Tüm yabancı dil eğitimleri 29 TL! Süre dolmadan hemen kaydol!
2022-05-17T10:00

Korece öğrenmek kulağa zor ve uzak geliyor değil mi? Biz Korece öğrenmenin sizlere sağlayacağı avantajlardan bahsedelim. Çünkü Kore, bir teknoloji ülkesi olarak dünya ticaretinin önemli bir aktörüdür. Kore’nin bu kadar önemli olması dilini de önemli hale getirmektedir. Bu nedenle sizler için Korece Eğitimi hazırladık. Teknolojik olanaklarla güncel ve uygulanabilir bilgileri sizlere sunuyoruz. En kapsamlı Korece eğitimi için harekete geçin ve rakiplerinizden daima ileride olun!

Bu eğitimle;

 • Korece konuşacaksınız.
 • Kore’ye seyahat etmek isterseniz eğitimimizin kapsamına girdiği için Kore sokak dilini öğreneceksiniz.
 • Kore’ye iş için gidecekseniz doğru iletişimi kurabileceksiniz.
 • En güncel uygulamaları ve en yeni bilgileri öğreneceksiniz.
 • Sizin için her şeyi organize ettik. Şimdi, sıra sizde! Korece Eğitiminde uluşalım.

 

Korece Eğitim Programı ve Kursu İçeriği ve Fiyatları

Korece Eğitim Programı, son zamanlarda özellikle genç jenerasyonun kültürüne dahil olan popüler Asya esintileri ile Korece diline merak salan katılımcılara Korece öğrenmek için yeterli bilgi ve donanımı sağlayıcı nitelik  taşımaktadır.

Korece Eğitim Programına, Korece öğrenmek isteyen her birey dahil olabilmektedir.

Korece Eğitim Programı Nedir?

Korece Eğitim Programı, katılımcıların Korece dilinin tarihini, yapısını ve kökenini öğrenmelerini sağlayan, Korece pratik fırsatı sunan bir eğitim programıdır.

Korece Eğitim Programı, online ders olarak verilmektedir. Korece Eğitim Programı için gerekli materyaller, online kursa bağlanabilen bir cihazdır.

Korece Eğitim Programının Amacı Nedir?

Korece Eğitim Programının amacı, eğitime katılan bireylere Korece dil yapısı ve anlam yapısının öğretilmesidir. Korece Eğitim Programı, özellikle İngilizcenin yanında ekstra dil bilgisi isteyen kurumlar için bir avantaj sağlarken, kişinin ilgileri doğrultusunda yeni bir dil edinimini kolaylaştırır.

Korece Eğitim Programına Katılma Koşulları Nelerdir?

Korece Eğitim Programına katılabilmek için özel koşullar aranmamaktadır.

Korece Eğitim Programı Kimler İçindir?

Korece Eğitim Programı, Korece dil ve edebiyatını öğrenmek isteyen her birey için uygundur. Özellikle dile ilgili olan bireylerin eğitime katılması öğrenme sürecini keyiflendirecek ve kolaylaştıracaktır.

Korece Eğitim Programına Katılanlar Neler Öğrenir?

Korece Eğitim Programına katılanlar şunları öğrenir;

 • Kore gelenekleri ve kültürü hakkında bilgi edinmek.
 • Kore dil yapısını kavramak.
 • Kore edebiyatına dair eserleri analiz etmek.
 • Kore tarihi ve toplumu hakkında bilgi edinmek.

Korece Eğitim Programı Ders İçeriği ve Konu Başlıkları Nelerdir?

Korece Eğitim Programı ders içeriği ve konu başlıkları şunlardır;

 • Diğer Asya Dilleri Arasında Korecenin Yeri
 • Kore Alfabesi
 • Hece Oluşturma Yöntemleri
 • Korece Okuma Bilgisi
 • Korece Cümle Bitirme Ekleri
 • Korece Dil Bilgisi Konuları
 • Korece Kelime Bilgisi
 • Kore Edebiyatı
 • Korecenin Tarihi

Korece  Programı Tanıtımı

Korece Eğitim Programı, Korece dilini öğrenmek isteyen bireylere  dil yapısı, anlam ve dil kökeni hakkında kapsamlı bilgi sağlayan, katılımcılara pratik yapma fırsatı tanıyan bir  online dil kursudur.

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü, birçok alanda uzman kadrosuyla örgün ve çevrimiçi sertifikalı eğitim olanakları sağlayan bir kurumdur. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü, Korece Eğitim Programı Kursunu online dersler halinde vermekte olup, sağladığı altyapı ile katılımcılara istedikleri yerde istedikleri cihaz ile derse bağlanma fırsatı tanımaktadır.

Korece Eğitim Programı Videoları Nedir?

Korece Eğitim Programı videoları, katılımcılara Kore  edebiyatı, Korece dili ile ilgili ilkeleri Korece Eğitimi temelinde sağlanan ders içeriklerinin dijital ders kaynağına dönüştürülmesidir. 

Korece Eğitim Programı ders videolarının amacı, eğitime katılan bireylere, Korece dil ve edebiyatıyla ilgili olarak sunulan bilgileri dijital ortamda sürekliliği sağlanılarak kişilerin ders kaynaklarına erişimini kolaylaştırmaktır.

Korece Eğitimi Sertifikalı Kursunun Ders Notları Nedir?

Korece Eğitimi ders notları, online platformda yayınlanan ders videolarıdır. Ders videoları, katılımcıya bilgiye görsel ve işitsel olarak da sunarak Korece dil yapısı ve anlam yapısı hakkında bilginin en kalıcı şekilde aktarılmasını sağlamaktadır.

Korece Eğitim Programında Ders Notları Paylaşılır mı?

Korece Eğitim Programının ders notları, İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından paylaşılmaktadır.

Korece Eğitim Programında Canlı Dersler Nedir?

Korece Eğitim Programında canlı dersler, Korece Eğitim Programı alanında belirlenmiş olan temel derslerin online platform üzerinden işlenmesini ifade etmektedir. Katılımcılar derslere online eğitimi destekleyen cihazlarından katılım sağlayabilmektedirler.

Korece Eğitim Programı Canlı Ders İçerir mi?

Korece Eğitim Programı, İstanbul Boğaziçi Enstitüsünde tamamen video içeriktir.

Korece Eğitim Programı için Sertifika Sınavı Nedir?

Korece Eğitim Programı için sertifika sınavı, ilgili eğitimin derslerinde verilen bilgiler hakkında katılımcının sertifika sahibi olabilmesi için yeterlilik sahibi olup olmadığını ölçme yöntemidir. Sınav, Korece Eğitim Programı sırasında sağlanan bilgileri özümseyen katılımcı için zorluk içermemektedir.

Korece Eğitim Programı Sonunda Sertifika Sınavı Nasıl Yapılır?

Korece Eğitim Programı sonunda sertifika sınavı, İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından online olarak internet ortamında gerçekleştirilmektedir.

Korece Eğitim Programı sertifikasına sahip olmak katılımcıya, ilgili olduğu ve öğrenmek istediği dil eğitimi hakkında yetkinlik sağlayarak ileride Korece eğitimi vermek için görev alabilmesi konusunda fırsat sağlamaktadır. Korece Eğitim Programı alan katılımcılar kendi gelişimlerine bağlı olarak,Korece dilinden çeviri yapmak üzere görev alabilirler.

Korece Eğitim Programı Hediye Edilebilir mi?

Korece Eğitim Programı, kursu sağlayan çoğu kurumda hediye edilememektedir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsünde Korece Eğitim Programını hediye etmek istediğiniz kişi yerine satın alarak güzel bir hediye olanağı yaratabilmektesiniz.

Korece Eğitim Programı İçin En İyi Kitaplar Nelerdir?

Korece Eğitim Programı için en iyi kitaplar şunlardır;

 • Türkçeyi Koreceyle Değiştirirsek? - Ezgi Cengiz
 • Korece İlk Adım 1- Fono Yayınları
 • Asialogy Korece Kelimeler- Abdurrahman Esendemir

Belirtilen kitaplar arasında Ezgi Cengiz’in Türkçeyi Koreceyle Yer Değiştirirsek? isimli çalışması Korece dili için olan merakınıza bir doküman sunma yönüyle önemliyken; Abdurrahman Esendemir’in Asiology Korece Kelimeler isimli çalışması ise Korece Eğitim Programına katılacak bireylere  kelime ve anlamları bakımından kılavuzluk etme niteliği taşımaktadır.

Korece Eğitim Programı Derslerinin Zorluk Derecesi Nedir?

Korece Eğitim Programı dersleri, kişilerin ilgilerine yönelik bir program olduğu için dersleri temel düzeyde bir zorluk içermektedir. Korece Eğitim Online Kursu derslerinin kolay pekiştirilmesi sağlamak amacıyla dil pratikleri sürekli olarak tekrarlanmalıdır.

Korece Eğitim Programı Almak İçin Üniversitede Hangi Bölüme Gidilmelidir?

 Korece Eğitim Programı almak için katılımcılar üniversitelerin Kore Dili Edebiyatı bölümüne gidebilir. Kore Dili Edebiyatı bölümünde dersler gittikçe artan seviyede detaylı olarak işlenmektedir.

Korece Eğitim Programı Kurslarını Bitirenler İçin İş İmkanları Nelerdir?

Korece Eğitim Programı kurslarını bitiren kişiler, Korece eğitimi vermek üzere görev alabilirler. Korece dili ve anlamını tam olarak özümseyebilen katılımcılar süreç sonunda Korece dilinden çeviri yapmak adına çalışaiblmektedirler.

Korece Eğitim Programı Eğitmenleri Kimlerdir?

İstanbul Boğaziçi Enstitüsünde Korece Eğitim Programı veren eğitmenler şunlardır;

 • Havva Kopacak

Korece Eğitimi Sonunda Sertifika Verilir mi?

Korece Eğitimi sonunda katılımcılara sertifika verilmektedir. Korece Eğitim Programı sertifikası, katılımcılara eğitim dahilinde derslere düzenli katılım sağlamaları ve eğitim sonucunda konu hakkında yeterliliğe ulaşmaları dahilinde verilen, katılımcıların yeterliliklerini tasdikleyen bir belgedir.

Korece Eğitim Programı Yorumları Nasıldır?

Korece Eğitim Programı yorumları, katılımcıların eğitimi tamamladıktan sonra geri dönütlerini içermektedir.

Korece Eğitim Programına katılımcılar tarafından dile getirilen dönütler arasında kişilerin memnuniyetleri İstanbul Boğaziçi Enstitüsü sayesinde, Korece Eğitim Programına dair piyasa ücretlerinden daha uygun bir ücret karşılığında daha verimli bir ders süreci geçirmiş olmaları konusunda dile getirilmiştir. Katılımcılar yaşamsal yoğunlukları arasında derse her an her cihazdan bağlanma olanaklarına sahip oldukları için memnuniyet duymuşlardır. Korece dili alanında profesyonel uzmanlardan ders alabilmeleri konusunda mutlu geri dönüşler yapmışlardır.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli Cardcert sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 20 gün içindedir.

Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.33 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.33 Puan
  Toplam : 6 Yorum

  • %50
  • %33
  • %17
  • %0
  • %0
  4.33

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.33 Puan
  Toplam : 6 Yorum
  • %50
  • %33
  • %17
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    199.00 TL
  149.90 TL