MEB Sertifika Programları


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları; hukuk, sağlık, psikoloji, işletme gibi çeşitli alanlarda düzenlenebilir.

MEB onaylı sertifika programları, kişinin aldığı eğitimin kaliteli ve güvenilir olduğunu göstermektedir. MEB onaylı sertifika programları sonunda katılımcılara MEB onaylı sertifika verilmektedir. Böylece kişi, iş başvurularında daha avantajlı hale gelmektedir.

MEB Onaylı Eğitim Nedir?

MEB onaylı eğitim, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim verme yetkisi alan kurumların düzenlediği eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim; psikolojiden işletmeye, hukuktan bilişime kadar pek çok alanda düzenlenebilir.

MEB onaylı eğitim almak için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim vermeye onay almış kurumlara başvurmak gerekmektedir. Bu kurumlardan alınan eğitimler MEB onaylı olmaktadır. MEB onaylı eğitimlerin konusu ise oldukça çeşitlidir. Örneğin muhasebe, işletme, pazarlama, yazılım, sağlık, psikoloji gibi çeşitli alanlarda MEB onaylı eğitim düzenlenebilir.

MEB Onaylı Uzaktan Eğitim Nedir?

MEB onaylı uzaktan eğitim, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay almış eğitim kurumlarının uzaktan eğitim sistemiyle düzenlediği kurstur. MEB onaylı uzaktan eğitimde dersler internet üzerinden işlenir.

MEB onaylı uzaktan eğitim sisteminde dersler önceden çekilmiş videolar ya da PDF materyalleri aracılığıyla yürütülür. Bazı MEB onaylı uzaktan eğitimler ise canlı ders formatında düzenlenir.

MEB Sertifika Programları Nelerdir?

MEB sertifika programları şunlardır:

 1. Uluslararası İktisat Kurs Programı
 2. Stratejik Yönetim Kurs Programı
 3. Eğitimcinin Eğitimi Kurs Programı
 4. e-Ticaret Programcısı Yetiştirme Kurs Programı
 5. Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Programı
 6. AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetim Kursu Programı
 7. İşletme Personeli Yetiştirme Kurs Programı
 8. Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı
 9. Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kurs Programı
 10. Sermaye Piyasası Finansal Kurumlar Kurs Programı
 11. Devlet Bütçesi Kurs Programı
 12. Finansal Yönetim Kurs Programı
 13. Maliye Politikası Kurs Programı
 14. Türkiye Ekonomisi Kurs Programı

1. Uluslararası İktisat Kurs Programı

MEB onaylı sertifika programları arasında ilk sırada Uluslararası İktisat Kurs Programı bulunmaktadır. Uluslararası İktisat Kurs Programı; uluslararası iktisat teorisinin anlaşılması, ülkelerin kendi aralarında yaptıkları dış ticaret faaliyetlerinin etkilerini öğrenmeyi sağlayan bir eğitimdir.

2. Stratejik Yönetim Kurs Programı

Stratejik Yönetim Kurs Programı, stratejik yönetim alanında kullanılan temel kavramları ve stratejik planlamanın nasıl yapıldığını kapsamlı şekilde öğreten bir eğitim programıdır. Stratejik Yönetim Kurs Programı sayesinde katılımcılar MEB onaylı sertifika alarak stratejik yönetim alanındaki bilgi ve becerilerini kanıtlama imkanı yakalamaktadır.

3. Eğitimcinin Eğitimi Kurs Programı

Eğitimcinin Eğitimi Kurs Programı, herhangi bir alanda eğitim veren kişilerin hangi teknikleri uygulaması gerektiğini öğrenmesini sağlayan bir eğitimdir. Eğitimcinin Eğitimi Kurs Programı ile kişiler, bir eğitimci olarak sınıf yönetimini nasıl yapması gerektiğini ve dersi öğrenciler üzerinde nasıl etkili hale getirebileceğini öğrenmektedir.

4. e-Ticaret Programcısı Yetiştirme Kurs Programı

e-Ticaret Programcısı Yetiştirme Kurs Programı, kişinin e-Ticaret kavramlarını öğrenmesini ve yazılım alanında kendini geliştirmesini sağlayan kapsamlı bir eğitim programıdır. MEB onaylı sertifika programları arasında bulunan e-Ticaret Programcısı Yetiştirme Kurs Programı sayesinde kişiler, e-Ticaret ve dijital pazarlama sektöründe iş imkanı yakalayabilir.

5. Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Programı

Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Programı, bilgisayarlı muhasebe alanında kapsamlı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için hazırlanan bir eğitim programıdır. Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Programı’na katılan kişiler mesleki becerilerini geliştirebilir ve bilgisayarlı muhasebe alanında bilgi birikimini arttırabilir.

6. AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetim Kursu Programı

AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetim Kursu Programı; AB hibe fonlarına yönelik proje hazırlama, projeye yönelik hedef ve strateji analizi yapma, proje bütçesini belirleme gibi alanlarda yetkin hale gelmeyi sağlayan bir eğitimdir.

AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetim Kursu Programı, kişinin MEB onaylı sertifika almasını sağlayarak bu alanda yaptığı iş görüşmelerinde rakiplerinden bir adım önde olmasına yardımcı olur.

7. İşletme Personeli Yetiştirme Kurs Programı

İşletme Personeli Yetiştirme Kurs Programı; iktisadi olaylara ilişkin analiz yapma, ticaret hukukuna ilişkin temel kavramlar ile iktisadi problemlere ilişkin çözüm üretme gibi alanlara yönelik dersleri içeren bir eğitimdir.

8. Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı

Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı, sigortacılık faaliyetleri ile ilgili kapsamlı bilgi almayı sağlayan bir eğitim programıdır. Sigortacılık alanında mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen kişiler Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı aracılığıyla hedefini gerçekleştirebilir.

9. Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kurs Programı

Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kurs Programı, dış ticaret alanında istihdam edilmek isteyen bireylere yönelik hazırlanan bir eğitimdir. MEB onaylı sertifika programları arasında yer alan Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kurs Programı sayesinde kişi dış ticaret alanına ilişkin kapsamlı bilgi edinmiş olur ve bu mesleği icra edebilir konuma gelir.

10. Sermaye Piyasası Finansal Kurumlar Kurs Programı

Sermaye Piyasası Finansal Kurumlar Kurs Programı; finansal sistemin nasıl işlediğini, sermaye piyasası ve para ile ilgili temel kavramları ve bu alanlarda kullanılan araçları ayırt etmeyi sağlayan bir eğitimdir.

11. Devlet Bütçesi Kurs Programı

MEB onaylı sertifika programları arasında yer alan bir diğer eğitim Devlet Bütçesi Kurs Programı’dır. Devlet Bütçesi Kurs Programı, devlet bütçesinin temel özelliklerinin neler olduğunu, bütçe sistemlerini, gelir ve harcama tahminlerinin nasıl analiz edildiğini öğrenmeyi sağlayan bir eğitimdir.

12. Finansal Yönetim Kurs Programı

Finansal Yönetim Kurs Programı, finansal yönetimin işlevleri, temelleri, bu alanda kullanılan temel kavramlar ile finansal analiz yöntemlerini öğrenmeyi sağlayan bir eğitimdir. Finansal Yönetim Kurs Programı sayesinde kişi finansal yönetim alanında detaylı bilgi sahibi olur ve bilgi birikimini arttırır.

13. Maliye Politikası Kurs Programı

Maliye Politikası Kurs Programı, MEB onaylı sertifika programları arasında yer alan bir diğer eğitimdir. Maliye Politikası Kurs Programı; maliye politikasının etkinliğiyle ilgili olan yaklaşımlar, maliye politikasının nasıl uygulandığı, enflasyonla mücadelede maliye politikasının işlevlerinin neler olduğu gibi alanlarda yetkinleşmeyi sağlayan bir eğitimdir.

14. Türkiye Ekonomisi Kurs Programı

Türkiye Ekonomisi Kurs Programı; Türk iktisat politikasının tarihi temellerini, diğer ülkelerin Türkiye ekonomisini nasıl etkilediğini, Türkiye’de uygulanan ekonomi modellerinin nedenlerini ve sonuçlarını öğrenmeyi sağlayan bir eğitimdir.

MEB Onaylı Sertifika Nedir?

MEB onaylı sertifika, Milli Eğitim Bakanlığının onayını almış çeşitli eğitim kurumları tarafından düzenlenen eğitimlerin sonunda katılımcılara verilen belgedir.

MEB onaylı sertifika, kişinin MEB onaylı eğitim aldığını ve eğitim boyunca öğrendiklerini ispatlamasını sağlamaktadır. MEB onaylı sertifika, kişinin eğitim aldığı alanda bilgi sahibi olduğunu veya eğitim aldığı alana dair gerekli becerilere sahip olduğunu belgelemesini sağlar. Böylece kişi öz geçmişini güçlendirebilir ve iş başvurularında rakiplerinden bir adım önde olma fırsatı yakalar.

MEB Onaylı Sertifika Sorgulama Nasıl Yapılır?

MEB onaylı sertifika sorgulama işlemi, e-Devlet sitesindeki arama çubuğuna “Yaygın Eğitim Sertifika Belgesi Sorgulama” yazılarak yapılır. Açılan sayfada “barkodlu belge oluştur” butonuna tıklanarak barkodlu belge alınabilir.

MEB onaylı sertifika sorgulama işlemi yapmak isteyen kişilerin e-Devlet şifresine sahip olması ve MEB onaylı bir eğitime katılmış olması gerekmektedir. Bu iki kriteri karşılamayan kişiler MEB onaylı sertifika sorgulama işlemini gerçekleştirememektedir.

MEB Onaylı Eğitim Almanın Faydaları Nelerdir?

MEB onaylı eğitim almanın faydaları şunlardır:

 • MEB onaylı eğitim almak, kariyer gelişimine katkı sunar.
 • Kişisel ve mesleki gelişime katkıda bulunur.
 • Yeni bir meslek edinmek isteyenlerin hayalini gerçekleştirmesini sağlar.
 • MEB onaylı eğitim almak, daha güvenilir bir eğitim süreci geçirmeyi sağlar.
 • MEB onaylı eğitimler bütün kurumlarda geçerlidir.
 • Öz geçmişi daha donanımlı bir konuma getirmeyi sağlar.
 • Kariyer hedeflerine ulaşma noktasında fayda sağlar.
 • MEB onaylı eğitim, iş görüşmelerinde kişinin daha avantajlı olmasına yardımcı olur.
 • Yaşam boyu öğrenmeyi ve gelişimi destekler.
 • Mesleğini değiştirmek isteyen kişilerin hayallerine ulaşmasına yardımcı olur.
 • MEB onaylı eğitimler ile daha kaliteli bir öğrenme süreci geçirilir.
 • Kişinin bilgi ve becerilerini arttırmasına yardımcı olur.

MEB onaylı eğitim almanın faydaları oldukça fazladır. MEB onaylı eğitim almanın en büyük faydası ise alınan eğitimin kaliteli ve güvenilir olmasıdır. Eğer bir eğitim kurumu MEB onaylı eğitim veriyorsa o kurumun size güvenilir bir eğitim süreci vadedeceğini düşünebilirsiniz.

MEB Sertifika Programları Ne İşe Yarar?

MEB sertifika programları; kişinin gerek kişisel gerekse mesleki gelişimine katkıda bulunur. Yeni bir beceri kazanan kişilerin elde ettiği yetkinlikleri güvenilir bir belge (yani MEB onaylı sertifika) aracılığıyla ispatlamasını sağlar.

MEB sertifika programları sayesinde kişi kaç yaşında olursa olsun kendini geliştirme imkanına sahip olur. Meslek değiştirmek, ikinci bir meslek sahibi olmak ve ek kazanç elde etmek isteyen kişiler de MEB sertifika programlarına katılarak hedefine ulaşabilir. Bu sayede kişi kariyer hedeflerini gerçekleştirir ve iş hayatında daha başarılı bir birey haline gelir.

MEB sertifika programları sayesinde öz geçmişi güçlendirmek de mümkündür. Kişi, CV’sini daha dolu ve donanımlı bir hale getirmek için MEB sertifika programlarına katılabilir. Böylece yeni iş başvurularında diğer adaylara kıyasla işverenler üzerinde daha olumlu bir izlenim bırakmak mümkün hale gelir.

Online MEB Onaylı Eğitim Alınırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Online MEB onaylı eğitim alınırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Online MEB onaylı eğitimi düzenleyen kurum incelenmelidir.
 • Online MEB onaylı eğitimin içeriği incelenmelidir.
 • Online MEB onaylı eğitimi tanıtan yazıda yer alan bilgilere dikkat edilmelidir.
 • Gerekirse kurumun eğitim danışmanları ile görüşülmelidir.
 • Eğitimi daha önce almış kişilerin yorumları incelenmelidir.
 • Online MEB onaylı eğitim sonunda sertifika verilip verilmediğine dikkat edilmelidir.
 • Eğitmenin alanında yetkin olup olmadığına bakılmalıdır.
 • Alınacak eğitimin fiyatına dikkat edilmelidir.
 • Eğitimin canlı yayın ile mi video aracılığıyla mı düzenlendiğine bakılmalı ve buna göre derslere katılma durumu gözden geçirilmelidir.
 • Online MEB onaylı eğitimde konu tekrarı yapmak için süre sınırı olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Online MEB onaylı eğitim almadan önce mutlaka yukarıdaki kriterlere dikkat edilmeli ve bu kriterler uygun bulunduğu zaman eğitime kayıt yaptırılmalıdır. Aksi halde kişi, aldığı eğitimden memnun kalmayacak ve Online MEB onaylı eğitim süreci kişinin istediği ölçüde verimli olmayacaktır.

MEB Onaylı Eğitim Sertifikası Ne İşe Yarar?

MEB onaylı eğitim sertifikası; kişinin eğitim aldığı alana ilişkin edindiği bilgi, beceri ve yetkinlikleri öz geçmişine eklemesini ve iş görüşmelerinde kanıtlayabilmesini sağlamaktadır. MEB onaylı eğitim sertifikası sayesinde işverenler nezdinde daha olumlu bir imaj çizilir ve kişinin işe kabul edilme olasılığı artar.

MEB onaylı eğitim sertifikası sayesinde mesleğini değiştirmek isteyen veya mesleğinde kendini geliştirmek isteyen kişiler hedeflerine ulaşır. Ayrıca örgün eğitim ile yeterince kapsamlı eğitim alamayan kişiler de MEB onaylı eğitim sertifikası alarak iş dünyasında hedeflerine kolayca ulaşabilmektedir.

MEB Onaylı Eğitim Sertifikası Neden Önemlidir?

MEB onaylı eğitim sertifikası; kişinin kariyer hedeflerine ulaşmasını, yaşam boyu öğrenmesini desteklemesi ve öz geçmişini güçlendirmesi açısından önemlidir. MEB onaylı eğitim sertifikası almak, kişiyi iş yaşamında bir adım ileri taşır.

MEB onaylı eğitim sertifikası sayesinde yeni meslek sahibi olmak isteyen ya da ikinci bir meslek sahibi olup ek gelir sağlamak isteyen kişiler hayallerine kolayca ulaşabilir.

MEB onaylı eğitim sertifikası bireysel açıdan olduğu kadar toplumsal açıdan da önemlidir. Çünkü MEB onaylı eğitim sertifikası hangi yaşta ya da eğitim durumunda olduğu fark etmeksizin herkes tarafından alınabilir. Böylece toplumdaki eğitim seviyesi yükselir ve ülke kalkınmış olur.

MEB Onaylı Online Sertifika Almanın Faydaları Nelerdir?

MEB onaylı online sertifika almanın faydaları şunlardır:

 • MEB onaylı online sertifika sayesinde kariyer gelişimi sağlanır.
 • Kişinin bilgi ve becerilerini güvenilir bir belge ile kanıtlamasını sağlar.
 • MEB onaylı online sertifika almak, öz geçmişi güçlendirir.
 • İş görüşmelerinde avantajlı olmaya yardımcı olur.
 • MEB onaylı online sertifika sayesinde tüm kurumlarda geçerli belge alınmış olur.
 • Yeni meslek edinmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmesini sağlar.
 • MEB onaylı online sertifika, devlet kurumlarında da geçerli olduğu için faydalıdır.
 • İkinci bir meslek sahibi olmak isteyenlerin hedefine ulaşmasına katkı sunar.
 • Gerek kişisel gerek mesleki açıdan gelişime yardımcı olur.

MEB Onaylı Ücretsiz Eğitim Nedir?

MEB onaylı ücretsiz eğitim, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından izin alan eğitim kurumlarında kişilerin hiçbir ücret ödemeden aldığı eğitimlerdir. MEB onaylı ücretsiz eğitim, çeşitli eğitim kurumlarında örgün ya da online eğitim yöntemiyle sürdürülebilir.

MEB onaylı ücretsiz eğitim sonunda sertifika verilmektedir. Bazı kurumlarda MEB onaylı ücretsiz eğitim bitiminde sertifika almak isteyen kişiler bir sınava tabi tutulur. Sınavı geçen katılımcılara sertifika verilmektedir.

MEB onaylı ücretsiz eğitim sayesinde kişiler herhangi bir ücret ödemeden eğitim alır. Böylece maddi imkanı olmayan kişilerin de eğitim alması sağlanır. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlama açısından MEB onaylı ücretsiz eğitim düzenlemek oldukça önemlidir.

MEB Onaylı Eğitim Nasıl Alınır?

MEB onaylı eğitim almak için şu adımlar uygulanmalıdır:

 • MEB onaylı eğitim almak isteyen kişilerin önce eğitim konusunu belirlemesi gerekir.
 • Ardından MEB onaylı eğitim veren bir kuruma başvurulmalıdır.
 • MEB onaylı eğitim almak için kurumun düzenlediği eğitimin içeriği incelenmelidir.
 • Eğitimi hangi eğitmenin düzenlediğine bakılmalı, eğitmenin yetkinliği araştırılmalıdır.
 • MEB onaylı eğitim hakkında detaylı bilgi almak için kurumun eğitim danışmanlarıyla iletişime geçilmelidir.
 • Daha sonra ilgili eğitime kayıt yaptırılmalıdır.
 • Derslere belirlenen saatlerde ve mekanda katılım sağlanmalıdır.
 • Online MEB onaylı eğitimlerde ise mekan ve zaman kısıtlaması bulunmamaktadır.
 • Eğitim bitiminde varsa sınava girilmeli ve sertifika alınmalıdır.

MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi Kursu Sertifikası Nasıl Alınır?

MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi Kursu Sertifikası almak isteyen kişilerin MEB onaylı Eğiticinin Eğitimi Kursu’na katılması ve ardından varsa sınava girip başarılı olması gerekir. Bu kriterleri karşılayan kişiler MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi Kursu Sertifikası alır.

MEB Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Sertifikası Nasıl Alınır?

MEB Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Sertifikası almak isteyen bireyler MEB Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu’na katılmalı ve eğitim bitiminde varsa sınava girmelidir. Sınavı geçen kişiler MEB Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Sertifikası almaya hak kazanır.

MEB Onaylı Eğitimlere Kimler Katılabilir?

MEB onaylı eğitimlere şu kişiler katılabilir:

 • Öğrenciler
 • Yeni bir meslek edinmek isteyen kişiler
 • Yeni mezun olan kişiler
 • Yöneticiler
 • Kişisel gelişimini yaşam boyu sürdürmek isteyenler
 • Öğretmenler
 • Personeller
 • İşçiler
 • Kariyer gelişimini arttırmak isteyen bireyler
 • Mesleğini değiştirmek isteyen kişiler
 • Öz geçmişini geliştirmek isteyenler
 • İş başvurularında daha avantajlı olmak isteyen kişiler
 • Hayalindeki mesleğe kavuşmak isteyen bireyler

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...