Online Mesleki Gelişim Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online mesleki gelişim eğitimleri, bireyin ilgilendiği meslekle ilgili yeni bilgiler öğrenmesine ve kendini geliştirmesine yardımcı olan eğitim programlarıdır.  Online mesleki gelişim eğitimleri birçok farklı alanda düzenlenebilir.

Online mesleki gelişim eğitimleri sonunda birey, sertifika alır ve bu sertifika sayesinde yetkinliğini belgelendirme şansı yakalayarak iş başvurularında ön plana çıkar. Aynı zamanda alınan online mesleki gelişim eğitimi sayesinde ilgili alanda yetkinlik kazanılır ve bu durum kişinin iş yaşamını olumlu yönde destekler.

Online Mesleki Gelişim Eğitimi Nedir?

Online mesleki gelişim eğitimi, katılımcının iş hayatında kendisine yardımı olacak yeni bilgiler kazanmasını sağlayan eğitim programıdır. 

Online mesleki gelişim eğitimi, kişinin mesleki gelişimine katkıda bulunur ve iş yaşamında ilerlemesini destekler. Aynı zamanda alınan sertifika sonucunda kişinin iş başvurularından olumlu cevap alma şansı da artar.

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri Nelerdir?

Online mesleki gelişim eğitimleri şunlardır:

 1. İlişki Koçluğu Eğitimi
 2. AR-GE Projeleri Eğitimi
 3. ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
 4. ISO 19001:2018 İç Denetçi Eğitimi
 5. İş Kadınları için Özel Makyaj Teknikleri Eğitimi
 6. Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Programı
 7. Senaryo Yazarlığı Eğitimi
 8. Öğrenci Koçluğu Eğitimi
 9. Finansal Okuryazarlık Eğitimi 
 10. İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı 
 11. Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi
 12. Fotoğrafçılık Eğitimi
 13. Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi
 14. Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi Eğitimi 
 15. Danışma Görevlisi & Çağrı Merkezi Kursu
 16. Emlak Danışmanlığı Kursu
 17. Yaşam Koçluğu Eğitimi
 18. Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi 
 19. İçerik Yazarlığı Eğitimi
 20. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

1. İlişki Koçluğu Eğitimi

İlişki Koçluğu Eğitimi, ilişki koçluğu hakkında bilgi edinmek isteyen bireylere yönelik hazırlanmış bir online eğitim programıdır. İlişki Koçluğu Eğitimi bireylerin kurduğu ilişkilerin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan İlişki Koçluğu Eğitimi sayesinde katılımcı; ilişki koçluğunun ne demek olduğunu, sağlıklı bir ilişki için gerekli olan detayları, öfkeyle başa çıkma yollarını ve mutlu bir ilişki için yapılması gerekenleri öğrenir. İlişki koçluğu alanında bilgi sahibi olmak, bildiklerini üst seviyeye taşımak ve ilişkilerinde başarılı olmak isteyen bireyler İlişki Koçluğu Eğitimi’ne katılım sağlayabilir.

2. AR-GE Projeleri Eğitimi

AR-GE Projeleri Eğitimi, AR-GE projelerinin işleyiş biçimini öğrenmek isteyen bireyler için hazırlanmış bir online eğitim programıdır.

AR-GE Projeleri Eğitimi sayesinde kişi; AR-GE projelerinin yapılışını, AR-GE çalışmaları yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve AR-GE projelerinin hangi amaçla yapıldığını öğrenme şansı elde eder. AR-GE projelerinde görev yapmak, bu alanda kendini geliştirmek ve AR-GE projeleri hakkında genel bilgilere ulaşmak isteyen tüm bireyler AR-GE Projeleri Eğitimi’ne katılabilir.

3. ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi, iş koşullarının ve çalışma saatlerinin ISO standartlarına uygun olup olmadığı hakkında bilgi edinmeye olanak sağlayan bir eğitim programıdır.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi, hem çalışanların hem de müşterilerin memnuniyetini arttırmaya yardımcı olabilmektedir. Aynı zamanda iş kazalarının önlenmesi için gerekli denetimlerin yapılması hakkında bilgi vermektedir. 

Yöneticiler, çalışanlar, liderler, işverenler ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak isteyen tüm bireyler online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi’ne katılmalıdır.

4. ISO 19001:2018 İç Denetçi Eğitimi

ISO 19001:2018 İç Denetçi Eğitimi, çeşitli yönetim sistemlerinin denetlenme sürecinde kullanılan ISO 19001:2018 standartları hakkında bilgi veren bir online eğitimdir.

ISO 19001:2018 İç Denetçi Eğitimi sonunda iç denetçi olarak çalışmak isteyen kişilerin yetkinliğini kanıtlamalarına yardımcı olacak sertifika almasını sağlamaktadır. Bu sertifika sayesinde birey, iş başvurularında ön plana çıkar ve iş başvurularından olumlu bir yanıt alma şansını arttırır.

5. İş Kadınları için Özel Makyaj Teknikleri Eğitimi

İş Kadınları için Özel Makyaj Teknikleri Eğitimi, iş yaşamında kullanılabilecek makyaj tekniklerini öğrenmek isteyen kişilere yönelik oluşturulmuş bir online eğitim programıdır. 

İş Kadınları için Özel Makyaj Teknikleri Eğitimi sayesinde katılımcılar; iş hayatına uygun makyajın nasıl yapılacağını ve iş süresi boyunca makyajın kalıcı olması için uygulanması gereken teknikleri öğrenir. Aynı zamanda online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan İş Kadınları için Özel Makyaj Teknikleri Eğitimi, bireylerin iş yaşamına uygun makyaj yapabilmek için hangi makyaj malzemelerini kullanacağını öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

6. Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Programı

Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Programı,  tazminat hukukuna ait risk yönetimi alanında bilirkişilik yapacak kişilere yönelik hazırlanmış bir online eğitim programıdır.

Online mesleki gelişim eğitimleri arasında bulunan Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Programı’na; avukatlar, iş müfettişleri, mali müşavirler ile iktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunları katılım sağlayabilir.

7. Senaryo Yazarlığı Eğitimi

Senaryo Yazarlığı Eğitimi, senaryo yazmak ve senaryo yazarı olmak isteyen bireylere yönelik oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan Senaryo Yazarlığı Eğitimi sayesinde bireyler; senaryo yazmanın temel kurallarını, senaryo yazım sürecinde dikkat edilmesi gereken noktaları ve senaryo incelemesi yapmayı öğrenirler. Senaryo yazarlığı yapmak, senaryo yazımı konusunda gelişmek, film yazarlığı alanında ilerlemek ve senaryo yazarlığı ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkes Senaryo Yazarlığı Eğitimi’ne katılabilir.

8. Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi, öğrenci koçu olarak çalışmak isteyen bireylere yönelik hazırlanmış bir online eğitim programıdır.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi; öğrenci koçluğunun ne olduğunu, öğrenci koçluğunun diğer destekleyici meslekler ile farklarını, çeşitli zeka türlerini ve öğrenci koçluğu sürecinde dikkat edilmesi gerekenleri öğrenmeye yardımcı olmaktadır. Öğrenci Koçluğu Eğitimi sonunda alınan sertifikalar sayesinde katılımcı, bilgi birikimini kanıtlama şansı elde eder ve öğrenci koçu olarak çalışabilir.

9. Finansal Okuryazarlık Eğitimi

Finansal Okuryazarlık Eğitimi, hem bankacılık hem de finans alanında bilinçli olmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Finansal Okuryazarlık Eğitimi sayesinde katılımcı, daha bilinçli bir yatırımcı ya da müşteri olur. Yatırım yapan veya yatırım yapmak isteyen, finans ve bankacılıkta kullanılan terimleri öğrenmeyi hedefleyen bireyler online mesleki gelişim eğitimleri listesinde bulunan Finansal Okuryazarlık Eğitimi’ne katılmalıdır. Aynı zamanda bu alanda gelişimini desteklemek isteyen bireylerin de Finansal Okuryazarlık Eğitimi’ne katılım sağlaması faydalı olacaktır.

10. İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı 

İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı, işaret dilini öğrenmeye ve işaret dili tercümanlığı ile ilgili gereken bilgilere ulaşmaya yardımcı bir online eğitim programıdır.

İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı; işaret dilini anlamak ve öğrenmek isteyen bireyler ile işaret dili tercümanlığı alanında bilgi sahibi olmak isteyen bireylere yönelik oluşturulmuş bir online mesleki gelişim eğitimidir. İşaret Dili Tercümanlığı Sertifika Programı sonunda alınan sertifika sayesinde katılımcı, öz geçmişinin donanımlı görünmesini sağlar ve böylelikle mesleki gelişimine katkıda bulunmuş olur.

11. Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi

Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi, dış ticaret ile ilgili bilgi edinmek isteyen kişilere yönelik oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi sayesinde katılımcılar, dış ticaretin ne anlama geldiğini ve dış ticaret sürecini öğrenir. Aynı zamanda bireyler, dış ticarette kullanılan ödeme yöntemlerini ve dış ticaret sürecinin işleyişinde dikkat edilmesi gerekenlere ulaşabilir. Dış ticaret alanında çalışmak, öz geçmişlerini daha donanımlı bir hale getirmek ve dış ticaret ile ilgili bilgi birikimlerini üst seviyeye taşımak isteyen bireyler Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi’ne katılım sağlamalıdır.

12. Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğrafçılık Eğitimi, fotoğrafçılık alanında bilinmesi gerekli olan bilgiler ve tekniklerin öğrenilmesi amacıyla düzenlenmiş bir online eğitim programıdır.

Fotoğrafçılık Eğitimi ile fotoğraf makinelerinin kullanılışı, fotoğraf çekme yöntemleri ve fotoğrafçılığın temel kavramları öğrenilir. Eğitim sonunda alınan sertifika sayesinde katılımcı, yetkinliğini kanıtlama şansı elde eder ve mesleki gelişimine katkıda bulunur.

13. Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi

Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi, proje tasarımı alanında  görev yapan bireylere yönelik oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Mimarlar, mühendisler, öğrenciler, tasarım alanında gelişmek isteyen bireyler ve tasarım odaklı düşünme alanına ilgi duyan herkes online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi’ne katılabilir.

14. Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi Eğitimi

Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi Eğitimi, yönetici asistanı ve büro personelliği yapan veya yapmak isteyen kişiler için düzenlenmiş bir online eğitim programıdır.

Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi Eğitimi sayesinde katılımcı, yönetici asistanlığı yapmak için bilinmesi gerekenleri öğrenir. Aynı zamanda eğitim sonunda alınan sertifika ile iş başvurularında ön plana çıkma şansı yakalar ve avantaj elde eder.

15. Danışma Görevlisi & Çağrı Merkezi Kursu

Danışma Görevlisi & Çağrı Merkezi Kursu, hem danışma görevlisi olarak görev yapmak isteyen hem de çağrı merkezlerinde görev yapmak isteyen bireylerin mesleki gelişimini desteklemek amacıyla oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan Danışma Görevlisi & Çağrı Merkezi Kursu sayesinde kişi, müşteri çeşitlerini tanır ve danışma görevlisi olmak için gereken özellikleri öğrenir. Böylelikle katılımcı, mesleki gelişimine katkıda bulunur. Aynı zamanda eğitim sonunda alınan sertifika ile iş başvurularında öncelik kazanır ve yeni bir iş alanında görev yapma şansı elde eder. 

16. Emlak Danışmanlığı Kursu

Emlak Danışmanlığı Kursu, emlak sektöründe çalışmak isteyen kişilerin gerekli bilgileri edinmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir online eğitim programıdır.

Emlak Danışmanlığı Kursu, emlak sektöründe kullanılan temel kavramları ve emlak satış sürecini öğrenmeye yardımcı olmaktadır. Emlak Danışmanlığı Kursu, emlak sektöründe reklamcılığın önemini ve emlak danışmanının sahip olması gereken özellikleri öğrenmek isteyen bireyler için uygun bir online mesleki gelişim eğitimidir. Aynı zamanda Emlak Danışmanlığı Kursu, eğitim sonunda alınan sertifika ile katılımcının kendini kanıtlamasına imkan sunmaktadır. 

17. Yaşam Koçluğu Eğitimi

Yaşam Koçluğu Eğitimi, yaşam koçluğu yapmak isteyen kişiler için gerekli bilgileri sunan bir eğitim programıdır.

Yaşam Koçluğu Eğitimi sayesinde katılımcı, yaşam koçluğunun tarihçesini ve yaşam koçluğunun nasıl yapıldığını öğrenme şansı yakalar. Aynı zamanda birey, yaşam koçu olmak için gerekli özellikleri ve yaşam koçu olarak görev yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenerek avantajlı bir konuma sahip olur. 

Psikologlar, psikolojik danışmanlar, yaşam koçu olmak isteyen bireyler ve yaşam koçluğuna ilgi duyan herkes online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan Yaşam Koçluğu Eğitimi’ne katılabilir.

18. Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi

Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi, sosyal medyayı en verimli biçimde kullanarak güçlü pazarlama taktikleri geliştirmek isteyen isteyen kişiler için düzenlenmiş bir online eğitim programıdır. Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi, bireyin hedef kitlesini doğru tanıyarak bu yönde içerik üretmesini sağlamaktadır.

Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi sayesinde kişi, hedef kitlesini tanır ve pazarlama stratejilerini bu doğrultuda oluşturur. Aynı zamanda doğru stratejiler kullandığı takdirde daha çok kullanıcıya ulaşma şansı yakalar.

19. İçerik Yazarlığı Eğitimi

İçerik Yazarlığı Eğitimi, çeşitli platformlarda içerik üreterek içerik yazarı konumunda görev yapmak isteyen bireylere yönelik oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

İçerik Yazarlığı Eğitimi ile katılımcı; içerik çeşitlerini, içerik yazarının sahip olması gereken özellikleri, SEO çalışması yapmayı ve içerik oluştururken yapılan hataları öğrenme şansı yakalar. İçerik yazarı olmak ve içerik yazarlığında gelişimini desteklemek isteyen bireyler online mesleki gelişim eğitimleri arasında yer alan İçerik Yazarlığı Eğitimi’ne katılım sağlayabilir. İçerik Yazarlığı Eğitimi aynı zamanda SEO çalışması yapmayı öğrenmek, blog yazarı olmak ve içerik yazarlığına ilgi duyan bireyler için de faydalı bir eğitim programı olacaktır.

20. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, içerisinde bulunduğumuz dijital çağda stratejik düşünmeyi öğrenmeye yardımcı olan bir eğitim programıdır.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sayesinde kişi, strateji tekniklerini dijital çağa uygun olarak uygular ve bu stratejiler ile iş yaşamında başarılı olma şansı yakalar. İş yaşamına yeni başlayan ve stratejik düşünme ile ilgili bilgi birikimini üst seviyeye taşımak isteyen bireyler Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne katılım sağlayabilir.

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online mesleki gelişim eğitimleri satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Eğitim içeriği hakkında araştırma yapılmalıdır.
 • Eğitimin bireye sağlayacağı faydalar öğrenilmelidir.
 • Eğitimin ne kadar süreceği öğrenilmelidir.
 • Eğitim sonunda alınan sertifika türleri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Sertifikaların geçerli olduğu yerler araştırılmalıdır.
 • Eğitimin, katılımcının mesleki gelişimine katkıda bulunacağı konular araştırılmalıdır.

Online Mesleki Gelişim Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online mesleki gelişim eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Bireyin kişisel gelişimine katkıda bulunur.
 • Bireyin mesleki gelişimini destekler.
 • Katılımcının iş yaşamında öz güvenli olmasını sağlar.
 • Kişinin mesleki uzmanlık kazanmasına yardımcı olur.
 • Katılımcı yeni bir alanda çalışma şansı yakalar.

Online Mesleki Gelişim Eğitimlerinin İş Hayatına Faydaları Nelerdir?

Online mesleki gelişim eğitimlerinin iş hayatına faydaları şunlardır:

 • Katılımcı, öz geçmişinin daha donanımlı görünmesini sağlar.
 • İş başvurularında ön plana çıkma şansı yakalanır.
 • Kariyer gelişimini destekler.
 • Kişinin maddi kazancında artış olur.
 • Bireyin iş hayatında daha verimli çalışmasını sağlar.

Online Mesleki Gelişim Eğitimi Sertifikası Nedir?

Online mesleki gelişim eğitimi sertifikası, online mesleki gelişim eğitimlerinin sonunda sınava girilerek alınan belgedir.

Online meslek gelişim eğitimi sertifikası, kişinin mesleki gelişim alanındaki yetkinliğini kanıtlama şansı elde etmesini sağlar. Böylelikle birey, iş başvurularında avantaj elde eder. Aynı zamanda online mesleki gelişim eğitimi sertifikası ile kişi, meslek hayatında çalışmalarını verimli bir biçimde sürdürür. 

Online Mesleki Gelişim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online mesleki gelişim eğitimi sertifikası, bireyin öz geçmişinin daha donanımlı görünmesini sağlar. Böylelikle birey, iş başvurularında ön plana çıkar ve rakiplerini geride bırakır. 

Online mesleki gelişim eğitimi sertifikası ile katılımcı, öğrenmeye ve gelişmeye açık bir birey olduğunu kanıtlar. Aynı zamanda online mesleki gelişim eğitimi sertifikası, kariyer gelişiminin olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olur.

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri için Sertifika Nasıl Alınır?

Online mesleki gelişim eğitimleri için sertifika şu şekilde alınır:

 • Öncelikle hangi mesleki gelişim eğitimine katılım sağlanacağına karar verilmelidir.
 • Alınacak eğitim kararlaştırıldıktan sonra kayıt işlemleri tamamlanmalıdır.
 • Ödeme tamamlandıktan sonra dersler izlenmelidir.
 • Dersler izlendikten sonra sertifika sınavına girilmelidir.
 • Sertifika sınavını başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar, sertifika almaya kazanmış olurlar.

Boğaziçi Enstitüsü online mesleki gelişim eğitimlerinin sonunda sertifika almaya hak kazanmak için sertifika sınavına girmek gerekmektedir. Sınavdan geçerli bir not alan katılımcılar; enstitü onaylı, üniversite onaylı ve uluslararası geçerli sertifika olmak üzere üç adet sertifika almaya hak kazanırlar. 

Online Mesleki Gelişim Eğitimleri için Sınav Nasıl Yapılır?

Online mesleki gelişim eğitimleri için yapılan sınava internet üzerinden katılım sağlamak gerekir ve sınav online bir ortamda tamamlanır. Dersleri izleyen bireyler, Boğaziçi Enstitüsüne giriş yaparak öğrenci panelinden sınava giriş sağlar. 

Online mesleki gelişim eğitimleri sertifika sınavı, çoktan seçmeli sorulardan oluşur ve sınavın içeriğine göre süresi farklılık gösterir. Sınavlar, dersleri verimli bir biçimde dinleyen katılımcılar için zorlayıcı nitelikte değildir.

Online Mesleki Gelişim Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online mesleki gelişim eğitimlerine şu kişiler katılabilir:

 • Çalışanlar
 • Yöneticiler
 • Yönetici adayları
 • Öğrenciler
 • Yeni bir alanda çalışma şansı kazanmak isteyen kişiler
 • Kariyer gelişimini desteklemek isteyenler
 • Kendi iş alanında yetkinlik kazanmak isteyen kişiler
 • Mesleki gelişimine katkıda bulunmak isteyen bireyler

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...