Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi

Kalan Kontenjan

EĞİTİM DETAYLARI

 • 30 KASIM -0001
 • Cumartesi - Pazar
 • 6 Saat
 • Kadıköy - Boğaziçi Enstitüsü

Eğitiminizin haftalık planlaması

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi, yazılım öğrenmek isteyen kişilerin yazılımcı unvanına sahip olmak için izlemesi gereken adımların anlatıldığı örgün eğitim programıdır. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi sayesinde katılımcılar, yazılım öğrenmek için neler yapmaları gerektiğini detaylı şekilde görme fırsatı yakalar. Aynı zamanda Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’ne katılarak kişiler, üç farklı sertifika sahibi olurlar.

Bu eğitim ile şunları öğreneceksiniz:

 • Yazılımcılarda bulunması gereken yetenek ve özellikleri,
 • Yazılımcı olmak için gereken yetkinlikleri,
 • Yazılımcıların görev ve sorumluluklarını,
 • Yazılım öğrenmek için izlenecek adımları,
 • Yazılım öğrenirken hangi programlama ve kodlama dillerinin gerekli olduğunu.

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi Nedir?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi, yazılımcı olmak isteyen kişilerin nasıl bir süreç izlemesi gerektiğini anlatan bir ders içeriğidir. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’ne katılan kişiler, profesyonel bir yazılımcı olabilmek için gerekli ayrıntılı bilgiye ulaşma fırsatı yakalamaktadır. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’nde, yazılımcıların görev ve sorumlulukları açıklanmaktadır. Aynı zamanda eğitim dahilinde uzman eğitmen tarafından katılımcılara, yazılımcıların ne gibi yeteneklere sahip olması gerektiği de detaylı şekilde sunulmaktadır. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi kapsamında alanında uzman öğretmen, katılımcıların donanımlı bir yazılımcı olmak için gerçekleştireceği adımlar hakkında ayrıntılı bilgi sağlamaktadır.

Yazılımlar için Yol Haritası Ne Demektir?

Yazılımcılar için yol haritası, yazılımcıların görev ve sorumluluklarını yerine getirebilmesi için geçirdiği süreçteki tüm hususları kapsayan bir kavramdır. Yazılımcı olmak, bu alana hevesli kişiler tarafından çok zor gözükmekte ve değerlendirilmektedir. Kişiler, yazılımcı olmak için çabalarının boşa çıkmaması adına mutlaka bir yol haritasına ve yol göstericisine ihtiyaç duymaktadır. Yazılım alanında uzman eğitmenler tarafından kişilerin, yazılımcı olmak için neler öğrenmesi gerektiği bir yol haritası şeklinde düzenlenir.

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi Nasıl Gerçekleştirilir?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi, İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından örgün yani yüz yüze eğitim şeklinde gerçekleştirilmektedir. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi kapsamında kişiler, süreç boyunca alanında uzman eğitmen tarafından örgün eğitim almaktadır. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi, 6 saat süren bir örgün eğitim programıdır. 

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi Nerede Gerçekleştirilir?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi, Kadıköy Boğaziçi Enstitüsünde gerçekleştirilmektedir. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’ne katılmak isteyen kişiler, eğitimin gerçekleştireceği yer hakkında detaylı bilgiye İstanbul Boğaziçi Enstitüsü web sitesinden erişebilir. 

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi Ders Konu Başlıkları Nelerdir?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi ders konu başlıkları şunlardır:

 • Yazılıma Başlama Adımları
 • Hangi Dil ile Başlayabiliriz?
 • Çalışma Teknikleri
 • Workshop Sonunda 2 Saatlik HTML Dersi

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’ne şu kişiler katılabilir:

 • Yöneticiler,
 • Yönetici adayları,
 • Kodlamaya ilgi duyanlar,
 • Web tasarımı ile ilgilenenler,
 • Web geliştirme ile ilgilenenler,
 • E-ticaret ile uğraşanlar,
 • Yazılımcı olmak isteyen herkes.

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi Sonunda Sertifika Verilir mi?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi sonunda sertifika verilmektedir. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi sonunda sertifika almak için katılımcıların dersleri düzenli takip etmesi yeterlidir. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’ni ilgi ve başarı ile tamamlayan kişilere, üç çeşit sertifika alma hakkı tanınmaktadır.

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi Sonunda Hangi Sertifikalar Verilmektedir?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi sonunda üç farklı sertifika veriler, bu sertifikalar:

 • Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi uluslararası geçerli sertifika.
 • Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi enstitü onaylı sertifika.
 • Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi üniversite onaylı sertifika.

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi Sonunda Verilen Sertifikalar Ne İşe Yarar?

Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi sonunda verilen sertifikalar, eğitime dahil olan katılımcıların en yüksek verimlilik ile eğitimi tamamladıklarını kanıtlamaktadır. Eğitim sonunda verilen sertifikalar kişinin, yazılımcı olmak için emin adımlar ile ilerlediğinin bir göstergesidir. Yazılımcı Olmak İsteyenler için Yol Haritası Eğitimi’nde sertifika almaya hak kazanan katılımcılar, bir yazılımcının özelliklerini, görevlerini ve sorumluluklarını en ince ayrıntısına kadar bilmekte ve bu duruma göre hareket etmektedir. 

Kurumsal Eğitim Talebi
Bu eğitimi kurumsal olarak talep et.

Boğaziçi Enstitüsü, geliştirdiği özgün yaklaşım ile firmanızın eğitim ihtiyaçlarının tespiti ve analizinden başlayan tam kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunar. Eğitim beklentileriniz ve kurum ihtiyaçlarınız ile ilgili detaylı analizleri gerçekleştirir. Şirketiniz için en doğru eğitim tasarısını kurgulamaya başlar. Sağladığı örgün ve online kurumsal eğitim hizmeti ile eğitmen-firma ilişkisini profesyonel çerçevede yürütür ve en uygun eğitim çözümünün sağlanması için yüksek kalitede hizmet verir.