Statünüzü Yükseltecek 5 Ücretsiz Sertifika Programı
2020

Statünüzü Yükseltecek 5 Ücretsiz Sertifika Programı


Özellikle pandemi döneminde uzaktan eğitime ilgi daha çok arttı.  Bu arada daha çok evde kalmak gelecekte çalışma hayatını da kökten değiştirecek gibi görünüyor. Tabi yeni dönemler için kariyer planlamanızda da değişikler yapmanız gerekecek.  Bu değişikliğe ayak uydurabilmek için takip edilecek en ideal birimlerde tabiki Uzaktan Eğitim Kurumları. Yepyeni bir başlangıç için  Ücretsiz Sertifika Programları..ile ilk adımınızı atabilirsiniz. Bu makalede tavsiye niteliğinde sunduğumuz Statünüzü Yükseltecek 5 Ücretsiz Sertifika Programısizin için biçilmiş kaftan.  

Bu eğitimlere katılıp sertifikanızı aldığınızda artık yepyeni bir meslekle iş hayatına atılmanız mümkün. Günümüzün gözde sektörleri olan Dijital pazarlamadan, sosyal medya uzmanlığına, ücretsiz SEO eğitiminden, işaret dili kursuna kadar birçok konuda ücretsiz eğitim alabilirsiniz. Şimdi birikim ve tecrübesi, üst düzey teknolojik alt yapısı, sunduğu kaliteli eğitimler ve alanında uzman eğitmenleri  ile Uzaktan Eğitim Sektörünün önde gelen kurumlardan Boğaziçi Enstitüsü ‘nün sunduğu Statünüzü Yükseltecek 5 Ücretsiz Sertifika Programı  için incelemelerde bulunalım;

 

Statünüzü Yükseltecek 5 Ücretsiz Sertifika Programı

1 - Ücretsiz SEO Eğitimi

Ücretsiz Seo Eğitimi, kariyerini seo uzmanı olarak sürdürmek isteyen katılımcılar için oldukça iyi bir seçim. SEO hakkında duyduklarınızı bu eğitimle pekiştirip çok daha fazlasını öğrenerek üst düzey bir bilgi birikimi sağlayabilirsiniz. Herhangi bir firmada SEO Uzmanı olarak çalışmak yada kendi web sitelerinizin SEO sürecini bizzat yönetebilmek için  ücretsiz olarak sunulan bu kurs tam size göre.

 

2 - Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi

Gerek aile içinde gerekse iş hayatınızda yada arkadaş çevrenizde daha iyi iletişim kurmak kuşkusuz en temel isteklerinizden biri. Bu eğitimle istediğiniz seviyeyi elde ediyor olacaksınız. Böylece insanlarla daha sağlıklı, sevgi ve anlayış dolu, samimi bağlantılar kurabileceksiniz. Dahası Etkili İletişim Teknikleri Sertifikası sahibi olmak yeni iş başvurularınızda özellikle tercih edilme noktanız olabilir.

 

3 - Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi

Psikoloji bilim dalının konularından biri olan Tükenmişlik Sendromu günümüz insanının en temel sorunlarından biri. Her insana göre farklı bir yapıya bürünen bu sorun hayat kalitesinide oldukça ciddi anlamda etkiliyor.  Özellikle yoğun çalışma ortamlarında, tıp, mühendislik gibi eğitim alanlarında yoğun görülen bu teknoloji çağı hastalığına karşı alacağınız Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi sayesinde iyi bir adım atıyor olacaksınız.

 

4 - Stresle Başa Çıkma Eğitimi

Günümüzde genelde iş hayatında kendisini gösteren bu ciddi hastalık aslında beynin kendisini korumak için oluşturduğu bir tepki. Ancak beyin tarafından gösterilen bu tepkime uzun sürdüğü takdirde gerek sinir sistemi, gerekse genel sağlık üzerinde zararlı etkilere sebep olabiliyor.

Boğaziçi Enstitüsü tarafından sunulan Stresle Başa Çıkma Eğitimi sayesinde öncelikle hayatınızdaki stres noktalarını tespit edip, uygulayacağınız daha akılcı davranış kalıplarıyla birlikte sakin, keyifli ve başarılı çalışma ortamları için başlangıcınızı yapabilirsiniz.

 

5 - İşaret Dili Eğitimi

Konuşma işlemini yapamayan kişilerin çeşitli mimik, jest ve vücut dili hareketleri vasıtası ile iletişim kurabilmelerini sağlayan metodu İşaret Dili olarak tanımlıyoruz. Anayasal bir hak olarak yasalarımızda yer alan bu metodun varlığı, engelli bireylerle iletişimi kolaylaştırmak adına çok önemli bir adım.  İşitme engelliler federasyonu onaylı işaret dili kursumuz bu anlamda ciddi bir rol üstleniyor.

Alacağınız sertifika ile bu alanda uzmanlığınızı tescilleyip birçok kurumda ücretli pozisyonda işe girebileceğiniz gibi destek amacıyla ücretsiz hizmette verebilirsiniz. Öz geçmişinizde İşaret Dili Eğitimi Sertifikası gibi bir özelliğin bulunması kuşkusuz iş başvurularınızda sizi bir adım öne çıkaracaktır.  

 

Sertifika Ne Fayda Sağlar  

Dünya genelinde yapılan test ve araştırmalardan alınan sonuçlar gösteriyor ki, çalışma hayatında tercih edilen personel olmak yada mevcut pozisyonu koruyup daha ileri geçebilmek için Sertifika Programları  ciddi bir zorunluluk. Artık şirketler yeni işe alımlarda sertifikası olan, farklı eğitim deneyimleri ile bilgi seviyesini artırmış daha kalifiye kişilere öncelik veriyor.

Sertifika bana ne fayda sağlar?” gibi bir soru sorduğunuzu düşünelim. Buna şu net cevabı vermek yeterli olacaktır. Sertifika sizin ilgili konudaki yetkinliğinizi, bilgi birikiminizi, branşınızda uzman olarak algılanmanızı sağlıyor. Kuşkusuz bunlar önemli kriterler.  İş başvurularında da bu kriterlerin ön plana çıktığını biliyoruz. Dahası bunu birçok kez bizzat gözlemlemiş olmalısınız. Dolayısı ile öz geçmişinizde fazladan bir sertifikanızın olması gibi artı bir özelliği asla göz ardı etmeyin.

» Bu arada En İyi Online Eğitim Uygulama Araçları konulu makalemizi okudunuz mu?

 

Yazı Değerlendirmesi : 0 Puan
Toplam : 0 Yorum

 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
0

  Yazı Puanı

  Yazı Değerlendirmesi : 0
  Toplam : 0 Yorum

  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  BOĞAZİÇİ ENSTİTÜ :{{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}