Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-12-07T11:00

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online mesleki gelişim eğitimleri, yaptığı meslek ile ilgili yeni beceriler öğrenerek kendini geliştirmek isteyen bireylere yönelik oluşturulan online eğitim programlarıdır. Online mesleki gelişim eğitimleri sayesinde katılımcılar yaptıkları işle ilgili yetkinliklerini arttırabilir ve böylece yeni iş başvurularında daha avantajlı hale gelebilir.

Online mesleki gelişim eğitimleri; finanstan bilişime, pazarlamadan psikolojiye kadar birçok alanda katılımcıların yaptıkları meslekle ilgili yeni bilgiler öğrenmesini sağlar. Üstelik online mesleki gelişim eğitimleri sonunda katılımcıların öğrendiklerini belgelemesi için sertifika alma hakkı da bulunmaktadır. Böylece kişi mesleki gelişimini iş başvurularında da ispatlama fırsatı yakalamaktadır. 

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Online mesleki gelişim eğitimleri, bireyin kendine mesleki gelişim ve mesleki uzmanlık kazandırdığı, yeni istihdam alanları yarattığı eğitim programlarıdır.

Online mesleki gelişim eğitimleri satın alırken dikkat edilecek noktalar bulunmaktadır. Mesleki gelişim eğitiminin içerik kalitesi, içerik derinliği, bireye sağlayacağı faydalar ve eğitimden sonra nelerin değişeceği dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardır.

Online mesleki gelişim eğitimleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Eğitimin içeriği
 • Eğitimin süresi
 • Eğitimin kapsamı
 • Sertifika türleri
 • Sertifika geçerlilikleri

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri Nelerdir?

Online mesleki gelişim eğitimleri şunlardır:

 1. Finans Eğitimi - Yöneticiler için Online Finans Kursu
 2. Bootstrap Eğitimi
 3. CSS Kodları Eğitimi
 4. HTML Kodları Eğitimi
 5. Web Tasarım ve Kodlama Eğitimi
 6. Office 365 Eğitim Paketi - Online Microsoft Office Programları Eğitimi
 7. Python Eğitimi
 8. Toplantı Yönetimi Eğitimi
 9. Emzirme Koçluğu Eğitimi
 10. Liderlik Eğitimi
 11. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi
 12. Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (MSSQL) Eğitimi
 13. Kreş ve Anaokulunda Rehberlik Eğitimi
 14. Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Programı
 15. Senaryo Yazarlığı Eğitimi
 16. Öğrenci Koçluğu Eğitimi
 17. Finansal Okuryazarlık Eğitimi
 18. Satış Mühendisliği Akademisi
 19. Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi
 20. Koçluk ve Nlp Eğitimi
 21. Satış Uzmanlığı Eğitimi
 22. MMPI – Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Sertifika Programı
 23. Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi
 24. Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
 25. Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi
 26. İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı
 27. Müteahhitlik Sertifika Programı
 28. Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı
 29. Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı
 30. Kapsamlı Psikoloji Paketi
 31. Profesyonel Koçluk Eğitimi
 32. Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı
 33. Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı
 34. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi
 35. Montessori Eğitimi
 36. Personel Seçme ve Yerleştirme Eğitimi
 37. İşaret Dili Eğitici Eğitimi
 38. Hafıza Teknikleri Eğitici Eğitimi
 39. 3DS Max Eğitimi 
 40. NLP Eğitimi - Temel Seviye
 41. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı
 42. Performans Yönetim Sistemi Eğitimi
 43. Kişilik Tipleri Eğitimi ( Satış Odaklı )
 44. Oyun Terapisi Eğitimi 
 45. Telemarketing- Telefonda Satış Eğitimi
 46. Saha Satış Eğitimi
 47. Dikkat ve Algı Testleri Uygulayıcı Eğitimi
 48. Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking) Sertifika Programı
 49. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi
 50. Çocuk Değerlendirme Testleri Sertifika Programı
 51. Dijital İçerik Yazarlığı (Uygulamalı)
 52. Masal  ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi
 53. Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi 
 54. Danışma Görevlisi & Çağrı Merkezi Kursu
 55. İş Hayatında Etkili İletişim Kursu
 56. Satış Teknikleri ve Pazarlama Eğitimi
 57. Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi (2021)
 58. Satış Odaklı Emlak Danışmanlığı Kursu
 59. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu
 60. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı
 61. Tıbbi Sekreterlik & Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimi
 62. Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı
 63. Koçluk Eğitimi: Yaşam Koçluğu Eğitimi

1.  Yöneticiler için Finans Eğitimi

Yöneticiler için Finans Eğitimi; işletme sahipleri, kurum yöneticileri için özel hazırlanmış bir eğitim. Finans, bankacılık, temel finans ve muhasebe işlemleri gibi konuların işlendiği eğitime yönetici olan herkes katılabildiği gibi yönetici adayları da katılabiliyor.

2. Bootstrap Eğitimi

Bootstrap Eğitimi, web tasarımı ile uğraşan kişilerin kısa sürede web sitesi yapmalarını sağlayan, web tasarımına dair HTML ve CSS işaretleme dillerine entegre çalışan kısayolları ve araçları öğreten eğitim programıdır. Bu eğitime, bilişim alanında çalışmak isteyen, bilişim alanına ilgi duyan herkes kayıt olabilmektedir.

3. CSS Kodları Eğitimi

CSS Kodları Eğitimi, web tasarımı alanında çalışan ya da çalışmak isteyen kişilerin HTML eklentisi olarak çalışan ve görsel destek sunan CSS Kodlarını kullanması için hazırlanmış bir eğitim programıdır. Yazılım ve kodlama ile uğraşan, bilişim sektöründe mesleki uzmanlık kazanmak isteyen herkes bu eğitime kayıt olabilmektedir.

4. HTML Kodları Eğitimi

HTML Kodları Eğitimi,  web tasarımı yapmak ve öğrenmek isteyen kişilere; yapı profilleri, blok alıntılar, bağlantılar, paragraf ve başlıklar için etiket kodlar oluşturmayı öğreten bir eğitim programıdır. Yazılım, kodlama ve bilişim alanında uzmanlaşmak isteyen herkes bu eğitime kayıt olabilmektedir.

5. Web Tasarım ve Kodlama Eğitimi

Web Tasarım ve Kodlama Eğitimi, temelden başlayarak web tasarım yapabilmek için gereken HTML ve CSS etiketlerinin öğretildiği bir eğitim programıdır. Yazılım, kodlama ve bilişim dünyasında çalışan, çalışmak isteyen herkes bu eğitime kayıt olabilmektedir.

6. Office 365 Eğitim Paketi - Online Microsoft Office Programları Eğitimi

Office 365 Eğitim Paketi, word, excel ve powerpoint programlarını detaylı bir şekilde öğreten eğitim programıdır. Word işlemleri, excel tabloları, powerpoint sunumları gibi uzmanlık bilgileri veren eğitime dileyen herkes katılım sağlayabiliyor.

7. Python Eğitimi

Python Eğitimi, python yazılım dilinin temel algoritmasını ve tekniklerini öğreten, yazılım diline ait diziler, fonksiyonlar gibi konular hakkında detaylı anlatım sunan eğitim programıdır. Yazılım ve kodlama alanında uzmanlaşmak isteyen herkes bu eğitime kayıt olabilir.

8. Toplantı Yönetimi Eğitimi

Toplantı Yönetimi Eğitimi; toplantı öncesi, toplantı sırası ve sonrası neler yapılacağını detaylı işleyen bir eğitim programıdır. Bir kurumun toplantı ihtiyacının ne zaman olacağı, toplantı yönetiminin nasıl sağlanacağı gibi uzman bilgiler sunan eğitime dileyen herkes katılım gösterebilir.

9. Emzirme Koçluğu Eğitimi

Emzirme Koçluğu Eğitimi, kişilerin, hamilelik sürecindeki bireylere ya da  henüz yeni doğan bebeğe sahip olan annelere emzirme süreçlerini anlatan eğitim programıdır. Bu eğitimde hem kendi sağlıkları hem de bebeklerinin sağlıkları açısından hamilelik sürecini en doğru nasıl geçireceğine dair bilgiler verilir. Emzirme koçluğuna ilgi duyan herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.

10. Liderlik Eğitimi

Liderlik tanımının net bir şekilde yapıldığı ve tüm detayların aktarıldığı Liderlik Eğitimi, kişiye başarılı bir lider olmayı öğretirken kurum ve kuruluşlarda yönetici pozisyonda nasıl çalışması gerektiğini de aktarıyor. Dileyen herkesin kayıt olabileceği Liderlik Eğitimi, içerik kapsamı olarak da oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

11. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi ile kişi uzaktan çalışırken nasıl verimli olacağını, verimliliği nasıl arttırıp koruyabileceğini tam manasıyla öğreniyor. Çoğu kurum ve kuruluşun uzaktan çalışma modeline geçtiği bugünlerde, özellikle şirket yöneticilerinin bu eğitimi alması öneriliyor. Bunun dışında dileyen herkes bu eğitime katılım sağlayabiliyor.

12. Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (MSSQL) Eğitimi

Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (MSSQL) Sertifikalı Eğitim Programı, veri tabanı alanındaki terimlere hakim olarak, ilişkisel veri tabanı yönetim yöntemlerinin etkin kullanılması adına detaylı bilgi sağlayan bir eğitimdir. Kişi, eğitim dahilinde bu bilgilere ek olarak, SQL sorgulama dilini de öğrenir. Dileyen herkes bu eğitime katılım sağlayabiliyor.

13. Kreş ve Anaokulunda Rehberlik Eğitimi 

Kreş ve Anaokulunda Rehberlik Eğitimi, çocuklar ile nasıl iletişim kurulacağını, anaokullarında rehberlik hizmetinin nasıl yapılacağını, çocuklara doğru yaklaşımın neler olduğunu öğreten bir eğitim programıdır. Çocuklar ile bire bir çalışmak isteyen her birey bu eğitime katılım sağlayabilir.

14. Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Programı

Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Programı, aktüerya biliminin denetleme alanına giren hukuki süreçleri detaylı bir şekilde anlatan, kişilerin ve şirketlerin risk alma konusunda tazminat ve ihale süreçlerine dair donanım sağlayan sertifikalı bir eğitim programıdır. Hukuk, aktüerya mezunları; mali müşavirler, muhasebeciler, finans hukuku alanında çalışanlar, noter personelleri bu eğitimi özellikle almalıdır.

15. Senaryo Yazarlığı Eğitimi

Senaryo Yazarlığı Eğitimi; dizi, film ve reklam senaryolarının nasıl yazılacağına dair detaylı bilgiler sunan sertifikalı bir eğitim programıdır. Sinopsis, tretman, karakter kurgusu gibi konuların işlendiği eğitime senaryo yazarı olmak isteyen katılım sağlayabiliyor.

16. Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi, öğrencilerin sosyal ve eğitimsel gelişimini doğru hedefe taşıması konusunda öğrencilere danışmanlık yapacak kişileri yetiştiren eğitim programıdır. Öğrencinin etkin iletişim kurması, sosyal çevre davranışları gibi konuların işlendiği eğitime dileyen herkes kayıt olabiliyor.

17. Finansal Okuryazarlık Eğitimi 

Finansal Okuryazarlık Eğitimi, bankacılık işlemleri, bankacılık ve finans ürünleri, finans süreçleri, finansal işlemler ve finans alanında uzmanlık kazandıran bir eğitim programıdır. Mesleki gelişim sağlayan eğitime dileyen herkes katılım sağlayabiliyor.

18. Satış Mühendisliği Akademisi

Satış Mühendisliği Akademisi, satış hakkındaki tüm detayları ve teknikleri öğreten, kapsamlı bir eğitim programıdır. Saha satış teknikleri, çevrim içi alanda satış, doğru ve etkin pazarlama gibi konu başlıklarının işlendiği eğitime satış alanında kariyer yapmak isteyen herkes katılım sağlayabilir.

19. Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi ile sağlık alanında çalışan kişiler, alanlarında uzmanlık kazanırlar. Sağlık sektöründe çalışan kişilerin katılabileceği bu eğitim, çevrim içi ortamda gerçekleşmektedir. Eğitim sonunda katılımcılar 3 farklı sertifika alırlar.

20. Koçluk ve NLP Eğitimi

Kişinin hayatına olumlu yönde etki etmeyi, doğru bir şekilde yönlendirmeyi ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmayı öğreten Koçluk ve Nlp Eğitimi, yeni bir meslek edinmenizi sağlayan bir eğitim programı. Koçluk alanında çalışmak isteyen ya da halihazırda çalışan her birey bu eğitime katılım sağlayabilir.

21. Satış Uzmanlığı Eğitimi

Satış Uzmanlığı Eğitimi, satış ve pazarlama konularında mesleki uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır.Satış teknikleri, müşteri ile etkili iletişim ve pazarlama alanlarında derslerin işlendiği eğitim programına, satış alanında kariyer yapmak isteyen herkes katılabiliyor.

22. MMPI – Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Sertifika Programı

MMPI – Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Sertifika Programı, özellikle psikologların alması gereken bir eğitim programıdır. Dünyada en çok kullanılan testlerden biri olan MMPI hakkında detaylı bilgiler veren programa katılmak için bazı şartlar aranıyor. Psikoloji, sosyoloj, tıp, hemşirelik ve çocuk gelişimi bölümlerinden mezun ya da son sınıfında okuyan öğrenciler bu eğitim programına kayıt olabilirler.

23. Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi, kişiye liderlik becerisi kazandıran, toplulukları yönetmeyi öğreten ve firmalarda idarecilik yeteneği sağlayan bir eğitim programıdır. Doğru yöneticiliğin nasıl yapılacağına dair teknik detayları anlatan eğitim, herkesin katılımına açıktır. Dileyen herkes Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi’ne kayıt olabilir.

24. Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi mesleki uzmanlık ve mesleki gelişim sağlayan bir eğitim programıdır. Özellikle psikoloji alanında çalışan ya da çalışmak isteyen bireylerin alması tavsiye edilen bu eğitim, çözüm odaklı yaklaşımın tüm yöntemlerini detaylı şekilde öğretiyor.

25. Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Eğitimi, kişiyi öğretmenlik alanında uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır. Türkçe öğrenmek isteyen yabancı uyruklu kişilere doğru ve etkin bir şekilde eğitmenlik yapılmasını öğreten eğitime dileyen herkes katılım gösterebilmektedir.

26. İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı

İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı, kişiye yeni bir meslek edindiren, işaret dili alanında tercümanlık yapmasını sağlayan bir eğitim programıdır. Temel İşaret Dili Eğitimi alındıktan sonra bu eğitimin alınması tavsiye edilmek ile birlikte dileyen herkes bu eğitime kayıt olabilmektedir.

27. Müteahhitlik Sertifika Programı

Müteahhitlik Sertifika Programı, yeni bir meslek kazanmanızı amaçlayan bir eğitim programıdır. İnşaat sektöründe uzmanlık sağlayan sertifika programı, müteahhitlik mesleğinde tüm detay ve teknikleri öğrenmenizi sağlıyor. Eğitime, dileyen herkes katılım gösterebiliyor.

28. Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı, yönetim, markalaşma süreci, markanın yönetimi, kurum içi ve kurum dışı iletişim yöntemleri gibi konuların işlendiği eğitim programıdır. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi alanında uzmanlık sağlayan eğitime özellikle iletişim ve pazarlama departmanlarında çalışan kişilerin katılması gerekiyor.

29. Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı

Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı, mesleki gelişim ve mesleki uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır. Dış ticaret hakkında teknik bilgiler sunan eğitim; yönetim, idare, dış ticaret hukuku, ticaret hukuku ve satış gibi alanlarda eğitim veriyor. İsteyen herkesin kayıt olabileceği eğitim programı, üç farklı sertifika da sunuyor.

30. Kapsamlı Psikoloji Paketi

Kapsamlı Psikoloji Paketi, birçok eğitimi içinde barındıran bir eğitim programıdır. Montessori Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi, Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi ve Oyun Terapisi Eğitimi’ni içeren Kapsamlı Psikoloji Paketi Eğitimi, mesleki gelişim ve uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır.

31. Profesyonel Koçluk Eğitimi

Profesyonel Koçluk Eğitimi, kişilerin yaşamdaki hedeflerine ulaşmasında ve problemlerini çözmede yardımcı olan kişileri eğiten sertifikalı bir eğitim programıdır. Profesyonel bir şekilde koçluk mesleğine yapmak isteyen herkes bu  eğitime kayıt olabilir.

32. Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı

Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı, insan kaynakları alanında çalışan ya da çalışmak isteyen herkesin katılması gereken bir eğitim programıdır. Mesleki gelişim kazandıran bu eğitim programı, bordrolama uygulamaları hakkında teknik bilgiler sunuyor. Eğitime katılım için hiçbir bir şart aranmıyor.

33. Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı

Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı; fotoğrafçılık, dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında mesleki gelişim kazanmanızı sağlayan bir paket eğitim programıdır. Fotoğrafçılık nasıl yapılır, dijital pazarlama teknikleri nelerdir, sosyal medya nasıl yönetilir gibi sorulara cevap veren eğitime isteyen herkes kayıt olabiliyor.

34. Montessori Eğitimi

Montessori Eğitimi; psikologlar, sosyologlar, aile danışmanları ve tıp öğrencileri için mesleki gelişim sağlayan bir eğitim programıdır. Çocuklarla doğru şekilde iletişim kurmayı, çocukların yaşamına olumlu etkide bulunmayı öğreten bir eğitim olan Montessori Eğitimi, katılım için herhangi bir mesleki şart istemiyor.

35. Personel Seçme ve Yerleştirme Eğitimi

Personel Seçme ve Yerleştirme Eğitimi, kurum ve kuruluşlarda doğru personeli seçmenizi sağlayan bir eğitim programıdır. Seçilen personelleri yeteneklerine göre ayrıştırma, verimli departmanlar oluşturma, personel seçiminde yapılması gerekenler gibi en temel konuların işlendiği eğitime, insan kaynaklarında çalışan herkesin katılması öneriliyor.

36. İşaret Dili Eğitici Eğitimi

İşaret Dili Eğitici Eğitimi, kişiye yeni bir meslek kazandıran, işaret dili öğretimi alanında uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır. Bu eğitimle katılımcılara işaret dili, işaret dili alfabesi, işaret dilinde öğretim metotları, evrensel işaret dilleri gibi konular anlatılıyor. İşaret dili öğreticisi olmak isteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabilir.

37. Hafıza Teknikleri Eğitici Eğitimi

Hafıza Teknikleri Eğitici Eğitimi, kişiye hafıza teknikleri alanında uzmanlık kazandıran bir eğitim programıdır. Hafıza teknikleri nelerdir, hafıza nasıl geliştirilir, hafızayı kullanmanın yolları nelerdir, iyi bir hafızaya sahip olmak için izlenilmesi gereken yöntemler nelerdir, gibi soruların cevabını bu eğitim ile alabiliyorsunuz. Kişiye yeni bir meslek kazandıran Hafıza Teknikleri Eğitici Eğitimi’ne hafıza teknikleri alanında uzman olmak isteyen herkes katılabiliyor.

38. 3DS Max Eğitimi

Açılımı 3D Studio Max olan program, Autodesk tarafından geliştirilmiş bir tasarım programıdır. Modelleme ve animasyon hazırlama süreçlerinde tercih edilen bu program, dünyanın en çok kullanılan tasarım programları arasında yer alıyor. Modelleme ve animasyon tasarımlarını öğreten 3DS Max Eğitimi, tasarım dünyasına giriş yapmak isteyen herkese açık bir eğitim.

39. NLP Eğitimi - Temel Seviye

Mesleki uzmanlık ve mesleki gelişim sağlayan NLP Eğitimi, insanların kötü ve olumsuz alışkanlıklarından kurtulmasına destek olmanız için danışmanlık yetisi kazandıran bir eğitim programıdır. Bu eğitime katılım için ekstra bir şart aranmamaktadır.

40. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı

Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı, aile danışmanlığı merkezi açma yetkisi veren ve mesleki uzmanlık kazandıran bir eğitim programıdır. Canlı ders olarak verilen bu eğitime katılmak için mesleki şart aranmaktadır. Psikologlar, psikolojik danışmanlar, hemşireler, sosyologlar, sosyal hizmet uzmanları ve Tıp Bölümü mezunlarının katılabildiği eğitim, doğrudan mesleki gelişim sağlıyor.

41. Performans Yönetim Sistemi Eğitimi

Performans Yönetim Sistemi Eğitimi, kurum ve kuruluşlardaki performansın ve performans değerlendirmenin ne olduğunu, bütünsel performans değerlendirme sisteminin nasıl kurulduğunu ve performans yönetimin tüm inceliklerini, derinlemesine işliyor. Bu eğitime dileyen herkes katılım gösterebiliyor.

42. Kişilik Tipleri Eğitimi (Satış Odaklı)

Satış Odaklı Kişilik Tipleri Eğitimi; müşteri tipleri, müşterinin özellikleri, satın alma eğilimleri, etkin pazarlamanın temelleri gibi konuları detaylı şekilde işleyen bir eğitim programıdır. Satış alanında mesleki gelişim kazandıran eğitim, doğru pazarlamaya da hakim olmanızı sağlıyor. Bu eğitime katılmak için aranan bir şart bulunmuyor, dileyen herkes eğitime kayıt gerçekleştirebilir.

43. Oyun Terapisi Eğitimi 

Oyun Terapisi Eğitimi, mesleki gelişim ve uzmanlık kazandıran, çocuklar ile oyun oynama üzerine kurulu bilimsel bir eğitim programıdır. Psikologlar, sosyal hizmet uzmanları, çocuk gelişimciler ve tıp mezunları, bu eğitime kayıt olabilmektedirler.

44. Telemarketing- Telefonda Satış Eğitimi

Telefonda Satış (Telemarketing) Eğitimi ile telefonda etkin ve doğru satış yapmanın derinlikleri öğreniliyor. Telefonda doğru pazarlama, telemarketing yöntemleri, telefonda sıcak satış gibi en önemli konuların işlendiği eğitime; kurum yöneticileri, satış alanında çalışmak isteyenler, satış uzmanları ve pazarlama personellerinin katılması öneriliyor.

45. Saha Satış Eğitimi

Saha satışı konusunda uzman olmayı sağlayan Saha Satış Eğitimi; satış teknikleri, müşteri ile etkin iletişim, pazarlama teknikleri, satış ve pazarlama derinlikleri gibi konuları işleyen bir eğitim programıdır. Bu eğitime, saha satış alanında kariyer yapmak isteyen herkes katılım gösterebiliyor.

46. Dikkat ve Algı Testleri Uygulayıcı Eğitimi

Psikologlar ve psikoloji alanında çalışan kişiler için mesleki gelişim sağlayan Dikkat ve Algı Testleri Uygulayıcı Eğitimi ile dikkat bozukluğu ve algılamada problem yaşayan kişilere karşı hangi tür test uygulanacağı ve bu testlerin nasıl yorumlanacağı öğretiliyor.

47. Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking) Sertifika Programı

Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking) Sertifika Programı ile farklı bir bakış açısı ile bakmak, tasarım odaklı düşünmenin yöntemleri, bakmak ile görmek arasındaki farkı net bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Üniversite sertifikalı bu eğitime dileyen herkes kayıt olabilir.

48. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi doğrudan mesleki uzmanlık ve mesleki gelişim sağlayan bir sertifika programıdır. Büro yönetimi, yazışmalar, kurum içi iletişim, yönetici asistanlığı gibi konuların işlendiği eğitim aynı zamanda üniversite onaylı sertifika da veriyor. Asistanlık ve sekreterya alanında çalışmak isteyen tüm bireyler bu eğitim katılım sağlayabiliyor.

49. Çocuk Değerlendirme Testleri Sertifika Programı

Mesleki uzmanlık ve mesleki gelişim kazandıran Çocuk Değerlendirme Testleri Sertifika Programı, test uygulama ve değerlendirme becerisi kazandıran bir eğitim programıdır. Çocuklara uygulanan testler ve etkin değerlendirme yollarını öğreten bu eğitim programına katılmak için bazı şartlar bulunuyor. Psikologlar, Tıp Bölümü’nden mezun olan kişiler, sosyologlar, çocuk gelişimciler ve hemşireler bu eğitime katılım sağlayabiliyor.

50. Dijital İçerik Yazarlığı Eğitimi (Uygulamalı)

Dijital İçerik Yazarlığı Eğitimi ile dijital mecralarda içerik yazmanın tüm yollarını öğrenebiliyorsunuz. Arama motorlarının anlayacağı dilden içerik üretimi, SEO uyumlu içerikler, temel panel kullanımı gibi konuların işlendiği eğitim aynı zamanda 3 farklı sertifika veriyor. İçerik yazarı olmak isteyen herkes bu eğitime kayıt olabilir.

51. Masal  ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi; anlatıcılığın, masalın ve hikayenin teknik konularını işleyen sertifikalı bir eğitim programıdır. Anlatı ile ilgili çalışmalar, masal anlatıcısının özellikleri, masal ortamının hazırlanması, anlatı sanatı gibi kavramlar bu eğitimin temel konularını oluşturmaktır. Çocuklar için masal ve hikaye anlatıcılığı yapmak isteyen, bunu bir meslek olarak gören ya da bir hobi edinmek isteyen herkes Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi’ne katılım sağlayabilmektedir.

52. Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi 

Psikologlar ve psikolojik danışmanlar için bir mesleki gelişim eğitimi olan Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi, çocuklar ile doğru iletişimin nasıl iletişim kurulacağını, anaokullarında çocukların eğitim süreçlerinin nasıl ilerleyeceğini ve çocuklara doğru yaklaşımın neler olduğunu öğreten, sertifikalı bir eğitim programıdır. Bu eğitime katılabilmek için eğitim ve meslek şartı aranmaktadır.

53. Danışma Görevlisi ve Çağrı Merkezi Kursu

Danışma Görevlisi ve Çağrı Merkezi Kursu, mesleki uzmanlık ve mesleki gelişim kazandıran, üniversite sertifikalı bir eğitim programıdır. Çağrı merkezinde çalışmak ya da herhangi bir kurumda danışma görevlisi olmak isteyen herkes bu eğitime kayıt olabilmektedir.

54. İş Hayatında Etkili İletişim Kursu

İş Hayatında Etkili İletişim Kursu ile çalışma ortamında doğru ve etkin iletişim kurmayı, personeller arası diyalog kurmayı, iş yaşamındaki iletişim tekniklerini öğrenebileceksiniz. İletişim alanında kendini geliştirmek isteyen tüm bireyler bu eğitime katılım sağlayabilmektedir.

55. Satış Teknikleri ve Pazarlama Eğitimi

Satış Teknikleri ve Pazarlama Eğitimi, kurum ve kuruluşlarda etkin satış ve pazarlama yöntemlerini öğreten, sertifikalı bir eğitim programıdır. Mesleki gelişim kazandıran eğitim programı, satış teknikleri, pazarlama çeşitleri ve doğru müşteri iletişimi konu başlıklarına ağırlık veriyor. Satış ve pazarlama alanlarında çalışanların katılım sağlayacağı eğitim üç farklı sertifika da sunuyor.

56. Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi, kişiye liderlik yetenekleri kazandıran, toplulukları yönetmeyi öğreten ve firmalarda idarecilik özelliği sağlayan bir eğitim programıdır. Etkili yöneticiliğin nasıl yapılacağına dair teknik detayları işleyen eğitim, herkesin katılımına açıktır. Dileyen herkes Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi’ne kayıt olabilir.

57. Satış Odaklı Emlak Danışmanlığı Kursu

Satış Odaklı Emlak Danışmanlığı Kursu, kişiye mesleki uzmanlık ve mesleki gelişim sağlayan bir eğitim programıdır. Emlak danışmanlığına dair tüm konuları işleyen eğitim, etkin iletişim, emlak pazarlama, pazarlamayı satışa dönüştürme gibi temel konulara ağırlık veriyor. Emlak danışmanlığı alanda uzman olmak isteyen herkes bu eğitime katılım sağlayabiliyor.

58. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu, kişiye meslek edindiren, sertifikalı bir eğitim programıdır. Hasta ve yaşlı bakımı konularında uzman bilgiler sağlayan eğitime, bu alanda çalışmak isteyen katılabiliyor.

59. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, mesleki uzmanlık kazandırmayı amaçlayan, sertifikalı bir eğitim programıdır. Sosyal medya hesaplarının yönetimi, yönetim stratejileri, sosyal medyada içerik oluşturma gibi başlıkların işlendiği eğitime herkes katılım sağlayabiliyor.

60. Tıbbi Sekreterlik & Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimi

Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimi, mesleki uzmanlık kazandıran ve meslek edindirmeyi amaçlayan bir eğitim programıdır. Hastane sekreterliği, arşivleme, dosyalama, kayıt işlemleri gibi konuları işleyen eğitime, sağlık alanında çalışmak isteyen herkes katılabiliyor.

61. Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı

Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı, kişiye hızlı okuma yöntemleri, kelimelere bütün olarak bakabilme, metni bir bütün olarak görme gibi bilgiler sunarken kişinin hızlı okuma konusunda eğitmen olmasını da sağlıyor. Hızlı okuma alanında öğreticilik becerisi kazandıran eğitime dileyen herkes kayıt gerçekleştirebiliyor.

Online Mesleki Gelişim Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online mesleki gelişim eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Kişisel gelişime katkı sağlar.
 • Mesleki gelişime katkı sağlar.
 • Çok geniş bir alanda uzmanlık kazandırır.
 • Kişi, iş yaşamında öz güven sahibi olur.
 • Kişi, mesleki uzmanlık kazanır.
 • Mesleki gelişim eğitimleri, kişiye yeni çalışma alanları sunar.

Online Mesleki Gelişim Eğitimlerinin İş Hayatına Faydaları Nelerdir?

Online mesleki gelişim eğitimlerinin iş hayatına faydaları şunlardır:

 • Kişinin çalışma hayatında öz güven sahibi olmasını sağlar.
 • Mesleki gelişimde artış olur.
 • Başarıı bir kariyer oluşturmayı sağlar.
 • Elde edilen gelir de artış olur.
 • Etkili bir öz geçmiş oluşturmayı sağlar.
 • Kişisel gelişimde artış sağlar.

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri Sayesinde İş Bulunabilir mi?

Online mesleki gelişim eğitimleri, üniversite onaylı ve uluslararası geçerli sertifikalar verdiği için iş bulmaya yardımcı olurken yeni çalışma alanları da yaratır. 

Online Mesleki Gelişim Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online mesleki gelişim eğitimleri, kendini işletme, insan kaynakları ve yönetim, sağlık, bilişim ve çok daha geniş alanlarda geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık eğitimlerdir. 

Mesleki gelişim eğitimlerine katılmak isteyen herkes, kolayca eğitim kaydını oluşturup eğitimleri alabilir.

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri Sonunda Sertifika Alınır mı?

Online mesleki gelişim eğitimlerinin tamamında, eğitim sertifikası verilmektedir. 

Online Mesleki Gelişim Eğitimi Sertifikası Alabilmek için Sınava Girilir mi?

Online mesleki gelişim eğitimi sertifikası alabilmek için sınava girmek zorunludur. Sınavlar, çevrim içi ortamda gerçekleşir ve sınavın içeriğine göre sınav süresi değişiklik gösterir. Bir sertifika sınavı için ortalama süre 25 dakika ile 30 dakika arasında değişiklik gösterir.

Online Mesleki Gelişim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online mesleki gelişim eğitimi sertifikası şu işe yarar:

 • Mesleki uzmanlığı ve yetkinliği belgeler.
 • İş görüşmelerinde kişiyi avantajlı bir pozisyona getirir.
 • Etkili bir öz geçmiş oluşturmaya yardımcı olur.
 • Başarılı bir kariyer imkanı sunar.
 • Yenilikçi ve eğitime açık bir kişi olduğunuzu gösterir.

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...