ÜCRETSİZ
Hemen Kaydolabilirsiniz
{{dil.son_kayit_tarihi}}
15-06-2024


ÜCRETSİZ
Hemen Kaydolabilirsiniz

Strateji! İnsanlık tarihi kadar eski bir düşünme yöntemi. Stratejiyi bu kadar önemli yapan sadece bu kadar köklü oluşu değil elbette. Aynı zamanda büyük bir öneme sahip olması. Bütün bu özelliklerine paralel olarak Stratejinin öğrenilmesi ve uygulanılması da aynı oranda zorlaşıyor. Özellikle günümüzde. Günümüz demişken dijital çağda strateji nasıl oluyor? Ne işe yarıyor? Faydaları nelerdir? İşte, bütün bunları öğrenebileceğiniz en kapsamlı dijital çağda stratejik düşünme teknikleri eğitimini sizler için ürettik. Üstelik eğitimi, Stratejik Yönetim Uzmanı ve sigorta sektörünün önemli üst düzey yöneticilerinden Can Demirağ hazırladı. En kapsamlı strateji eğitimine ulaşmanız artık çok kolay. Tek yapmanız gereken eğitim sayfasına tıklamak. Gerisi için akıllı bar sizi yönlendirecektir. Bu eğitimi almak vereceğiniz en stratejik kararlardan biri olacaktır.

Bu eğitimle;

 • Stratejik düşünmeyi öğreneceksiniz.
 • Stratejinin dijital çağa entegrasyonunu kavrayacaksınız.
 • Dijital çağa uygun strateji tekniklerini uygulayacaksınız.
 • Doğru stratejilerle işinizi geliştirecek, başarılı olacaksınız.
 • Bu fırsat kaçmaz. Sizleri Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimimize bekliyoruz.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimi kişilerin iş ve sosyal hayatlarında fark yaratmalarını sağlar. Online eğitim programıdır. Stratejik düşünme yeteneğinin geliştirilmesini hedef alır. Şirketler, her zaman rekabetçi olabilmek için yeni iş yapma tarzlarına sahip olmak ister. Yenilikler oluşturabilmek, stratejik düşünmeyi gerektirir. Başarılı olmak isteyenler, stratejik düşünme, strateji yönetimi kavramlarını anlamaya çalışır.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Programı Nedir?

Online olarak verilen eğitimin amacı şudur. Stratejik düşünme ve stratejik plan kavramlarının doğru tanımlanabilmesidir. Eğitimlere katılanlar, eğitim sayesinde birçok şey öğrenir.  Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimi, stratejik düşünme yetisini kazanma sağlar. Kişiler, sosyal ve iş hayatlarında strateji oluşturmaya ihtiyaç duyar. Eğitim programı sayesinde, ortaya konulan stratejiler yaşama entegre edebilecektir. Kimler katılabilir?

 • İş hayatına yeni başlamış çalışanlar,
 • Kendisini geliştirmek isteyen orta düzey yöneticiler,
 • Ürün geliştirme ve pazarlama sürecinde yer alan çalışanlar,
 • Satış ekipleri,

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri, rekabetçi ortamda, rakiplere göre daha avantajlı duruma gelmek için büyük önem taşır.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Tanıtımı

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimi İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından online olarak verilir. Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilir. Sürekli gelişen dijital çağda gelişmeleri takip etmek gittikçe zorlaşıyor. Eğitim programı, stratejinin öğrenilmesi ve uygulanması tekniklerinin detaylarından oluşuyor. Ücretsiz olarak kayıt yaptırılabiliyor ve hazırlanan video ders içerikleri takip edilebiliyor. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimi içeriği şunlardır.

 • Strateji nedir?
 • Neden strateji,
 • Strateji yönetimi,
 • Stratejik düşünme,
 • Stratejik planlama,
 • Strateji tipleri,
 • Uygulama,

Online eğitim programının süresi 4 saattir. Kayıt yaptıranlar, bilgisayar ya da mobil erişim yapabiliyor. Mobil cihazlar üzerinden, erişim yaparak takip etmek daha kolaydır. Üniversite işbirliği ile hazırlanan bir programdır ve günün şartlarına göre içerikler oluşturuluyor. Uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimler sonrasında, bilgi seviyesi artacaktır. İş ve sosyal yaşamda, bazı strateji geliştirme işlemleri daha kolay yapılacaktır.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Hangi Şehirlerde Verilir?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimi, Boğaziçi Enstitüsü tarafından hazırlanıyor. Online olarak verilen bir eğitim olduğu için Türkiye’nin her yerinde yaşayanlar katılım yapabilir. Eğitim maliyetinin azaltılması, katılımcıların ulaşım sorunu yaşamaması için yüz yüze eğitim yerine online eğitim planlaması yapılıyor. Boğaziçi enstitüsü online eğitim programına, online kayıt oluşturduktan sonra eğitim içeriklerine hemen ulaşabilir. Video içerik olarak hazırlanan eğitimlere, eğitim süresi içerisinde istenildiği zaman erişim yapılabilir. Ders içerikleri tekrar edilebilir. Stratejik düşünme teknikleri eğitimi için hazırlanan ders notları, katılımcılara verilir. Eğitim videoları, uzman eğitmenler tarafından hazırlanmıştır. Canlı ders ortamında çekimi yapılan video içerikler, konuların daha iyi anlaşılmasını sağlar.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursları Ortalama Fiyatları Nedir?

Online eğitim programları içerisinde yer alan tüm eğitim içerikleri özel olarak hazırlanır. Kursu veren kuruma göre farklı fiyat seçenekleri farklılık gösterir. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri kurs fiyatları, ortalama olarak 200 TL’dir. Boğaziçi Enstitüsü, bu eğitim programını katılımcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Son kayıt tarihini takip edenler, online kayıt oluşturduğunda herhangi bir ücretsiz eğitimden faydalanabiliyor. Online olarak verilen eğitimlere kayıt olanlar, kullanıcı bilgileri ile erişim yapar. Erişim yapanlar, video ders içeriklerini takip etmeye başlayabiliyor. Ücretsiz Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri kursu sonunda üniversite onaylı sertifika veriliyor.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Dersleri Zorluk Derecesi Nedir?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri dersleri zorluk derecesi, kişinin öğrenme hızına göre değişir. Online eğitim programında tüm ders içerikleri video kayıtları üzerinden anlatılmaktadır. Tüm katılımcıların anlayabileceği şekilde özenle hazırlanan içeriklerin zorluk dereceleri mümkün olduğu kadar azaltılmıştır. İş hayatında kendisini geliştirmek isteyenler, online eğitime katılmadan önce ön araştırma yapmalıdır. Stratejik düşünme nedir? Planlama nasıl yapılır? Konularında bilgi sahibi olanlar, online eğitimde herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaktır. Verilen eğitimi daha iyi anlamak ve zorluklarla karşılaşmamak için nelere dikkat edilmelidir? Zorluklarla karşılaşmamak için eğitim içeriklerinin uygun bir ortamda dinlenilmesi ve takip edilmesi gerekiyor.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi için Üniversitede Hangi Bölüme Gidilmelidir?

Kendisini geleceğe hazırlamak isteyenler, Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimi için üniversitede hangi bölüme gitmesi gerektiğini araştırır. Stratejik düşünme teknikleri daha çok pazarlama eğitimi alanına girmektedir. Üniversitede, yüz yüze verilen eğitimler ile stratejik düşünme ve strateji yönetimi konuları tüm aşamaları ile gösterilir. İş hayatına başlayanlar, kendilerini geliştirmek istediklerinde, online eğitime katılarak, işlerine yarayacak önemli konuları daha hızlı öğrenme fırsatını yakalayabilir. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan, özel ders içerikleri, video ders anlatımı olarak, eğitim linki üzerinden verilir.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Eğitmenleri Kimdir?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimleri, üniversite işbirliği ile hazırlanır ve uzman eğitmenler tarafından verilir. Canlı derslere erişim yapanlar, alanında uzman olan ve yeterli tecrübesi bulunan eğitmenlerin anlatımlarını dinleyecektir. Online eğitimler için oluşturulan video ders içerikleri, bu eğitmenlerin ders anlatım kayıtlarıdır. Online eğitim için başvurularınızı yaparken, eğitim içeriklerinin neler olduğunu, kimlerin eğitim verdiğini görebiliyorsunuz. Herkesiz istediği zaman katılımının sağlanabilmesi için mobil erişim desteği vardır. Kesin kayıt yaptırarak, kullanıcı adı ve şifresini alanlar, mobil cihazlarından günün farklı saatlerinde erişim yaparak, video dersleri takip edebilecektir.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sonunda Sertifika Verilir mi?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri eğitimi sonunda sertifika verilir mi? Boğaziçi Enstitüsü, eğitimlere katılan ve eğitimlerini tamamlayan tüm katılımcılara sertifika veriyor. Eğitim sertifikası, hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanıyor. Sertifika üzerinde, Üniversite amblemi, sertifika numarası, kursiyer adı soyadı yer alıyor. Eğitimin hangi tarihler arasında verildiği ve eğitim süresi, katıldığınız eğitim programı adı detaylı olarak yazıyor. İmza bölümlerine, üniversite rektörünün ve sürekli eğitim merkezi müdürünün imzaları bulunuyor. Online eğitim sonunda verilen bu sertifikada, online eğitim ibaresi yer almıyor. Üniversite onaylı olduğu için resmi ve özel kurumlarda geçerlidir. Eğitimlerini tamamlayanlara, dijital olarak PDF formatında sertifikaları veriliyor. Basılı olarak isteyenlerin, belirtmiş oldukları adreslerine kargo ile gönderiliyor.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Yorumları Nasıldır?

Dijital Çağda Stratejik Düşüne Teknikleri eğitim yorumları her zaman olumludur. Eğitim programından faydalanmak isteyenler, Boğaziçi enstitüsü eğitim programı sayfasında yer alan yorumlar bölümünü inceleyebilir. Ücretsiz ve online olarak verilen eğitim programına evinizden katılabilir ve kaliteli eğitim içeriklerini takip edebilirsiniz. Eğitim sonunda, uluslararası akredite İngilizce eğitim bitirme sertifikası verilmektedir. Fiziksel olarak gitmeye gerek kalmadığı için günlük işlerinizi aksatmadan, uzman eğitmenlerden eğitim almış oluyorsunuz. Dijital Çağda Stratejik Düşünme Tekniklerini, alanında uzman olan eğitmenlerden öğrenmeniz, günlük yaşamınızda da çok işinize yarayacaktır. Büyük gayretlerle hazırlanan eğitim içeriğinin ücretsiz olarak sunulması, kurumun ayrıcalıklı olduğunu göstermektedir. Online eğitimlerin daha iyi anlaşılabilmesi için ders anlatımlarının akıcı olması önemlidir. Boğaziçi Enstitüsü eğitmenleri, herkesin anlayabileceği anlatım tarzı ve örnekler vererek akıcı anlatımlar yapıyor. Eğitim sonunda sertifika verilmesi, iş kariyerinin yükselmesine ya da yeni iş başvurularında tercih edilmeyi sağlıyor. Eğitim içeriklerinin çok kaliteli olması, stratejik düşünmenin öneminin daha iyi anlaşılmasını sağlıyor.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sonunda sertifika almak isteyen kişilerin tüm ders videolarını izlemesi gerekir. Ders videolarının tamamını izleyen kişiler eğitimden daha yüksek verim elde edecektir.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Sertifika gönderimi için kargo ücreti talep edilmemektedir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 10 iş günü içindedir. Bu süre, dönemsel yoğunluğa göre değişebilmektedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Kurum

Biruni Üniversitesi
Eğitim Değerlendirmesi : 4.54 Puan
Toplam : 26 Yorum

 • %81
 • %8
 • %0
 • %8
 • %4
4.54

Eğitim Puanı

Eğitim Değerlendirmesi : 4.54 Puan
Toplam : 26 Yorum
 • %81
 • %8
 • %0
 • %8
 • %4

{{dil.yorumlar}}

{{yrm.yazar}}

{{yrm.baslik}}

{{yrm.yorum}}

Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
{{dil.yorum_ekle}}

 • {{dil.oylama_sorusu}}  • Çok
   Kötü

  • Kötü

  • Orta

  • İyi

  • Çok İyi
ÜCRETSİZ
Hemen Kaydolun