Mezun Görüşleri Banner

MEZUNLAR


YENİ KARİYERLERİNDE BAŞARI VE MUTLULUKLAR DİLİYORUZ

ÖZGÜR KABAK

ÖZGÜR KABAK

🙂

Yeni bir işe başlamak için mesleki bir kurs arayışına girmiştim. İki arkadaşımın tavsiyesi üzerine Boğaziçi’nden kurs almaya karar verdim. Bu eğitimim bittikten sonra farklı eğitimler almaya da devam edeceğim.
Şunu söylemeden geçemeyeceğim Boğaziçi Enstitüsü bilindiği üzere diğer kurslardan çok daha iyi ve geçerli bir yere sahip. Ayrıca her yerden uzaktan bağlanıp, bulunduğunuz yerden eğitimlerinize devam edebiliyorsunuz.
Tavsiyem Boğaziçi’nin sağladığı bu güzel eğitim programlarını kaçırmasınlar, gelecekleri için değerlendirsinler.
Kendim ve arkadaşlarım adına böyle bir imkan sağladığınız için teşekkür ederiz.

HATİCE GÖÇMEN

HATİCE GÖÇMEN

🙂

Öğrencimiz Hatice Göçmen, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

İBRAHİM HATİPOĞLU

İBRAHİM HATİPOĞLU

🙂 TIBBİ SEKRETER

Öğrencimiz İbrahim HATİPOĞLU , kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

EREN BORAN

EREN BORAN

🙂

Öğrencimiz Eren BORAN , kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

ECE ÖZTÜRK AYDIN

ECE ÖZTÜRK AYDIN

🙂

Öğrencimiz Ece AYDIN, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

NAZLI DURMAZBİLEK

NAZLI DURMAZBİLEK

🙂

Öğrencimiz NAZLI DURMAZBİLEK, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

FERDA ARSLANLAR

FERDA ARSLANLAR

🙂

Öğrencimiz Ferda ARSLANLAR, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

HACER ŞARLI

HACER ŞARLI

🙂

Öğrencimiz Hacer ŞARLI, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

HÜSEYİN KÜÇÜKALTUN

HÜSEYİN KÜÇÜKALTUN

🙂

Öğrencimiz Hüseyin KÜÇÜKALTUN, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

FATMA ŞİMŞEK

FATMA ŞİMŞEK

🙂

Öğrencimiz Fatma ŞİMŞEK, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

ERKAN YILDIRIM

ERKAN YILDIRIM

🙂

Öğrencimiz Erkan YILDIRIM, kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

TEKİN CAF

TEKİN CAF

🙂

Öğrencimiz Tekin CAF , kursunu uzaktan eğitim ile tamamlayıp başarılı bir şekilde mezun oldu. Kendisine fotoğrafı için teşekkür ediyoruz. Yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.