Tüm kişisel gelişim eğitimlerinde net 75 TL indirim sizleri bekliyor! Son 4 Gün

Endüstriyel tasarım, oyun, sinema, mimarî… Bu sektörleri neden saydım tahmin edeniniz var mı? Yoksa, ben söyleyeyim. Çünkü bunların hepsinin ortak bir özelliği var. Bir rakam ve iki harf, bir de isim: Nasıl mı? 3Ds Max! Hiç beklemiyordunuz değil mi? Öyleyse izin verin açıklayayım. 3Ds Max bu sektörlerin hepsinde tasarım yapmak için kullanılıyor. 3Ds Max’i bu kadar kapsamlı ve bu kadar zor yapan tam da çok kullanım alanı olmasıdır. Bu kadar kapsamlı programın haliyle eğitimi de aynı oranda zordur. Gözünüz korktu mu? Korkmasın! Çünkü Boğaziçi Enstitüsü sizin için 3Ds Max eğitimi hazırladı. Hem de alanında uzman bir eğitmen tarafından. Üstelik eğitim 3Ds Max ile ilgili en güncel bilgileri, en yeni uygulamaları içeriyor. Bu alana gönül verdiyseniz zorluğu gözünüzü korkutmasın. Gelin, tasarımlarınızı birlikte hayata geçirelim.

 

Bu eğitimle;

 • 3Ds Max’i en ince ayrıntılarına kadar öğreneceksiniz.
 • 3Ds Max konusunda uzman olacaksınız ve sektör fark etmeksizin kullanacaksınız.
 • Tasarımlarınızla fark yaratacaksınız.
 • Eğitim bitiminde aldığınız üç farklı sertifikayla rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.
 • Tasarımlarınız zihninizde beklemesin. Hayata geçsin. Ona bu fırsatı verin. Fırsatı kaçırmayın!

 

3Ds Max Nedir?

3Ds Max nedir? hep beraber inceleyelim. 3Ds Max’in tam adı 3D Studio Max’dir. Autodesk firması tarafından geliştirilmiştir. Dünyanın en çok kullanılan 3 boyutlu modelleme ve animasyon üretim programıdır. Bir 3 boyutlu modelleme ve animasyon üretim programı olarak 3Ds Max, tasarımları hayata geçirmek için geliştirmiş bir programdır. Bu nedenle çeşitli meslek guruplarında kullanım alanı bulmuştur. Hangi meslek guruplarında kullanılır daha sonra değineceğiz.

3Ds Max, hayal gücüyle tasarlanan projeleri hayata geçirmek için sınırsız imkanlar sunan bir programdır. 3Ds Max’in tüm dünyada bu kadar popüler olmasının elbette sebepleri vardır. Öncelikle 3Ds Max, kullanıcılarına gelişmiş eklenti desteği sunmaktadır. İleri düzey modelleme kabiliyetine sahiptir. Ve kullanımı sanıldığı kadar zor değildir. Tüm bu özellikler 3Ds Max’i vazgeçilmez yapan özelliklerinden birkaçıdır. Tabi ki yetenekleri bunlarla da sınırlı değildir. 3Ds Max’in barındırdığı hazır modeller, dersler ve eklentilerle beraber sunduğu avantajlar, onu vazgeçilmez hale getirmektedir.

 

3Ds Max Modelleme Ne İşe Yarar?

Peki, 3Ds Max modelleme ne işe yarar? incelemeye devam edelim. 3Ds Max çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Bu da onu çalışma hayatının vazgeçilmesi yapmaktadır. 3Ds Max, karakter modellenen TV reklamlarının üretiminde yoğun olarak kullanılmaktadır. Mimarlar, yapıların önden gösteriminde bu programı kullanmaktadırlar. Ayrıca örnek projeler 3D çizimlerle sunum haline getirilir. Endüstriyel tasarımcılar ürün tasarımlarında bu programdan faydalanırlar. Bilimsel incelemelerde yine bu program aktif olarak kullanılmaktadır. Bu saydıklarımız dışında yine karakter modelleme yapılacak olan sinema filmlerinde 3Ds Max’den yararlanılır. Bunların dışında tamamen karakter modelleme yapılan bilgisayar ve mobil oyunlarda da 3Ds Max yoğun olarak kullanılır. Bunların da dışında uzay simülasyonları bu program aracılığıyla hazırlanmaktadır.

 

3Ds Max Eğitimi Nasıl Oluyor?

3Ds Max eğitimi nasıl oluyor? bir de buna bakalım. 3Ds Max eğitimi hem yüz yüze eğitim veren kurumlarda hem de online eğitim veren kurumlarda mevcuttur. Ancak pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilmiştir. Yüz yüze eğitime verilen bu ara kursiyerlerin online kurslara adapte olmasına vesile olmuştur. Ancak kullanıcı dönüşlerine ve memnuniyet seviyelerine bakıldığında kursiyerlerin yüz yüze eğitime dönmeye hevesinin olmadığı anlaşılmıştır. Bunun nedenlerini bir sonraki başlığımız olan online 3Ds Max eğitiminde detaylı olarak inceleyeceğiz. Burada önemli olan nokta kârlılık ve online eğitimin sağladığı avantajlardır. Hazırsanız, gelin hep birlikte diğer başlığımıza geçelim ve online eğitimin avantajlarına yakından bakalım.

 

Online 3Ds Max Eğitimi

Şimdi de Online 3Ds Max eğitimi konusunu ele alıyoruz. Online eğitim platformlarının katılımcı dostu olduğu yaşanan pratiklerle kanıtlanmıştır. Online eğitimde katılımcı kendi zaman yönetimini kendi yapmaktadır. Kendini en hazır hissettiği anda eğitime girmekte, eğitim materyallerinden dilediği gibi faydalanmaktadır. Bu bir nevi özel eğitim gibidir. Çünkü her katılımcının öğrenim metodu ve hızı diğerlerinden farklıdır. Burada amaç katılımcının kendi anlama hızına uygun olarak eğitimlere katılmasıdır. Ayrıca sınıf ortamının getirdiği gürültü ve anlamsız konuşmalardan muaf olmakta ayrı bir avantajdır. Diğer taraftan online eğitim mekânsal açıdan da avantaj sağlamaktadır. Bunu şöyle açabiliriz. Bir eğitimi almak için bir noktadan bir noktaya gitmeniz gerekmez. Ya da şehir değiştirmenizin hiçbir gereği yoktur. Eğitime dilediğiniz yerden katılabilirsiniz. Bu aynı zamanda bir konfor getirmektedir. Eğitimi evinizde, misafirlikte, arabanızda, parkta ya da bir cafede otururken alabilirsiniz. Siz nerede istiyorsanız eğitim orada. Bu alanda son değineceğimiz avantaj ise maddi açıdan elde edeceğiniz kârdır. Hem zaman yönetimi hem mekânsal bağlayıcılardan kurtulmak hem de eğitim için fazladan ücret ödememek sizin lehinizedir.

3Ds Max eğitimini Boğaziçi Enstitüsü farkıyla edinmek isteyen katılımcılar online eğitim platformumuz üzerinden kayıtlarını yapabilirler. Boğaziçi Enstitüsü eğitimlerini alanında uzman eğitimcilerle hazırlar. En yeni bilgileri, en güncel uygulamaları eğitimlerine dahil eder. Eğitimi bitirdiğinizde eğitim bitirme sınavına girersiniz. Bu sınavı tekrarlama fırsatınız olur. Eğitimi tamamlayıp sınavı da geçtiğinizde üç farklı sertifika alırsınız. Bu sertifikalara bir sonraki başlıkta değineceğiz. Şimdi eğitimi nasıl edineceğinizi konuşalım. Eğitimi edinmek için yapmanız gereken Boğaziçi Enstitüsü online eğitim platformunda 3Ds Max eğitim sayfası açıkken aşağıdaki “SEPETE EKLE” butonuna basmaktır. Ardından sağ üst köşedeki “SEPETİM” sayfasına tıklamanız gerekecektir. Burada üye kaydı ve ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra Enstitü Öğrenci İşleriyle temasa geçebilirsiniz. Enstitü Öğrenci İşlerinin vereceği onayla anında eğitime başlayabilirsiniz.

 

3Ds Max Eğitimi Sonrası Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

3Ds Max Eğitimi sonrası alınacak sertifikalar nelerdir? şimdi de bu konuyu inceleyelim. 3Ds Max eğitimini tamamladığınızda aşağıdaki eğitim bitirme sertifikalarını almaya hak kazanacaksınız.

1-) Boğaziçi Enstitüsü 3Ds Max Eğitimi Sertifikası

2-) Üniversite onaylı 3Ds Max Eğitimi Sertifikası

3-) Uluslararası akredite olan İngilizce 3Ds Max Eğitimi Sertifikası alacaksınız.

 

3Ds MaxEğitimi Hakkında

3Ds Max eğitimi 20 saatlik bir eğitimdir. Eğitime uygulamalar dahildir. 3Ds Max eğitimimiz 2021 yılı trendlerini ve güncellemelerini kapsamaktadır. Alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı bu eğitime Boğaziçi Enstitüsü online eğitim platformundan ulaşabilirsiniz.

 

3Ds Max’in Kullanıldığı Alanlar

3Ds Max’in kullanıldığı alanları maddeler halinde görelim.

 • Mühendislik
 • Mimarlık
 • Endüstriyel Tasarım
 • Sinema
 • Oyun

 

3Ds Max Eğitiminden Kimler Yararlanabilir?

Öyleyse 3Ds Max Eğitiminden Kimler Yararlanabilir? gelin şimdi de bunu maddeler halinde görelim.

 • Makine Mühendisleri
 • İnşaat Mühendisleri
 • Harita Mühendisleri
 • Elektrik ve Elektronik Mühendisleri
 • Tekstil Mühendisleri
 • Teknikerler
 • İç Mimarlar ve Peyzaj Mimarları
 • Teknik Ressamlar
 • Sinema Endüstrisinde Çalışanlar
 • Oyun Endüstrisinde Çalışanlar

 

3Ds Max Eğitimi Ders İçerikleri

Son olarak 3Ds Max Eğitimi Ders İçeriklerini maddeler halinde görelim.

 1. Bölüm: Program Arayüzü
 2. Bölüm: Program Arayüzü Ayarları
 3. Bölüm: Spline Çizim Teknikleri
 4. Bölüm: Program Araçları - 1
 5. Bölüm: Program Araçları - 2
 6. Bölüm: Modifier List
 7. Bölüm: Displace
 8. Bölüm: Boolean Özelliği - 1
 9. Bölüm: Boolean Özelliği - 2
 10. Bölüm: Shape Merge
 11. Bölüm: 3D Nesneye İmaj Ekleme
 12. Bölüm: Hair and Fur

Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.56 Eğitimci Puanı

  info@istanbulbogazicienstitu.com

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.56 Puan
  Toplam : 9 Yorum

  • %89
  • %0
  • %0
  • %0
  • %11
  4.56

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.56 Puan
  Toplam : 9 Yorum
  • %89
  • %0
  • %0
  • %0
  • %11

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    1,499.99 TL
  199.00 TL