Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-09-30T11:00

Online Dil Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online Dil Eğitimleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Online dil eğitimleri, kişinin dil alanında mesleki uzmanlık kazanmasını sağlayan eğitim programlarından oluşur.

Online dil eğitimleri satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Örneğin dil eğitiminin içerik kapsamı nedir, mesleki anlamda sağlayacağı yetkinlikler nelerdir, eğitim alındıktan sonra hangi sertifikalar verilmekte, gibi soruların net bir cevabı olmalıdır.

Online dil eğitimleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Eğitim içeriğinin kapsamı
 • Eğitimin süresi
 • Eğitimin kalitesi
 • Sertifika çeşitliliği
 • Sertifika geçerlilik düzeyi
 • Sertifikanın geçerli olduğu kurum ve kuruluşlar

Online Dil Eğitimleri Nelerdir?

Online dil eğitimleri şunlardır:

 1. İşaret Dili Eğitimi (İleri Seviye)
 2. İngilizce Kursu: Online İngilizce Öğrenme (A1 Seviye)
 3. İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı
 4. Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi
 5. Korece Eğitimi Temel Seviye
 6. Dil Eğitimi Sertifika Programı
 7. İşaret Dili Eğitimi
 8. Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi

1. İşaret Dili Eğitimi (İleri Seviye)

İleri Seviye İşaret Dili Eğitimi, kişiye işaret dilinde uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır. Kişinin tercümanlık ve çevirmenlik yapmasını sağlayan eğitim, işaret dili alanında eğitim alan kişiyi profesyonel seviyeye getirir. Bu eğitime dileyen herkes katılabilir.

2. İngilizce Kursu: Online İngilizce Öğrenme (A1-A2 Seviye)

İngilizce Kursu, online olarak ingilizce öğrenmenizi sağlayan bir eğitim programıdır. A1-A2 seviye ingilizce eğitimi veren program, temel düzeyde dil öğrenmenizi sağlıyor. İsteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabiliyor.

3. İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı

İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı, kişiye yeni bir meslek edindiren, işaret dili alanında tercümanlık yapmasını sağlayan bir eğitim programıdır. Temel İşaret Dili Eğitimi alındıktan sonra bu eğitimin alınması tavsiye edilmek ile birlikte, dileyen herkes bu eğitime kayıt olabilmektedir.

4. Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Eğitimi, kişiyi eğitmenlik alanında uzmanlık kazandıran bir eğitim programıdır. Türkçe öğrenmek isteyen yabancı uyruklu kişilere doğru ve etkin bir biçimde eğitmenlik yapılmasını amaçlayan eğitime dileyen herkes katılım gösterebilmektedir.

5. Korece Eğitimi Temel Seviye

Temel Seviye Korece Eğitimi ile kişiler Kore’nin resmi dilini giriş seviyesinde öğrenebilmektedirler. Alfabe bilgisi, konuşma ve dinleme becerilerini geliştiren eğitim programına katılım için herhangi bir şart bulunmamaktadır.

6. İşaret Dili Eğitimi

Kişisel gelişim ve yeni bir dil bilgisi sağlayan İşaret Dili Eğitimi, işaret dili alfabesi ve engelli bireyler ile doğru iletişim yollarını anlatmaktadır. İsteyen herkes bu eğitim programına kayıt olabilmektedir.

7. Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi

Hafıza Teknikleri ve İngilizce Eğitimi, kişiye hafıza tekniklerinin tüm detaylarını anlatırken İngilizce bilgisi de sağlamaktadır. Orta düzeyde uzmanlık sağlayan eğitim programı, kişinin mesleğinde yetkinlik kazanmasını sağlarken aynı zamanda yeni bir meslek edinmesini de sağlayabilmekte Katılım için herhangi bir şart aranmamaktadır. İsteyen herkes bu eğitime katılım gösterebilmektedir.

Online Dil Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online dil eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Kişisel gelişimi arttırır.
 • Dil alanında kişi yetkinlik kazanır.
 • Kişi, yeni bir meslek sahibi olur.
 • Kişi, mesleğinde uzmanlık kazanır.

Online Dil Eğitimlerinin İş Hayatına Faydaları Nelerdir?

Online dil eğitimlerinin iş hayatına faydaları şunlardır:

 • Kişinin işinde daha öz güvenli çalışmasını sağlar.
 • Mesleki uzmanlığı arttırır.
 • Farklı istihdam alanları yaratır.
 • Ek iş olanağı yaratır.
 • Maddi anlamda daha fazla kazanç sağlar.
 • Güçlü ve etkin bir öz geçmiş oluşturmayı sağlar.
 • Kişisel gelişimin artmasına yardımcı olur.

Online Dil Eğitimleri Sayesinde İş Bulunabilir mi?

Online dil eğitimleri, üniversite sertifikalı eğitimler olduğunda iş bulmaya yardımcı olur. Online dil eğitimleri sadece yeni bir dil öğrenmeyi sağlamaz aynı zamanda mesleki yetkinlik ve kaliteli bir öz geçmiş oluşturma konusunda da etkilidir.

Online Dil Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online dil eğitimleri, herkesin katılımına açık eğitimlerdir. Eğitimlere katılmak için herhangi bir şart bulunmaz. Dileyen herkes online dil eğitimlerine katılım sağlayabilmektedir.

Online Dil Eğitimleri Sonunda Sertifika Alınır mı?

Online dil eğitimleri sonunda, eğitim içeriği fark etmeksizin sertifika alınmaktadır. Bu sertifikalar, enstitü sertifikası, üniversite onaylı sertifika ve uluslararası geçerli sertifikadır.

Online Dil Eğitimi Sertifikası Alabilmek için Sınava Girilir mi?

Online dil eğitimi sertifikası alabilmek için sınava girmek gerekmektedir. Eğitimlerin tamamında sınav bulunmasa da çoğu eğitimde sınav gerçekleştirilir. Sınavlar, çevrim içi ortamda yapılır ve soru sayısına göre sınav süresi değişiklik gösterir. Bir sertifika sınavı için ortalama süre 20 ila 25 dakika arasındadır.

Online Psikoloji Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online psikoloji eğitimi sertifikası şu işe yarar:

 • Mesleki yetkinliği belgeler.
 • Mesleki uzmanlığı kanıtlar.
 • İş görüşmelerinde olumlu bir izlenim bırakır.
 • Etkin bir öz geçmiş oluşturmaya yardımcı olur.
 • Kişinin mesleki bilgi düzeyini yükseltir.

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...