Tıbbi sekreterlik için tam yetkin eğitim veren, vatandaşlık haklarımızdan olan hasta hakları ile ilgili bilgilendiren, sağlık alanında iş bulmanıza vesile olacak sertifikalar veren Tıbbi Sekreterlik& Hasta Kabul Danışmanlığı, Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı, Hasta ve Yaşlı Bakım Refakatçısı, Hasta Hakları ve Sağlık Hukuku eğitimlerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi sevindirdi. Bu sevinci sizlerle paylaşmak için indirim kampanyası düzenledik. Tıbbi Sekreterlik& Hasta Kabul Danışmanlığı, Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı, Hasta ve Yaşlı Bakım Refakatçısı, Hasta Hakları ve Sağlık Hukuku eğitimlerimizi alan herkese %30 indirim. Sağlık alanında çalışmak isteyenlere fırsat yaratan, en güncel uygulamaları ve en yeni bilgileri katılımcılarıyla buluşturan Sağlık Eğitimlerimiz için bu fırsattan yararlanın!

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Paketi

Tıbbi sekreterlik için tam yetkin eğitim veren, vatandaşlık haklarımızdan olan hasta hakları ile ilgili bilgilendiren, sağlık alanında iş bulmanıza vesile olacak sertifikalar veren eğitimlerimizi bir araya getirerek kapsamlı bir Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Paketi hazırladık. Sağlık alanında çalışmak isteyen katılımcılarımıza fırsat yaratan, en güncel uygulamaları ve en yeni bilgileri katılımcılarıyla buluşturan, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış Sağlık Eğitimlerimiz için bu fırsattan yararlanın!

Paket Kapsamındaki Eğitimlerimiz:

 • Tıbbi Sekreterlik & Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimi
 • Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu
 • Hasta ve Yaşlı Bakım Refakatçisi Eğitimi
 • Hasta Hakları ve Sağlık Hukuku Eğitimi

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi, kişisel bilgi ve becerilerin geliştirilmesini sağlar. Sağlık sektöründe yer alan kişiler çalışma alanlarına göre kendilerini geliştirebilir. Sağlık kuruluşlarında tüm işlemlerin, belirlenen usullere göre yapılması, kişisel bilgi sayesinde olur. Online eğitim programı sayesinde, bu alanda çalışanlar, bilgi ve becerilerini geliştirebilir. Sağlık alanında çalışmak isteyenler için kolay iş bulma imkânı sunar. Hasta hakları hakkında yeterli bilgiye sahip olanlar, eğitimlerini belgelendirmeye ihtiyaç duyar. Eğitim sonunda verilen sertifika bilgelerin belgelendirilmesini sağlar.

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi Programı Nedir?

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi Programı nedir? Üniversite ile birlikte yapılan çalışmalar ile hazırlanan online eğitim programıdır. Sağlık kuruluşlarında ihtiyaç duyulan hizmet türlerine göre eğitim içerikleri hazırlanır. Online eğitim programı kapsamında verilen eğitimler şunlardır.

 • Tıbbi Sekreterlik & Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimi
 • Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu
 • Hasta ve Yaşlı Bakım Refakatçi Eğitimi
 • Hasta Hakları ve Sağlık Hukuku Eğitimi

Eğitim içerikleri hazırlanırken kişilerin hizmet türlerinde yeterli bilgiye ulaşmaları amaçlanır. Uzmanlar tarafından hazırlanan eğitim içeriğinde tüm konular video ders içerikleri ile anlatılır.

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi Tanıtımı

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi, Boğaziçi Enstitüsü tarafından online olarak verilir. Sağlık alanında verilen online eğitim programlarından birisidir. Sağlık kurumunda çalışacak olan kişilerin, işlerini daha profesyonel yapmaları amaçlanır. Hazırlanan eğitim içerikleri, hastalara sunulacak olan hizmetlerin kalitesinin artmasını hedefler. Eğitim içeriklerine ve amacına uygun video ders içerikleri, alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmıştır. Online eğitimde, ders içeriklerinin video olarak sunulması, kursiyerlere kolaylık sağlar. Online erişim yapanlar, aynı dersi birden fazla tekrar edebilir. Uzman eğitmenler, video ders çekimlerini, canlı anlatım ortamında çeker. Sağlık sektörünün tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan içeriklere, online kayıt işlemlerinden sonra erişim yapılabilir. Eğitim içerikleri ile ilgili video ders çekimlerinde, çeşitli vaka incelemeleri de yer alır. Katılımcıların, birden fazla örnek vakayı incelemesi ve bilgi sahibi olması sağlanır. Her eğitim içeriği, katılımcıları, kurs sonu yapılacak online sınava hazırlar.

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi Hangi Şehirlerde Verilir?

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi hangi şehirlerde verilir? Mesleki uzmanlık eğitimi almak isteyenler, bulundukları şehirlere göre eğitim aramaktadır. Boğaziçi Enstitüsü, sadece İstanbul’da bulunanlara değil Türkiye’nin her yerinde yaşayanlara eğitim veriyor. Online eğitim programına, internet erişim imkânı olanlar rahatlıkla katılabiliyor. Online eğitim yöntemi sayesinde, şehir farkı olmadan, isteyenler, nerede olurlarsa olsunlar, eğitim alabiliyor. Türkiye’nin her yerinde yaşayanlar katılım yapabildiği için eğitime katılanları sayısı her zaman ortalama 1000 kişi civarında oluyor. Eğitimlere fiziki olarak katılma zorunluluğu olmadığı için herkes evinden ders takibi yapabiliyor. Sağlıkta mesleki uzmanlık eğitim programı, çalışılmak istenilen alanlara göre özel içeriklerden oluşur. Her katılımcı, kendi alanı ile ilgili ders içeriklerini seçebilir. Sağlık alanında çalışmak isteyenler için büyük bir fırsat oluşturulmaktadır. Güncel bilgi ve uygulamalardan oluşan eğitimlerin tamamı, alanında uzman eğitmenler tarafından verilir.

Eğitimlere kimler katılabilir?

Eğitimlere şu kişiler katılabilir:

 • Sağlık sektörü çalışanları,
 • Sağlık bölümü mezunları,
 • Sağlık bölümü öğrencileri,
 • Sağlık kuruluşlarında çalışmak isteyenler.

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi için Üniversitede Hangi Bölüme Gidilmelidir?

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi için üniversitede hangi bölümlere gidilmelidir? Sağlık alanında çalışmak isteyenler, üniversite eğitim alabilir. Ya da online özel eğitimlere katılarak, mesleki bilgiye sahip olabilirler. Üniversitelerin, sağlık meslek yüksekokulları, hemşirelik bölümü, hasta ve yaşlı bakım eğitim bölümlerine gidenler, bu eğitimleri alabilir. Online eğitime katılmak isteyenler, eğitim paketini sepete ekle yaparak kayıt işlemlerine başlayabilir. Online ön kayıt işlemlerini yapanlar, eğitim ücreti ödeme işlemlerini yapınca, kesin kayıt yaptırmış olur. Kesin kayıt yaptıranlara, kullanıcı adı ve şifresi mail ile gönderiliyor. Üniversitelerin, sağlık bölümlerinden mezun olanlarda uzmanlıklarını geliştirmek ve yeni bilgilere ulaşabilmek için eğitimlere katılabiliyor.

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Kurslarını Bitirenler için İş Olanakları Nedir?

Online olarak verilen, sağlıkta mesleki uzmanlık kurslarını bitirenler için iş olanakları nedir? Eğitim sonunda elde edilen sertifika, iş hayatında bir adım öne çıkmayı sağlar. Sağlık sektöründe çalışmak isteyenler, sertifika bilgilerini CV’lerine ekleyebilir. Üniversite onaylı olarak verilen sertifikalar, iş bulmayı kolaylaştırır. Sağlıkta mesleki uzmanlık kursunu bitirenler şu alanlarda çalışabilir.

 • Tıbbi sekreterlik
 • Hasta kabul danışmanlığı
 • Hasta ve yaşlı bakıcılığı
 • Hasta ve yaşlı bakım refakatçiliği

Kişisel bilgi ve becerilerin artmasını hedefleyen online eğitim, kamu ve özel sağlık kuruluşlarında iş olanağı sağlar.

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi Sonunda Sertifika Verilir mi?

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi sonunda sertifika verilir. Hazırlanın eğitim içeriklerinin en sonunda, online sınav yer alır. Seçilen eğitim paketinde yer alan ders içeriklerinin büyük bir bölümünü tamamlayanlar, online sınava girmeye hak kazanır. Boğaziçi Enstitüsü, kursiyerlerin eğitim içeriklerine 7/24 erişim yapmasını sağlar. Eğitim sonunda yapılan sınavlar test usulüdür. Online sınavda başarılı olanlara sertifikaları hemen verilir. 1 aylık eğitim süresi içerisinde, ders takiplerini daha önce bitirenler, sınava hemen girebilir. Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi sertifikası, üniversite onaylı ve rektör imzalıdır. Uluslararası akredite özelliği olan sertifika, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanır. Bu yurtiçinde ve yurtdışında geçerli olmasını sağlar. Online kayıt yaptıranlar, örnek sertifika taslağını inceleyebilir. Kurs sonunda, kursiyer adına düzenlenmiş sertifika, PDF formatında hazırlanır ve dijital olarak gönderilir. Talep durumunda, ıslak imzalı ve basılı olarak gönderilebiliyor.

Boğaziçi Enstitüsünde Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi Yorumları Nasıldır?

Sağlıkta Mesleki Uzmanlık Eğitimi yorumları, online eğitim için yapılır. Boğaziçi Enstitüsü, sağlık alanı ile ilgili düzenlediği online eğitimler ile sektörel ihtiyaçları karşılıyor. Sağlık alanında çalışmak isteyenler, eğitim paketi seçiminden önce yapılan yorumları inceler. Türkiye’nin her yerinde bulunanlar online eğitimden faydalanabiliyor. Birçok kişi evinden dersleri 7/24 takip edebiliyor. Fiziki katılım zorunluluğu yoktur ve ulaşım sorunları yaşanmamaktadır. İnternet erişim yapılabilen her yerden her saatte eğitimleri takip edebilirsiniz. Eğitim sonunda, uluslararası akredite sertifikanın veriliyor olması, iş bulmayı kolaylaştırıyor. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan eğitim içeriklerinin kalitesi oldukça yüksektir. Yapılan yorumları inceleyenler, eğitim çok kaliteli olduğunu, istenilen saatte giriş yapılarak ders takibi yapıldığı bilgilerin yer aldığını görebiliyor.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 10 iş günü içindedir. Bu süre, dönemsel yoğunluğa göre değişebilmektedir.

Kurs İçeriği


Kurum

Biruni Üniversitesi
Eğitim Değerlendirmesi : 4.57 Puan
Toplam : 14 Yorum

 • %57
 • %43
 • %0
 • %0
 • %0
4.57

Eğitim Puanı

Eğitim Değerlendirmesi : 4.57 Puan
Toplam : 14 Yorum
 • %57
 • %43
 • %0
 • %0
 • %0

{{dil.yorumlar}}

{{yrm.yazar}}

{{yrm.baslik}}

{{yrm.yorum}}

Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
{{dil.yorum_ekle}}

 • {{dil.oylama_sorusu}}  • Çok
   Kötü

  • Kötü

  • Orta

  • İyi

  • Çok İyi
  3,679.99 TL
2,499.99 TL