Yeni20 Banner

Ücretsiz Eğitimler - Online Ücretsiz Sertifika Programları


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online ücretsiz eğitimler, herhangi bir alanda internet üzerinden çevrim içi olarak düzenlenen ve kişilerin ücret ödemeden katılabildiği eğitim programlarıdır. Online ücretsiz sertifika programları sayesinde kişisel veya mesleki olarak kendini geliştirmek isteyen bireyler, mekan ve zaman sınırı olmaksızın diledikleri alanda yeni bilgiler öğrenebilir.

Online ücretsiz eğitimler çeşitli alanlarda düzenlenmektedir. Sağlıktan kişisel gelişime, dil eğitimlerinden bilişime kadar birçok alanda online ücretsiz sertifika programları düzenlenmektedir. Bu sayede kişiler hiçbir ücret ödemeden gerekli bilgileri öğrenmektedir. Üstelik ücretsiz online eğitim sona erdikten sonra katılımcılara sertifika verilmekte ve bu sertifika sayesinde kişi öğrendiklerini öz geçmişinde ispatlama imkanı bulmaktadır. 

Online Ücretsiz Eğitimler Nedir?

Online ücretsiz eğitimler, fiziki bir etkileşim içerisinde bulunmaya gerek kalmadan dijital platformlar üzerinde yürütülebilen eğitim programlarına denir. Boğaziçi Enstitüsünde ücretsiz online eğitim, ders verilecek konu hakkında uzman olan eğitmenler eşliğinde sürdürülmektedir.

Online ücretsiz sertifika programları, katılımcıların eğitime katılmak için herhangi bir maliyet ödemelerini gerekmemektedir. Sertifika programları ücretsiz düzenlense de eğitim için ücret alınmamakta, sertifika için ise katılımcılardan basım ücreti talep edilmektedir. Online ücretsiz eğitim alacak kişilerin bu kritere dikkat ederek eğitime kaydolması önemlidir.

Online Ücretsiz Eğitimler Nelerdir?

Online ücretsiz eğitimler şunlardır:

 • Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi
 • Yoga Eğitimi
 • Çocuklar için Kodlama Eğitimi
 • Başarılı CV Oluşturma Eğitimi
 • Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi
 • Stresle Başa Çıkma Eğitimi
 • After Effects Eğitimi: Temel Seviye
 • Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi
 • Başarının Önündeki Engeller Eğitimi
 • Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi
 • Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi
 • Öz Güvenin İş Hayatına Etkisi Eğitimi
 • Para Biriktirmenin Metodolojisi Eğitimi
 • Verimliliği Tam Kapasiteye Çıkarmanın Yolları Eğitimi
 • Zeigarnik Etkisi Eğitimi
 • İş Hayatında Başarılı İnsanın 7 Özelliği Eğitimi
 • İşaret Dili Eğitimi

Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi

Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi, bireyin gündelik ve iş yaşamında diğer insanlar ile nasıl iletişim kuracağını öğreten eğitim programıdır. Online ücretsiz eğitimler arasındaki Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi, katılımcıların iletişim becerilerini arttırmak ve kişisel gelişim süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla hazırlanmıştır. 

Kişiye sosyal yaşamında ve kurumsal hayatta faydası dokunan bu eğitim, Boğaziçi Enstitüsü tarafından ücretsiz sertifika programları kapsamında sunulmaktadır. Böylece katılımcılar, herhangi bir ücret ödemeden kendini geliştirme imkanı bulmaktadır.

Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi

Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi, psikolojik ve sosyal olarak kişilerin yaşam kalitelerini düşüren semptomlara sebep olan tükenmişlik sendromu hakkında bilgi vererek kişilere, bu sendromla başa çıkmak için uygulanacak yöntemleri öğreten bir ders içeriğidir. Online ücretsiz sertifika programları arasında bulunan Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi, katılımcıların tükenmişlik sendromu sebebiyle etkilenen sosyal hayatlarını ve düşünce yapılarını iyileştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Stresle Başa Çıkma Eğitimi

Stresle Başa Çıkma Eğitimi, bireyin stres ile başa çıkmasını ve stresin olumsuz etkilerini hayatından çıkarmasını sağlayan bir eğitim programıdır. Ücretsiz sertifika programları arasında bulunan bu eğitim, stresle başa çıkmayı öğrenmek isteyen katılımcıların stres seviyesinden dolayı ertelediği işlerini ve sorumluluklarını daha verimli ve etkin sürdürmesine katkı sağlar.

After Effects Eğitimi: Temel Seviye

After Effects Eğitimi: Temel Seviye Eğitimi; videolarda, sinemada, oyunlarda After Effects programının nasıl kullanıldığını ve kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatan bir ders içeriğidir. Boğaziçi Enstitüsündeki sertifika programları arasında yer alan Ücretsiz Temel Seviye After Effects Eğitimi, katılımcıların kendi profesyonel videolarını hazırlamalarına katkı sağlayacak bir programdır.

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, kişilerin dijital çağa uygun şekilde düşünce biçimleri geliştirerek iş ve sosyal yaşamlarına katkı sağlayan bir ders programıdır. Boğaziçi Enstitüsünde ücretsiz eğitim şeklinde sunulan ve online ortamda düzenlenen Dijital Çağda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, aynı zamanda katılımcıların dijital pazarlama alanında da uygun satış stratejileri üretmesini sağlar.

Başarının Önündeki Engeller Eğitimi

Başarının Önündeki Engeller Eğitimi, kişilere başarı kavramının tam olarak ne olduğunu ve başarıya giden yolda karşılarına çıkabilecek problemlerle nasıl başa çıkmaları gerektiğini öğreten bir ders içeriğidir. Katılımcılar, Başarının Önündeki Engeller Eğitimi sayesinde koydukları hedeflere ulaşma yolunda karşılaştıkları engelleri tecrübe birikimi olarak görmeye başlamaktadır. Ücretsiz sertifika programları arasında bulunan bu eğitimin ders videosu animasyon şeklinde tasarlanmıştır.

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi 

Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi, fiziki bir ortamda bulunmadan gerçekleştirilmesi gereken sorumlulukların disiplinize edilme sürecindeki zorlukları yenmeye yönelik kişilere sağlanan bir eğitimdir. Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi sayesinde katılımcılar, zaman yönetimini ve verimlilik arttırmak için gereken yöntemleri öğrenmektedir. Eğitim kapsamında insanların günlük verimliliklerini arttırıcı ipuçları sunulmaktadır.

Öz Güvenin İş Hayatına Etkisi Eğitimi

Öz Güvenin İş Hayatına Etkisi Eğitimi, iş hayatında öz güven eksikliğinden kaynaklı olarak yeterli performansı sergileyemeyen kişiler için öz güveni iş yaşamında arttırma yollarını öğreten bir ders programıdır. Online ücretsiz sertifika programlarından biri olan Öz Güvenin İş Hayatına Etkisi Eğitimi ile katılımcılar iş hayatında öz güven eksikliği yaşamanın dezavantajlarını detaylı şekilde öğrenirler ve bu dezavantajları ortadan kaldırmak için çaba gösterirler.

Para Biriktirmenin Metodolojisi Eğitimi

Para Biriktirmenin Metodolojisi Eğitimi, birikim yapmak ve parayı elde tutmayı sağlamak amacıyla kullanılması gereken yöntemleri sunan bir ders programıdır. Para Biriktirmenin Metodolojisi Eğitimi sayesinde katılımcılar maddi planlama ve yönetimi profesyonel şekilde sağlayacak ve birikim yapmak konusunda yaşadıkları zorlukları aşacaklardır. Para Biriktirmenin Metodolojisi Eğitimi de online ücretsiz eğitimler arasında bulunmaktadır.

Verimliliği Tam Kapasiteye Çıkarmanın Yolları Eğitimi

Verimliliği Tam Kapasiteye Çıkarmanın Yolları Eğitimi, bireylerin gündelik yaşam ve iş hayatında verimliliklerini arttırması için yöntem ve teknikler sunan bir eğitim programıdır. Verimliliği Tam Kapasiteye Çıkarmanın Yolları Eğitimi sayesinde katılımcılar, doğru zaman yönetimi yapmak, disiplinli ve planlı çalışmak için dikkat edilmesi gereken hususları detaylı biçimde öğrenmektedir.

Zeigarnik Etkisi Eğitimi

Zeigarnik Etkisi Eğitimi, katılımcılara Zeigarnik etkisinin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını anlatan bir ders programıdır. Zeigarnik Etkisi Eğitimi sayesinde katılımcılar, günlük ve profesyonel görevlerini yerine getirme sürecini daha planlı ve programlı yürütmeyi öğrenmektedir. Ücretsiz sertifika programları kapsamında sunulan bu eğitim, animasyon video şeklinde tasarlanmıştır. Böylece dersi dinlemek ve anlamak daha kolay hale gelmektedir.

İş Hayatında Başarılı İnsanın 7 Özelliği Eğitimi

İş Hayatında Başarılı İnsanın 7 Özelliği Eğitimi, başarılı olmak isteyen ve başarıya giden yolda kendini geliştirmek isteyen katılımcılara iş hayatında bu başarıyı nasıl sağlayacakları hakkında detaylı bilgi sunan bir ders programıdır. Online ücretsiz eğitimler arasındaki İş Hayatında Başarılı İnsanın 7 Özelliği Eğitimi sayesinde kişiler, başarılı insanların ne gibi özelliklere sahip olduğunu ve bu özelliklerin iş hayatında ne gibi avantajlar sağladığını öğreneceklerdir.

İşaret Dili Eğitimi

İşaret Dili Eğitimi, kişilere engelli bireylerle iletişime geçmelerini sağlayan işaret dili alfabesini öğreten bir ders programıdır. İşaret Dili Eğitimi sayesinde katılımcılar hem kendi kişisel gelişimlerine katkı sağlarken hem de engelli bireyler ile iletişime geçmenin etkin ve doğru yolunu öğrenmiş olurlar. Boğaziçi Enstitüsü tarafından ücretsiz eğitim olarak ve online ortamda yürütülen İşaret Dili Eğitimi, bazı iş yerlerinde mülakatlarda oldukça dikkat edilen bir kriter olan işaret dilinin bireyler tarafından öğrenilmesini sağlar.

Online Ücretsiz Eğitimler Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online ücretsiz eğitimler alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Eğitimin alınacağı kurum kalitesine,
 • Eğitim içeriği ve konu başlıklarına,
 • Eğitimin sertifika sağlayıp sağlamadığına,
 • Sertifikaların nerelerde geçerli olduğuna,
 • Eğitim sonunda kaç adet sertifika verildiğine,
 • Eğitimin mevcut ders programı ve saatlerine,
 • Eğitim için gerekli materyallerin neler olduğuna,
 • Eğitimin ders videolarına erişmek için neler gerektiğine.

Online Ücretsiz Eğitimlerin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Online ücretsiz eğitimlerin sağladığı faydalar şunlardır:

 • Zaman kaybı yaşamadan farklı alanlarda yetkin olmak,
 • Birden fazla ders içeriğine kolay şekilde erişmek,
 • Yoğun yaşam temposu içerisinde yeni alanlarla ilgili bilgi sahibi olmak,
 • Eğitim sonunda sertifika sahibi olmak,
 • Kazanılan sertifikayla kendinize istihdam fırsatı yaratmak,
 • Kişisel gelişiminize katkı sunmak,
 • Maliyet ödemeden dilediğiniz eğitime katılmak,
 • Eğitime zaman mekan sınırlılığı olmadan katılabilmek,
 • Anlama hızınıza göre ders videolarını ayarlayabilmek,
 • Alacağınız sertifikayı iş mülakatlarında rakiplerinize kıyasla avantaj olarak kullanmak,
 • Bilgi birikiminizi arttırmak,
 • Kolay ve ücretsiz şekilde mesleki gelişim sağlamak.

Online Ücretsiz Eğitimlerin İş Hayatına Etkileri Nelerdir?

Online ücretsiz eğitimlerin iş hayatına etkileri şunlardır:

 • Mülakatlarda kişilerin, rakip adaylar karşısında donanımlı olmasını sağlar.
 • Mesleki gelişimi arttırmak için önemlidir.
 • Bireyin farklı iş alanlarında yetkin olmasını sağlar.
 • Yoğun iş yaşamı içerisinde kişinin, kişisel gelişimini arttırmasına fırsat sunar.
 • Bireyleri iş yaşamındaki yeniliklere açık hale getirir.
 • Kişilere farklı mesleki beceriler kazandırır.
 • Topluluk önünde daha öz güven sahibi ve profesyonel olmayı sağlar.
 • Öğretilen bilgiler doğrultusunda kişi, iş hayatında daha verimli hale gelir.
 • Kişinin iş hayatındaki hedeflere istikrarlı ilerlemesini sağlar.

Online Ücretsiz Eğitimlerin Okul Hayatına Etkileri Nelerdir?

Online ücretsiz eğitimlerin okul hayatına etkileri şunlardır:

 • Okulda alınan eğitimi pekiştirir.
 • Öğrencilere maliyet ödemeden farklı alanlarda eğitim alma fırsatı sunar.
 • Öğrencilerin daha bilgili ve donanımlı olmasını sağlar.
 • Ders video içerikleri sayesinde öğrencinin herhangi bir eğitim kurumuna gitmek için harcadığı zamanı ortadan kaldırır.
 • Öğrencilerin meslek seçim sürecine katkı sağlar.
 • İlgili oldukları birçok farklı alanda kolay şekilde eğitim almalarını sağlar.
 • Öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlar.
 • Öğrencilere görev ve sorumlulukları ertelememeyi öğretir.
 • Öğrencilerin bakış açılarını genişletir.

Online Ücretsiz Eğitim Sertifikası Nedir?

Online ücretsiz eğitim sertifikası, kişilerin ücretsiz online eğitim alıp eğitimi başarı ile tamamladıklarında almaya hak kazandıkları bir belgedir. Online ücretsiz eğitim sertifikası, İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından düzenlenip eğitim bitiminde katılımcılara sunulmaktadır.

Bazı ücretsiz sertifika programları sonunda sınav düzenlenir. Sınavı geçen kişiler bu sertifikayı almaya hak kazanır. Dolayısıyla sınavın olduğu sertifika programları ücretsiz olarak alınan eğitimin daha dikkatli dinlenmesi gerektiğini gösterir.

Online Ücretsiz Eğitim Sertifikaları Nelerdir?

Online ücretsiz eğitim sertifikaları üç adettir. Online ücretsiz eğitim sertifikaları şunlardır:

 • Üniversite onaylı online ücretsiz eğitim sertifikası,
 • Uluslararası geçerli online ücretsiz eğitim sertifikası,
 • Enstitüsü onaylı online ücretsiz eğitim sertifikası.

Online Ücretsiz Eğitim Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online ücretsiz eğitim sertifikası şu işe yarar:

 • Kişinin bir maliyet ödemeden sertifika sahibi olmasını sağlar.
 • İşe alım mülakatlarında kişiyi avantajlı hale getirir.
 • Kişinin katıldığı eğitim alanında yetkin hale geldiğini kanıtlar.
 • Bireyin CV belgesine katkı sunar.
 • Kişinin kişisel gelişimine gösterdiği önemi kanıtlar.
 • Kişinin mesleki gelişimine gösterdiği önemi kanıtlar.
 • Bireyin kendisine farklı alanlarda istihdam yaratmasına olanak verir.

Online Ücretsiz Eğitimlerin Sertifika Sınavı Nasıldır?

Online ücretsiz eğitim sertifika sınavı katılımcının dahil olduğu eğitimin sonunda çevrim içi ortamda gerçekleştirilen ve eğitim konu kapsamıyla ilgili bilgi düzeyini ölçen, ortalama 25-30 dakika süren bir testtir. Online ücretsiz eğitim sertifika sınavı, eğitim sürecini verimli şekilde tamamlayan bireyler için zorluk içermemektedir.

Sertifika programları ücretsiz düzenlenmiş olsa da bu durum katılımcının kaliteli bir eğitim almasına engel değildir. Boğaziçi Enstitüsünde öğrencilerin eğitim sürecinden aldığı verimi arttırmak amacıyla sertifika sınavı yapılır. Sınavda başarılı olan kişiler belgelerini almaya hak kazanmaktadır.

Online Ücretsiz Eğitimler ile Meslek Sahibi Olunur mu?

Online ücretsiz eğitimler ile meslek sahibi olunur. Ücretsiz online eğitim bitiminde verilen üniversite onaylı sertifikalar sayesinde katılımcı eğitim aldığı alanda kendine istihdam yaratabilmektedir. 

Online ücretsiz eğitimlere ait başarı sertifikaları; kurum, kuruluş ve şirketlerde bireylerin öz geçmiş belgesine katkı sağlamaktadır. Katılımcılar, seçtiği eğitimde üniversite onaylı sertifika alarak iş başvurularında rakip adaylara kıyasla daha avantajlı konuma gelebilir.

Ücretsiz Eğitim Sertifikası Nasıl Alınır?

Ücretsiz eğitim sertifikası şu şekilde alınır:

 • Kişi almak istediği eğitime Online Ücretsiz Eğitimler kategorisinden seçerek karar verir.
 • Karar verdiği eğitimi hesabına giriş yaptıktan sonra sepetine ekler ve hiçbir ek ücret ödemeden alır.
 • Aldığı eğitimin konu başlıklarına ait video içerikleri tamamlar.
 • Eğitimin sınavını başarı ile geçer.
 • Katılımcı aldığı eğitimi tamamladığında sertifika almaya hak kazanmış olur.
 • Son olarak katılımcı kazandığı sertifikayı web sitesi üzerinden sipariş verir.

Online Ücretsiz Eğitimlere Kimler Katılabilir?

Online ücretsiz eğitimlere şu kişiler katılabilir:

 • Yöneticiler,
 • Yönetici adayları,
 • Takım liderleri,
 • Satış personelleri,
 • Dijital pazarlama uzmanları,
 • Öğretmenler,
 • Öğrenciler,
 • Akademik personeller,
 • Psikologlar,
 • Sosyologlar,
 • Psikolojik danışmanlar,
 • Kendi işini kuranlar,
 • Girişimciler,
 • Girişimcilik alanında uzmanlaşmak isteyenler,
 • Mühendisler,
 • Kişisel gelişimine önem verenler,
 • Çocuk gelişim uzmanları,
 • Mesleki gelişim sağlamak isteyenler,
 • Her türlü meslek grubuna dahil olan bireyler.

Online Ücretsiz Eğitim Sertifikası Ücretli mi?

Online ücretsiz eğitim sertifikası için katılımcılar, yalnızca sertifika basım ücreti ödemektedir. Online ücretsiz eğitimlere katılım ve eğitim derslerine erişim süreçleri tamamen ücretsizdir. Ücretsiz online eğitim sürecinde derslerin tamamını izleyen katılımcılarımıza üniversite onaylı, enstitü onaylı ve uluslararası geçerli olmak üzere üç çeşit sertifika verilmektedir. Ayrıca online ücretsiz eğitim sertifikası için adresinize kargolama ücretsiz gerçekleştirilmektedir.

Online Eğitim Nasıl Yapılır?

Online eğitim, eğitimi verilecek olan konu alanında uzmanlaşan eğitmenlerin, derste işlenecek konuları profesyonel şekilde video içerik haline getirmesi ve eğitime katılanların, dijital platform üzerinden yüklenilen ders içeriklerine erişmesi şeklinde gerçekleştirilir.

Online eğitimlerde bazı sertifika programları ücretsiz olarak düzenlenir. Örneğin üniversite onaylı ve uluslararası geçerli sertifika veren Boğaziçi Enstitüsünde online ücretsiz sertifika programları bulunur. Katılımcı, bu derslere katılmak için herhangi bir ücret ödememektedir. 

Ücretsiz Online Eğitimlere Nasıl Kayıt Olunur?

Ücretsiz online eğitimlere şu şekilde kayıt olunur:

 1. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü web sitesine girin.
 2. Ücretsiz online eğitim kategorilerinden kendinize uygun eğitimi seçin.
 3. Eğitimin detaylarını anlatan metni okuduktan sonra sepete ekle butonuna tıklayın.
 4. Sepetinizdeki eğitimi onaylamak için eğer kayıtlı değilseniz Boğaziçi Enstitüsüne kayıt olun.
 5. Son olarak "Ücretsiz Al" butonuna tıklayarak dilediğiniz eğitime sahip olun.

Online Eğitim Platformları Ne İşe Yarar?

Online eğitim platformları şu işe yarar:

 • İnsanların birçok farklı alanda eğitime kolayca ulaşmalarını sağlar.
 • Bireylerin, kendilerini geliştirmek için profesyonel eğitim almalarını sağlar.
 • Eğitim için sorun olan zaman ve mekan sınırlılığını ortadan kaldırır.
 • Nitelikli eğitimin tabana yayılmasını sağlar.
 • Kişisel gelişimi arttırmak için önemlidir.
 • Mesleki gelişimi arttırmak için önemlidir.
 • Kısa sürede ilgili eğitim hakkında yetkinlik kazanıldığına dair sertifika alma imkanı sunar.
 • Kişinin yeni bir alanda istihdam yaratmasının en kolay yoludur.

Neden Online Ücretsiz Eğitim Almalıyız?

İş, eğitim ya da gündelik yaşantımızın yoğunluğu arasında ilgi duyduğumuz eğitimlere bütçe gerekmeden ulaşmak oldukça online eğitimler ile oldukça kolaydır. Online eğitimler, her türlü meslek grubuna ve her türlü ilgi alanına hitap edebilecek şekilde konular içermektedir. 

Kendi mesleğiniz haricinde ilgi duyduğunuz alanlarda ücretsiz şekilde online eğitim almak ve eğitim sonunda sertifika sahibi olmak kişisel gelişimimize oldukça önemli bir katkı sağlamaktadır. 

Online ücretsiz eğitimleri alarak birçok farklı alanda tecrübe, bilgi ve donanım sahibi olabilirsiniz. Hem akademik alanda hem de mesleki yaşamda bilgili ve donanımlı bir kişi olmak size, rakiplerinizin karşısında avantaj sağlayacaktır. 

Ücretsiz online eğitim ders kaynakları, alanında uzman olan kişiler eşliğinde hazırlanan video içeriklerdir. Ders kaynaklarının zaman ve mekan sınırlılığı yaşamadan erişime açık olması da ücretsiz online eğitim seçeneğinin tercih edilmesinde önemli sebeplerden biridir.

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...