Online Dil Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online dil eğitimleri, bireyin yeni bir dil öğrenmesine yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş eğitim programlarıdır. Online dil eğitimleri bireyin öğrenmek istediği yabancı dil hakkında bilgi edinmesini sağlamaktadır.

Online dil eğitimleri, alınan sertifika sayesinde bireyin öz geçmişinin donanımlı görünmesini sağlar ve böylelikle kişi, iş yaşamında avantajlı bir konuma ulaşır.

Online Dil Eğitimi Nedir?

Online dil eğitimi, yeni bir dil öğrenmek isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim programıdır. Online dil eğitimi sayesinde kişi, yeni bir yabancı dil öğrenerek iş yaşamında daha önemli bir konuma gelebilir. 

Online dil eğitimine katılım sağlayan bireylere eğitim sonunda sertifika verilmektedir. Alınan bu sertifika sayesinde kişi, meslek hayatında iyi bir konuma ulaşma şansı elde eder. Özellikle yeni bir yabancı dil öğrenerek iş dünyasında öne çıkmak isteyen kişiler, eğitim bitiminde alacakları sertifika ile daha avantajlı olur.

Online Dil Eğitimleri Nelerdir?

Online dil eğitimleri şunlardır.

 1. Orta Seviye Korece Kursu
 2. Temel Seviye İtalyanca Eğitimi
 3. Temel Seviye Almanca Eğitimi
 4. B1 Seviye İngilizce Eğitimi
 5. Temel Seviye Korece Kursu
 6. A1-A2 Seviye İngilizce Kursu
 7. Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi

1. Orta Seviye Korece Kursu

Orta Seviye Korece Kursu, Kore dilini orta seviyede öğrenmeye yardımcı olan bir eğitim programıdır. 

Online dil eğitimleri arasında yer alan Orta Seviye Korece Kursu sayesinde birey, Kore dilinin kurallarını ve sıklıkla kullanılan Korece kelimeleri öğrenmektedir. Korece öğrenmek ve dil alanında ilerlemek isteyen herkes Orta Seviye Korece Kursu’na katılım sağlayabilir.

2. Temel Seviye İtalyanca Eğitimi

Temel Seviye İtalyanca Eğitimi, İtalyanca öğrenmek isteyen kişilerin temel İtalyanca bilgisine sahip olması amacıyla oluşturulmuş bir online eğitim programıdır.

Temel Seviye İtalyanca Eğitimi sonunda alınan sertifika sayesinde bireyler, İtalyanca bilgisini belgelendirme şansı elde eder ve iş başvurularında ön plana çıkar. Böylelikle kişi, mesleki gelişimine katkıda bulunmuş olur.

3. Temel Seviye Almanca Eğitimi

Temel Seviye Almanca Eğitimi, katılımcının temel düzeyde Almanca öğrenmesine imkan tanıyan bir eğitim programıdır.

Online dil eğitimleri arasında yer alan Temel Seviye Almanca Eğitimi sayesinde katılımcı, Almanca kurallarını ve temel Almanca bilgisini öğrenme şansı yakalar. Aynı zamanda eğitim sonunda verilen sertifika ile kişi, Almanca bilgisini kanıtlar ve iş yaşamında avantaj elde eder.

4. B1 Seviye İngilizce Eğitimi

B1 Seviye İngilizce Eğitimi; temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan kişilerin bilgi birikimini üst seviyeye taşıması amacıyla hazırlanmış bir online eğitim programıdır.

B1 Seviye İngilizce Eğitimi sayesinde katılımcı, sahip olduğu İngilizce bilgisini geliştirir ve böylelikle dil gelişimini desteklemiş olur. Online dil eğitimleri arasında yer alan B1 Seviye İngilizce Eğitimi sonunda alınan sertifika ile bireyler, İngilizce bilgisini kanıtlayarak meslek hayatında ilerleme şansı elde eder.

5. Temel Seviye Korece Kursu

Temel Seviye Korece Kursu, temel düzeyde Korece bilgisine sahip olmak isteyen bireyler için düzenlenmiş bir online eğitim programıdır.

Temel Seviye Korece Kursu, Korece alfabesini ve temel düzeyde Korece kelimeleri öğrenmeye yardımcı olmaktadır. Korece öğrenmek isteyen ve Kore diline ilgi duyan herkes online dil eğitimleri arasında bulunan Temel Seviye Korece Kursu’na katılabilir. Temel Seviye Korece Kursu’nun sonunda alınan sertifika sayesinde katılımcı meslek hayatında ilerleme şansı yakalar.

6. A1-A2 Seviye İngilizce Kursu

A1-A2 Seviye İngilizce Kursu, temel düzeyden başlayarak İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yönelik oluşturulmuş bir online eğitim programıdır.

A1-A2 Seviye İngilizce Kursu ile kişi, akıcı bir biçimde İngilizce konuşmayı öğrenmektedir. Online dil eğitimleri listesinde yer alan A1-A2 Seviye İngilizce Kursu’nun sonunda alınan sertifika sayesinde katılımcı, iş başvurularında rakiplerini geride bırakarak ön plana çıkma şansı yakalar.

7. Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi

Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi, İngilizce öğrenme sürecinde hafıza tekniklerinden yararlanmaya yardımcı olan bir eğitim programıdır.

Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi sayesinde katılımcılar, A1-A2 seviyesinde İngilizce eğitimi alır ve İngilizce öğrenme sürecinde kullanılan hafıza teknikleri hakkında bilgi sahibi olur. İngilizceyi kolay bir biçimde öğrenmek ve hafıza teknikleri ile İngilizce öğrenimini desteklemek isteyen herkes online dil eğitimleri arasında bulunan Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi’ne katılabilir. 

Online Dil Eğitimleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online dil eğitimleri satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Alınması planlanan online dil eğitiminin hangi seviye olduğu öğrenilmelidir.
 • Eğitimin içeriği hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Eğitimin ne kadar süreceği öğrenilmelidir.
 • Eğitimi veren eğitimci hakkında bilgi edinilmelidir.
 • Eğitim sonunda alınan sertifikalar öğrenilmelidir.
 • Alınan sertifikaların geçerlilik alanları hakkında araştırma yapılmalıdır.

Online Dil Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online dil eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Bireyin kişisel gelişimini destekler.
 • Yeni bir dil öğrenme imkanı sunar.
 • Katılımcının yeni bir iş alanında görev yapmasına yardımcı olur.
 • Bireyin yurt dışı seyahatlerinde öz güvenli hissetmesini sağlar.
 • Öğrencilere eğitim süreçlerinde yardımcı olur.

Online Dil Eğitimlerinin Mesleki Faydaları Nelerdir?

Online dil eğitimlerinin mesleki faydaları şunlardır:

 • İş hayatında kişinin öz güvenli olmasına yardımcı olur.
 • Yeni bir iş imkanı sunar.
 • Bireyin maddi kazancının artmasına neden olur.
 • Alınan sertifika sayesinde kişinin öz geçmişinin donanımlı görünmesini sağlar.
 • İş başvurularında bireye öncelik tanınma şansı yaratır.
 • Mesleki uzmanlığın gelişimini destekler.

Online Dil Eğitimi Sertifikası Nedir?

Online dil eğitimi sertifikası, online dil eğitimlerinin sonunda alınan sertifikadır. Sertifika almaya hak kazanmak için eğitim tamamlandıktan sonra sınava girilmeli ve sınavdan başarılı bir sonuç alınmalıdır.

Online dil eğitimi sertifikası sayesinde kişi iş başvurularında ve meslek hayatında avantajlı bir konuma sahip olur. Boğaziçi Enstitüsü, online dil eğitimlerinin sonunda enstitü onaylı sertifika, üniversite onaylı sertifika ve uluslararası onaylı sertifika vermektedir.

Online Dil Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online dil eğitimi sertifikası sayesinde katılımcı, öz geçmişinin etkinliğini arttırma şansı elde eder ve iş başvurularında ön plana çıkar. Ayrıca almaya hak kazandığı sertifika ile yeni bir iş alanında çalışma şansı elde eder.

Online dil eğitimi sertifikası, kişinin yetkinliğini belgelendirmesini sağlar ve böylelikle kişi meslek hayatında avantajlı bir konuma sahip olur. Aynı zamanda online dil eğitimlerinin sonunda alınan sertifikalardan biri olan uluslararası onaylı sertifika ile kişi, yetkinliğini yurt dışında da kanıtlama imkanı bulur. 

Online Dil Eğitimleri için Sertifika Nasıl Alınır?

Online dil eğitimleri için sertifika şu şekilde alınır:

 • Öncelikle eğitim alınmak istenilen dile karar verilmelidir.
 • Karar verme sürecinden sonra hangi seviyede eğitim alınacağı kararlaştırılmalıdır.
 • Daha sonra kayıt işlemleri gerçekleştirilmeli ve ödeme yapılmalıdır.
 • Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından dersler izlenmelidir.
 • Katılımcı, eğitimi bitirdikten sonra ise sertifika sınavına girilmelidir.

Boğaziçi Enstitüsü online dil eğitimlerinin sonunda sertifika sınavı uygulanmaktadır. Dersleri izleyen katılımcılar, sınava girmeli ve sınavdan başarılı bir sonuç almalıdır. Sınavdan başarılı bir sonuç alan kişiler, sertifika almaya hak kazanır.

Online Dil Eğitimleri için Sınav Nasıl Yapılır?

Online dil eğitimleri için yapılan sınav, online yani çevrim içi bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Katılımcı, dersleri izledikten sonra kullanıcı girişi yaparak öğrenci panelinden sınava giriş sağlamalıdır.

Online dil eğitimleri için yapılan sınavlar, çoktan seçmeli olarak düzenlenmektedir ve sınav süresi soru sayısına göre değişiklik göstermektedir. Katılımcılar, soruları sınav süresi içerisinde tamamlamalıdır. Sınavlar, dersleri izleyen katılımcılar için zorlayıcı bir nitelik taşımamaktadır. 

Online Dil Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online dil eğitimlerine şu kişiler katılabilir:

 • Yeni bir dil öğrenmek isteyen bireyler
 • Yurt dışına çıkma planına sahip olanlar
 • dil gerektiren bir iş alanında çalışan kişiler
 • Eğitim yaşamına katkıda bulunmak isteyen bireyler
 • Dil öğrenmeye ilgi duyan herkes
 • İş başvurularında ön plana çıkmak isteyen bireyler
 • Yurt dışında çalışma şansı kazanmak isteyen kişiler

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...