Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı

Bu eğitim programına katılarak yetkinliklerinizi arttırabilir ve potansiyelinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz. Program sonunda kazanacağınız sertifika ile öz geçmişinizi güçlendirebilirsiniz.

1,990.00₺ 2,839.99₺

Boğaziçi Enstitüsü olarak bir ilke imza attık. Yetkinlik Akademisi Sertifika Programımızı açtık. Yetkinlik Akademimizin çatısı altında Kişisel Gelişim ve Görsel/Sosyal Medya Gelişim Programlarını birleştirdik. Programlarımız dokuz farklı eğitimi bir arada sunuyor. Bu eğitimlerle yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkaracak, rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Çünkü her bir eğitimi alanında uzman eğitmenlerimiz hazırladı, güncel ve yeni bilgileri sektörel ihtiyaçlara göre harmanladı. Alanın bu en kapsamlı eğitim paketinden yararlanarak yetkinliklerinizi zirveye çıkarabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak isteyen öğrencilerimizi ve çalışanlarımızı Yetkinlik Akademimize bekliyoruz.

Yetkinlik Akademimizin İçerdiği Eğitimler:

Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı:

 • Fotoğrafçılık Eğitimi
 • Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi
 • Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Program için tıklayınız: Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı

Kişisel Gelişim Programı:

 • Başarılı CV Oluşturma Eğitimi
 • Etkili İletişim Eğitimi
 • Performans Yönetimi Eğitimi
 • Stresle Başa Çıkma Eğitimi
 • Tükenmişlik Eğitimi
 • Zaman Yönetimi Eğitimi

Program için tıklayınız: Kişisel Gelişim Programı

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı iş hayatına atılacak olanların kritik yetkinlikleri edinmelerini sağlar. Kişisel gelişim alanında, online olarak verilen bir eğitim programıdır. Üniversite işbirliği ile hazırlanır. Uzman eğitmenler tarafından verilen eğitim, birçok konunun bir arada verilmesini sağlıyor. Kişisel yeteneklerin en üst seviyeye çıkarılması hedeflenir. Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı dokuz farklı eğitimi bir araya getiriyor. Güncel bilgilerle hazırlanan eğitim içerikleri, sektörel ihtiyaca göre belirlenir.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Nedir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı nedir? Farklı alanlarda yetkinliğin artırılmasını amaçlayan online eğitim programıdır. Online kayıt işlemleri ile eğitimlere katılım yapılabiliyor. Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen eğitimlere herkes katılabiliyor. İş dünyası, çalışanların farklı alanlarda yetkinliklere sahip olmasını ister. Gelişen teknolojik sistemler nedeniyle, herkes kendisini geliştirmek zorundadır. Sertifika programı şu yetkinlik düzeylerinde eğitim verilmesini sağlar.

 • Liderlik ve takım çalışması,
 • İş yapma, problem çözme,
 • Etik ve sosyal sorumluluk,
 • Eleştirel düşünebilme,
 • Yazılı ve sözlü iletişim,
 • Stratejik ve girişimci anlayış geliştirebilme,
 • Sorumluluk alma,
 • Küresel bakış açısı geliştirme,
 • Dijital yeterlilik,
 • Kişisel ve sosyal gelişim,
 • Kültürel bilinç ve ifade,

Online olarak verilen eğitimler sonunda online sınav yapılır. Online sınavda başarılı olanlar eğitim sertifikası alır.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programının Tanıtımı

Eğitim hayatını tamamlayarak, iş hayatına atılanlar, bazı yetkinliklerini geliştirmelidir. Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı birçok alanı kapsıyor. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü online olarak ders veriyor. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan ders içerikleri, video ders olarak sunulur. Derslerin video içerik olarak hazırlanması, eğitim süresi içerisinde ders tekrarı yapılmasını sağlıyor. Kursiyerler, istedikleri kadar ders tekrarı yapabiliyor. Bu konuların daha iyi öğrenilmesini sağlıyor. Eğitim süresi içerisinde ders takibini tamamlayanlar, online sınava katılır. Sertifika programı sonunda alınan sertifikalar iş hayatında bilgilerinizi belgelendirmenizi sağlar.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Hangi Şehirlerde Verilir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı, kişisel gelişim eğitimlerini kapsar. Boğaziçi Enstitüsü tarafından online olarak verilir. Fiziki olarak verilmediği için Türkiye’nin farklı noktalarında bulunanlar katılım yapabiliyor. Online eğitimlerin belirli şehirlerle sınırlı tutulmaması, katılımın fazla olmasına neden oluyor. Farklı alanları kapsayan eğitim programı için online kayıt yaptırmak yeterlidir. Yetkinlik akademisi eğitim içeriklerinden bazıları şunlardır.

Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı

 • Fotoğrafçılık Eğitimi
 • Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi
 • Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Kişisel Gelişim Programı

 • Başarılı CV Oluşturma Eğitimi
 • Etkili İletişim Eğitimi
 • Performans Yönetimi Eğitimi
 • Stresle Başa Çıkma Eğitimi
 • Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi
 • Zaman Yönetimi Eğitimi

Sertifika programının online eğitim yöntemi ile hazırlanması, iş hayatı içerisinde yer alanlara fayda sağlıyor. Boğaziçi Enstitüsü İstanbul merkezli eğitimlerini online olarak ülkenin her yerine ulaştırıyor.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Derslerinin Zorluk Derecesi Nedir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı derslerinin zorluk derecesi nedir? Seçilen eğitim programına göre zorluk dereceleri değişmektedir. Kurs kayıt işlemlerini yapanlar, eğitim içeriklerini incelemelidir. Çeşitli araştırmalar ile eğitim içerikleri hakkında bilgi edinebilir. Online kayıt yaptırırken, eğitim danışmanlarından bilgi alabilir.

Online eğitimde zorlanmamak için kesintisiz internet erişim imkanı olmalıdır. Zorlukların azaltılması için derslerin sakin bir ortamda dinlenmesi önemlidir. Sertifika programı için hazırlık yapılırken, ders takibi yapılacak bilgisayar ya da mobil cihazlar hazırlanır. Üniversite işbirliği ile hazırlanan eğitim içeriği zorluk derecesi en düşük şekilde ayarlanır. Online katılım yapanlar, zorlanmadan eğitimlerini tamamlar.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programını Bitirenler için İş Olanakları Nedir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programını bitirenler çeşitli sektörlerde yeni iş olanaklarına sahip olur. Üniversite eğitimini tamamlayarak, iş hayatında yer alanlar teorik bilgilerine, bazı yetkinlikler eklemek zorundadır. Online eğitim sonunda verilen sertifika, bu alanda eğitim alındığını kanıtlar.  Sertifika programını bitirenler şu alanlarda iş olanakları bulabilir.

 • Şirketlerin yönetim kademelerinde,
 • Pazarlama ve satış departmanlarında,
 • İnsan kaynakları departmanlarında,
 • Müşteri hizmetleri ve iletişim alanlarında,
 • Strateji ve proje geliştirme alanlarında,

Kişisel gelişimle ilgili tüm alanlarda iş bulmayı kolaylaştırır. Resmi ve özel kurumlar, yeni elaman alımlarında, bazı yetkinliklerin olmasını ister. Online eğitim sayesinde, kritik yetkinlik becerileri geliştirilebilmektedir. Farklı eğitimler bir arada sunulduğu için uzmanlaşmak istenilen eğitim programı seçilebiliyor.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Eğitmenleri Kimdir?

Boğaziçi Enstitüsü, üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı eğitmenleri, alanında uzman kişilerden oluşur. Eğitim programı hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edenler, eğitmenlerin kimler olduğunu görebiliyor. Öğretim üyeleri ve eğitim uzmanlarından oluşan kadronun verdiği online eğitimler her zaman kalitelidir. Ön başvuru bölümünden kayıtlarını yaptıranlar, eğitim içeriklerini görebiliyor. Bununla birlikte hangi eğitimin hangi hoca tarafından verildiği bilgisine de ulaşılıyor. Yetkinlik akademisi sertifika programı eğitimlerinde, kişisel gelişim ile birlikte diğer yetkinlik programları birleştirilmiştir. Alanında uzman eğitmenlerin hazırladığı eğitimler, sektörlerin ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Eğitmenlerde, en çok ihtiyaç duyulan bilgileri ön plana çıkartıyor. Çeşitli örneklendirmeler yapılarak kişisel bilgi ve yetkinliğin artması sağlanıyor.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Sonunda Sertifika Verilir mi?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı sonunda sertifika verilir mi? Uzmanlar tarafından hazırlanmış olan eğitim içerikleri sonunda online final sınavı yapılır. Eğitim süresi içerisinde, ders takibi ve sonrasında online sınav yapanlar sertifika alır. Katılımcılara verilen sertifika, uluslararası akreditedir. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanır. Sertifikada, online eğitim ibaresi yer almaz. Eğitim içeriğini inceleyenler, sertifika bölümünü seçtiğinde, örnek sertifika taslağını görebilir. Üniversite onaylı olarak verilen sertifikada, rektör imzası yer alır. PDF formatında hazırlanan sertifika, online sınavda başarılı olanlara mail olarak hemen gönderilir. Kursa katılanlar, sertifikalarını basılı ve ıslak imzalı olarak talep edebiliyor.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Üniversite Yetkinlik Akademisi sonunda sertifika almak için katılımcıların sınavı geçmesi gerekir. Sınavda yeterli puan alan kişiler, belgelerini öğrenci panelinden takip ederek alabilirler.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 10 iş günü içindedir. Bu süre, dönemsel yoğunluğa bağlı olarak değişebilir.

Boğaziçi Enstitüsünde Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Yorumları Nasıldır?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı yorumları nasıldır? Diye merak edenler, siteyi ziyaret ederek tüm yorumları inceleyebiliyor. Yapılan yorumlara göre değerlendirme puanı veriliyor. Online eğitimlerden faydalanmak, ulaşım masraflarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca çalışanlar, eğitim için ayrı bir zaman ayırmaya ihtiyaç duymuyor. Eğitim süresi içerisinde günün her saati eğitimlere katılabilirsiniz. Birçok kullanıcı evimden eğitimlere katılarak, daha kısa sürede tamamlama şansı buldum demektedir. Eğitimlere fiziksel olarak gitmemek, günlük iş hayatında herhangi bir aksamaya neden olmuyor. Bu hem işveren hem de çalışan açısından büyük avantajdır. En önemli konu ise verilen online eğitim fiyatının ortalama altında olmasıdır. Online eğitim sonunda, üniversite onaylı sertifikaya sahip olmak, iş başvurularında işe yarıyor. Çalışanlar, kariyerlerini geliştirebiliyor ve rütbe alabiliyor.

Kurs İçeriği

Ünite UYASP- 1 İletişim ve İlişki Yönetimi
Ünite UYASP- 2 İletişim Stilleri
Ünite UYASP- 3 İletişimde Etki
Ünite UYASP- 4 Dinlemek ve Dinleme Türleri
Ünite UYASP- 5 Aktif Dinleme Engelleri
Ünite UYASP- 6 İyi Bir Dinleyici Olmak
Ünite UYASP- 7 İletişim Günahları ve İletişimi Yönetmek
Ünite UYASP- 8 İletişim ve Müzakere Yönetimi
Ünite UYASP- 9 İletişimde Hangi Renksin
Ünite UYASP- 10 Çatışma Yönetimi
Ünite UYASP- 11 İletişimde Empati
Ünite UYASP- 12 Çatışmada Kullanılan Taktikler
Ünite UYASP- 13 İletişim Teknikleri Eğitimi Sonrası Kaynak Linkleri
Ünite UYASP- 14 Tükenmişlik Sendromu Nedir?
Ünite UYASP- 15 Tükenmişlik sendromu ve stres ilişkisi
Ünite UYASP- 16 Tükenmişlik sendromu göstergeleri
Ünite UYASP- 17 Tükenmişlik sendromu nedenleri
Ünite UYASP- 18 Tükenmişlik sendromu bireysel ve çevresel sonuçları
Ünite UYASP- 19 İşverenler tükenmişlik sendromuyla nasıl mücadele et
Ünite UYASP- 20 Bireysel olarak tükenmişlikle nasıl mücadele etmeliy
Ünite UYASP- 21 Stres Nedir?
Ünite UYASP- 22 Stres anında bize neler oluyor?
Ünite UYASP- 23 Stresin vücudumuza etkileri
Ünite UYASP- 24 Stres sürekli hale gelirse ne olur?
Ünite UYASP- 25 Stresin yarattığı olumsuz durumlar nelerdir?
Ünite UYASP- 26 Stres gerçekten kötü müdür?
Ünite UYASP- 27 stresten faydalanabilir miyiz?
Ünite UYASP- 28 stresi nasıl yönetebiliriz?
Ünite UYASP- 29 CV Türleri
Ünite UYASP 30 - Zaman Yönetiminin Amacı
Ünite UYASP 31 Zamanı Kontrol Etmek
Ünite UYASP- 32 Performans Yönetim Sistemi Eğitimi 1
Ünite UYASP- 33 Performans Yönetim Sistemi Eğitimi 2
Ünite UYASP- 34 Performans Yönetim Sistemi Eğitimi 3
Ünite UYASP- 35 Performans Yönetim Sistemi Eğitimi 4
Ünite UYASP - 36 Ders 1 DSLR ve DSLR Görünümlü Fotoğraf Makineleri
Ünite UYASP - 37 Ders 2 Mirrorless Dijital Fotoğraf Makineleri
Ünite UYASP - 38 Ders 3 White Balance
Ünite UYASP - 39 Ders 4 Netleme Sistemi
Ünite UYASP - 40 Ders 5 Alan Derinliği
Ünite UYASP - 41 Ders 6 Alan Derinliği Uygulama
Ünite UYASP - 42 Ders 7 Yardımcı Gereçler
Ünite UYASP - 43 Ders 8 Fotoğrafta Işık
Ünite UYASP - 44 Ders 9 Sabit Objeleri Fotoğraflama
Ünite UYASP - 45 Ders 10 Fotoğrafta Etkili Kompozisyon
Ünite UYASP - 46 Ders 11 Çekim Teknikleri
Ünite Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi Dokümanları
Ünite UYASP - 47 Sosyal Medya Uzmanlığına Giriş
Ünite UYASP - 48 Sosyal Medya Uzmanlığı Nedir?
Ünite UYASP - 49 Sosyal Medya Kullanıcı Grupları
Ünite UYASP - 50 Hesap Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ünite UYASP - 51 Hesap Büyütme
Ünite UYASP - 52 Monitoring ve Raporlama
Ünite UYASP - 53 Kriz Yönetimi
Ünite UYASP - 54 Sosyal Medya Pazarlaması
Ünite UYASP - 55 Hedef Kitle, Pazar ve Rakip Analizi
Ünite UYASP - 56 İçerik Üretimi ve Pazarlama
Ünite UYASP - 57 İyi İçeriğin Temel Elementleri
Ünite UYASP - 58 Funnel ve Reklam Optimizasyonu
Ünite UYASP - 59 Sosyal Medya Gönderi Tasarımı
Ünite UYASP - 60 Gönderimi Tasarımı - Canva
Ünite UYASP - 61 Sosyal Medya ve SEO İlişkisi
Ünite UYASP - 62 Metrikler
Ünite UYASP - 63 Meta Reklamları Uygulama
Ünite UYASP - 64 Google Ads'e Giriş
Ünite UYASP - 65 Google Ads Uygulama
Ünite UYASP - 66 Remarketing
Ünite UYASP - 67 Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya
Ünite UYASP - 68 Dijital Pazarlamanın Çerçevesi
Ünite UYASP - 69 Dijital Pazarlamanın Avantajları
Ünite UYASP - 70 Dijital Pazarlamanın Dezavantajları
Ünite UYASP - 71 Sosyal Medya Pazarlaması
Ünite UYASP - 72 Sosyal Medya Pazarlama Adımları
Ünite UYASP - 73 Sosyal Medya Pazarlama Araçları
Ünite UYASP - 74 Sosyal Medya Pazarlamasının İşletmelere Sağladığı Av
Ünite UYASP - 75 Sosyal Medyanın Satın Alma Sürecine Etkisi
Ünite UYASP - 76 Sosyal Medya Stratejileri
Ünite UYASP - 77 Kurumsal Sosyal Medya Hesap Yönetimi
Ünite UYASP - 78 Facebook Yönetimi
Ünite UYASP - 79 YouTube Yönetimi
Ünite UYASP - 80 Instagram Yönetimi
Ünite UYASP - 81 Sosyal Medya Hesapları Kullanım Süreci Nasıl Olmalı
Ünite UYASP - 82 Facebook ve Instagram Reklamcılığına Giriş
Ünite UYASP - 83 Hedef Kitle
Ünite UYASP - 84 Reklam Örnekleri
Ünite UYASP - 85 Marka Bilinirliği
Ünite UYASP - 86 Değerlendirme Kampanyası
Ünite UYASP - 87 Dönüşüm Reklam Örneği
Sınav UYASP- Final
Boğaziçi Enstitüsündeki tüm eğitimler ücretsiz değil fakat ücretsiz olarak alabileceğiniz onlarca eğitim bulunuyor. Online eğitimler sayfamızdan tüm eğitimlerimize erişim sağlayabilirsiniz.
Bilişim, sağlık, psikoloji, hukuk gibi çok sayıda kategoriden eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimlere ulaşmak için online eğitimler sayfasına girmeniz yeterli olacaktır.
Boğaziçi Enstitüsündeki eğitimler canlı ders ya da video içerik şeklinde sizlere sunuluyor. Eğitim içeriklerine bakarak eğitimin nasıl verildiğine dair bilgileri bulabilirsiniz.

Eğitimini aldığınız sertifika, hangi üniversiteden onaylandıysa o üniversitenin adı ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Sertifika sorgulamalarınızı bilgisayar üzerinden yapmanız tavsiye edilir. Sorgulama detaylarına dair detaylı bilgiyi "e-Devlet Üzerinden Sertifika Sorgulama" içeriğinden öğrenebilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sistemine yansıma süresi, sertifikayı oluşturmanızın ardından ortalama 10 iş günüdür. e-Devlet sertifika sorgulama içeriğimizden sorgulama detaylarını öğrenebilirsiniz.
Evet, tüm eğitimlerimizin sonunda sertifika ücreti almaktayız. Sertifikanızı fiziksel olarak talep etmeniz durumunda 499 TL, dijital olarak talep etmeniz durumunda ise 299 TL ödemeniz gerekmektedir. Uluslararası geçerli, üniversite ve enstitü onaylı olmak üzere üç sertifika için sizden sadece tek bir sertifika ücreti talep ediyoruz.
Sertifikaların basılıp kargoya verilme süresi, talep tarihinden sonra (resmi tatiller hariç) en fazla 3 gündür. Sertifikanız kargoya teslim edildikten sonra kargonun çalışma gününe bağlı olarak 5 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
Hayır, sertifika gönderimi için herhangi bir ücret ödemesi bulunmuyor. Tüm sertifikalarda kargo ücretsiz.
Eğitimlerimizin sonunda çoğunlukla üniversite onaylı sertifika vermekteyiz ancak bazı eğitimlerimizde öğrencilere MEB onaylı sertifika verilmektedir. Detaylı bilgiye eğitimin açıklama metninden ulaşabilirsiniz.
Eğitimler sonunda aldığınız sertifikalar, eğitim aldığınız konu ve alan hakkında uzmanlığınızı kanıtlayan belgelerdir. Sertifikanızı iş görüşmelerinde referans olarak gösterebilir, devlet kurumlarında kullanabilir; aldığınız sertifika sayesinde mesleki yetkinliğinizi belgeleyebilir ve uluslararası geçerli sertifika ile yurt dışında da mesleğinizi yapabilirsiniz.
Türkiye'de yaşamayan kişiler de dilediği eğitimi alabilir. Eğitimlerimiz, dünyanın her yerinden erişime açıktır.
Boğaziçi Enstitüsünün tüm eğitimlerinde sertifika alıyorsunuz. Sertifika alma gibi bir zorunluluk bulunmuyor ancak eğitimi başarı ile bitirdiğinizi gösteren tek belge alacağınız sertifikalar, bu nedenle sertifika talep etmenizi öneriyoruz.
Eğitimi ve sınavı başarı ile tamamladıktan sonra “sertifika talep et” butonuna basarak sertifikanızı talep edebilirsiniz. Sertifikanızın size ulaşması için mutlaka girdiğiniz adresin güncel olması gerekmektedir.
Türk vatandaşı olmayan kişiler sertifika alabilmektedir. Ancak bu kişilerin TC kimlik numaraları bulunmadığından aldıkları sertifikalar e-Devlet'e işlenmez. Türk vatandaşlığı bulunmayan kişiler kendi vatandaşlık numaralarını yazarak sertifikalarını talep edebilirler.
Sertifika sorgulaması yapmak için sertifika sorgulama sayfasına gidin. Bu sayfada öğrenci numarası veya T.C. kimlik numarası ile sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Online eğitimlerin hiçbirinde başlama süresi bulunmaz, dilediğiniz zaman eğitimlere başlayabilirsiniz.

Sınavda başarısız olmanız durumunda 3 defa sınava girme hakkınız bulunmaktadır.

Eğitimi başarı ile tamamladıktan sonra sertifikanızı dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.
Tüm eğitimlere ömür boyu erişim hakkınız bulunmaktadır. Eğitimi bitirip bitirmemeniz önemli değildir, dilediğiniz zaman eğitime tekrar başlayabilirsiniz.
Sertifikalarınızı tüm dijital platformlarda kullanabilir ve sertifika eklemesi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise sertifika eklemesi yapacağınız platforma girip dijital sertifikanızı, öğrenci numaranızı ya da sertifikanın URL alanını kopyalayıp gerekli alana eklemek.
Boğaziçi Enstitüsü birçok üniversite ile ortak çalışmalar gerçekleştirir ancak hiçbir üniversiteye bağlı değildir, bağımsız bir eğitim kurumudur.
Kurumunuz İçin
Başvuruda Bulunun
Kariyerinizi güçlendirin! Profesyonel Sertifika ve derece ile hedeflerinize
bir adım daha yaklaşın. Geleceğinizi şekillendirmek için eşsiz fırsatları kaçırmayın!
Eğitimleri incele - Teklif Al
1,990.00₺2,839.99₺
Sepete Ekle
Sepete Git
Kursa Devam Et
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat