletin nasıl yönetileceği konusunda verilen detaylı derslerden oluşmaktadır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı, derslerini alabilmek için ders materyalleri online ders için derslere katılım sağlanabilecek bir cihaz ve dersle ilgili okuma kaynaklarıdır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programının Amacı Nedir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programının amacı, şirketlerin kalite ve verimlilik adına sunulan hizmetlerinde ve genel olarak bireysel çalışanların da uzaktan çalışma konusunda zaman yönetimi, iş yoğunluğu ve uzaktan çalışırken dışsal faktörlerin yönetimi gibi konularda daha profesyonel ve etkin olmalarını sağlamaktır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Katılma Koşulları Nelerdir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programına katılmak için özel bir koşul bulunmamaktadır. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi hakkında detaylı bilgi öğrenerek kendini geliştirmek isteyen her birey eğitime katılım sağlayabilir.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Kimler İçindir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı şu kişiler içindir;

 • Hali hazırda uzaktan çalışma yöntemiyle işlerin devamlılığını sağlayan kurum, kuruluş ve şirketlerde çalışan herkes.
 • Kendi projelerini ve işini bireysel olarak uzaktan devam ettiren kişiler.
 • Atalet yönetimi alanında şirketlerin kalite ve verimlilik departmanlarında görev alan kişiler.
 • Uzaktan çalışarak iş hedeflerine varmayı amaçlayan kişiler.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programına Katılanlar Neler Öğrenir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programına katılanlar şunları öğrenir;

 • Uzaktan çalışma sırasında çevresel faktörlerin işe olan etkisini düzenlemek ve yönetmek.
 • Uzaktan çalışmayı verimli hale getirmek için önemli yöntemler.
 • Atalet sorunuyla başa çıkma stratejileri.
 • İş yoğunluğunu uzaktan çalışma ile avantaja dönüştürmek.
 • Teknoloji ile etkileşimli ilerleyerek uzaktan çalışma koşullarını yenilikçi bir konuma taşımak.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Tanımı

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı, katılımcılara uzaktan çalışma yönteminin yapısı gereği hem işlerin sürdürülebilirliği ve çalışan kişinin psikososyal durumu açısından ortaya çıkabilecek problemler ile başa çıkma stratejileri ve atalet yönetimi hakkında bilgi sunan bir eğitimdir.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Videoları Nelerdir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı videoları, uzaktan çalışma teknikleri ve atalet probleminin nasıl yönetileceği hakkında katılımcılara uzmanlar tarafından yeterli bilginin ve ders içeriklerin sağlandığı dijital kaynaklardır. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı videoları, eğitime katılan bireylerin dersleri hem görsel hem işitsel destekli olarak kavramasına yardımcı olarak sonradan da dersleri izleyerek eğitimden kopmamalarını sağlamak amacı gütmektedir. Online ders videoları Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Eğitimi konusunda uzman kişiyle beraber çekilmekte ve çevrimiçi alana aktarılmaktadır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifikalı Online Kursunun Ders Notları Nedir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifikalı Online Kursunun ders notları, online platformda yayınlanan ders videolarıdır. Eğitmenler gerekli duydukları konularda katılımcılara okuma yapmaları adına kaynak önermektedir. Ders notlarını çevrimiçi ortamda olması katılımcıların Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı derslerini pekiştirmek istediklerinde daima ulaşabilirlik açısından faydalı olmaktadır. 

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Canlı Ders İçerir mi ?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı, İstanbul Boğaziçi Enstitüsünde video içerikle gerçekleştirilmektedir.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi sonunda sertifika almak için ders süreci sona erince sertifika sınavına girmek gerekir. Sınavda başarılı olan kişiler sertifika alma hakkı kazanır.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Sertifika gönderimi için kargo ücreti talep edilmemektedir.
Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 10 iş günü içindedir. Bu süre, dönemsel yoğunluğa göre değişebilmektedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı İçin Sertifika Sınavı Nedir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı için sertifika sınavı, ilgili eğitimin derslerinde verilen bilgiler hakkında katılımcının sertifika sahibi olabilmesi için yeterlilik sahibi olup olmadığını ölçme yöntemidir. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Eğitimi sertifika sınavı, zorluk içermemektedir. Eğitim derslerine düzenli katılım sağlayan katılımcılar, başarı sertifikası sınavını kolaylıkla tamamlayabilmektedir.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Sonunda Sertifika Sınavı Nasıl Yapılır?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı sonunda sertifika sınavı, İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından online olarak internet ortamında gerçekleştirilmektedir.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı sertifikasına sahip olmak katılımcılara, çağımızda büyük önem kazanan uzaktan çalışmanın nasıl daha verimli devam edeceğine dair hususları ve uzaktan çalışmanın problemlerinden biri olan atalet yönetimine dair stratejileri ayrıntılı bir şekilde bildiklerini uygulama fırsatı yaratır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı İçin En İyi Kitaplar Nelerdir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı için en iyi kitaplar şunlardır;

 • Uzaktan Çalışma Sorunlar ve Çözüm Önerileri - Optimist Yayınları
 • Hafıza Teknikleriyle Verimli Çalışma Yöntemleri - İzzet Yıldırım
 • Stratejik Yönetim Sürecinde Örgütsel Atalet ve Örgütsel Değişim İlişkisi - Selçuk Karayel
 • Çevik Şirketler Kurumsal Ataleti Yenmek - Mümin Sekman
 • Ataletten Öğrenilmiş Çaresizlikten Kurtulma Eğitimi - Yener Özen
 • Verimlilik İçin Yenilikçi Toplantı Yönetimi - Al Pittampalli

Belirtilen kitaplar arasında Optimist Yayınlarının Uzaktan Çalışma Sorunlar ve Çözüm Önerileri isimli kitabı uzaktan çalışma sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlara önden bir bakış sağlarken, Mümin Sekman’ın Çevik Şirketler Kurumsal Ataleti Yenmek isimli çalışması ise kurumların karşılaştıkları atalet problemine çözüm niteliğiyle bir bakış açısı sunmaktadır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programı Derslerinin Zorluk Derecesi Nedir?

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifika Programının dersleri eğitime düzenli katılım ve ilgiyi sağlayan kişiler açısından bir zorluk barındırmamaktadır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Eğitim Programı Sonunda Başarı Sertifikası Verilir mi? 

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Eğitim Programı sonunda katılımcılara başarı sertifikası verilmektedir. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Eğitim Programı Başarı Sertifikası, katılımcılara eğitim dahilinde derslere düzenli katılım sağlamaları ve eğitim sonucunda konu hakkında yeterliliğe ulaşmaları dahilinde verilen, katılımcıların yeterliliklerini tasdikleyen bir belgedir.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Sertifikalı  Online Ders Programı Yorumları Nasıldır? 

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Online Ders Programı, katılımcıların eğitimi tamamladıktan sonraki geri bildirimlerini içermektedir. 

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi Online Ders Programı hakkında yorumlar, katılımcıların hem bireysel iş verimliliğini hem kurumsal verimliliği arttırıcı yönde olduğuna dair olumlu geri bildirimler içermektedir.

Kurum

Biruni Üniversitesi
Eğitim Değerlendirmesi : 4.86 Puan
Toplam : 7 Yorum

 • %86
 • %14
 • %0
 • %0
 • %0
4.86

Eğitim Puanı

Eğitim Değerlendirmesi : 4.86 Puan
Toplam : 7 Yorum
 • %86
 • %14
 • %0
 • %0
 • %0

{{dil.yorumlar}}

{{yrm.yazar}}

{{yrm.baslik}}

{{yrm.yorum}}

Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
{{dil.yorum_ekle}}

 • {{dil.oylama_sorusu}}  • Çok
   Kötü

  • Kötü

  • Orta

  • İyi

  • Çok İyi
ÜCRETSİZ
Hemen Kaydolun