Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!

Online Sağlık Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online sağlık eğitimleri insanların katılımının en yüksek olduğu eğitimlerdendir. Sağlık sektörüne duyulan ihtiyacın hiç bitmemesi ve sektörün geniş olması sebebiyle insanlar sağlık üzerine eğitim alarak bu alanda çalışmak isterler.

Kurum olarak bu ihtiyaca cevap vermek için online sağlık eğitimleri veririz. Eğitimlerimiz örgün eğitimlere eşdeğer müfredatta olan eğitimlerdir ve bilgi sahibi olan kişiler sağlık sektöründe rahatlıkla görev alabilirler.

Online Sağlık Eğitimleri

Boğaziçi Enstitüsü olarak verdiğimiz online sağlık eğitimi üç farklı eğitimden oluşur.

Bu eğitimler arasında ücretli ve ücretsiz olan eğitimler yer alır;

Online sağlık eğitimleri arasında ücretsiz olarak verdiğimiz eğitim Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimidir. Bu eğitimi alan kişiler iş hayatlarındaki sorunlarla daha kolay başa çıkmayı öğrenebilirler.

Online Sağlık Kurslarının Avantajları

Sağlık alanında iş bulma imkanının daha çok olması insanların bu alana ihtiyaç duymasını sağlar. Eğer sağlık alanında çalışmak isterseniz bilgi sahibi olmak için eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumumuzu tercih ederek aldığınız eğitimlerle Boğaziçi Enstitüsülü olma ayrıcalığını yaşarsınız.

Bu avantajlar şunlardır;

  • Eğitimlerin süresi uzun olmadığı için kısa sürede iş hayatına atılabilirsiniz.
  • Prestijli olan bir kurumdan eğitim almış olursunuz.
  • Yurt dışında bulunan resmi kurumlarda geçerliliği olan sertifikaya sahip olursunuz.
  • Eğitim sonrasında sertifikanızı İngilizce veya Almanca belgeye sahip olabilirsiniz.

Bu avantajlara ek olarak katıldığınız eğitimler sayesinde kurumumuzda alacağınız diğer eğitimler için indirim kazanabilirsiniz. Bu sayede daha çok eğitim alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sağlık Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

Sağlık kategorisinde yer alan eğitimler sayesinde sağlık sektöründe çalışmanız durumunda ihtiyaç duyacağınız genel bilgileri öğrenebilirsiniz. Tıbbı sekreterlik veya hasta kabul eğitimi alırsanız hastanelerde hastaların nasıl karşılandığını, hasta kabul sırasında yapmanız gereken işlemleri ve veri girme konusundaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yaşlı bakımı kursunda ise yaşlılara nasıl bakım uygulanacağına dair detaylı bilgiler edinirsiniz. Bu bilgiler sayesinde hastaneler, bakımevleri veya kliniklerde çalışabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsünden Sertifika Şansı!

Online sağlık eğitimlerini alanların en büyük şansı bu eğitimler sonunda sertifika sahibi olmalarıdır. Verdiğimiz sertifikalar Boğaziçi Enstitüsü ve ICSE sertifikalarıdır. Eğer Tıbbı Sekreterlik ve Hasta Kabul Eğitimi’ni alırsanız tıbbı sekreterlik ve hasta kabul isminde iki ayrı sertifika ve ICSE sertifikası alırsınız. Böylece bir eğitimle üç sertifikaya sahip olabilirsiniz.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

İş başvuruları için teslim edeceğiniz CV’lerde yazan bilgiler sizin işe alınmanızı kolaylaştırır. Kurumumuz aracılığıyla aldığınız sağlık eğitimleri sertifikaları sayesinde CV’niz işverenlerin ilgisini çeker ve sizin bilgili olduğunuzu anlamalarını sağlar. Bu sayede de başvurduğunuz işe kabul edilme şansınız artar.

Boğaziçi Enstitüsünde Dilediğiniz Zaman Öğrenin!

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız online eğitim kursları devam zorunluluğu olmayan kurslardır. Bu sayede müsait olduğunuz saatlerde eğitime katılarak tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu eğitimlere başvurduktan sonra kontenjanın dolması için beklemeniz gerekmez. Ücretli olan kurslarımızda ücreti ödemenin ardından eğitime başlayabilirsiniz.

 

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları