Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-11-29T11:00

Bütün hesap işlemleri sıkıntıları tarihe karıştı. İş görüşmelerinde terlemek de. Bu işi de çözdük. Neyden bahsediyor diyeceksiniz. İzin verin açıklayayım. İş görüşmesine gittiğinizde ya da bir işte çalışıyorken size sorulan ilk soru: “Excel biliyor musunuz?” Artık “hem de çok iyi biliyorum” diyeceksiniz. Nasıl mı? Sizler için Excel Eğitimi hazırladık. Hem de geniş kapsamlı, uygulanabilir, en ince tüyoları veren bir eğitim. Çünkü alanında uzman bir eğitmen titizlikle bu eğitimi tasarladı. “Excel biliyor musunuz” sorusuna “hem de çok iyi biliyorum” diye cevap vermek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!

Bu eğitimle;

 • Excel’i en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz.
 • Tüm işlemleri rahatlıkla yapacaksınız.
 • Excel eğitimi öz geçmişinizde parlayacak ve dikkat çekecek.
 • İşinizde yaptığınız Excel işlemleriyle fark yaratacaksınız.
 • Peki, daha neyi bekliyorsunuz? Siz eğitim sayfasını açınız. Akıllı bar sizi yönlendirecektir.

 

Excel Nedir?

Excel; Microsoft Office programlarından birisidir.  Bilgisayar ortamında çalışan pek çok kişinin ise vazgeçilmezidir. Matematiksel hesaplamaların kolaylıkla yapılmasını sağlar. Özellikle öğrenci ve iş insanları adına oldukça avantajlıdır. Çeşitli hesaplama, tablo-grafik oluşturma faaliyetlerini bu program aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Muhasebe ve finans alanında çalışan kişilerin Exceleğitimi alması maddi gelirlerinin artışına sebep olur. Saydığımız herhangi bir alanda çalışıyorsanız Excel öğrenimini gerçekleştirmenizin avantajı oldukça fazladır. Kısa bir örnekle program;

* Tablo oluşturma,

* Çeşitli hesaplamalar gerçekleştirme,

* Grafik oluşturma,

* Veri düzenleme,

* Verileri analiz etme,

Amacıyla kullanılır. Excel sizlere bu aşamada oldukça kolaylık sağlar.

 

Excel Öğrenme Neden Önemlidir?

Excel, hayata dahil edildiğinde pek çok avantajı olan yazılım programlarından birisidir. Günümüzde kullanım alanının arttığı Excel ihtiyaca yönelik olarak faaliyet gösteriyor. Basit ya da karmaşık işlerinizi Excel yardımı ile kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu durumda Excel’in sizlere pek çok faydasının olduğunu söylemek doğru olacaktır. Başarılı bir şekilde programı kullanmak bu aşamada büyük önem taşır. Pek çok kişi programları kullanabildiğini zanneder. Ancak programı basit seviyede kullanmak kullanabildiğini göstermez. Temelinde yer alan kavramların bilinmemesi durumunda programın amacına ulaşması mümkün değildir. Peki nedir bu kavramlar?

* Sumif (Etopla)
* Sumifs (Çoketopla)

* Vlookup (Düşeyara)

* If (Eğer)

* Conditional formatting (Koşullu biçimlendirme)

* Pivot (Özet tablo)

Kavramları etkin bir şekilde Excel kullanımı adına oldukça önemlidir. Bu programları bilmeniz durumunda profesyonelliği yakalamanız mümkündür. Aynı zamanda Excel kullanımı;

* Verilerin profesyonel depolanması,

* Veri gizliliğinin sağlanması,

* İş hayatında başarılı olunması,

* Efektif kullanımın sağlanması,

* Grafiklerin oluşturulması,

* Tabloların kolay oluşturulması,

* Listelemelerin yapılması,

Faaliyetlerini gerçekleştirir. Excel ile hayatınıza kolaylığı katabilirsiniz. Özellikle bu program profesyonelliğiniz adına oldukça mantıklı bir tercihtir. Sizler de program ile başarıyı yakalayabilirsiniz. Excelkursu size pek çok alanda kolaylık sağlar.

 

Excel Nasıl Kullanılır?

Bu kısımda sizlere küçük bir soru sorarak başlayacağız. Excel kullanımını biliyor musunuz? Cevabınız evet ya da hayır olabilir. Ancak Excel kullanımı programı temel düzeyde kullanmakla bitmez. Pek çok iş insanının kullandığı bu program profesyonel olarak çalışmaktadır. Sizler de gerekli bilgileri edinerek profesyonel bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl? Dediğinizi duyar gibiyim. Boğaziçi Enstitüsü olarak sizlere profesyonel bir eğitim sunuyoruz. Excel kullanımını gerçekleştirmeniz adına gerekli olan tüm detayları içeriyor. Aynı zamanda Excel'in tüm iş ve eğitim hayatına yansımasını da sağlıyor. Excel nasıl kullanılır sorusunun tüm cevabı eğitim boyunca ayrıntıları ile anlatılıyor.  Bu aşamada yapmanız gereken tek şey eğitim programına katılmaktır.  BoğaziçiEnstitüsü, eğitim programını tamamladığınızda sizlerin profesyonel Excel kullanıcısı olmanızı sağlamaktadır. Online eğitime katılım bu aşamada oldukça önemlidir.

 

Excel Eğitimi Nedir?

Excel'in nasıl bir program olduğunu önceki kısımlarda açıkladık. Bu kısımda Exceleğitimi hakkında konuşacağız. Hayat içerisinde programlı olmanın pek çok avantajı vardır. Dijital ortamda ise programlı olmanızı sağlayan yazılımlar yer alır. Bu yazılımlardan birisi de Excel. Bilgisayar ortamında çalışan herkesin faaliyetlerini kolaylaştırır. Bunun yanı sıra matematiksel tüm detayların kolaylıkla halledilmesini sağlar. Kendi işinizi Excel ile programlı bir hale getirebilirsiniz. Exceleğitimi bu faaliyetleri gerçekleştirebilmeniz adına sağlanan bir eğitimdir. Nasıl yapılacağım? Sorusunu soruyorsanız endişelenmenize gerek yok. Excel, yapamadığınız her düzenlemeyi yapabilecek bir programdır. Sizin yapmanız gereken tek şey Excel kullanımını öğrenmek olacaktır. BoğaziçiEnstitüsü, bu aşamada devreye giriyor. Sunduğu online eğitim ile programı öğrenmenizi sağlıyor. Online kurs içerisinde tüm detayları barındırıyor. Bu eğitime katılarak kısa süre içerisinde programı profesyonel bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Peki eğitime kimler katılabilir? Sorusunu soruyor olabilirsiniz. Eğitime katılmak için herhangi bir kalıba sığmanıza gerek yok. Öğrenmek ve uygulamak isteyenler için avantajlı bir eğitimdir. Excel, özellikle iş hayatında büyük başarıları beraberinde getirir. Enstitü, sizlere eğitim hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

 

Excel Eğitimi Ne İşe Yarar?

Excel eğitimi ne işe yarar diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu sorunun cevabı anlatmakla bitmez. Eğitim sizlere pek çok şey katacak. Bu eğitim sonrasında kariyerinize yön verebilirsiniz. Büyük firmaların iş ilanlarında yer alan Office programlarını biliyor olacaksınız. Aktif bir eğitim sağlayan bu kurs profesyonellik adına attığınız bir adımdır. Sektör fark etmeksizin dikkat çekmenizi sağlar. Rakiplerinizin önüne geçersiniz. Bu durum işe alımlarda tercih edilme oranınızın arttığını gösterir. Bir program nasıl bunları yapar? Diye düşünmeyin. Excel beraberinde pek çok avantajı getirir. Düzenin ve hesaplamanın somut bir örneğidir. Bu şekilde iş hayatında parlayabilirsiniz.

 

Online Excel Kursu

Online kurslarda ilk olarak programı öğrenmenize yönelik çalışmalar gerçekleştirilir. Excel, bu aşamada toplama, çıkarma gibi dört işlemle başlar. Basit uygulamalardan zor uygulamalara doğru bir yol izlenir. Bu aşamadan sonra ise finansal hesaplamalar yapabilecek pozisyona gelirsiniz. Nasıl olacak diye düşünmeyin. Online platform, eğitim programlarını özenle hazırlar. Bu sebeple eğitim maksimum verimlilikte geçer. Filtreleme, hücre doldurma, silme gibi tüm detaylara yer verilir.  İş hayatında bu eğitimi etkin bir şekilde uygulayabilirsiniz.

OnlineExceleğitimi zaman kaybının da önüne geçmektedir. Eğitime istediğiniz yerden kolaylıkla ulaşmanız mümkün. İhtiyacınız olan tek şey elektronik bir cihaz olacaktır.  Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra eğitime katılabilirsiniz. Online Excel kursu kısa süre içerisinde donanım kazanmanızı sağlayacaktır. Eğitim sonrasında elde edeceğiniz başarılar ise eğitimin sizlere hediyesi olacaktır. İş hayatının aranan programını avuçlarınızın arasında tutacaksınız.

 

Online Excel Kursu Sonrası Alınacak Sertifikalar

Eğitimi aldınız ve başarıyla bitirdiniz. Şimdi ne olacak? Diye düşünüyor olabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok. Bu aşamada Enstitü, sertifikaya sahip olmanızı sağlıyor. Nedir bu sertifika? Sertifika, Exceleğitimini bitirdiğinizi gösterir.  Başarınızın somut bir örneği olacak düşünebilirsiniz. Aynı zamanda bu sertifika CVlerin aranan özelliklerinden birisidir. İş başvurularının tamamında Officeprogramı bilme şartını başarıyla gerçekleştirdiğinizi gösterecektir. Bu durum kariyeriniz adına oldukça avantajlıdır. Eğitimimi bitirdim sertifikamı nasıl alabilirim? Sorusunu cevaplandıralım. Eğitimi tamamladıktan sonra sertifikanızı talep edebilirsiniz. BoğaziçiEnstitüsü, sertifika talebinizi kısa süre içerisinde görecektir. Talebinizden sonraki bir hafta içerisinde sertifikanız istediğiniz adrese gönderilir. Enstitü olarak başarılı olmanız adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyor. Sizler de güvenle sertifika programlarına katılabilirsiniz. Sertifikanız kısa süre içerisinde size ulaşmak için yola çıkarılacaktır.

 

Online Excel Kursu Hakkında

Bu kısımda ise onlineExcelkursu hakkında genel bir değerlendirme gerçekleştirelim. Online olarak katılacağınız Excelkursu kısa sürede bilgi edinmenize yardımcı olur. Evinizden ya da iş yerinizden kursa katılım sağlayabilirsiniz. Bu aşamada Enstitü, eğitimlere profesyonel bir şekilde devam edecektir. Sizler de kolaylıkla eğitimlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Exceleğitimi bittiğinde ise sertifikanızı talep etmeniz mümkün. Eğitime başlamalıyım diyorsanız BoğaziçiEnstitüsü online eğitim platformu aracılığı ile eğitiminizi başlatabilirsiniz. Yapmanız gereken tek bir şey var. O da eğitime kaydınızı gerçekleştirmek.

 

Excel Kursu Ders İçerikleri

Kurs içeriğinde oldukça detayı barındırıyor. Nasıl bu kadar kapsamlı bir eğitim olabilir? Diye düşünmenize gerek yok. Eğitimlerin tamamında profesyonellik hakimdir. Enstitü, bilgi edinmenize önem verir. Bu amaç doğrultusunda ise profesyonel eğitimlerin hazırlanmasını sağlar. Sizler de eğitimlere katılarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurs içerisinde;

 • Aktif program kullanımı,
 • Grafik yapma,
 • Finansal işlemler,
 • Muhasebe çalışmaları,
 • Arayüz tanıtımı,
 • Genel program bilgilendirmesi,
 • Çalışma sayfalarıyla ilgili işlemler,
 • Hücreler,
 • Satırlar,
 • Veri girişi,
 • Biçimlendirme,
 • Fonksiyonlar,

Ve pek çok detaya yer verilmektedir. Sizler de eğitime katılarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Online eğitim platformu üzerinden eğitimlere ulaşmanız mümkündür. Aklınıza takılan tüm soruların cevabı online eğitim platformu içerisinde yer almaktadır.

Uygulamalı Temel Seviye Excel Eğitimi'nde sertifika almak için basım ücreti ödemeniz gerekiyor. Sertifikanızı oluşturmak için sertifikanın basım maliyetini ödemek zorundayız, bu maliyetler üniversite ve uluslararası kuruluşların; onay, imza ve operasyonel süreçleri için fiziki sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşuyor. Bu nedenle sizden sadece “sertifika basım ücreti” talep ediyoruz. Bunun dışında kargonuz tarafınıza ücretsiz bir şekilde ulaşıyor.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 20 gün içindedir.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.59 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.59 Puan
  Toplam : 17 Yorum

  • %88
  • %0
  • %0
  • %6
  • %6
  4.59

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.59 Puan
  Toplam : 17 Yorum
  • %88
  • %0
  • %0
  • %6
  • %6

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    99.00 TL
  69.90 TL