İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi
18
Eyl
SON BAŞVURU TARİHİ:
22/09/2019
İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi
 • Online Eğitim
 • Sertifika
  Türkçe & İngilizce
 • Cihaz Desteği
 • Türkçe
548.88 ₺299.00 ₺

Kursa Nasıl Kaydolurum?

1-İndirimli kurs fiyatının altında ki  HEMEN AL  butonuna tıklayarak eğitimi sepetinize eklersiniz.

2-Sertifika adres sayfasına ulaştığınızda Enstitü öğrenci kaydınızı ve sertifikayı talep ettiğiniz adresi oluşturursunuz.

3-İşlemi onayladığınızda başvurunuz alınır. Ödemeniz sonrası eğitime hemen başlarsınız.

Eğitim Başlama Tarihi

Eğitime aynı gün başlarsınız. Öğrenci işleri, kurs ödemenizden sonra   öğrenciliğinizi onaylamaktadır. Uzaktan eğitim sisteminde ki  eğitime aynı gün başlayabilirsiniz. Eğitim bitiminde başarınızı kanıtlamak için onaylı sertifikanız adresinize gönderilir. Sertifikanızın adresinize ulaşma süresi ise ortalama 4 gündür. Enstitü öğrenci işlerine gelerek sertifikanızı elden de alabilirsiniz.

Online İnsan Kaynakları  Yönetimi Eğitiminde Neler Öğreneceğim?

Rekabetin çok hızlı olduğu günümüzde işletme  yönetim anlayışı farklılaştırmakta ve insan kaynağı yönetimini işletme yönetiminin en kritik  unsuru haline getirmektedir. Bilgiyi üretebilen ve uygulayabilen, dolayısıyla katma değerinin sonsuzluğuna vurgu yapılan insan faktörü, İK Yönetiminin stratejik yönünü ortaya koymaktadır. Özetle bireysel ve kurumsal öğrenme sürecini kalıcı rekabet avantajına dönüştürmek, insan kaynaklarının vazgeçilmez önceliği olmuştur. Bu noktada, hazırladığımız bu eğitim ile hedeflenen; Kurumların ihtiyacı olan nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilmesidir. Online İnsan Kaynakları Eğitim içeriklerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İnsan kaynakları eğitimleri sonunda alacağınız insan kaynakları sertifikası sayesinde iş hayatınızda da önemli bir etki yaratabilirsiniz. İnsan kaynakları yönetimi kursu İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından sizlere sunulmaktadır. İnsan kaynakları kursu İstanbul ve çevresinde insan kaynakları uzaktan eğitim sertifika programları olarak en kaliteli şekilde sizlere sunulmaktadır.

insan kaynakları eğitimi sertifikası

İnsan Kaynakları Online Eğitim İçin Gereksinimler

En iyi insan kaynakları sertifika programı İstanbul Boğaziçi Enstitüsü bünyesinde siz değerli öğrencilerimize sunulmaktadır.

 • Öğrencilerin başlangıç seviyesinde bilgisayar kullanmayı bilmeleri ve öğrenme disiplinine sahip olmaları yeterlidir.

İnsan Kaynakları Nedir?

İnsan kaynakları bir organizasyonda pozisyonuna bakılmaksızın, her düzeyde hizmet veren çalışanları kapsayan bir kavramdır. Geçmişte çalışanları tanımlamada yaygın olarak kullanılan bir diğer kavram ise “personel”dir. İster insan kaynağı, isterse de personel olarak adlandırılsın, insan artık günümüzde işletmeler için ayırt edici bir rekabet unsuru, temel yetenek olarak kabul edilmektedir ve bu kabul, insan kaynağının yönetimini daha da önemli hâle getirmektedir. Bir iş ortamında insan kaynaklarının işletmeye, bireye ve çevreye yararlı olacak biçimde, yasalara da uyularak, etkili bir biçimde yönetilmesini sağlayan işlev ve çalışmaların tümü  olarak tanımlanan İnsan kaynakları yönetimi, her işletmede farklı amaçlara hizmet etmekte, farklı sorumlulukları üstlenmektedir. İnsan kaynakları ile ilgili görevleri yerine getiren insan kaynakları yönetiminin bir işletmede temel amacı, bir yandan işletmenin verimliliğini artırmak, diğer yandan ise çalışanların yaşam kalitesini yükseltmektir. İnsan kaynakları kursu sizi insan kaynakları alanında yeterli donanıma ulaştırmayı amaçlar.

İKY’nin bir organizasyonda çalışanları doğru seçerek, onlardan en verimli ve etkili yararlanmanın yol ve yöntemlerini bularak işletmenin verimliliğini artırması önemlidir. Bunun yanı sıra insan kaynakları yönetiminin çalışanların iş ortamında mutlu ve insanca yaşaması ve çalışması, bir başka ifadeyle, çalışma yaşamının kalitesinin artırılması için de faaliyette bulunması gereklidir. İKY’nin bu noktaya gelişi, şüphesiz tarihsel bir süreç içinde, yaşanan birçok gelişmeyle birlikte gerçekleşmiştir.

İnsan kaynakları; firmaların istihdam profilini belirleyen, iş başvurularında başvuran adaylar arasından firma kriterlerine en uygun olanları seçen, onları seçerek işe alan, şirkete oryantasyon yani uyum sağlama süreçlerini takip eden ve çalışanların firmaya ilişkin taleplerini alan departmandır. Yani “İnsan Kaynakları Nedir?” denildiğinde kısaca firmadaki tüm personelin şirkete verimli olarak firma kalitesini artırmaya yönlendirilmesinden sorumlu bir birimdir şeklinde tanımlanabilir.

Bu anlamda insan kaynaklarının dayandığı temel ilkeleri belirlemek gerekirse;

 • Çalışanların doğru şekilde geliştirilip yönlendirilerek verimliliklerini artırmak ve bu verimlilik artışının firmaya uzun dönemli kazanımlar sağlamasına yardımcı olmak
 • Çalışanların ekonomik, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılayabilecek uygulamalar geliştirmek
 • Çalışanların yetenekleri doğrultusunda kendilerini eğitebilecekleri çalışma ortamlarını oluşturmak
 • Hem firmanın hem de çalışanların hedeflerini göz önünde bulundurmak.

 

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

İnsan kaynakları sertifika programı sürecinde insan kaynakları kursu üzerinden elde edeceğiniz bilgiler ile sertifikanıza sahip olabilirsiniz. İnsan kaynakları sertifika programı uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Uzaktan insan kaynakları eğitimi sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz cihazdan derslere erişebilirsiniz. İnsan kaynakları eğitimi sonrasında alacağınız insan kaynakları sertifikası ile birçok kurumda çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

 • İnsan Kaynakları uzmanları ve yardımcıları ,
 • Kariyerine insan kaynakları alanında yön vermek isteyenler,
 • İnsan Kaynakları danışmanları,
 • İnsan Kaynakları  alanında uzmanlaşmak isteyenler,
 • Yeni mezunlar,
 • Çalıştıkları kurumda İnsan Kaynakları departmanına geçmek isteyenler ,
 • İnsan Kaynakları çalışanları,
 • Özgeçmişine İnsan Kaynakları ile ilgili tecrübelerini katmak isteyen çalışanlar ve öğrenciler.
 • Bu alana ilgi duyan herkes katılabilir.

 

İnsan Kaynakları Uzaktan Eğitim Süreci

Uzaktan eğitim insan kaynakları sürecinin sonunda insan kaynakları eğitim sertifikası elde edeceksiniz. Online insan kaynakları eğitimi ve insan kaynakları online sertifika programı sizlere tamamiyle internet üzerinden erişilebilir ve istediğiniz her yerde dinleyebileceğiniz ders imkanları sunar. Bu sayede insan kaynakları eğitimi erişim açısında kolaydır. Ayrıca sadece insan kaynakları eğitimi değil insan kaynakları sertifikası da internet üzerinden erişilebilir durumdadır.

 • Eğitim programı, uzaktan eğitim (interaktif)  formatında hazırlanmıştır.
 • Eğitimlere katılım için sınırlama yoktur. İstediğiniz   zamanda ve yerde, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan  eğitim alabilirsiniz.
 • Online eğitim süresi, bireysel performans ve eğitim hızınıza göre değişmektedir. Öğrenmek için eğitim modülünü ve sınavlarını 72 saatte tekrarlarla bitirmeniz en etkili yöntemdir.
 • Bu sertifika programı,  eğitim müfredatının interaktif modüler eğitim çıktısı olarak toplamda 36 saatlik örgün eğitim olarak verilmektedir.
 • Sertifika sınavı web sitemiz üzerinden yapılır, sınava katılmak için belirli bir gün sınırlama bulunmamaktadır.
 • Sınavda başarılı olan katılımcılar veya eğitimlerin tamamını bitiren katılımcılar sertifika almaya hak kazacaktır.
 • Sınavda başarılı olamayan katılımcılar dilediği kadar tekrar yapabilirler.
 • Eğitim sonunda Boğaziçi Başarı Sertifikanızı   alabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda  ICAS Sertifikanızı   alabileceksiniz. Bir uzmanlık eğitiminde iki sertifika almaya hak kazanacaksınız.

Eğitime Neden Katılmalısın ?

İnsan kaynakları uzmanı eğitimi sonunda insan kaynakları yönetimi sertifika sürecine dahil olacaksın. Alacağın sertifika sana iş dünyasında önemli bir yarar sağlayacaktır.

 • İnsan Kaynakları  eğitimini uluslararası akreditasyon kurumu ICAS  onaylı Eğitim Kurumundan  almak için.
 • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olmak için.
 • İşinizde yükselmek ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını yakalamak için.

 

Program sonunda iki sertifika alacaksınız:

1-) Boğaziçi Enstitüsü Başarı Sertifikası.

2-) ICAS  Onaylı (İngilice) Global Başarı Sertifikası.

İnsan Kaynakları Sertifikası Hakkında

 • Fiziki sertifikanız ücretsizdir. 
 • Kargo ücreti Boğaziçi Enstitüsü tarafından karşılanır, ücretsizdir.
 • Online iş başvurularınız için adınıza özel tasarlanan Dijital Sertifikanız ücretsizdir.
 • Sertifika üzerinde uzaktan eğitim yazmamaktadır.
 • İnsan Kaynakları Eğitim  Sertifikası uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir.

 

 Havale-Eft ve Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Kampanyalar

 1. İnsan Kaynakları eğitimini alan tüm katılımcılar 119 tl değerindeki Hızlı Okuma Teknikleri eğitiminden ücretsiz faydalanabilir.
 2. İnsan Kaynakları eğitimini alan tüm katılımcılarımız bir sonraki eğitim alışverişinde %20 indirim kazanır.
 3. Tüm fırsatlardan arkadaşınız da faydalanabilir. Arkadaşınla Gel kampanyasıyla hem kendiniz hem de arkadaşınız %15 indirim kazanır.

 

[ycd_countdown id=16902]

iyi dersler dileriz

Eğitim Kurumu

Uzaktan Eğitim Merkezi

Eğitim programları kariyerini en iyi noktaya getirmek için tasarlandı. Kariyerinde gelişmek ve iş başvurularında bir adım önde olmak adına kendine en uygun programı seçebilirsin. Eğitimleri istediğin zaman, istediğin yerde ve kendi hızında takip edebilme imkanı sunuyoruz; çünkü öğrenmek için en iyi zamanın, senin belirlediğin zaman olduğuna inanıyoruz.Tüm katılımcılarımıza başarılar dileriz.

4.5

8 İnceleme

5 Yıldız
50%
4 Yıldız
50%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
 • canan

  iyiki

  iki çocuk annesi bir eğitimciyim dersleri büyük bir zevkle takip ediyorum hatta gün içinde tıkandığım yorgun hissettiğim anlarda kurtarıcım oldu diyebilirim ortaya güzel bir iş çıkmış emeklerinize sağlık
 • asım

  Eğitim sürem var mı?

  Eğitim sürem var mı?
  ÖĞRENCİ DESTEK: Merhaba, eğitimlerimizden süresiz faydalanabilirsiniz. Derse katılım için herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz zaman Enstitü öğrenci panelinizden eğitimlerinizin takibini yapabilirsiniz.
 • Murat Turhan

  Boğaziçi Herzaman farklı bence

  Bu arada ilk defa yorum yapma gerekliliği hissettim. Sitedeki ilk değerlendirmem ve ilk yorumumdur.+5 haketen
 • ABDULLAH BAYRAKTAR

  SİSTEM 10 NUMARA

  İK eğitimi gerçekten çok iyi. Gerek eğitmenin kalitesi gerek sistem 10 numara. Ben bu dersten çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.
 • Seyma ocakci

  Herkese tavsiye ederim!

  İnsan Kaynaklarına ilgi duyanların, kendini yetiştirmek isteyenlerin katılması gereken bir program.Para kazanma amaçlı yapılanların aksine tamamen eğitim odaklı bir okul.. Herkese tavsiye ederim!
 • Yükleniyor…
548.88 ₺299.00 ₺

Hemen Kaydol

Kurs Hakkında

 • İnteraktif Akademik İçerik
 • Kendi Hızında Sınırsız Öğrenme
 • Yardımcı Kaynaklar
 • Sınırsız Erişim
 • 'Görme Engelli Teknolojisi'
 • Dil:Türkçe
 • Enstitü Sertifikalı
×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Öğrenci İşleri