Örgün Eğitimler


Aradığınız eğitimi bulamadık. Örgün eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.
{{yaz.egitimci_adi}}{{yaz.egitimci_adi}}

{{yaz.kurs_adi}}

Dolu Kontenjan : %{{100 - yaz.kurs_doluluk}}

  • {{yaz.kurs_ortalama}}
  •  

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Eğitimin herkesin hayatlarını değiştirme ve nihayetinde ülkemizi ve dünyayı iyileştirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Bilgi ve fikrin ilmek ilmek dokunduğu Boğaziçi Enstitüsü, örgün ve uzaktan eğitim metotları ile bugüne kadar binlerce öğrencisini başarıyla mezun etmenin gururunu yaşamaktadır. Boğaziçi Enstitüsü sektörel yeniliklere hakim akademisyenler ve alanın uzmanları ile mesleki ve kişisel gelişime dayalı farklı birçok alanda, uzaktan ve örgün eğitim vererek başarı elde etmenizi sağlamaktadır. Bu başarının sonunda da Türkiye’nin saygın üniversiteleri, Federasyonları ve sektöründe uzman kuruluşlar ile işbirliği içinde çalışarak belgelendirme yapmaktadır. Avrupa’da ve Türkiye’de büyük bir prestije sahip olan Boğaziçi Enstitüsü, uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikaları ile bu süreci taçlandırmaktadır.
Her şeyden önce eğitim verdiği kişilere yeni bir şeyleri katma hedefinde olan akademisyen kadromuz, sizlere en iyisini sunabilmek adına gayret sarf etmektedirler. Boğaziçi Enstitüsü Türkiye sınırlarını aşan bir üne kavuşmuş ve farklı Türk devletlerinden öğrencilerinde önemli tercihleri arasında yer almıştır.
Alanında seçkin akademisyen ve eğitimcilerle hizmetlerine devam eden Boğaziçi Enstitüsü, farklı birçok alanda eğitim sağlayan ve sektöründe kendini ispat etmiş en nitelikli Enstitülerin başında gelmektedir.
Boğaziçi Enstitüsü, yeni nesil eğitim metotlarının yanı sıra, öğrencilerimizin aldıkları eğitimi yaşamı boyunca sürdürebilir ve akılda kalıcı eğitim kalıpları oluşturarak, eğitim sektöründe her zaman çığır açan konumunu kaybetmeden yoluna devam etmeyi amaçlamaktadır.