Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Günümüz insanı dijital çağı tam anlamıyla yaşamakta. Hal böyle olunca insanlar ve firmalar bu çağa ayak uydurmak için aksiyon almaya çalışıyor. Diğer taraftan online sistemler üzerinden pazarlama işlemlerini yapmayı sürdürüyor. Bundan pazarlamanın etkilenmemesi mümkün değildi. Ve nitekim öyle oldu. Kısaca Pazarlamaya değinecek olursak: Pazarlama, üretilen ürün ya da hizmetin hedef kitleye ulaştırılmasıdır. Pazarlamayı başta bahsettiğimiz konuya bağlarsak dijitalleşen dünyaya karşın bir kavram daha ortaya çıkar. Online pazarlama kavramı. Haliyle online pazarlama eğitimlerine yönelim arttı. Boğaziçi Enstitüsü olarak Online pazarlama eğitimleri veren bir enstitüyüz. Pazarlama alanında faaliyet gösteren kişilere bu eğitimleri veriyoruz. Böylece insanların pazarlama işlemlerini daha doğru yapmalarını hedefliyoruz. Bununla beraber istedikleri başarıya kısa sürede ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu süreçte yaşanılan birtakım gelişmeler olmuyor değil. Bu sürece uygun, her firmanın kendi satış tekniklerini geliştirmesini hedefliyoruz. Ayrıca gelişime uyum sağlayıp yeni fikirlerin ortaya koyulmasını sağlıyoruz.

Online pazarlama işlemleri sayesinde dünyanın her yerindeki müşterilere ulaşacak duruma geleceksiniz. Bununla birlikte pazarlama oranınızı hızla arttıracaksınız. Vermiş olduğumuz pazarlama eğitimleri ile online pazarlama yapmak isteyen kişilerin profesyonelleşmesi bizim için bir kıvanç kaynağıdır. Bu başarının altyapısını, yani online pazarlama teknikleri ile ilgili eğitimlerimizin tamamını uzman kadromuz ile hazırlıyoruz. Ayrıca, işlerini sertifikalı olarak yapmalarına vesile oluyoruz. Vermiş olduğumuz eğitimler pazarlamanın tüm sektörlerini içermektedir.

Sektörün gerekliliklerine ayak uydurabilmek gerekmektedir. Bununla beraber markalarını tanıtabilmek için doğru pazarlama yöntemlerini kullanmanız son derece önemlidir. Bunun için alanında uzman sertifikalı pazarlamacılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda çalışmak isteyen kişiler, vermiş olduğumuz eğitimlerle kendilerini geliştirecekler. Bunun yanında; piyasa takibi yapma, marka yaratma ve yükseltme, müşteri ile ilişkileri geliştirme gibi konuları en ince ayrıntılarına kadar öğreneceksiniz. En yeni ve en güncel bilgilerle eğitimlerimizi hazırlıyoruz.

 

Online Pazarlama Eğitimleri Nelerdir?

Online pazarlama ve satış teknikleri ile ilgili eğitim almak isteyenler bunun için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak bilgi alabilirler. Kurs programına göre kayıtlarını yaptıranlar eğitimlerini almaya başlayabilirler. Pazarlama eğitimleri için oluşturmuş olduğumuz programlar sayfamızda mevcuttur.  Vermiş olduğumuz eğitimler, onlinepazarlama eğitimi ve satış teknikleri ile ilgili alan bilgisi konularını kapsamaktadır. Eğitim içerik kapsamları şunlardır:

 • Satış ve Pazarlama
 • Müşteri Karakter Tespiti
 • Pazarlama Politikaları
 • Firmaların Beklenti Tespiti
 • Ürün Tanıtımı
 • Şartlara Göre Ürün Sunumu
 • Markaya Güvenin Oluşturulması
 • Fiyatlandırma
 • Satış Sonrası Destek Hizmetleri
 • Geri Bildirim Raporlamaları

Talep edilen eğitime göre online pazarlama tekniklerinin öğrenilmesi için verilen eğitimlerimizin içerikleri değişebilir. Pazarlama ve satış teknikleri ile ilgili en detaylı bilgileri veriyoruz. Ayrıca pazarlama sektöründe profesyonel kişilerin yer almasını hedefliyoruz. Firmalar, üretim kadar pazarlama aşamasına da dikkat ediyor.  Ve üretilen her ürünün en kısa sürede müşteriye ulaştırılmasını istiyorlar. Bunun için her zaman profesyonel pazarlamacılara ihtiyaçları var. Kurslarımıza kayıt olarak eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu bu alanda çalışabilirsiniz. Ayrıca eğitim sonrasında üç sertifika alacaksınız. Bu sertifikalarla sektörde profesyonel pazarlamacı olarak ön plana çıkacaksınız.

 

Online Pazarlama Sertifika Programları Nelerdir?

Pazarlama sertifikası programının amacı, daha çok satış yapılmasını sağlamaktır. Bununla beraber daha fazla para kazanılmasını sağlayacak yöntemlerin öğretilmesidir. Bunların yolu da eğitim materyallerimizden geçmektedir. Eğitim programlarımızla firma ile müşteri arasındaki etkileşimin doğru oluşturulabilmesini hedefliyoruz.

Eğitimde bulunan online eğitim videoları, bölümler halinde sıralı olarak hazırlanmıştır. Pazarlama sertifikası programlarıyla pazarlama yapılmak istenilen sektörde çalışmanızı amaçlıyoruz. Bununla beraber isteyen kişilerin bilgi ve tecrübe birikimlerine sahip olmasını da hedefliyoruz. Sertifika programlarımız şu konuları içermektedir:

 • Pazarlama Nedir
 • Dijital Pazarlama
 • Sosyal Medyanın Kullanılması
 • Reklam Yönetimi
 • İçerik Pazarlama
 • Mobil Reklam
 • Etkili İletişim
 • Pazarlama Kampanyalarının Yönetimi

Pazarlama sertifikası alabilmek için programlarımıza eksiksiz katılmanız gerekmektedir. Ayrıca tüm sunum çalışmalarını tamamlamalısınız. Program sonrasında yapılacak olan sınavlarda, sertifika türü için belirlenen puanı almanız gerekir. Pazarlama sertifika programlarımıza isteyen herkes katılabilir.

 

Online Pazarlama Sertifikası Nasıl Alınır?

Onlinepazarlama sertifikası almak artık o kadar da zor değil. Online eğitim platformumuz üzerinden kayıt işlemlerinizi tamamlamalısınız. Eğitim almak istediğiniz programın sayfasını açın. Sayfanın altında bulunan “SEPETE EKLE” butonuna basın. Ardından “SEPETİM” sayfasına gidin. Bilgileri doldurarak kayıt işlemlerinizi tamamlayın.  Enstitü Öğrenci İşleri işleminizi tamamladığında istediğiniz her an eğitime bağlanabilirsiniz. Eğitime bağlanarak eğitim içeriklerini tamamlamanız gerekmektedir.  Dersleri tamamladığınızda ise sertifikalarınızı alacaksınız. Kurslarımıza katılım sağlayanların online pazarlama teknikleri konusunda becerileri artacaktır. Gerekli tüm yöntemler uzmanlarımız tarafından anlatılmaktadır. Her kurs programı sonrasında üç sertifika verilmektedir. Bu sertifikalar aşağıdaki gibidir:

 • Boğaziçi Enstitüsü eğitim bitirme sertifikası
 • İstanbul Aydın Üniversitesi eğitim bitirme sertifikası
 • Uluslararası geçerliliği olan Cardcerd Sertifikası

Online pazarlama eğitimleri sonrası sertifika alabilmek için eğitimlere katılmalısınız. Ve süreci tamamlayarak eğitimi bitirmelisiniz. Katılımcılar, sertifika almaya hak kazandıklarında kendilerine verilen sertifikaların değeri oldukça yüksektir. Çünkü Boğaziçi Enstitüsü, Uluslararası geçerliliği olan Cardcerd Sertifikası ve İstanbul Aydın Üniversitesi Onaylı Sertifika vermektedir. Bunun yanında Cardcerd Sertifikası da sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacaktır. Pazarlama alanında hazırlamış olduğumuz eğitim programlarımızı inceleyebilirsiniz. Gerekli tüm eğitimler Boğaziçi Enstitüsü online eğitim platformunda mevcut.

Eğitimler takip edilmeli ve paket içerisindeki tüm videolar izlenmelidir. Hazırlamış olduğumuz modülleri tamamlayanlar, hazırlanan testleri çözmelidir. Hazırlanan sınavda geçerli not alanlara sertifikaları teslim edilecektir. Sertifikalar kayıt sırasında vermiş olduğunuz adrese 7 (yedi) iş günü içerisinde ulaştırılır. Tercihe göre, sertifikalarınızı Enstitümüze gelerek Enstitü Öğrenci İşlerinden de alabilirsiniz. Eğitimlerimizin bir listesi aşağıdadır.

 

Online Kurumsal Pazarlama Eğitimleri Nelerdir?

Pazarlama eğitimleri, kişisel ve kurumsal olarak belirlenir. Kurumsal pazarlama eğitimleri, banka, eğitim kurumları gibi kurumlar için özel verilir. Pazarlama, her sektörde farklı yöntemlerle yapılmaya çalışılmaktadır. Kurumsal eğitimlerimize katılmak isteyenler, kurumsal eğitim bölümünden başvuru formunu doldurabilirler. Kurumlara özel eğitim çözümleri ile hizmetlerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz.

Kurumsal pazarlama eğitimleri ile kurum ve kurum çalışanlarının nelere ihtiyaçları olduğunu belirliyoruz. Ve ihtiyaca yönelik doğru analizleri gerçekleştiriyoruz. Kurumsal pazarlama eğitimlerinde, kurum ile müşteri ilişkilerini konu alan bilgiler yer alıyor. Eğitim sürecini, uzman danışmanlarımız ile takip ediyoruz. Firmamız, canlı sınıf sistemi ile sınıf ortamında ders veriyor. Bu sayede katılımcıların pazarlama bilgi deneyimlerinin artmasını sağlıyoruz. Eğitim programlarımız, genel pazarlama alanında verilmektedir. Bunun yanında belirli sektörlere özel olarak hazırlanmış olan içerikler ile de verilmektedir.

Sunmuş olduğumuz online pazarlama eğitimlerine kimlerin katılabileceği konusunda bilgi almak için Boğaziçi Enstitüsü online eğitim platformunu inceleyebilirsiniz. Online kurumsal pazarlama sertifikaeğitimlerimize katılabilecek meslek guruplarını görelim.

 • Satış ve Pazarlama Personelleri
 • Bankacılar
 • Üst Düzey Yöneticiler
 • Müşteri Temsilcileri
 • Reklam Sektöründe Yer Alanlar
 • Pazarlama kariyeri yapmak isteyenler

Eğitim programlarımızı sürekli güncelliyoruz. Ve sektörlerin gelişmişine göre içerikleri hazırlıyoruz. Sizlere en iyi eğitimleri vermeye çalışıyoruz. Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiye Enstitü Öğrenci İşlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Online Pazarlama Kurslarımız Nelerdir?

Enstitümüzün sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyenler, kurs programlarımızdan indirimli fiyat seçenekleri ile faydalanabilirler. Pazarlama sertifika programları sektörlerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiştir. Bu yüzden dünya genelindeki dijital pazarlama alanında gelişen değişimleri eğitim içeriklerimize dâhil ediyoruz.  Bunun için eğitimlerimizi profesyonel kadrolar tarafından hazırlıyoruz. Online pazarlama eğitimlerimize katılanlara, uzman eğitmenlerimiz tarafından eğitimler verilmektedir. Bu süreçte sürekli faydalanabileceğiniz bilgiler sunuluyor.

Pazarlama eğitimlerimiz ile ilgili hazırlanan programların üst başlıkları inceleyelim. Başlıklar şu şekildedir:

 • Web Sitesi SEO Çalışmaları
 • Dijital İçerik Yazarlığı Eğitimi
 • Sosyal Medya Eğitimleri
 • Google Reklam Eğitimi
 • Dijital Pazarlamanın Gelişimi
 • Pazarlama Planlamalarının Yapılması
 • Dönüşüm Optimizasyon Eğitimi

Firmaların içerisinde bulundukları sektörlere göre pazarlamak istedikleri ürün ve hizmet farklıdır. Bunun için pazarlamacıların dikkat etmesi gereken ayrıntılar vardır. Örneğin, ürün ve hizmet türüne göre pazarlama yöntemlerini geliştirmek bunlardan biridir. Bunu yaparken, müşteriye güven verebilmek için bilgili olmak gerekir. Bu sertifika sahibi biri olarak yapmanız sizi ön plana çıkaracaktır.

Online eğitimler veren bir Enstitü olarak, gelişen teknolojinin imkânlarından faydalanmanızı sağlıyoruz. Bunun yanında dijital pazarlamanın geliştirilmesini sağlayacak tüm eğitim içeriklerini sunuyoruz. Boğaziçi Enstitüsünde programlara katıldığınız zaman hangi alanlarda kurs alabileceğinizi görebilirsiniz. Buna göre de seçim yapabilirsiniz.

Kurslarımıza katılım sonrasında pazarlama stratejileri geliştirme planlarını yapıyor olacaksınız. Ve online pazarlamanın geliştirilmesi açısından fikir üreteceksiniz. Ayrıca belirlenen pazarlama hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlayacaksınız. Online olarak hizmet yönetiminin sağlanmasında etkin rol oynayacaksınız. Bununla birlikte reklam stratejilerini doğru belirleyeceksiniz.  Kısaca online pazarlama alanında uzmanlaşmış olacaksınız. Online Pazarlama Eğitimlerimiz şunlardır:

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları