Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!

Online Dil Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

İş hayatında dil bilgisine sahip olmanızın önemi büyüktür. Bu bilginiz sayesinde daha iyi işler bulabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan online dil eğitimlerini Boğaziçi Enstitüsü olarak sizler için veriyoruz.

İngilizce üzerine okullarda eğitim verilse de pratik yapılmadığı veya iş hayatına uygun İngilizce öğretilmediği için zorlanabilirsiniz. Çünkü iş dünyasındaki İngilizce kelimelerle günlük İngilizce çok farklıdır. Kurumumuzdan online dil eğitimleri arasında yer alan İngilizce eğitimini aldığınızda bu farkı daha iyi anlayabilirsiniz.

Dil eğitimlerimiz İngilizceden ibaret değildir. Aynı zamanda işaret diline ihtiyaç duyulacak iş alanları için İşaret dili eğitimimizde vardır. Bu eğitimi tercih ederek de konuşma veya duyma sorunu olan kişilerle de rahat iletişim kurabilirsiniz.

Online Dil Eğitimleri

Boğaziçi Enstitüsü olarak verdiğimiz 3 farklı online dil eğitimi vardır. Bu eğitimler sayesinde iş hayatınızda daha iyi bir pozisyona ulaşabilirsiniz.

Online dil eğitimleri kategorimizde bulunan 3 farklı eğitim şunlardır;

Bu eğitimlerimiz arasında bulunan İşaret Dili Eğitimi ücretsiz olarak verdiğimiz bir eğitimdir. Bu eğitim sonunda da sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online Dil Kurslarının Avantajları

Deneyimli ve bilgili çalışanların iş dünyasında yer alması için Boğaziçi Enstitüsü olarak verdiğimiz online dil kursları sizin için son derece yararlı olacak olan kurslardır.

Kursumuzun sağlayacağı avantajlar şunlardır;

  • İş dünyası için İngilizce bilmek toplantıların, yazışmaların ve diğer işlemlerin sorunsuz bir şekilde halledilmesini sağlar. Bu kurumumuzdan alacağınız İngilizce kursunun en büyük avantajıdır.
  • Online kursumuz sonunda alacağınız sertifikanın Avrupa’da geçerli olması sizin yurt dışında da çalışma şansı elde etmenizi sağlar.
  • Örgün eğitim için yapmak zorunda kalacağınız pek çok masraftan kurtulursunuz. (ulaşım, yemek vs)
  • İşaret dili eğitimlerimiz sonunda adliyeler, hastaneler, bankalar ve karakollarda çalışma şansı elde edebilirsiniz.
  • İngilizce kurslarımız sayesinde İş İngilizcesine ihtiyaç duyulan her alanda çalışabilirsiniz.
  • Tüm bu avantajlara ek olarak kendinizi geliştirme şansı elde edersiniz.

Dil Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

Dil kategorimizde öğrenecekleriniz tercih ettiğiniz eğitime göre değişir. İngilizce online eğitimlerine katılırsanız iş hayatında kullanacağınız İngilizce kelimeleri ve kelime öbeklerini öğrenirsiniz.

İngilizce iş yazışmalarının detaylarını öğrenirsiniz ve iş hayatınızda ihtiyaç duyduğunuzda öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz.

İşaret dili eğitimlerini tercih ederseniz işaret dilini ve anlatımını öğrenebilirsiniz. Bu sayede işitme ve konuşma engeli olan kişiler için hizmet verebilirsiniz.

Sertifikanın geçerli olduğu resmi kurumlarda işaret dili tercümanlığı yapabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsünden Sertifika Şansı!

Boğaziçi Enstitüsünü tercih ederek İstanbul’un ve Türkiye’nin en önemli eğitim kurumundan sertifika alabilirsiniz. Bu sertifika sayesinde birçok firmanın çalışmak isteyeceği eleman olabilirsiniz.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

Boğaziçi Enstitüsü online dil eğitimleri zor olmayan ancak emek vermek gereken eğitimlerdir. Eğitimleri düzenli takip edip konuları anladığınızda final sınavından başarılı olabilir ve sertifika almaya hak kazanabilirsiniz. Aldığınız bu sertifikayı da iş başvurularınızda veya iş hayatınızda gerekli duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsünde Dilediğiniz Zaman Öğrenin!

İngilizce ve işaret dili her insanın bilmesi gereken diller arasında yer alır. İngilizce evrensel dil olmasından dolayı işaret dili de her an engelli biriyle karşılaşma ihtimalinden dolayı öğrenilmesi gereken dillerdir.

Boğaziçi Enstitüsü olarak dilediğiniz zaman bu diller üzerine eğitim almanıza yardımcı oluyoruz.

Bunun için tek yapmanız gereken online dil eğitimleri kategorimize girerek istediğiniz eğitimi seçerek kaydolmaktır. Bu sayede eğitime katılarak dil öğrenebilirsiniz.

 

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları