Bütün Dil Eğitimleri Kısa Süreliğine 990 TL yerine SADECE 149 TL! Fırsat Bitmeden Hemen Kaydol!
2024-04-26T23:59
  4,069.99 TL
3,249.99 TL
{{dil.son_kayit_tarihi}}
20-04-2024


  4,069.99 TL
3,249.99 TL

Barınma Hizmetleri Yöneticisi, barınma merkezlerinde görev almaktadır. Bir barınma Hizmetleri Yöneticisi; mevzuatları, davranış bilimlerini, kanunları, beslenme ve barınma hizmetlerinin nasıl uygulanması gerektiğini, güvenliği, protokol ve yazışmaları, etik kuralları, e-yurt modülünü bilmelidir. Ne kadar çok değil mi? Kolay bir iş değil. Bu bilgilerin size sistematik bir şekilde anlatılması gerekiyor. Bunun için size Boğaziçi Enstitüsü olarak Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programını açtık. Yönetim ve mevzuat yetkinlik ve yeterliliği için en güncel ve en uygulanabilir bilgileri ve bu bilgileri kullanma yöntemlerini bu eğitimde verdik. Barınma merkezlerinde iyi ve başarılı bir yönetici olmak isterseniz sizi de eğitimimize davet ediyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın!

Bu eğitimle;

 • İhtiyacınız olan tüm bilgi ve becerilere kavuşacaksınız.
 • Yönetim ve mevzuat yetkinliği ve yeterliliğine sahip olacaksınız.
 • Boğaziçi Enstitüsü sertifikaları ile bir adım öne çıkacaksınız.
 • Başarılı bir yönetici olarak parmakla gösterilecek, saygı duyulacaksınız.
 • Şimdi, hepsine sahip olmak için bir işlem yapmak yeterli. Sizi de Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programımıza bekliyoruz.

 

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Eğitimi Nedir?

Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programı, yönetici adaylarının yetiştirilmesini sağlar. Yurt yönetimi mevzuatları ve yönetim becerileri hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Üniversite iş birliği ile hazırlanan bir programdır. Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren barınma merkezlerine yönetici yetiştirilmesi amaçlanır. Öğrenci barınma merkezi yönetici, mesleki ve etik kurallarının geliştirilmesi hedeflenir. Özel barınma merkezlerinde yönetici olmak isteyenler, bu eğitimlere katılır.

Kursa katılanlar, yönetici sertifikalarını alabilir. Uzaktan eğitim yöntemi ile verilen kurs sonunda üniversite onaylı sertifika alınır. Yönetici adaylarının, barınma hizmetleri mevzuatlarını, eksiksiz öğrenmeleri hedeflenir. Barıma merkezide kalan öğrencilerin her türlü ihtiyacı ile nasıl ilgilenileceği gösterilir. Yönetici adayları, yazışma kurallarını, kullanılan uygulama modülleri öğrenir. Eğitim içeriği, tüm hizmet detaylarını kapsayacak şekilde hazırlanır.

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı Nedir?

Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programı nedir? Öğrenci barınma merkezi yönetici adaylarının tutum, bilgi ve becerilerin geliştirilmesini sağlayan online eğitim programıdır. Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası programı, özel öğretim kurumları kanununa göre hazırlanıyor. Kimler, özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası alabilir?

 • En az lise mezunu olanlar,
 • Özel öğrenci barınma merkezlerinde çalışanlar,
 • Yönetici adayı olmak isteyenler.

 

Sertifikanın nereden ve nasıl alınacağını öğrenmek isteyenler, danışmanlardan bilgi alabilir. Üniversite iş birliği ile hazırlanan özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası, kurs programına katılanlara verilir. Online kurs başvurusunu yapanlar, internet erişim yapabildikleri her yerden programı takip edebiliyor. Sertifika programında, barınma, güvenlik, beslenme, mesleki gelişim, protokol ve yazışma kuralları yer alır. Eğitim içeriği, Milli Eğitim müfredatına uygun hazırlanır. Uzaktan eğitim olarak planlanır ve isteyen herkesin katılım yapması sağlanır. Program içeriğini oluşturan her bir modül için konu başlıkları ve ders saati ayrı ayrı belirlenmiştir.

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici eğitimi, bilgi ve beceri kabiliyeti geliştirilmiş yöneticilerin yetiştirilmesini amaçlar. Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programı ne işe yarar? Yönetici adaylarının, hizmetleri hangi mevzuat kurallarına göre yürüteceğini öğretir. Yönetim hizmetlerinde dikkat edilmesi geren hususların tümünün öğrenilmesini sağlar. Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici kursu yönetim ve liderlik becerilerinin geliştirilmesine katkı oluşturur. Programın ne işe yaradığı, program içerik konuları incelendiğinde görülebilir. Program içeriğin oluşturan modüller şunlardır.

 • Mevzuat bilgisi,
 • Yurt yönetimi,
 • Barınma ve beslenme hizmetleri,
 • Güvenlik,
 • Çocuk, ergen, genç ve aile,
 • Protokol ve yazışma kuralları,
 • E-yurt modülü,
 • Mesleki gelişim, adap ve etik kurallar.

 

Her modül başlığı altında birden fazla başlık yer alır. Her modül için belirlenen eğitim süresi de farklıdır. Online olarak takip edilen derslerde, modüller tamamlandığında, kursiyer sınava tabi tutulur. Yapılan her sınav, yönetici adaylarının konuları daha iyi öğrenmelerini sağlar. Özel öğrenci barınma hizmetlerinde, kalitenin artması hedeflenir. Sertifika programının asıl amacı bilinçli yöneticilerin süreçte yer almasını sağlamaktır.

Online Canlı Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı

Online canlı özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programı 130 saatlik sertifika programı olarak hazırlanır. İnternet üzerinden verilmekte ve adaylar dersleri video ders olarak takip etmektedir. Online eğitim sisteminin kullanılabilmesi için kayıt işlemlerinin oluşturulması gerekiyor. Online işlemlerle kesin kayıtlarını yapan kursiyerlere, giriş yapacakları, kullanıcı adı ve şifre bilgileri, e-posta ya da SMS ile gönderilir.

Online özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programına kayıt olanlar, kullanıcı bilgileri ile eğitim sistemine giriş yaparlar. Online eğitim hizmetlerinin sunduğu avantajlar sayesinde istenilen saatte erişim yapılır. Sınavsız sistemleri seçenler, giriş yaptıklarında, tüm ders dokümanlarını görürler. Sınavsız sisteme kayıt olanlar, katılım belgesi alır.

Online sınavlara girerek sertifika almak isteyenler, önceki dersi tamamladıklarında sonraki ders dokümanlarına ulaşabilir. Online eğitimlerde, kursiyerin yeterliliğinin ölçülebilmesi için ara sınavlar yapılır. Kurs bitiminde de genel sınav yapılır. Kursiyerlerin dikkat etmesi gereken husus, eğitim süresi dolmadan 1 gün önce online sınavı yapması gerekiyor. Eğitim süresi dolduğunda, kullanıcı giriş şifresi pasif duruma geçer.

Online Canlı Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı Sonrası Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

Online canlı özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programı sonrası alınacak sertifikalar nelerdir? Online eğitimler, üniversite iş birliği ile hazırlanmakta ve kursiyerlere sertifika verilmektedir. Online canlı özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici eğitimi görev sırasında yapılacak tüm işlemleri kapsar. Sertifika programı sunan firmaların, oluşturdukları kurs şartları birbirinden farklı olabilir. Kurs sonunda yapılan online sınavda başarılı olanlar için sertifikalar hemen düzenlenir. Sınavlarda başarılı olabilmek için 100 üzerinden en az 80 ve üzeri puan almak gerekir. Başarılı kursiyerlere verilen sertifikalar şunlardır.

 • Eğitim kurumu, özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası,
 • Uluslararası akredite Türkçe ve İngilizce özel öğrenci barınma hizmeti yönetici sertifikası,
 • Üniversite onaylı, özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası.

 

Online eğitimler için kayıtlarını yaptıran ve online derslerin %80’ini takip edenler, katılım belgesi almaya hak kazanır. Online sınavlarda başarılı puan alamayanlara katılım belgesi verilir. Kurs bitirme sınavında başarılı olamayanlara, tekrar sınava girme hakkı verilir. Online kurs kayıt işlemleri yapılırken, belirtilen şartlar arasında, sınav tekrar sayısı da gösterilir. Verilen sertifikalar, özel öğrenci barınma hizmetleri yöneticilik eğitimlerinin alındığını belgeler. Bu işe alımlarda ve iş yerinde yükselmede etkili olur.

Boğaziçi Enstitüsünde Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Online Canlı Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı Hakkında

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifika Programı Boğaziçi Enstitüsü tarafından gerçekleştirilip, canlı eğitim programının yürütülmesi ve sınavlarının gerçekleştirilmesi gibi tüm süreçler Enstitü tarafından koordine edilecektir. Online canlı özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programı hakkında bilgi verilir. Online canlı özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici kursu online kayıt işlemlerinin yapıldığı sayfada tüm bilgiler yer alır. Öğrenci barınma merkezlerinde, hizmetlerin güvenli yürütülebilmesi için gerekli olan mevzuat konularına yer verilir.

Eğitim online olarak verilmektedir. Eğitim içerik konularında, yurt yönetimi sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm konuların yer aldığı görülür. Online özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici eğitimleri, 130 saatlik derslerden oluşur. Telefon numaraları ya da mail adresi üzerinden iletişim kurularak, kayıt işlemleri öncesinde merak edilen konularla ilgili bilgi alınabilir. Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programı, barınma merkezi yönetici adaylarının yetiştirilmesi için özel olarak hazırlanır.

Yurtlarda barınan öğrencilerin, gelişimlerinin daha iyi takip edilmesini hedefler. Öğrenci takibinin yanı sıra, yurt yönetim konusunda da bilgi ve becerilerin arttırılması hedeflenmektedir. Eğitim içeriği bölümünde yer alan tüm ders konuları sıralı olarak takip edilir. Ara dönemlerde ve kurs sonunda online sınav yapılır. Eğitim içerikleri, Millî Eğitim Bakanlığı müfredatlarına göre hazırlanır. Video içerikler olarak hazırlanan dersler, internet erişimi yapılabilen her yerden takip edilebilir.

Günün her saatinde erişim imkânı vardır. Bu kursiyerlerin, eğitimlerini daha kısa sürede tamamlamalarını sağlar. Yönetici sertifika programı, yönetici adaylarının, uygulama becerilerinin artmasını sağlayacaktır. Kurs sonunda verilen sertifika, verilen eğitimlerin başarıyla tamamlandığını belgelendirir. Kurslara katılmak için kesin kayıtlarını yapmak isteyenler, başvuru formunu gönderdikten sonra ödeme işlemlerini de yaparlar. Ödeme işlemleri, eğitim hakkında bilgilerin paylaşıldığı sayfada yer alan ödeme yöntemleri ile yapılır.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.57 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.57 Puan
  Toplam : 7 Yorum

  • %71
  • %14
  • %14
  • %0
  • %0
  4.57

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.57 Puan
  Toplam : 7 Yorum
  • %71
  • %14
  • %14
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}   • Çok
    Kötü

   • Kötü

   • Orta

   • İyi

   • Çok İyi
    4,069.99 TL
  3,249.99 TL