Veriminizi Arttıracak 8 Yapılacaklar Listesi Uygulaması

Veriminizi Arttıracak 8 Yapılacaklar Listesi Uygulaması


Sizler için yaşamınıza düzen getirecek, veriminizi arttıracak 8 yapılacaklar listesi uygulaması listesini hazırladık. Gündelik yaşamın koşuşturması, yapılması gereken onlarca iş, stres ve plansızlık… İşlerin karmaşık duruma geldiği an verimli plan yapıp, bunları uygulayabilmek çok önemli!

1. Microsoft To Do

Arkasında Bill Gates’in ve teknoloji ordusunun yer aldığı Microsoft To Do, 8 yapılacak listesi uygulaması listemizin ilk sırasında yer alıyor. Bu uygulama sayesinde görev ve iş listelerinizi oluşturabilir, oluşturduğunuz listeleri paylaşabilir, listelerin içine sesli notlar alabilir ve hatırlatıcı özelliği ile yapmanız gerekenleri tam zamanında yapabilirsiniz. iOS ve Android uygulama marketlerinde Microsoft To Do uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

2. Evernote

Tamamen ücretsiz bir yapılacaklar listesi uygulaması olan Evernote, hem iOS hem de Anroid platformlarından indirilebiliyor. Temel işlevi not tutma üzerine kurulu olan uygulama, kaydettiğiniz notların içerisine ses, video ve fotoğraf eklemenize de izin veriyor.

3. Todoist

Gelişmiş, kullanıcı dostu arayüzü ile hem masaüstü hem de mobil desteği sunan Todoist uygulaması, iOS ve Android marketlerde ücretsiz bir şekilde indirmeye uygun. Dilediğiniz kadar görev ve iş listesi ekleyebileceğiniz uygulamada, çevrim dışı olarak da çalışabiliyorsunuz.

4. Checklist

Her işinizi planlı ve düzenli bir şekilde yapmak istiyorsanız Checklist uygulaması tam size göre! Ana görevler, yardımcı görevler, acil görevler gibi temel liste planları oluşturabileceğiniz bu uygulama iOS ve Android marketlerde yer alıyor. Hatırlatıcı özelliği de sunan Checklist uygulaması, bu sayede her işinizi zamanında halletmenize olanak tanıyor.

5. Google Keep

Google firmasının olmadığı bir yapılacaklar listesi uygulaması listesi düşünülemezdi. Amerika teknoloji devi Google’ın piyasaya sürdüğü Keep uygulaması sayesinde iş ve görev listelerinizi kolayca hazırlayabiliyor, bu listelerde dilediğiniz düzenlemeleri yapabiliyorsunuz. iOS ve Android platformlarında yer alan yapılacaklar listesi uygulaması, sıklıkla aldığı güncellemeler ile de sorunsuz bir deneyim vadediyor.

6. MinimaList

Karanlık mod desteği sunan MinimaList, 8 yapılacaklar listesi uygulaması listesinde farkını ortaya koyuyor. Özellikle çalışma hızı ile ciddi bir fark yaratan uygulama, sade arayüzü ile tam bir kullanıcı dostu olarak karşımıza geliyor. Yapılacak görev ve işleri ekleyip arkadaşlarınızla paylaşabilir, ses ve görüntülü notlar kaydedebilirsiniz.

7. Remember the Milk

Görevşer, işler ve notları ekleyebileceğiniz bu uygulama, size yapması gereken işi en iyi şekilde sunuyor. Stabil ve hızlı bir şekilde çalışan Remember the Milk uygulaması, iOS ve Anroid platformlarında ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

8. Any.do

Kullanıcı dostu arayüzü, masaüstü uyumluluğu ve hızlı çalışması ile son derece popüler bir yapılacaklar liste uygulaması olan Any.do, verimliliğinizi arttıracak bir çalışma düzeni kurmanıza yardımcı oluyor. Bu uygulama sayesinde sesli bir şekilde notlar alabiliyor, notlara görüntüler ekleyebiliyor ve tüm notlarınızı paylaşıma açık hale getirebiliyorsunuz. iOS ve Android marketlerden ücretsiz bir şekilde Any.do uygulamasını indirebilirsiniz.

Yazı Değerlendirmesi : 0 Puan
Toplam : 0 Yorum

 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
0

  Yazı Puanı

  Yazı Değerlendirmesi : 0
  Toplam : 0 Yorum

  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  Yorumlar

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü :{{yrm.cevap}}
  Yorum & Oylama Ekle

  • Bu yazıyı beğendiniz mi?