Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi (2020)

liderlik ve etkili girisimcilik egitimi
31
Mar
SON BAŞVURU TARİHİ:
07/06/2020
Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi (2020)
 • Online Eğitim
 • Sertifika
  Türkçe & İngilizce
 • Cihaz Desteği
 • Türkçe
349.99 ₺199.99 ₺

Kursa Nasıl Kaydolurum?

1-İndirimli kurs fiyatının altında ki  HEMEN AL  butonuna tıklayarak eğitimi sepetinize eklersiniz.

2-Sertifika adres sayfasına ulaştığınızda Enstitü öğrenci kaydınızı ve sertifikayı talep ettiğiniz adresi oluşturursunuz.

3-İşlemi onayladığınızda başvurunuz alınır. Ödemeniz sonrası eğitime hemen başlarsınız.

Eğitim Başlama Tarihi

Eğitime aynı gün başlarsınız. Enstitü öğrenci işleri, kurs ödemenizden sonra  öğrenciliğinizi onaylamaktadır. Enstitü Uzem sisteminde ki  eğitime aynı gün zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Eğitim bitiminde başarınızı kanıtlamak için onaylı sertifikanız adresinize gönderilir. Sertifikanız tüm devlet kurumlarında geçerlidir ve başvurularda kullanabilirsiniz. Sertifikanızın adresinize ulaşma süresi ise ortalama 3-4 gündür. Enstitü öğrenci işlerine gelerek sertifikanızı elden de alabilirsiniz.

Eğitimi Ne Zaman Bitirebilirim?

Eğitim içerikleri videolar ve pdf’lerden oluşmaktadır. Eğitimin bitirilme süresi eğitime ayıracağınız zaman ve bireysel öğrenme hızınıza göre değişkenlik göstermektedir. Akademisyen ve uzmanların oluşturduğu bu kursta eğitimin bitirilme süresini öğrencimiz kendi belirlemektedir.

Sertifika Üzerinde Kaç Saat Yazmaktadır?

Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi sonunda başarılı tüm öğrencilerimize 50 saatlik belge almaktadır.

Belgemi Avrupa’da Kullanmak İstiyorum

Eğitimler, üniversite akademisyenleri ve alanında uzman hocalar tarafından verilmektedir. Enstitü eğitimleri uluslararası ICSE (international certification service in education) kurumu tarafından onaylıdır. Mezuniyet belgelerinizi (sertifika-transkript-ıcse) tüm Avrupa’da kullanabilirsiniz.

Mezun olan öğrencilerimiz belgelerini İngilizce veya Almanca olarak talep edebilir.

Online Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitiminde Neler Öğreneceğim?

Liderlik ve Etkili Girişimcilik Programı Liderlik ve Girişimciliğin temel fonksiyonları esas alınarak, katılımcıların farklı hedefleri çerçevesinde uzmanlaşmalarına imkan verecek, çeşitli online derslerden oluşturulmuştur. Farklı uzmanlık alanlarında sunulan dersler ile katılımcılara disiplinler arası çalışma ve araştırma yapma olanağı da sağlanmaktadır. Özel eğitim kadrosuyla  oluşturulmuş lineer olmayan bütünleşik bir liderlik ve girişimcilik programıdır. Türkiye’de eşi ve benzeri bulunmamaktadır. ICSE  onaylı bu eğitim sonunda uluslararası geçerliliğe sahip online sertifika sahibi olabileceksiniz.

liderlik eğitimi sertifikası

Liderlik ve Girişimcilik Online Eğitim İçin Gereksinimler

Liderlik eğitimi İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir. Yani Türkiye’nin her yerinden katılım sağlayabilirsiniz. Liderlik kursu uzaktan eğitim sonrasında alacağınız liderlik sertifikası ile CV’nize de önemli bir güç katabilirsiniz. Liderlik eğitimleri, liderlik eğitim programları ve uygulamalı girişimcilik eğitimi olarak verilmektedir. Liderlik eğitimi İstanbul ve çevresinde değil tüm Türkiye’den erişilebilir durumdadır. Uygulamalı girişimcilik eğitimi başvuru sürecinde tek yapmanız gereken internet sitemizden kursa kaydolmak.

 • Öğrencilerin başlangıç seviyesinde bilgisayar kullanmayı bilmeleri ve öğrenme disiplinine sahip olmaları yeterlidir.

 Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi Uzaktan Eğitim Süreci

Online girişimcilik eğitimi sayesinde bulunduğunuz her yerden eğitime erişebilir ve eğitim sonrasında alacağınız girişimcilik eğitimi sertifikası ile iş hayatınızda daha etkili olabilirsiniz. Etkili liderlik eğitimi iş yaşantınıza büyük değer katacaktır. Uygulamalı girişimcilik eğitimi siz değerli öğrencilerimiz için İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından özenle hazırlanmıştır.

 • Eğitim programı, uzaktan eğitim (interaktif)  formatında hazırlanmıştır.
 • Eğitimlere katılım için sınırlama yoktur. İstediğiniz   zamanda ve yerde, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan  eğitim alabilirsiniz.
 • Online eğitim süresi, bireysel performans ve eğitim hızınıza göre değişmektedir. Öğrenmek için eğitim modülünü ve sınavlarını 72 saatte tekrarlarla bitirmeniz en etkili yöntemdir.
 • Bu sertifika programı,  eğitim müfredatının interaktif modüler eğitim çıktısı olarak toplamda 50 saatlik örgün eğitim olarak verilmektedir.
 • Eğitimlerin tamamını bitiren katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaktır.
 • Sınavda başarılı olamayan katılımcılar dilediği kadar tekrar yapabilirler.
 • Eğitim sonunda Boğaziçi Başarı Sertifikanızı   alabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda  ICSE Sertifikanızı   alabileceksiniz.

 BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

 • Dayanıklılığı Geliştirmek
 • Etki Alanına Odaklanmak
 • Geribildirim Almak ve Vermek
 • Yaratıcı Gerilim Yaratmak
 • Kendini Geliştirmek
 • Takım Üyelerini Motive Etmek
 • Takımda İşleri Organize Etmek
 • Kendi Kişisel Becerilerin ve Özelliklerinin Farkında Olmak
 • Kendi Kişisel Gelişimini Gözden Geçirmek
 • Kendi Güçlü Yanlarını ve Gelişmeye Açık Yanlarını Belirlemek

Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, geçme koşulu olarak yüzdelik bitirme metodu veya online sınav uygulanmaktadır.  Başarı sertifikaları özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Eğitimi başarıyla bitirmeniz halinde dijital sertifikanıza öğrenci profil sayfanızdan erişebilecek ve ücretsiz indirebileceksiniz. Islak imzalı ve onaylı fiziki sertifikalarınız eğitimi bitirdiğiniz hafta adresinize ulaştırılmak üzere öğrenci işleri tarafından  kargoya verilmektedir.

 • Sertifikanın üzerinde not yazmamaktadır.
 • Sertifika üzerinde uzaktan eğitim yazmamaktadır.
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir.

Program sonunda iki sertifika alacaksınız:

1-) Boğaziçi Enstitüsü Başarı Sertifikası.

2-) ICSE  Onaylı (İngilice) Global Başarı Sertifikası.

Sertifika Hakkında

 • Fiziki sertifikanız ücretsizdir. 
 • Kargo ücreti Boğaziçi Enstitüsü tarafından karşılanır, ücretsizdir.
 • Online iş başvurularınız için adınıza özel tasarlanan Dijital Sertifikanız ücretsizdir.
 • Sertifika üzerinde uzaktan eğitim yazmamaktadır.
 • Liderlik ve Girişimcilik  Sertifikası uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir.

 

 Havale ve Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Kampanyalar

 1. Liderlik ve Girişimcilik Eğitimini alan tüm katılımcılar 119 tl değerindeki Hızlı Okuma Teknikleri eğitiminden ücretsiz faydalanabilir.
 2. Liderlik ve Girişimcilik Eğitimini alan tüm katılımcılarımız bir sonraki eğitim alışverişinde %10 indirim kazanır.
 3. Tüm fırsatlardan arkadaşınız da faydalanabilir. Arkadaşınla Gel kampanyasıyla hem kendiniz hem de arkadaşınız %15 indirim kazanır.

iyi dersler dileriz

Eğitim Kurumu

Uzaktan Eğitim Merkezi

Eğitim programları kariyerini en iyi noktaya getirmek için tasarlandı. Kariyerinde gelişmek ve iş başvurularında bir adım önde olmak adına kendine en uygun programı seçebilirsin. Eğitimleri istediğin zaman, istediğin yerde ve kendi hızında takip edebilme imkanı sunuyoruz; çünkü öğrenmek için en iyi zamanın, senin belirlediğin zaman olduğuna inanıyoruz.Tüm katılımcılarımıza başarılar dileriz.

4.8

6 İnceleme

5 Yıldız
83%
4 Yıldız
17%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
 • Güneş Çetin Gerger

  Kaliteli, Etkin, Yalın İçerikli Eğitim

  Boğaziçi Eğitim Kurumu'na verdikleri, kaliteli ders içeriğine sahip eğitimden dolayı teşekkür ederim. Canlı destek ekibinin hızlı ve nazik desteğinin olması, sertifikayı basılı ve dijital alabilme imkanı ve uluslararası akreditasyona sahip olması bu eğitimleri diğer kurumlardan farklı olarak daha cazip hale getirmiş. Başarılarının devamını dilerim.
 • ilkeraksu

  izlenim

  Bu kurs hakkındaki izlenimlerim olumlu yönde.İşlerimin yoğunluğu sebebiyle çok fırsat bulamıyorum ama her an erişilebilir olması çok güzel.İşlediğiniz konuların çok faydalı ve yardımcı olacağını düşünüyorum.Saygılarımla
 • dilek nacar

  süper bir kurs ancak ben kabak tadı vereceğini düşüneceğiniz bir cümle kurmak istiyorum

  süper bir kurs ancak ben kabak tadı vereceğini düşüneceğiniz bir cümle kurmak istiyorum. bi ileri SEVİYEYİ DE BEKLİYORUM :)
  ÖĞRENCİ DESTEK: Merhaba, yorumunuz için teşekkürler. Boğaziçi Enstitüsü liderlik ve etkili girişimcilik 2019 eğitim müfredatı oluşturulmaktadır. Eğitimi alabilmeniz için 2019 ocak ayında eğitime başvuru yapmanız yeterli olacaktır. İyi dersler dileriz.
 • ahmetbera

  Girişimcilik eğitimi çok yararlı oldu bana. Liderlik konusunda ise biraz daha doyurucu olmasını isterdım

  Girişimcilik eğitimi çok yararlı oldu bana. Liderlik konusunda ise biraz daha doyurucu olmasını isterdım.
  ÖĞRENCİ DESTEK: Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Girişimcilik 2018 eğitimi alanında uzman kadromuz tarafından en güncel haliyle sizlere sunulmuştur. Eğitimimiz içeriği %80 girişimcilik %20 liderlik olarak hazırlanmıştır. Eğitim içerikleri liderlik ve girişimcilik alanında yeni eklemelerle genişletilmektedir. Eğitimi devamlı takip etmeniz hem yeni içerikleri takibinizi kolaylaştıracak hemde sizi güncel tutacaktır.
 • asım

  Sertifikalarımı CV'me nasıl ekleybilirm

  Sertifikalarımı CV'me nasıl ekleybilirm
  ÖĞRENCİ DESTEK Merhaba, her bir eğitim için biri Enstitü biri İCAS olmak üzere iki sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Sertifikalarınızı linkedin ve diğer mecralarda paylaşabilir ve görünür olabilirsiniz. CV'nize eklemek istediğiniz sertifikaları öğrenci panelinizden ve son ünitenize aktarılan bölümden kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Online iş başvurularınızda kolaylıkla sertifikalarınızı sisteme yükleyebilirsiniz.
 • Yükleniyor…
349.99 ₺199.99 ₺
Mezunlarımız sertifikalarını alabilirler.
×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Öğrenci İşleri