Boğaziçi Enstitüsü olarak bir ilke imza attık. Yetkinlik Akademisi Sertifika Programımızı açtık. Yetkinlik Akademimizin çatısı altında Kişisel Gelişim ve Görsel/Sosyal Medya Gelişim Programlarını birleştirdik. Programlarımız dokuz farklı eğitimi bir arada sunuyor. Bu eğitimlerle yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkaracak, rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Çünkü her bir eğitimi alanında uzman eğitmenlerimiz hazırladı, güncel ve yeni bilgileri sektörel ihtiyaçlara göre harmanladı. Alanın bu en kapsamlı eğitim paketinden yararlanarak yetkinliklerinizi zirveye çıkarabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak isteyen öğrencilerimizi ve çalışanlarımızı Yetkinlik Akademimize bekliyoruz.

 

Yetkinlik Akademimizin İçerdiği Eğitimler:

Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı:

 • Fotoğrafçılık Eğitimi
 • Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi
 • Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Program için tıklayınız: Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı

 

Kişisel Gelişim Programı:

 • Başarılı CV Oluşturma Eğitimi
 • Etkili İletişim Eğitimi
 • Performans Yönetimi Eğitimi
 • Stresle Başa Çıkma Eğitimi
 • Tükenmişlik Eğitimi
 • Zaman Yönetimi Eğitimi

Program için tıklayınız: Kişisel Gelişim Programı

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı iş hayatına atılacak olanların kritik yetkinlikleri edinmelerini sağlar. Kişisel gelişim alanında, online olarak verilen bir eğitim programıdır. Üniversite işbirliği ile hazırlanır. Uzman eğitmenler tarafından verilen eğitim, birçok konunun bir arada verilmesini sağlıyor. Kişisel yeteneklerin en üst seviyeye çıkarılması hedeflenir. Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı dokuz farklı eğitimi bir araya getiriyor. Güncel bilgilerle hazırlanan eğitim içerikleri, sektörel ihtiyaca göre belirlenir.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Nedir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı nedir? Farklı alanlarda yetkinliğin artırılmasını amaçlayan online eğitim programıdır. Online kayıt işlemleri ile eğitimlere katılım yapılabiliyor. Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen eğitimlere herkes katılabiliyor. İş dünyası, çalışanların farklı alanlarda yetkinliklere sahip olmasını ister. Gelişen teknolojik sistemler nedeniyle, herkes kendisini geliştirmek zorundadır. Sertifika programı şu yetkinlik düzeylerinde eğitim verilmesini sağlar.

 • Liderlik ve takım çalışması,
 • İş yapma, problem çözme,
 • Etik ve sosyal sorumluluk,
 • Eleştirel düşünebilme,
 • Yazılı ve sözlü iletişim,
 • Stratejik ve girişimci anlayış geliştirebilme,
 • Sorumluluk alma,
 • Küresel bakış açısı geliştirme,
 • Dijital yeterlilik,
 • Kişisel ve sosyal gelişim,
 • Kültürel bilinç ve ifade,

 

Online olarak verilen eğitimler sonunda online sınav yapılır. Online sınavda başarılı olanlar eğitim sertifikası alır.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programının Tanıtımı

Eğitim hayatını tamamlayarak, iş hayatına atılanlar, bazı yetkinliklerini geliştirmelidir. Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı birçok alanı kapsıyor. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü online olarak ders veriyor. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan ders içerikleri, video ders olarak sunulur. Derslerin video içerik olarak hazırlanması, eğitim süresi içerisinde ders tekrarı yapılmasını sağlıyor. Kursiyerler, istedikleri kadar ders tekrarı yapabiliyor. Bu konuların daha iyi öğrenilmesini sağlıyor. Eğitim süresi içerisinde ders takibini tamamlayanlar, online sınava katılır. Sertifika programı sonunda alınan sertifikalar iş hayatında bilgilerinizi belgelendirmenizi sağlar.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Hangi Şehirlerde Verilir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı, kişisel gelişim eğitimlerini kapsar. Boğaziçi Enstitüsü tarafından online olarak verilir. Fiziki olarak verilmediği için Türkiye’nin farklı noktalarında bulunanlar katılım yapabiliyor. Online eğitimlerin belirli şehirlerle sınırlı tutulmaması, katılımın fazla olmasına neden oluyor. Farklı alanları kapsayan eğitim programı için online kayıt yaptırmak yeterlidir. Yetkinlik akademisi eğitim içeriklerinden bazıları şunlardır.

 • Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı
 • Fotoğrafçılık Eğitimi
 • Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi
 • Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

 

 • Kişisel gelişim programı
 • Başarılı CV Oluşturma Eğitimi
 • Etkili İletişim Eğitimi
 • Performans Yönetimi Eğitimi
 • Stresle Başa Çıkma Eğitimi
 • Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi
 • Zaman Yönetimi Eğitimi

 

Sertifika programının online eğitim yöntemi ile hazırlanması, iş hayatı içerisinde yer alanlara fayda sağlıyor. Boğaziçi Enstitüsü İstanbul merkezli eğitimlerini online olarak ülkenin her yerine ulaştırıyor.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Derslerinin Zorluk Derecesi Nedir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı derslerinin zorluk derecesi nedir? Seçilen eğitim programına göre zorluk dereceleri değişmektedir. Kurs kayıt işlemlerini yapanlar, eğitim içeriklerini incelemelidir. Çeşitli araştırmalar ile eğitim içerikleri hakkında bilgi edinebilir. Online kayıt yaptırırken, eğitim danışmanlarından bilgi alabilir.

Online eğitimde zorlanmamak için kesintisiz internet erişim imkanı olmalıdır. Zorlukların azaltılması için derslerin sakin bir ortamda dinlenmesi önemlidir. Sertifika programı için hazırlık yapılırken, ders takibi yapılacak bilgisayar ya da mobil cihazlar hazırlanır. Üniversite işbirliği ile hazırlanan eğitim içeriği zorluk derecesi en düşük şekilde ayarlanır. Online katılım yapanlar, zorlanmadan eğitimlerini tamamlar.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programını Bitirenler için İş Olanakları Nedir?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programını bitirenler çeşitli sektörlerde yeni iş olanaklarına sahip olur. Üniversite eğitimini tamamlayarak, iş hayatında yer alanlar teorik bilgilerine, bazı yetkinlikler eklemek zorundadır. Online eğitim sonunda verilen sertifika, bu alanda eğitim alındığını kanıtlar.  Sertifika programını bitirenler şu alanlarda iş olanakları bulabilir.

 • Şirketlerin yönetim kademelerinde,
 • Pazarlama ve satış departmanlarında,
 • İnsan kaynakları departmanlarında,
 • Müşteri hizmetleri ve iletişim alanlarında,
 • Strateji ve proje geliştirme alanlarında,

 

Kişisel gelişimle ilgili tüm alanlarda iş bulmayı kolaylaştırır. Resmi ve özel kurumlar, yeni elaman alımlarında, bazı yetkinliklerin olmasını ister. Online eğitim sayesinde, kritik yetkinlik becerileri geliştirilebilmektedir. Farklı eğitimler bir arada sunulduğu için uzmanlaşmak istenilen eğitim programı seçilebiliyor.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Eğitmenleri Kimdir?

Boğaziçi Enstitüsü, üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı eğitmenleri, alanında uzman kişilerden oluşur. Eğitim programı hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edenler, eğitmenlerin kimler olduğunu görebiliyor. Öğretim üyeleri ve eğitim uzmanlarından oluşan kadronun verdiği online eğitimler her zaman kalitelidir. Ön başvuru bölümünden kayıtlarını yaptıranlar, eğitim içeriklerini görebiliyor. Bununla birlikte hangi eğitimin hangi hoca tarafından verildiği bilgisine de ulaşılıyor. Yetkinlik akademisi sertifika programı eğitimlerinde, kişisel gelişim ile birlikte diğer yetkinlik programları birleştirilmiştir. Alanında uzman eğitmenlerin hazırladığı eğitimler, sektörlerin ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Eğitmenlerde, en çok ihtiyaç duyulan bilgileri ön plana çıkartıyor. Çeşitli örneklendirmeler yapılarak, kişisel bilgi ve yetkinliğin artması sağlanıyor.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Sonunda Sertifika Verilir mi?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı sonunda sertifika verilir mi? Uzmanlar tarafından hazırlanmış olan eğitim içerikleri sonunda online final sınavı yapılır. Eğitim süresi içerisinde, ders takibi ve sonrasında online sınav yapanlar sertifika alır. Katılımcılara verilen sertifika, uluslararası akreditedir. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanır. Sertifikada, online eğitim ibaresi yer almaz. Eğitim içeriğini inceleyenler, sertifika bölümünü seçtiğinde, örnek sertifika taslağını görebilir. Üniversite onaylı olarak verilen sertifikada, rektör imzası yer alır. PDF formatında hazırlanan sertifika, online sınavda başarılı olanlara mail olarak hemen gönderilir. Kursa katılanlar, sertifikalarını basılı ve ıslak imzalı olarak talep edebiliyor.

 

Boğaziçi Enstitüsünde Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

 

Üniversite Yetkinlik Akademisi Sertifika Programı Yorumları Nasıldır?

Üniversite yetkinlik akademisi sertifika programı yorumları nasıldır? Diye merak edenler, siteyi ziyaret ederek tüm yorumları inceleyebiliyor. Yapılan yorumlara göre değerlendirme puanı veriliyor. Online eğitimlerden faydalanmak, ulaşım masraflarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca çalışanlar, eğitim için ayrı bir zaman ayırmaya ihtiyaç duymuyor. Eğitim süresi içerisinde günün her saati eğitimlere katılabilirsiniz. Birçok kullanıcı evimden eğitimlere katılarak, daha kısa sürede tamamlama şansı buldum demektedir. Eğitimlere fiziksel olarak gitmemek, günlük iş hayatında herhangi bir aksamaya neden olmuyor. Bu hem işveren hem de çalışan açısından büyük avantajdır. En önemli konu ise verilen online eğitim fiyatının ortalama altında olmasıdır. Online eğitim sonunda, üniversite onaylı sertifikaya sahip olmak, iş başvurularında işe yarıyor. Çalışanlar, kariyerlerini geliştirebiliyor ve rütbe alabiliyor.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 5.00 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 1 Yorum

  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  5.00

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 1 Yorum
  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}   • Çok
    Kötü

   • Kötü

   • Orta

   • İyi

   • Çok İyi
    1,839.99 TL
  1,469.99 TL