İyi Bir Gelecek, Küçük Bir Yatırımla Başlar! Acele Et, İş ve Kariyer Fırsatı Sunan Üniversite Sertifikalı Kurslara Şimdi Kaydol!
2024-03-01T12:00

Örgün Bilişim Eğitimleri


Aradığınız eğitimi bulamadık. Örgün eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.
{{yaz.egitimci_adi}}{{yaz.egitimci_adi}}

{{yaz.kurs_adi}}

Dolu Kontenjan : %{{100 - yaz.kurs_doluluk}}

 • {{yaz.kurs_ortalama}}
 •  

Örgün bilişim eğitimleriBoğaziçi Enstitüsü bünyesinde örgün olarak alabileceğiniz eğitimlerdir. Bilişim alanında çalışma hayaliniz varsa bu eğitimleri alarak hayalinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu kategorideki eğitimlerimiz yenilikçi bir eğitim anlayışıyla verilen eğitimlerdir. Bu sayede eğitim aldığınız konudaki yeni metotları ve bilgileri edinebilirsiniz.

Örgün Bilişim Eğitimleri

Boğaziçi Enstitüsü bünyesinde verdiğimiz 1 tane örgün bilişim eğitimi vardır. Bu eğitim Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Eğitimi'dir. Bu eğitimi alırsanız eğer pazarlama yöntemlerini öğrenebilirsiniz ve ürün satışı yapan bir alanda çalıştığınızda bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

Kategoride yer alan örgün bilişim eğitimimizin devam zorunluluğu vardır. Eğitimimize kayıt olduğunuzda %80 oranında devamlılık yapmanız gerekir.

Örgün Bilişim Kurslarının Avantajları

Örgün bilişim kursları katılımcılarına avantaj sağlayan kurslardandır. Kurumumuzun verdiği örgün bilişim kurslarına katılarak kazanabileceğiniz avantajlar arasında şunlar bulunur;

 • Yenilikçi eğitim anlayışıyla verilen eğitimlere katılmış olursunuz.
 • Eğitim sonunda örgün bilişim eğitimi aldığınızı gösterir sertifikaya sahip olursunuz.
 • Eğitimde başarı olmanız sayesinde alacağınız sertifikayla daha kolay iş bulabilirsiniz.

Bu avantajlara sahip olan online bilişim eğitimlerine katılmak isterseniz kategoriye girip kurs seçerek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca başvuru yaparken eğitimin ne zaman başlayacağı ve eğitim içerik detaylarını öğrenebilirsiniz.

Kimler Boğaziçi Enstitüsü Örgün Eğitim Programlarına Başvurmalı?

Boğaziçi Enstitüsü örgün bilişim eğitimleri bilişim, internet ve sosyal medya alanında çalışan veya çalışmayı isteyen kişilerin yararlanabileceği bir eğitimdir.

Örgün olarak verilen bu eğitime katılmak için kişilerin bazı çalışma ve eğitim deneyimlerine sahip olması gerekir.

Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen örgün bilişim eğitimi Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Eğitimi'dir.

Bu eğitime katılabilecek olan kişiler şunlardır;

 • Şirketlerde halkla ilişkiler ve iletişim bölümünde çalışanlar
 • Sosyal medyada pazarlama yapmak isteyenler.
 • Sosyal medya kullanımını öğrenmek ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen kişiler
 • İnternet dünyası için dijital içerik hazırlamak isteyenler
 • Dijital pazarlama veya sosyal medya alanında çalışanlar
 • Kurumsal iletişim elemanları
 • Reklam ve tanıtımlarında sosyal medyayı kullanmak isteyenler

Bu kişiler örgün bilişim eğitim başvuruları tamamlanmadan kayıt yaptırdıklarında eğitim alabilirler.

Örgün Bilişim Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

Örgün bilişim kategorimizde yer alan eğitimleri aldığınızda bilişim alanında ihtiyaç duyabileceğiniz konuları öğrenirsiniz. Dijital ve sosyal medya pazarlama yönetimi eğitimi ile dijital pazarlamanın esaslarını, sosyal medyayı iş için kullanma stratejilerini ve reklam  bilgilerini öğrenebilirsiniz. Alacağınız 84 saatlik eğitim sayesinde de dijital pazarlama üzerine hizmet veren şirket ve kurumlarda çalışma şansına ulaşırsınız.

Boğaziçi Enstitüsü’nden Sertifika Şansı!

Enstitüde verdiğimiz örgün bilişim eğitimlerini başarıyla tamamladığınız da sertifika sahibi olursunuz. Ancak sertifikaya alabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir.

Sertifika sahibi olmak için yerine getirmeniz gereken şartları şunlardır;

 • Örgün bilişim eğitimi programlarına %80 oranında devamlılık sağlamak
 • Eğitim sırasında yapılan sınıf çalışmalarına katılmak
 • Eğitim sonunda yapılan final sınavından geçerli not almak
 • Örgün bilişim eğitimleri sonunda talep edilen projeleri teslim etmek
 • Proje ve final sınavından 70 puan ve üzeri not almak

Bu şartları sağladığınızda sertifikanız hazırlanarak en kısa süre içerisinde size teslim edilir.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

Boğaziçi Enstitüsünün vermekte olduğu örgün bilişim eğitimlerine katılıp 70 üzerinde not aldığınızda sertifika sahibi olursunuz. Bu sertifika sizin iş bulmanızı kolaylaştırır. Çünkü sertifikanız sayesinde dijital pazarlama veya diğer bilişim alanlarında bilgi sahibi olduğunuzu kanıtlarsınız.

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Eğitimin herkesin hayatlarını değiştirme ve nihayetinde ülkemizi ve dünyayı iyileştirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Bilgi ve fikrin ilmek ilmek dokunduğu Boğaziçi Enstitüsü, örgün ve uzaktan eğitim metotları ile bugüne kadar binlerce öğrencisini başarıyla mezun etmenin gururunu yaşamaktadır. Boğaziçi Enstitüsü sektörel yeniliklere hakim akademisyenler ve alanın uzmanları ile mesleki ve kişisel gelişime dayalı farklı birçok alanda, uzaktan ve örgün eğitim vererek başarı elde etmenizi sağlamaktadır. Bu başarının sonunda da Türkiye’nin saygın üniversiteleri, Federasyonları ve sektöründe uzman kuruluşlar ile işbirliği içinde çalışarak belgelendirme yapmaktadır. Avrupa’da ve Türkiye’de büyük bir prestije sahip olan Boğaziçi Enstitüsü, uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikaları ile bu süreci taçlandırmaktadır.
Her şeyden önce eğitim verdiği kişilere yeni bir şeyleri katma hedefinde olan akademisyen kadromuz, sizlere en iyisini sunabilmek adına gayret sarf etmektedirler. Boğaziçi Enstitüsü Türkiye sınırlarını aşan bir üne kavuşmuş ve farklı Türk devletlerinden öğrencilerinde önemli tercihleri arasında yer almıştır.
Alanında seçkin akademisyen ve eğitimcilerle hizmetlerine devam eden Boğaziçi Enstitüsü, farklı birçok alanda eğitim sağlayan ve sektöründe kendini ispat etmiş en nitelikli Enstitülerin başında gelmektedir.
Boğaziçi Enstitüsü, yeni nesil eğitim metotlarının yanı sıra, öğrencilerimizin aldıkları eğitimi yaşamı boyunca sürdürebilir ve akılda kalıcı eğitim kalıpları oluşturarak, eğitim sektöründe her zaman çığır açan konumunu kaybetmeden yoluna devam etmeyi amaçlamaktadır.