Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!

Online Bilişim Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Bilişim sektörü sürekli gelişme gösterdiği için çalışan ihtiyacının en fazla duyulduğu sektörlerden birisidir.

Bu ihtiyaç ise Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen online bilişim eğitimleri ile donanım kazanmış kişiler tarafından karşılanabilir. Eğer bilişim üzerine çalışmak isterseniz kurumumuz eğitmenlerinizden alacağınız eğitimlerle kendinizi geliştirebilir ve kendinize bu sektörde kaliteli bir iş bulabilirsiniz.

Online Bilişim Eğitimleri

Online bilişim eğitimleri sektörün ihtiyaçlarının karşılanması için donanımlı bireylerin yetişmesini sağlayan eğitimlerdir. Bu sayede sosyal medya veya bilişimin diğer alanları başarılı bir şekilde işleyerek süreklilik sağlanır.

Enstitü olarak bilişim alanında verdiğimiz 7 tane online eğitim vardır. Bu eğitimlerin süreleri eğitimin içeriğine bağlı olarak değişir.

Kurumumuzda verdiğimiz online bilişim eğitimleri şunlardır;

Bu eğitimler sonunda alacağınız sertifikalar uluslararası kurumlarda geçerliliği olan sertifikalardır. Böylelikle yurt dışına çıktığınızda bu sertifikayı referans göstererek iş başvurularında bulunabilirsiniz.

Online Bilişim Kurslarının Avantajları

Boğaziçi Enstitüsünü tercih ederek online bilişim eğitimi aldığınızda eğitimin sizlere sağlayacağı avantajlardan zaman kaybetmeden yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan ilki iş bulmayı kolaylaştırmasıdır.

Sertifikalı çalışan arayan bilişim ilanlarına başvurabilirsiniz. Sektör için ihtiyaç duyacağınız konularda eğitim alacağınız için kısa sürede yükselme şansı elde edebilirsiniz. Eğitimler online olduğu için ders kaçırma sorunu yaşamazsınız. İstediğiniz her saatte derse katılarak eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Bilişim Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

Online bilişim eğitimlerine katılarak neler öğreneceğinizi merak edebilirsiniz. Öğrenecekleriniz alacağınız eğitim türüne bağlı olarak değişir ancak kısaca kurumumuzda aldığınız eğitimlerle şu bilgileri öğrenebilirsiniz;

  • Sosyal medya uzmanlığı eğitimine katılırsanız sosyal medyayı doğru yönetmeyi, sosyal medya pazarlama stratejilerini, reklam oluşturmayı ve hedef kitleye doğru hitap etmeyi öğrenebilirsiniz.
  • Yapay zeka eğitimine katılırsanız eğer yapay zekanın amacı, uygulama yolları ve yapay zeka mantığına dair bilgiler edinirsiniz.
  • Bütünleşik dijital pazarlama eğitimiyle dijital pazarlamanın nasıl yapıldığı, reklam stratejilerini, SEO çalışmalarını, web dünyasında öne çıkabilmeyi ve müşterileri anlama yollarını öğrenebilirsiniz.
  • SEO eğitiminde ise tüm detaylarıyla SEO çalışmaları yapmayı öğrenirsiniz.
  • Front end web geliştirme eğitimi sayesinde ise css, html ve javascript dilleriyle web ara yüzleri geliştirmeye yönelik eğitimler alırsınız.
  • Veri madenciliği ile verilerin ve bilgileri toplamayı, yararlı bilgileri ayırt etmeyi ve veri kaydı yapmayı öğrenebilirsiniz.
  • Machine Learning eğitimi ile bilgisayar algoritmaları ve verileri ile ilgili bilgileri öğrenirsiniz.

Bu eğitimlerden herhangi birine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kategoriyi inceleyerek eğitimlere başvurunuzu yapabilirsiniz. Ödemenin ardından da eğitime başlayabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü’nden Sertifika Şansı!

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız online bilişim eğitimleri sertifika kazanacağınız eğitimlerdir. Üstelik bazı eğitimler sonunda aldığınız sertifika iki tanedir. Bu sertifikalardan birisi kurumumuza ait sertifika olurken ikinci sertifika ise ICEF Global Başarı Sertifikası olur. Bu sertifika Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi sonunda verilir.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

Bilişim alanında uzman olan eğitmenlerimizin verdiği online bilişim eğitimlerini tamamladığınızda sertifika hakkı kazanırsınız. Bu sertifika fiziki ve dijital olmak üzere iki şekilde verilir. Fiziksel sertifika elinize 10-15 gün içinde ulaşır.

Sertifikayı teslim aldıktan sonra iş başvurusu için hemen kullanabilirsiniz. Kursumuz eğitim açısından prestij sahibi olduğu için kursumuza ait sertifikaya sahip olduğunuzu kanıtlamanız işe alım şartını daha da artırır.

Boğaziçi Enstitüsü’nde Dilediğiniz Zaman Öğrenin!

Boğaziçi Enstitüsünde verdiğimiz eğitimlerin süreleri eğitimin içeriğine bağlı olarak değişir. Eğitimler arasında 3-4 gün veya 10-15 gün süren eğitimler vardır.

Ancak bu süreler sizin eğitimlere katılımınıza göre değişir.

Eğitim içeriği derslere bölündüğü için bir ders bitiminden ardından diğer derse geçebilirsiniz. Bu sayede alacağınız eğitimlerde aynı gün derse katılarak konuların büyük bir bölümünü bitirip eğitimi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Derslere katılımı ise istediğiniz zamanda istediğiniz yerde internet bağlantısıyla yapabilirsiniz.

 

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları