Satış Eğitimleri Paketi

Saha Satış, Telefonda Satış – Telemarketing, Satış Teknikleri ve Pazarlama gibi satışın tüm alanlarında size rehberlik ederek başarılarınızı artıran satış eğitimlerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizleri mutlu etti. Bu mutluluğu sizlerle paylaşmak için indirim kampanyası düzenledik. Saha Satış, Telefonda Satış – Telemarketing, Satış Teknikleri ve Pazarlama eğitimlerimizi alan herkese %20 indirim. Satış alanında çalışan katılımcılarımızın yeteneklerini artıran, sıfırdan başlamak isteyen katılımcılarımıza fırsat yaratan Satış Eğitimlerimiz için bu fırsattan yararlanın!

Satış Uzmanlığı Paketi

Satışın tüm alanlarında size rehberlik ederek yeteneklerinizi üst seviyeye çıkaran satış kategorisindeki eğitimlerimizi birleştirerek kapsamlı bir paket hazırladık. Satış alanında çalışan katılımcılarımızın satış grafiklerini artıran, sıfırdan başlamak isteyen katılımcılarımıza fırsat yaratan, alanında uzman eğitmenlerimizin hazırladığı satış eğitimlerimiz size büyük avantajlar sağlayacak. Eğitimlerin sonunda alacağınız sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracak. Güncel uygulamaları ve yeni bilgileri içeren bu en kapsamlı satış eğitimleri için bu eşsiz fırsattan yararlanın!

Paket Kapsamındaki Eğitimlerimiz:

 • Saha Satış Eğitimi
 • Telefonda Satış – Telemarketing Eğitimi
 • Satış Teknikleri ve Pazarlama Eğitimi
 • Zaman Yönetimi Eğitimi
 • Kişilik Tipleri Eğitimi

Satış Uzmanlığı Eğitimi

Satış Uzmanlığı Eğitimi, pazarlama ve satış tekniklerini öğrenilmesini sağlar. Online satış uzmanlığı eğitimi, üniversite onaylı düzenlenen sertifika programıdır. Tüm sektörlerin pazarlama alanında büyük ihtiyaçları vardır. Eğitim uzmanları, satış sektörünün özelliklerine göre eğitim içerikleri hazırlıyor. Online olarak sunulan satış uzmanlığı eğitim programı 1 ay süreli olarak hazırlanır. Online satış uzmanlığı kurs içerikleri toplam 180 saat eğitim süresinden oluşur. Online eğitim sonunda yapılan online sınavda başarılı olanlar sertifika alır. Kurs sonunda verilen sertifika, satış uzmanı olduğunuzu kanıtlayacaktır.

Satış Uzmanlığı Eğitimi Programı Nedir?

Boğaziçi Enstitüsü, Satış Uzmanlığı Eğitimi Programını, online işletme kursu olarak sunuyor. Online olarak verilen eğitimin amacı, satış ve pazarlama tekniklerinin en iyi şekilde öğrenilmesidir. İşletmeler, müşteri memnuniyeti oluşturmak için satış uzmanları ile çalışmak ister. Tüm sektörlerin, satış ve pazarlama uzmanı ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için online eğitim verilir. Online Satış Uzmanlığı Eğitimine kimler katılabilir?

 • Satış takım liderleri,
 • Orta düzey satış yöneticileri,
 • Firma sahipleri,
 • İş hayatına atılacak öğrenciler,
 • Bölge satış temsilcileri,
 • Satış elemanları,
 • Kariyerinde yükselmek isteyenler,
 • Pazarlama sektörüne ilgi duyanlar,

Satış Uzmanlığı Eğitimi ile pazar araştırmasının nasıl yapılacağı öğrenilir. Eğitimlerini alarak satış uzmanı olanlar, pazarlama analizlerini daha doğru raporlayabilecektir.

Satış Uzmanlığı Eğitimi Tanıtımı

Satış Uzmanlığı Eğitimi, online olarak hazırlanmıştır. Boğaziçi Enstitüsü, online eğitimler kategori bölümünde, işletme başlığı altında bu eğitimi veriyor. Üniversite ile özel yapılan çalışmalar sonucu hazırlanıyor. Alanında uzman eğitmenlerin hazırlamış olduğu video ders içerikleri ile kurs veriliyor. Hazırlanan video eğitim içeriklerine, eğitim süresi boyunca 7/24 erişim yapılabiliyor. Online eğitim sonunda, online sınav yapılır. Sınavda sorulan sorular tamamen video ders içeriklerinden hazırlanmıştır. Sınavın amacı, başarılı olanların sertifika almasını sağlamaktır. Kursa katılanların en az %85’i sınavlarda başarılı oluyor. Ders takibini eksiksiz yapanlar, sınavlarda zorlanmadan istedikleri başarı puanını elde ederler.

Satış Uzmanlığı Eğitimi Hangi Şehirlerde Verilir?

Satış Uzmanlığı Eğitimi hangi şehirlerde verilir? Boğaziçi Enstitüsü, Satış Uzmanlığı Eğitimini, fiziki ortamlarda değil online sistemler üzerinden veriyor. Online eğitim metodu kullanıldığı için şehir ve katılım sınırlaması yoktur. Türkiye’nin tüm şehirlerinde yaşayanlar, online olarak kursa katılabilir. Farklı sektörlerdeki işletmelerde çalışanlar, online eğitimler sayesinde, zaman kaybı yaşamadan eğitimlerini alırlar. Online eğitim yöntemi ile tüm şehirlere ulaştırılan eğitimler sayesinde, işletmelere büyük avantaj sağlanır. Eğitim süresi içerisinde, 7/24 derslere erişim yapılabilmesi, evden ya da iş yerinden tüm derslerin takip edilmesini sağlıyor.

Satış Uzmanlığı Dersleri Zorluk Derecesi Nedir?

Satış uzmanlığı dersleri zorluk derecesi, konuya göre değişebilir. Kişiler önceden almış oldukları pazarlama eğitimleri sayesinde derslerde zorlanmayacaktır. Online satış uzmanlığı derslerinde zorlanmamak için kısa ön araştırma yapmak yeterlidir. Satış uzmanlığı eğitim içerikleri şunlardır.

 • Pazarlamaya giriş,
 • Pazarlama yönetim süreci ve planlaması,
 • Tüketici davranışları,
 • Pazarlama araştırması,
 • Temel pazarlama,
 • Kurumsal satış teknikleri,
 • Stratejik pazarlama yönetimi,
 • Sosyal medya yönetimi ve pazarlama,
 • İleri satış teknikleri,
 • Satışta beden dili,
 • Satış süreçleri,
 • Müşteri şikayetlerini karşılama,
 • Müşteri ikna yöntemleri,

Online Satış Uzmanlığı Eğitimi sonunda, doğru pazarlama yapma öğrenilecektir. 7/24 online erişim imkanı olduğu için bazı dersler sınırsız tekrar edilebilir. Bu derslerin zorluk derecesini azaltacaktır.

Satış Uzmanlığı Eğitimi için Üniversitede Hangi Bölüme Gidilmelidir?

Satış Uzmanlığı Eğitimi için üniversitede eğitim almak isteyenler hangi bölüme gideceklerini araştırır. Satış uzmanlığı öncelikle, iletişim kabiliyetinin geliştirilmesine bağlıdır. Üniversitelerde, pazarlama bölümleri veya iletişim ile ilgili bölümlere gidilebilir. Üniversite eğitimini tamamlayarak, iş hayatına atılmak isteyenler, pazarlama bilgilerini artırmak için online eğitim alabilir. Farklı sektörlerin satış bölümlerinde yer almak isteyenler online eğitim sayesinde pazarlama becerilerini artırabilir. Günümüzde dijital pazarlama önem kazanmıştır. Eğitim paketleri içerisinde bunlara yer verilir.

 • Saha Satış Eğitimi
 • Telefonda Satış - Telemarketing Eğitimi
 • Satış Teknikleri ve Pazarlama Eğitimi
 • Kişilik Tipleri Eğitimi
 • Zaman Yönetimi Eğitimi

Satış Uzmanlığı Eğitimi için hazırlanan paketleri satın alanlar, istedikleri eğitimleri almaya başlayabiliyor.

Satış Uzmanlığı Eğitimi Eğitmenleri Kimdir?

Online Satış Uzmanlığı Eğitimi eğitmenleri kimdir? Özel eğitimleri var mı? Bu tür sorular, satış teknikleri bilgilerini artırmak isteyenler tarafından sorulur. Boğaziçi Enstitüsü, Satış Uzmanlığı Eğitimi eğitmenleri, alanında uzman kişilerden oluşur. Satış ve müzakere profesyoneli olan eğitmenler, hazırladıkları eğitim içerikleri ile özel eğitim verir. Online eğitim içeriğini oluşturan konuların her birisi ile ilgili video içerik hazırlanır. Video içeriklerde, çeşitli saha vakaları örnek olarak anlatılır. Bu örnekler, birçok bilginin kalıcı olmasını sağlar. Üniversite işbirliği ile hazırlanan eğitim müfredatı, günün şartlarına göre güncellenir. Profesyonel olarak hazırlanan eğitim içeriklerinde, satış uzmanının ihtiyaç duyabileceği tüm bilgiler yer alır.

Satış Uzmanlığı Eğitimi Sonunda Sertifika Verilir mi?

Online satış uzmanlığı eğitim sonunda sertifika verilir. Üniversite işbirliği ile hazırlanan eğitim programı, kursiyerlerin sertifika sahibi olmasını sağlar. Üniversite onaylı olarak hazırlanan sertifikalar, eğitimlerini tamamlayan kursiyerlere verilir. Satış uzmanlığı sertifikası üzerinde, üniversite amblemi ve soğuk damgası yer alır. Bu sertifikanın uluslararası akrediteli ve geçerli olduğunu gösterir. Satış Uzmanlığı Eğitimini tamamlayarak sertifikasını alanlar, tüm iş başvurularında kullanabilir. Verilen sertifika iş başvuruları için bir ön koşuldur. Online eğitim sonunda verilen sertifikada, online eğitim ibaresi hiçbir şekilde yer almaz. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan sertifikada, eğitim programı, eğitim tarihi ve süresi bilgileri yer alır. Eğitim sonunda, dijital olarak hazırlanan sertifika kursiyer e-posta hesabına mail olarak gönderilir. Kursa katılan her kursiyer sertifikasını basılı olarak talep edebilir ve kendisine kargo ile gönderilir.

Satış Uzmanlığı Eğitimi Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Satış Uzmanlığı Eğitimi sonunda sertifika almak için kişinin sınava girmesi gerekir. Sınavdan geçerli puan alan kişiler, üç farklı sertifika almaya hak kazanır. 

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 25 gün içindedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Satış Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Satış Uzmanlığı Eğitimi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Satış Uzmanlığı Eğitimi Yorumları Nasıldır?

Satış Uzmanlığı Eğitimi yorumlarını inceleyenler, kullanıcıların olumlu yorumlar yaptığını görebilir. Her kullanıcı, kurs sonu elde ettiği faydaya göre farklı yorumlar yapabiliyor. Yapılan yorumlar arasında, eğitim kalitesinin çok yüksek olduğu, 7/24 erişim yaparak kısa sürede eğitimi tamamlayabildiği bilgileri yer alıyor. Eğitimlere fiziksel katılım olmaması, evden katılım yapılmasını kolaylaştırıyor. Eğitimlerin alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış olması, yüksek kaliteye sahip olmasını sağlıyor. Boğaziçi Enstitüsü uluslararası akredite sertifika vererek, katılımcıların, tüm sektörlerde iş bulmasını kolaylaştırıyor. Online eğitimleri indirimli fiyatla satın almak ve dersleri takip etmek, pazarlama becerilerinin artmasını sağlıyor. Satış Uzmanlığı Eğitimi yorumları olumlu olduğu için değerlendirme puanları her zaman yüksektir.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.64 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.64 Puan
  Toplam : 11 Yorum

  • %73
  • %18
  • %9
  • %0
  • %0
  4.64

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.64 Puan
  Toplam : 11 Yorum
  • %73
  • %18
  • %9
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}   • Çok
    Kötü

   • Kötü

   • Orta

   • İyi

   • Çok İyi
    1,490.00 TL
  1,190.00 TL