Örgün Kişisel Gelişim Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Örgün eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.
{{yaz.egitimci_adi}}{{yaz.egitimci_adi}}

{{yaz.kurs_adi}}

Dolu Kontenjan : %{{100 - yaz.kurs_doluluk}}

 • {{yaz.kurs_ortalama}}
 •  

Kişisel gelişim üzerine eğitim almak insanların kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca bu eğitimler iş hayatında başarıyı da beraberinde getirir. Bu sebeple kurumumuzda kişisel gelişimi sağlayacak örgün eğitimler verilir. Bu eğitimlerimize katıldığınızda hem kendinizi geliştirebilir hem de iş hayatınızda var olan eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Örgün Kişisel Gelişim Eğitimleri

Enstitümüzdeörgün kişisel gelişim kategorisinde verdiğimiz bir eğitim bulunur. Bu eğitim ise İş Dünyasına Özel İngilizce Eğitimi'dir. Bu eğitim 4 hafta süren bir eğitimdir ve bu eğitimi almak isterseniz 4 haftalık eğitime %80 oranında katılım göstermeniz gerekir.

Örgün Kişisel Gelişim Kurslarının Avantajları

Boğaziçi Enstitüsü olarak verdiğimiz örgün kişisel gelişim eğitimini almanız sizin iş hayatınızda ve gündelik hayatınızda avantaj elde etmenizi sağlar.

Alacağınız örgün kişisel eğitim kursunun avantajları şunlardır;

 • Kişisel gelişim alanında başarılı olan eğitmenlerden eğitim alırsınız.
 • Alacağınız sertifikada örgün eğitim aldığınız bilgisi yer alır. Bu da sertifikayı iş başvurusu için kullanmanız durumunda işverenlerin olumlu tutum sergilemesini sağlar.
 • Kendinizi alacağınız eğitimler sayesinde geliştirebilirsiniz.
 • Çalıştığınız bir iş yeri varsa bu eğitimler sayesinde daha iyi pozisyonlarda çalışabilirsiniz.
 • Alacağınız eğitimler sayesinde iş yerinde nasıl davranacağınıza dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Örgün kişisel gelişim eğitimlerimizi tercih ederseniz ders için gerekli materyallere sahip olarak kaliteli bir eğitim alabilirsiniz. Eğitimlerimiz hakkında merak ettiklerinizi de kurumumuza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Kimler Boğaziçi Enstitüsü Örgün Eğitim Programlarına Başvurmalı?

Boğaziçi Enstitüsü olarak eğitimlerimiz arasında örgün bilişim eğitimleri de bulunur. Bu eğitimlere ise belirli şartları taşıyan kişiler katılabilir.

Örgün bilişim eğitimlerine katılabilenler şunlardır;

 • Kendisini geliştirmek ve daha iyi işlerde çalışmak isteyenler
 • İş İngilizcesi öğrenmek isteyenler
 • Kaliteli eğitim kurumunun verdiği eğitimlere katılmak isteyenler
 • İngilizce kullanımının yoğun olduğu iş alanlarında çalışanlar
 • Yurtdışında çalışma hayali olanlar
 • Sertifika alarak daha iyi işlerde çalışmak isteyenler
 • İş hayatındaki iletişim sorunu yaşayanlar
 • İngilizce konuşma, mail yazma veya kendini tanıtma konusunda bilgi sahibi olmayanlar

Bu özelliklere sahipseniz eğer örgün eğitimler bölümümüzde yer alan örgün kişisel gelişim kurslarımıza başvurarak öğrencimiz olabilirsiniz.

Örgün Kişisel Gelişim Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

Örgün kişisel gelişim kategorimizde öğrenebileceklerinizin en önemlisi iş hayatında nasıl bir davranış içinde olacağınızdır. Aldığınız eğitimler sayesinde iş hayatına uyum sağlarsınız. Kategorimizde bulunan İş Dünyasına Özel İngilizce Kursu sayesinde yoğun iş İngilizcesini öğrenebilirsiniz. Bu sayede İngilizce görüşmeler yapmayı, kendinizi tanıtmayı, mailler hazırlamayı ve sunumlar yapmayı öğrenebilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü’nden Sertifika Şansı!

Boğaziçi Enstitüsünün eğitimleri sertifikalı olan eğitimlerdir. Bu sebeple örgün kişisel gelişim eğitimlerinin sonunda da sertifika alırsınız. Bu sertifikayı almak için eğitim sonuna doğru verilen projeyi yapmanız ve eğitim sonunda yapılan final sınavından başarılı olmanız gerekir. Sertifika alabilmek için belirlenmiş başarı kriteri ise proje teslimi ve sınavdan en az 70 puan almaktır.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

Boğaziçi Enstitüsünden alacağınız örgün kişisel gelişim eğitimlerinin size ne yarar sağlayacağını merak edebilirsiniz. Bu eğitim sayesinde İş İngilizcesi veya diğer kişisel gelişim bilgilerine sahip olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Sertifikanıza dair bilgilerinizi CV’lerinize ekleyebilir ve gerektiğinde sertifika fotokopinizi başvurularda verebilirsiniz. Böylelikle aranılan kriterlere sahip olduğunuzu göstermiş olursunuz. Eğer bir işte çalışıyorsanız sertifika sayesinde yükselebilirsiniz.

 

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Eğitimin herkesin hayatlarını değiştirme ve nihayetinde ülkemizi ve dünyayı iyileştirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Bilgi ve fikrin ilmek ilmek dokunduğu Boğaziçi Enstitüsü, örgün ve uzaktan eğitim metotları ile bugüne kadar binlerce öğrencisini başarıyla mezun etmenin gururunu yaşamaktadır. Boğaziçi Enstitüsü sektörel yeniliklere hakim akademisyenler ve alanın uzmanları ile mesleki ve kişisel gelişime dayalı farklı birçok alanda, uzaktan ve örgün eğitim vererek başarı elde etmenizi sağlamaktadır. Bu başarının sonunda da Türkiye’nin saygın üniversiteleri, Federasyonları ve sektöründe uzman kuruluşlar ile işbirliği içinde çalışarak belgelendirme yapmaktadır. Avrupa’da ve Türkiye’de büyük bir prestije sahip olan Boğaziçi Enstitüsü, uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikaları ile bu süreci taçlandırmaktadır.
Her şeyden önce eğitim verdiği kişilere yeni bir şeyleri katma hedefinde olan akademisyen kadromuz, sizlere en iyisini sunabilmek adına gayret sarf etmektedirler. Boğaziçi Enstitüsü Türkiye sınırlarını aşan bir üne kavuşmuş ve farklı Türk devletlerinden öğrencilerinde önemli tercihleri arasında yer almıştır.
Alanında seçkin akademisyen ve eğitimcilerle hizmetlerine devam eden Boğaziçi Enstitüsü, farklı birçok alanda eğitim sağlayan ve sektöründe kendini ispat etmiş en nitelikli Enstitülerin başında gelmektedir.
Boğaziçi Enstitüsü, yeni nesil eğitim metotlarının yanı sıra, öğrencilerimizin aldıkları eğitimi yaşamı boyunca sürdürebilir ve akılda kalıcı eğitim kalıpları oluşturarak, eğitim sektöründe her zaman çığır açan konumunu kaybetmeden yoluna devam etmeyi amaçlamaktadır.