Tüm kişisel gelişim eğitimlerinde net 75 TL indirim sizleri bekliyor! Son 4 Gün

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü Hakkında

Boğaziçi Enstitüsü bir uzaktan eğitim kurumu olmanın yanında, sizlerin geleceğine şekil veren, kariyerinizi baştan aşağı üstün niteliklerle donatacak bilgileri aktaran, kişisel gelişiminiz için dünya standartlarında hizmet veren bir eğitim yuvasıdır. 

Bilgi ve fikrin ilmek ilmek dokunduğu Boğaziçi Enstitüsü, örgün ve uzaktan eğitim metotları ile bugüne kadar binlerce öğrencisini başarıyla mezun etmenin gururunu yaşamaktadır. 

Kapsamlı eğitim metotları ve çağın gerektirdiği eğitim konularıyla sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin eğitim kurumu konumundaki enstitümüz, ticari kaygıların ötesinde vermiş olduğu hizmeti her şeyden önce bu ülkeye önemli bir borç olarak görmektedir.

Bu samimiyetle çıktığımız yolda yine aynı samimiyetle devam ederek, binlerce samimi kalbi kazanmanın mutluluğunu ayrıca yaşamaktayız.

Boğaziçi Enstitüsü mesleki ve kişisel gelişime dayalı farklı birçok alanda, uzaktan ve örgün eğitim vererek başarı elde etmenizi sağlamaktadır. Bu başarının sonunda da sektöründe büyük bir prestije sahip olan Boğaziçi Enstitüsü sertifikaları ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ‘la bu süreci taçlandırmaktayız.

Her şeyden önce eğitim verdiği kişilere yeni bir şeyleri katma hedefinde olan akademisyen kadromuz, sizlere en iyisini sunabilmek adına gayret sarf etmektedirler. Boğaziçi Enstitüsü Türkiye sınırlarını aşan bir üne kavuşmuş ve farklı Türk devletlerinden öğrencilerinde önemli tercihleri arasında yer almıştır. 

Alanında seçkin akademisyen ve eğitimcilerle hizmetlerine devam eden Boğaziçi Enstitüsü, farklı birçok alanda sertifika sağlayan ve sektöründe kendini ispat etmiş en nitelikli kuruluşların başında gelmektedir.

 
evinizin konforu
kariyer destek
egitim-kalite
 
 
 
 
yeni nesil öğrenme

Kendimizi Nasıl Tanımlıyoruz

Her şeyden önce bu ülkenin en önemli değeri olan insanlarımıza, daha iyi bir vizyona sahip olması konusunda uzman kadromuzla yardımcı oluyoruz. Kendimizi eğitim neferi olarak tanımlayıp, eğitim sektöründe üzerimize düşenin daha fazlasını yapmak için gayret gösteriyoruz. 

Daima yenilikçi eğitim anlayışıyla geleneksel ve teknoloji destekli yeni nesil öğrenme metodları arasında köprü oluşturup harmanlayarak, sadece eğitim değil aynı zamanda öğrencilerimizin gelecek planlamalarını nasıl daha sağlıklı yapabilecekleri konusunda yol gösterici olarak hizmet vermekteyiz. 

Bu milletten aldığımız ilhamı tekrardan onlara yansıtarak, kariyer basamaklarını sağlam ve hızlı bir şekilde tırmanabilecekleri stratejilerle, ilgi duydukları alanda dünya standartları düzeyinde eğitim vermeyi hedefliyoruz.

Uzaktan ve örgün eğitimde sürdürülebilir eğitim anlayışıyla, yeni fikirlerin ortaya atılabileceği bir eğitim dünyası dizayn etmek için var gücümüzle tüm imkanlarımızı değerlendirmekteyiz.

Neler Sunuyoruz

Mesleki gelişim alanlarında verdiğimiz eğitim hizmetinin yanı sıra, kişisel gelişim eğitimlerimizle de öğrencilerimizin hayat boyunca kendilerini geliştirebilecekleri temel unsurları eğitim programının bulunca işlemekteyiz. 

Eğitim programlarında hayat boyu sürdürülebilir eğitimin genel kalıbını oluşturarak, bizden sonraki süreçte de öğrencilerimizin yenilikçi eğitim anlayışıyla hayatlarını idame ettirmeleri konusunda farklı nitelikler kazandırmaktayız. 

Sertifika eğitimi kapsamında, sunduğumuz eğitim başlıklarından bazıları şunlardır.

İşaret Dili Eğitimi: Duyma ve konuşma yetisini kaybetmiş bireylerin kendi aralarında ya da sağlıklı bireylerle karşılıklı olarak iletişim kurabilme vermeyi sağlayan işaret dili eğitimi vermekteyiz. Bu eğitim öğrencilerimizin duyma ve konuşma yetisi olmayan kişilerle iletişim kurmasını sağladığı gibi, farklı alanlarda yeni iş kapıları da açmaktadır.

Liderlik ve Etkili Girişimcilik: Öğrencilerimizin liderlik konusunda mevcut potansiyellerini daha ileri taşımalarını sağlayacak, örgün ve uzaktan eğitimler veriyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi  sayesinde sertifika sahibi olan öğrencilerimiz iş hayatlarında eğitim kapsamında öne çıkan niteliklerini, çok daha iyi bir şekilde değerlendirme fırsatı bulmaktadırlar. 

Sosyal Medya Uzmanlığı: Boğaziçi Enstitüsü olarak örgün ya da uzaktan eğitim almak isteyen öğrencilerimize, yeni nesil meslekler arasında yükselen bir grafiğe sahip sosyal medya uzmanlığı eğitimleri vermekteyiz. Bilişim teknolojilerinin önemli bir iş kolu olan sosyal medya uzmanlığı ile kendilerinin ya da çalıştıkları işletmelerin, marka değerini nasıl yükseltebilecekleri konusunda geniş kapsamlı eğitim sunmaktayız. 

İnsan Kaynakları Yönetimi: Günümüzde iş hayatının olmazsa olmazları arasında yer alan insan kaynakları en verimli şekilde nasıl yönetilir konusunda bilinmesi gereken tüm detayları öğrencilerimizin öğrenmelerine imkan veriyoruz. 

Yukarıda sayılanlar dışında; 

  • Hasta ve yaşlı bakımı eğitimi 
  • Satış teknikleri ve pazarlama stratejileri 
  • Hızlı okuma teknikleri 
  • Tıbbi sekreterlik eğitimi 
  • Kariyer planlaması 
  • Etkili iletişim teknikleri 
  • Emlak danışmanlığı kursları 
  • Diksiyon ve güzel konuşma kursları 

Gibi daha pek çok konuda, eğitimler vermekteyiz. Öğrencilerimizin aldıkları bu eğitimler sonucunda başarı elde etmeleri durumunda, Türkiye’nin her yerinde prestijli kabul edilen Boğaziçi Enstitüsü sertifikası ile birlikte, uluslararası geçerliliğe sahip ICSE sertifikası da vermekteyiz. 

İlgili konularda sertifika sahibi olan öğrencilerimiz, bu sertifikalar sayesinde yeni işler bulma konusunda daha avantajlı oldukları gibi, mevcut işlerinde de daha hızlı terfi etme gibi imkanlara sahip olmaktadırlar.

 

Hedeflerimiz

En gelişmiş teknolojik donanımlarla desteklenmiş, yüz yüze ve online eğitim metotları ile öğrencilerimize daima en yenilikçi eğitimi her zaman ilk veren kurum olma hedefindeyiz. 

Yeni nesil eğitim metotlarının yanı sıra, öğrencilerimizin aldıkları eğitimi yaşamı boyunca sürdürebilecekleri profesyonel ve akılda kalıcı eğitim kalıpları oluşturarak, eğitim sektöründe her zaman çığır açan konumumuzu kaybetmeden yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz. 

Eğitimde ticari kaygılardan daha çok, bu topraklarda yaşamanın bir gerekliliği olarak nitelikli eğitim anlayışımızı daima korumak yine Boğaziçi Enstitüsünün vazgeçilmez hedefleri arasındadır.

Tüm eğitim personeliyle eğitime adanmış bir kuruluş olan Boğaziçi Enstitüsü, kendi alanındaki başarısını fazlasıyla kanıtlamış ve Türkiye’nin en seçkin eğitim kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Kişisel ve mesleki eğitimde sadece bir sertifikadan çok daha ötesini bekleyenlerin tercihleri olan enstitümüz, sizlerin gelecekte hedeflediğiniz tüm iş alanlarında daha fazla başarı elde etmenizi hedeflemektedir.

Kurumumuzdan alacağınız sertifikaların büyük bir prestij sağlaması, iş hayatında bir adım daha öne çıkılmasına imkân vermektedir. uzman kadromuzda yer alan akademisyenler ve eğitimciler, eğitim sektöründe belirli bir üne kavuşmuş değerli kişilerden oluşmaktadır. Eğitim dahi, işimizi ne kadar önemsediğimizin önemli göstergelerinden biridir. 

Eğitime değer katan Boğaziçi Enstitüsü olarak, sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.