Hafıza Teknikleri İle İngilizce Eğitimi

Hafıza-teknikleri-ile-ingilizce-eğitimi
01
Nis
SON BAŞVURU TARİHİ:
07/06/2020
Hafıza Teknikleri İle İngilizce Eğitimi
  • Online Eğitim
  • Sertifika
    Türkçe & İngilizce
  • Cihaz Desteği
  • Türkçe
399.00 ₺

Hafıza Teknikleri ile İngilizce Eğitimi sonunda az bilinen tekniklerle dil öğrenmenizi hızlandıracaksınız. Eğitim sonunda öğrendiğiniz özel çağrışım teknikleri ile daha hızlı ve daha kolay hatırlayacaksınız.

Normal bir insan okuduklarının %10’unu, duyduklarının % 20’sini, gördüklerinin %30’unu, hem görüp hem duyduklarının %50’sini, görüp duyup söylediklerinin %80’ini, görüp duyup söyleyip dokunduklarının %90’ını hatırlar.

Hafıza teknikleri eğitimi ile eğitimli bir beyne sahip olacaksınız. Normal bir beyne göre en az %30 daha fazla verim alacaksınız.

Kursa Nasıl Kaydolurum?

1-İndirimli kurs fiyatının altında ki  HEMEN AL  butonuna tıklayarak eğitimi sepetinize eklersiniz.

2-Sertifika adres sayfasına ulaştığınızda Enstitü öğrenci kaydınızı ve sertifikayı talep ettiğiniz adresi oluşturursunuz.

3-İşlemi onayladığınızda başvurunuz alınır. Ödemeniz sonrası eğitime hemen başlarsınız.

Eğitim Başlama Tarihi

Eğitime aynı gün başlarsınız. Enstitü öğrenci işleri, kurs ödemenizden sonra  öğrenciliğinizi onaylamaktadır. Enstitü Uzem sisteminde ki  eğitime aynı gün zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Eğitim bitiminde başarınızı kanıtlamak için onaylı sertifikanız adresinize gönderilir. Sertifikanız tüm devlet kurumlarında geçerlidir ve başvurularda kullanabilirsiniz. Sertifikanızın adresinize ulaşma süresi ise ortalama 3-4 gündür. Enstitü öğrenci işlerine gelerek sertifikanızı elden de alabilirsiniz.

Hafıza Teknikleri ile İngilizce Eğitimi 2

iyi dersler dileriz

Eğitim Kurumu

Uzaktan Eğitim Merkezi

Eğitim programları kariyerini en iyi noktaya getirmek için tasarlandı. Kariyerinde gelişmek ve iş başvurularında bir adım önde olmak adına kendine en uygun programı seçebilirsin. Eğitimleri istediğin zaman, istediğin yerde ve kendi hızında takip edebilme imkanı sunuyoruz; çünkü öğrenmek için en iyi zamanın, senin belirlediğin zaman olduğuna inanıyoruz.Tüm katılımcılarımıza başarılar dileriz.

0.0

0 İnceleme

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
399.00 ₺
Mezunlarımız sertifikalarını alabilirler.
×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Öğrenci İşleri