Hasta Bakıcı & Yaşlı Bakımı Kursu

hasta-bakici-ve-yasli-bakimi-kursu
11
Haz
SON BAŞVURU TARİHİ:
16/06/2019
Hasta Bakıcı & Yaşlı Bakımı Kursu
 • Online Eğitim
 • Sertifika
  Türkçe & İngilizce
 • Cihaz Desteği
 • Türkçe
780.88 ₺ 399.00 ₺

Eğitim Başlama Tarihi

Eğitime aynı gün başlarsınız. Öğrenci işleri, kurs ödemenizden sonra   öğrenciliğinizi onaylamaktadır. Uzaktan eğitim sisteminde ki  eğitime aynı gün başlayabilirsiniz. Eğitim bitiminde başarınızı kanıtlamak için onaylı sertifikanız adresinize gönderilir. Sertifikanızın adresinize ulaşma süresi ise ortalama 4 gündür. Enstitü öğrenci işlerine gelerek sertifikanızı elden de alabilirsiniz.

Hasta Yaşlı Bakımı Hizmeti

Ülkemizde yaşlı nüfusu arttıkça yaşlılığa özgü sağlık ve diğer sorunlar da artmaktadır. Sorunları çözümleri için günden güne yeni öneriler oluşturulmaktadır. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmaya göre  yaşlıların genellikle kendi ev ortamlarında bakım almayı tercih ettiklerini göstermektedir. Hasta veya Yaşlının sağlığına kavuşabilmesi için hasta bakıcılar tarafından özenle yapılması gerekmektedir. Hasta kontrol altında tutularak hastalığının son durumu hakkında doktoruna bilgi verilmelidir. Uzaktan Eğitim Hasta Yaşlı Bakımı kursu sonunda mezun katılımcılarımız bu görevleri yerine getirebilecek bilgi düzeyine ve sektörde çalışabilecek yeterliliğe sahip olacaktır. Mezun katılımcılarımız Boğaziçi Enstitüsü sertifikasıyla ilgili kurumlarda veya serbest olarak çalışabilmektedirler.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursuna 2 adımda kolayca kaydolabilirsiniz.

1- “HEMEN AL” butonuna basın, daha sonra ” SEPETİ GÖRÜNTÜLE”  butonundan devam edin.

2- Ödeme Sayfasında sertifika adresinizi ve bilgilerinizi doldurun. Size uygun ödeme seçeneğini seçin ve kurs kaydınızı tamamlayın.

Kayıt sonrası ödemeniz mali işler tarafından alınır. Öğrenci işleri başvurunuzdan bir saat sonra eğitiminizi aktif hale getirir. Ödemeniz sonrası kursa  istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

 1. Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri,
 2. Bakım evleri,
 3. Evde bakım,
 4. Hastaneler,
 5. Belediyeler
 6. Geriatri-psikiyatri klinikleri
 7. Güçsüzler yurdu
 8. Korumalı eskenler
 9. Huzur Evlerinde çalışabilirler.

Hasta Yaşlı Bakımı iş ilanları : Tıklayınız

Her bir eğitim programı kendine özgü bir müfredata sahiptir. Bu müfredata göre eğitimler bireysel öğrenme hızına göre devam eder. Dersler interaktif sunum ve dökümanlarla desteklenir.  İstediğiniz zaman derslere girebilirsiniz.

 1. Eğitim süresi içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde uzaktan eğitim sistemine kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak eğitiminizi alabilirsiniz.
 2. İnternete bağlı bir cihaza (telefon, tablet, bilgisayar vs.) sahip olmanız yeterlidir.
 3. Sertifika sınavı, eğitimin bitiminde internet ortamında online sınav sistemi üzerinden yapılır. Sınava girme zamanını kendiniz belirlersiniz
 4. Eğitimleri dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Sınavda başarılı olamadığınız durumlarda tekrar girme hakkınız bulunmaktadır.
 5. Sınav ve kurs tekrarı, sertifika ve kargolama gibi ek bir ücret asla alınmamaktadır. Başlangıçta eğitim ücretini bir kere ödemeniz yeterlidir.

Eğitimlere dilediğiniz zaman başlayabilir, ara verebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğitim bitiş tarihini öğrenme hızınıza göre kendiniz belirlersiniz. Daha sonra sertifika adımına geçmiş olursunuz.

Eğitim Programını başarıyla tamamladığınız takdirde Enstitü Mezunu olmaya hak kazanırsınız. Sertifika almış katılımcılarımız T.C kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapabilirler. Ayrıca işverenleri tarafından da sertifikalarınız doğrulanabilir niteliktedir.

Eğitim bitiminde uygulanan sınavın ardından Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Uzmanlığı Sertifika Programına katılan adaylara referans mektubumuzla  iş yaşamına atılmalarına destek olmaktayız.

 1. Örgün (Sınıf içi eğitim) eğitimler sonunda verilen sertifikanın aynısını aldığınız için üzerinde ” Uzaktan Eğitim” yazmamaktadır.
 2. Başarılı katılımcılarımıza iş hayatlarında destek olmaktayız. Sertifika ile beraber alınan özel referans mektubu sayesinde rakiplerinizden  bir adım önde olmaktasınız.

Evet,  Enstitü’ye kayıtlı katılımcılardan sertifika ve kargo için ek bir ücret alınmamaktadır. Kayıt işleminizi eğitim sayfasından “KAYDOL” butonundan devam ederek yapabilirsiniz.

Eğitim sonunda iki farklı sertifikaya sahip oluyorsunuz.
1-) Enstitü Sertifikası: Eğitim sonunda adınıza özel tasarlanan ıslak imzalı ve onaylı sertifikadır.
2-) ICAS Sertifikası: Aldığınız eğitimi ve sertifikayı akredite eden global ingilizce başarı sertifikasıdır.

Eğitim Kurumu

Uzaktan Eğitim Merkezi

Eğitim programları kariyerini en iyi noktaya getirmek için tasarlandı. Kariyerinde gelişmek ve iş başvurularında bir adım önde olmak adına kendine en uygun programı seçebilirsin. Eğitimleri istediğin zaman, istediğin yerde ve kendi hızında takip edebilme imkanı sunuyoruz; çünkü öğrenmek için en iyi zamanın, senin belirlediğin zaman olduğuna inanıyoruz. Tüm katılımcılarımıza başarılar dileriz.

5.0

3 İnceleme

5 Yıldız
100%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
 • Seyma ocakci

  tavsiye üzerine geldim memnun kaldım

  bakım evindeki arkdaşım vasıtasyla sizden eğitim aldım. Sertiifkamda hızlı geldi kurumuma verdim. Tşekkur ederim
 • ozgurkabak

  Sertifikam zamanında geldi

  Başta eğitim danışmanıma teşekkr ederım. tüm sorularıma bıkmadan cevap verdi. sertıfıkamda tam zamanında geldi. tavsiye ederim herkese
 • ABDULLAH BAYRAKTAR

  Meslekten biri olarak teşekkür ederim

  Yıllardır bu alanda çalıştığım için alana hakimdim ancak artık sertifika istenmekteydi. Uygun fiyata bana bu imkanı sağladıgınız için çok teşekkür ederim
780.88 ₺ 399.00 ₺