Online Bilişim Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online bilişim eğitimleri, bireyin bilgisayar kullanma yetkinliğini ve yazılım alanındaki bilgisini üst seviyeye taşımasına yardımcı olan online eğitim programlarıdır.

Online bilişim eğitimleri sayesinde birey, iş hayatı için önemli bir yatırım yapmış olur ve eğitim sonunda aldığı sertifikalarla iş başvurularında ön plana çıkma şansı yakalar.

Online Bilişim Eğitimi Nedir?

Online bilişim eğitimi; programlama, yazılım ve kodlama alanlarında bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanlarda geliştirmek isteyen bireyler için düzenlenen bir eğitim programıdır. 

Online bilişim eğitimi, kişinin meslek hayatında daha başarılı sonuçlar almasına yardımcı olur ve kişiye daha iyi bir gelecek sunar. Online bilişim eğitimi sonunda alınan sertifikalar sayesinde birey, yetkinliğini yurt içi ve yurt dışında kanıtlama şansı bulur.

Online Bilişim Eğitimleri Nelerdir?

Online bilişim eğitimleri şunlardır:

 1. Metaverse Eğitimi
 2. Movavi Eğitimi
 3. Modern CSS ile Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi
 4. Scratch Eğitimi
 5. PHP Eğitimi
 6. R ile Makine Öğrenmesine Giriş Eğitimi
 7. Temel Programlama Eğitimi
 8. İleri Seviye Excel Eğitimi
 9. Kodu Game Lab ile Oyun Programlama Kursu
 10. Hızlandırılmış Excel Kursu
 11. Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifika Programı
 12. Çocuklar için Kodlama Eğitimi
 13. Javascript Eğitimi
 14. Bootstrap Eğitimi
 15. CSS Kodları Eğitimi
 16. HTML Kodları Eğitimi
 17. Web Tasarım ve Kodlama Eğitimi
 18. Word Eğitimi
 19. Temel Seviye Powerpoint Eğitimi
 20. Python Eğitimi
 21. Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (MSSQL) Eğitimi
 22. Linkedin Yönetimi Eğitimi
 23. Uygulamalı Temel Seviye Excel Eğitimi
 24. 3ds Max Eğitimi
 25. Algoritma Uygulamalı C++ Programlama Dili Eğitimi
 26. Temel Seviye After Effects Eğitimi
 27. Proje Yönetimi Yazılımı Sertifika Programı
 28. Yapay Zeka Eğitimi
 29. Front-End Web Geliştirme Eğitimi

1. Metaverse Eğitimi

Metaverse Eğitimi, katılımcıların Metaverse dünyasını tanıması için düzenlenmiş online bir eğitim programıdır. 

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan Metaverse Eğitimi sayesinde kişi, Metaverse dünyası ile yakından tanışma fırsatı bulur, bu dünyada yapılabilecek olan etkinlikleri öğrenir ve gelecek yıllarda hemen hemen herkesin hayatına dahil olacak Metaverse dünyası hakkında erkenden bilgi sahibi olmuş olur.

2. Movavi Eğitimi

Movavi Eğitimi, Movavi programını yetkin bir biçimde kullanmak isteyen kişilere yönelik hazırlanmış bir online eğitim programıdır.

Movavi Eğitimi sayesinde video editleme öğrenilebilir, temel ve profesyonel düzeyde videolar oluşturulabilir. Video editlemeyi öğrenmek, bildiklerini üst seviyeye taşımak ve yeni bir video düzenleme programı ile tanışmak isteyen herkes online bilişim eğitimleri arasında bulunan Movavi Eğitimi’ne katılmalıdır.

3. Modern CSS ile Web Tasarımı Uzmanlığı Eğitimi

Modern CSS ile Web Tasarımı Uzmanlığı Eğitimi, CSS programlama dili aracılığıyla web sitesi tasarlamayı öğreten bir online eğitim programıdır.

Modern CSS ile Web Tasarımı Uzmanlığı Eğitimi sayesinde kişi, CSS programlama dilini kullanmayı, HTML kodlarını ve profesyonel web sitesi tasarlamayı öğrenir.

4. Scratch Eğitimi

Scratch Eğitimi, Scratch programlama dilini kullanma alanında yetkinlik kazanmak isteyen bireyler için düzenlenmiş bir eğitim programıdır.

Scratch programlama dilini kullanarak çeşitli uygulamalar geliştirmek, bu programlama dilinin hangi alanlarda ve nasıl kullanıldığını öğrenmek isteyen herkes online bilişim eğitimlerinden olan Scratch Eğitimi’ne katılmalıdır.

5. PHP Eğitimi

PHP Eğitimi, çeşitli alanlarda kullanılan PHP programlama dilini öğrenmek isteyenlere yönelik hazırlanmış bir online eğitim programıdır.

PHP Eğitimi sayesinde bireyler, yazılım alanında kendini geliştirme ve eğitim sonunda verilen sertifika ile iş başvurularında yetkinliğini kanıtlama fırsatı bulur.

6. R ile Makine Öğrenmesine Giriş Eğitimi

R ile Makine Öğrenmesine Giriş Eğitimi, R programlama dilini kullanmayı öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen bireyler için oluşturulmuş bir eğitimdir.

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan R ile Makine Öğrenmesine Giriş Eğitimi’ne; yazılım alanında gelişmek, makine öğrenmesinin nasıl tasarlanacağını keşfetmek ve R programlama dilinin ne işe yaradığını öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

7. Temel Programlama Eğitimi

Temel Programlama Eğitimi, programlama dillerinin temelini öğrenmeye olanak sağlayan bir eğitimdir.

Yazılım alanını merak eden, programlama alanında yeni şeyler öğrenmek veya gelişmek isteyen, programlamanın temellerini öğrenmek isteyen bireyler online bilişim eğitimleri arasında yer alan Temel Programlama Eğitimi’ne katılabilir.

8. İleri Seviye Excel Eğitimi

İleri Seviye Excel Eğitimi, Microsoft Office programlarından olan Excel’in ileri seviye kullanımını öğrenmek isteyen bireylere yönelik hazırlanmış bir eğitim programıdır.

İleri Seviye Excel Eğitimi sayesinde karmaşık hesaplamaların kısa yoldan yapımı, grafik hazırlama ve rapor oluşturma öğrenilir. Eğitim sonunda verilen sertifika sayesinde kişi, iş başvuru sürecinde Excel bilgisi alanında yetkinliği bulunduğunu kanıtlama şansı elde eder.

9. Kodu Game Lab ile Oyun Programlama Kursu

Kodu Game Lab ile Oyun Programlama Kursu, temel düzey kodlama bilgisine sahip olmayı ve bu kodlama bilgileriyle oyun tasarımını öğrenmeye yardımcı olan bir online eğitimdir.

Kodu Game Lab ile Oyun Programlama Kursu sayesinde özellikle de çocuklar, tasarlamak istedikleri oyunları somutlaştırabilir ve bilgisayar kullandıkları zamanı verimli geçirmiş olurlar. 

10. Hızlandırılmış Excel Kursu

Hızlandırılmış Excel Kursu, Microsoft Office programlarından olan Excel alanında kısa sürede bilgi sahibi olmak için düzenlenmiş online bir eğitimdir.

Online bilişim eğitimlerinden olan Hızlandırılmış Excel Kursu sayesinde kişiler, Excel programında yapılabilecek etkinlikleri kısa sürede öğrenme fırsatı yakalar.

11. Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifika Programı

Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifika Programı, genel bilgisayar bilgilerine hakim olunması için düzenlenmiş online bir eğitim programıdır.

Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifika Programı sayesinde bireyler; bilgisayar işletmeninin görevlerini, temel bilgisayar kullanımının kurallarını, bilgisayarların donanım bilgisini ve donanımda yaşanan sorunların nasıl çözüleceğini öğrenir.

12. Çocuklar için Kodlama Eğitimi

Çocuklar için Kodlama Eğitimi, çocukların temel kodlama kurallarını öğrenmelerine yardımcı olan online bir eğitimdir.

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan Çocuklar için Kodlama Eğitimi sayesinde çocuklar, bilgisayar başında geçirdikleri zamanda hem eğlenerek hem de öğrenerek kodlama bilgilerini öğrenme şansı yakalar.

13. Javascript Eğitimi

Javascript Eğitimi; Javascript yazılım dilini kullanmanın detaylarını, bu yazılım dilini kullanarak HTML kodları yazmayı ve web sitesi oluşturmayı öğrenmeye imkan tanıyan bir eğitim programıdır.

Yazılım alanında gelişmek, web sitesi oluşturmak, yeni projeler tasarlamak ve kendi işlerini üst seviyeye taşımak isteyen bireyler online bilişim eğitimleri arasında yer alan Javascript Eğitimi’ne katılabilirler.

14. Bootstrap Eğitimi

Bootstrap Eğitimi, web sitesi oluşturmayı ve düzenlemeyi öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir online eğitimdir.

Bootstrap Eğitimi; arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu web sitelerini kurmak, web sitesi tasarım bilgisini geliştirmek, bu alanda yetkinlik ve pratiklik kazanmak isteyen herkes için uygun olan bir online bilişim eğitimidir.

15. CSS Kodları Eğitimi

CSS Kodları Eğitimi, CSS kodlarını kullanarak web sitesi tasarımında üst seviye projeler geliştirmeyi öğrenmeye yardımcı olan bir online eğitimdir.

CSS Kodları Eğitimi’ne temel seviyede kodlama bilgisi olan ve CSS kodlarını öğrenmek, uygulamak ve bu alanda uzmanlık kazanmak isteyen herkes katılabilir.

16. HTML Kodları Eğitimi

HTML Kodları Eğitimi, temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan bireylerin web sayfası tasarlama yöntemlerinden biri olan HTML kodları ile web tasarımını öğrenmelerine yardımcı olan online bir eğitimdir.

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan HTML Kodları Eğitimi sayesinde bireyler; web tasarım süreci, HTML kodlarının ne işe yaradığı ve HTML etiketlerinin kullanımı hakkında bilgi edinirler.

17. Web Tasarım ve Kodlama Eğitimi

Web Tasarım ve Kodlama Eğitimi, temel düzeyden başlayarak web tasarımı sürecini ve HTML ile CSS yazılım dillerini kullanmayı öğrenmeye yardımcı olan bir eğitim programıdır.

HTML ve CSS yazılım dillerini kullanmayı öğrenmek, web sitesi oluşturmak isteyen ve yazılım alanına ilgi duyan herkes online bilişim eğitimleri arasında yer alan Web Tasarımı ve Kodlama Eğitimi’ne katılım sağlayabilir.

18. Word Eğitimi

Word Eğitimi, Microsoft Office programlarından biri olan Word programını kullanmayı öğrenmek isteyen bireyler için oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Online bilişim eğitimlerinden olan Word Eğitimi sayesinde katılımcılar, Word yazılımında yapılabilecek etkinlikleri ve yazılımda bulunan araçları kullanmayı öğrenirler.

19. Temel Seviye Powerpoint Eğitimi

Temel Seviye Powerpoint Eğitimi; Microsoft Office yazılımları arasında yer alan Powerpoint programını kullanmaya yardımcı olan online bir eğitimdir.

Temel Seviye Powerpoint Eğitimi sayesinde bireyler, etkili sunum hazırlamak için gereken araçları ve yöntemleri kullanmayı öğrenirler.

20. Python Eğitimi

Python Eğitimi, en popüler programlama dilleri arasında yer alan Python kodlama dilinin kullanımını öğrenmek isteyen bireylere yönelik hazırlanmış bir eğitimdir.

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan Python Eğitimi sayesinde Python kodlama dilinin kullanım amacı, kullanıldığı yerler ve kurulumu öğrenilir.

21. Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (MSSQL) Eğitimi

Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (MSSQL) Eğitimi, veri tabanlarının doğru ve verimli bir biçimde kullanımını öğretmek için oluşturulmuş bir online eğitimdir.

Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (MSSQL) Eğitimi’ne yönetici konumunda bulunan, yönetici adayları, bilgi işlem çalışanları, uzmanlar, yazılım ve web tasarımı alanında gelişmek isteyen herkes katılabilir. 

22. Linkedin Yönetimi Eğitimi

Linkedin Yönetimi Eğitimi, Linkedin profilini verimli bir biçimde kullanmayı isteyen kişiler için oluşturulmuş bir online eğitim programıdır.

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan Linkedin Yönetimi Eğitimi sayesinde kişiler; Linkedin uygulamasının kullanım amacını, etkin bir Linkedin profili oluşturmak için gerekenleri ve paylaşacakları içerikleri yönetmeyi öğrenirler.

23. Uygulamalı Temel Seviye Excel Eğitimi

Uygulamalı Temel Seviye Excel Eğitimi; temel Excel bilgilerini sunan ve bu bilgiler sayesinde tüm işlemlerin kolayca yapılmasına imkan tanıyan online bir eğitim programıdır.

Uygulamalı Temel Seviye Excel Eğitimi sonunda verilecek olan sertifika, iş görüşmelerinde Microsoft Office yazılımlarından olan Excel alanında yetkinliğin kanıtlanması açısından avantaj sağlayacaktır.

24. 3ds Max Eğitimi

3ds Max Eğitimi, çeşitli sektörlerde yapılan tasarımlarda kullanılan 3ds Max programının detaylarını öğrenmeye imkan sağlayan bir eğitimdir.

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan 3ds Max Eğitimi sayesinde katılımcılar; 3ds Max programının kullanım amacını ve program ayarlarını öğrenir.

25.  Algoritma Uygulamalı C++ Programlama Dili Eğitimi

Algoritma Uygulamalı C++ Programlama Dili Eğitimi, oldukça sık kullanılan C++ yazılım dilinin detaylarını sunan online bir eğitimdir.

Algoritma Uygulamalı C++ Programlama Dili Eğitimi’ne bilişim sistemleriyle ilgili sektörlerde çalışan, yazılım alanında gelişmek isteyen ve programlama dillerine karşı merak duyan herkes katılım sağlayabilir.

26. Temel Seviye After Effects Eğitimi

Temel Seviye After Effects Eğitimi; Adobe programları arasında yer alan After Effects programının kullanımına yönelik temel bilgilerin öğretilmesi için hazırlanmış bir online eğitimdir.

Temel Seviye After Effects Eğitimi; grafik tasarımı yapmak, video editlemek, ses dosyalarını görüntüler üzerinde kullanmak, hareketli tasarımlar ve grafikler oluşturmak isteyen bireyler için doğru bir tercih olacaktır.

27. Proje Yönetimi Yazılımı Sertifika Programı

Proje Yönetimi Yazılımı Sertifika Programı, oluşturulan projenin hızlı ve verimli bir biçimde yönetilmesi için gereken bilgileri veren bir eğitimdir.

Online bilişim eğitimleri arasında bulunan Proje Yönetimi Yazılımı Sertifika Programı sonunda verilecek olan sertifika sayesinde katılımcı, iş başvurularında proje yazılımı alanında yetkinliğini kanıtlayarak avantajlı bir konuma sahip olacaktır.

28. Yapay Zeka Eğitimi

Yapay Zeka Eğitimi, yapay zeka hakkında bilinmesi gerekenlerin öğrenilmesine yardımcı olan online bir eğitim programıdır. Yapay Zeka Eğitimi sayesinde kişiler, yapay zekanın ne amaçla kullanıldığını ve kullanım alanlarını kapsamlı bir biçimde öğrenirler. 

Online bilişim eğitimleri arasında bulunan Yapay Zeka Eğitimi; yapay zeka alanında kullanılan terimlerin, yapay zeka kullanımının sağladığı avantajların ve yapay zeka uygulamalarının öğrenimine katkı sağlar.

29.  Front-End Web Geliştirme Eğitimi

Front-End Web Geliştirme Eğitimi, web sitelerinin ön yüzünün geliştirilmesi için kullanılan yöntemlerin öğrenilmesini sağlayan bir eğitim programıdır.

Online bilişim eğitimleri arasında yer alan Front-End Web Geliştirme Eğitimi ile çeşitli kodlama dilleri, bu kodlama dillerinin özellikleri ve web sitesi geliştirmek için gerekli olan teknikler öğrenilir.

Online Bilişim Eğitimleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online bilişim eğitimleri satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Bilişim eğitiminin içeriği araştırmalıdır.
 • Eğitimin kişinin öğrenmek istediklerini kapsayıp kapsamadığı araştırmalıdır.
 • Eğitim sonunda alınacak olan sertifika ve sertifikanın geçerlilikleri hakkında kapsamlı bir araştırma yapılmalıdır. 
 • Eğitimin kişiye iş yaşamında neler katabileceği ve mesleki beklentilerini karşılayıp karşılamadığı araştırılmalıdır.

Online Bilişim Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online bilişim eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Bilişim alanındaki profesyonel bilgi birikiminin artmasına yardımcı olur.
 • Bilgisayar kullanma becerisini arttırır.
 • Yeni bir iş imkanı yaratır.
 • Bireyin iş başvurularında avantaj kazanmasını sağlar.
 • Kişinin kariyerinde ilerlemesini destekler.
 • Yazılım alanında bilinenlerin üst seviyeye taşınmasını sağlar.

Online Bilişim Eğitimlerinin Mesleki Faydaları Nelerdir?

Online bilişim eğitimlerinin mesleki faydaları şunlardır:

 • Kişinin bilişim alanında yetkinliğinin artmasını sağlar.
 • İş yaşamında, eğitim alınan konu ile ilgili öz güven duygusu oluşturur.
 • Yetkinlik kazanılması sayesinde daha yüksek gelir sağlanmasına yardımcı olur.
 • Yazılım alanında kariyer gelişimine katkı sunar.
 • Öz geçmişin daha verimli olmasını sağlar.

Online Bilişim Eğitimi Sertifikası Nedir?

Online bilişim eğitimi sertifikası, online olarak alınan bilişim eğitiminin sonunda yapılan sınavda başarı sağlanması üzerine verilen sertifikadır.

Boğaziçi Enstitüsünde bilişim eğitimlerinin sonunda verilen online bilişim sertifikası üniversite onaylı, enstitü onaylı ve uluslararası onaylı olarak verilmelidir. Uluslararası online bilişim sertifikası sayesinde bireyler, bilişim konusunda etkin oldukları alanı uluslararası düzeyde kanıtlarlar.

Online Bilişim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online bilişim eğitim sertifikası, yazılım üzerine alınan eğitimle ilgili yeterlilik sağlandığını gösterir ve kariyer gelişimine destek olur. Aynı zamanda online bilişim eğitimi sertifikası sayesinde birey, iş başvuruları için hazırladığı öz geçmişinin verimliliğini arttırır ve iş başvurularında ön plana çıkar.

Boğaziçi Enstitüsünde düzenlenen online bilişim eğitimleri sonunda verilen sertifikalardan biri uluslararası düzeyde de geçerlidir. Bu sayede yurt dışında yazılım üzerine çalışmak isteyen kişiler iş bulma konusunda daha avantajlı olur.

Online Bilişim Eğitimleri için Sertifika Nasıl Alınır?

Online bilişim eğitimleri için sertifika şu şekilde alınır:

 • Sertifika alınmak istenilen programa karar verilmelidir. 
 • Sonra eğitime kayıt yapılmalıdır.
 • Kayıt yapılan eğitimin ücretli olması durumunda ödeme yapılmalıdır.
 • Kayıt ve ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra dersler eksiksiz bir biçimde izlenmelidir.
 • Daha sonra ise sertifika alabilmek için sınava girilmelidir.
 • Sınav sonucu başarılı olan öğrenciler sertifika almaya hak kazanırlar.

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü, bazı eğitimlerinde sınavsız bir şekilde sertifika alma imkanı sunar. Bu sertifikalar için dersler eksiksiz olarak izlenir ve dersler izlendikten sonra sertifika alınmasına hak kazanılmış olur. Ancak Boğaziçi Enstitüsündeki bazı eğitimlerin sonunda sertifika sınavı yapılır ve sınavda başarılı olan kişiler sertifika alabilir.

Online Bilişim Eğitimleri için Sınav Nasıl Yapılır?

Online bilişim eğitimleri için yapılan sınavlar, dersler bitirildikten sonra online olarak düzenlenir.  Öğrenci, Boğaziçi Enstitüsü öğrenci panelinden sınava giriş yapar ve sınav sorularını verilen süre içerisinde tamamlar.

Boğaziçi Enstitüsünde online bilişim eğitimleri için uygulanan sınav soruları çoktan seçmeli olarak uygulanmaktadır. Sınav, online alınan bilişim eğitimi derslerinin konusuna uygun olarak hazırlanmaktadır.  

Online Bilişim Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online bilişim eğitimlerine şu kişiler katılabilir:

 • Öğrenciler
 • Yöneticiler
 • Yeni bir yetkinliğe sahip olmak isteyen kişiler
 • Programlama dilleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler
 • Programlama dilleri alanında kendini geliştirmek isteyen bireyler
 • Web tasarımı yapmak isteyen kişiler
 • Bilgisayar kullanma becerisini geliştirmek isteyenler
 • Yazılım alanına ilgi duyan herkes

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...