3,049.99 TL
2,439.99 TL
{{dil.son_kayit_tarihi}}
14-04-2024


  3,049.99 TL
2,439.99 TL

Liderlik ve etkili yöneticilik vasıflarının kazanılması her girişimcinin özen gösterdiği konulardan biridir. Her girişimci kendi liderlik ve yöneticilik tarzını yaratmayı ve bununla başarılı olmayı ister. Etkili bir eğitim almadan etkili bir yönetici ya da lider olmak ise pek de mümkün değildir. Çünkü bu insan ilişkileriyle ilişkilidir. Öyle ise sizi Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimimize bekleriz. Uzman kadromuz, sunduğumuz yeni bilgiler ve güncel uygulamaları içeren eğitimimiz en kapsamlı liderlik ve etkili yöneticilik eğitimi olma özelliği taşımaktadır. Haydi, bu fırsatı kaçırmayın.

 

Bu eğitimle;

 • Liderlik ve yöneticilik ile ilgili tüm çağdaş yaklaşımları öğreneceksiniz.
 • Önce kendinizi sonra insan tiplerini keşfedeceksiniz.
 • Stratejilerinizi teknik ve pratik bilgilerle harmanlayacak, başarılarınızı artıracaksınız.
 • Uluslararası geçerliliği de olan İstanbul Rumeli Üniversitesi sertifikası alacaksınız.
 • Tüm bunlardan yararlanmak bir hamle uzağınızda. Şimdi elinize mausunuzu alın ve bize katılın.

 

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi Nedir?

Yaşanan tüm gelişmeler, işletme yönetimlerinin de profesyonelleşmesini sağlıyor. Liderlik ve etkili yöneticilik organizasyon anlayışının benimsenmesini sağlıyor. Günün şartlarına göre organizasyon yapısını oluşturan işletmelerin rekabet avantajı daha fazladır. Liderlik ve etkili yöneticilik eğitimi kalite standartlarında, verimliliğin ve rekabet gücünün artmasını hedefler. Şirket yönetiminde bulunanlar, alınan eğitimlerle, liderlik vasıflarını geliştirirler.

Etkili yöneticiler, çalışanlarla daha iyi iletişim kurmaya başlarlar. Liderlik ve etkili yöneticilikle ilgili hazırlanan eğitim programları, özel olarak hazırlanır. Üniversite işbirliği ile günün ihtiyaçlarına göre eğitim içerikleri hazırlanıyor. Organizasyon yapısının oluşturulması ve bireysel performansın artırılması amaçlanır.

Online eğitimler, tüm çalışanların faydalanması için hazırlanır. Kariyer gelişim süreçlerini ön planda tutmak isteyenler, liderlik eğitimi alır. Liderlik özelliklerini, eğitimler sayesinde öğrenir. Etkili yöneticiler, işletme aleyhine olabilecek tüm davranışları ortadan kaldırmayı bilir. İşletmelerde, motivasyonun artmasını sağlar. İşletmelerde başarısın artması için ilk önce liderlik ve etkili yöneticilik yapısının oluşturulması gerekir. Organizasyonlarda, liderler, başarılı olduğunda, çalışanlarda, yüksek motivasyonla çalışacaktır.

 

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Nedir?

Liderlik ve yöneticilik terimleri, tanımları birbirinden farklıdır. Lider, elindeki gücü kullanabilme yeteneğine sahip kişidir. Liderler çevrelerini etkileyebilir. Yönetici ise görev verilen birimin sorumlusudur. Liderlik ve etkili yöneticilik nedir? Açıklaması bu tanımlara göre yapılır. Liderlik ve etkili yöneticilik kursu organizasyonlarda rekabet gücünün artmasını amaçlamaktadır. Online liderlik ve etkili yöneticilik eğitimi sorunlara özgü çözümlerin nasıl üretileceğini gösterir. Online liderlik ve etkili yöneticilik kursu eğitim içerikleri, tüm organizasyonlara uygun hazırlanır. Online kurslara kimler katılır?

 • Şirket yöneticileri,
 • Yönetici yardımcıları ve adayları,
 • Tüm çalışanlar,
 • Liderlik kariyerini geliştirmek isteyenler,
 • Organizasyon yapısı içerisinde yer almak isteyenler,

Eğitimlerde öncelikle, lider ve etkili yönetici nasıl olunur bilgilerine yer veriliyor. Liderlik doğuştan gelen bir yetenek olsa da eğitimler ile geliştirilebilir.

 

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı Nedir?

Liderlik ve etkili yöneticilik eğitimi sertifikası için online eğitim başvuruları yapılır. Liderlik ve etkili yöneticilik sertifikası programı nedir? Rekabetçi ortamlarda, modern yönetim anlayışına sahip liderlere ve yöneticilere ihtiyaç vardır. Liderlik ve yöneticilik vasıflarının geliştirilmesini sağlayacak eğitimlerin verildiği bir programdır. Liderlik kursu yöneticilerin liderlik vasfını kazanmalarını sağlar.

Liderlik eğitimi ile çalışanlarla, yöneticiler arasındaki iletişim sorunlarının nasıl çözüleceği öğrenilir. Kurs içerikleri geniş kapsamlıdır. Yöneticilerin, empati yeteneklerini artırmaya yönelik uygulama seçenleri vardır. Liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programı, özgüvenin artmasını sağlar. Takım ruhu oluşturabilecek yeni liderlerin yetiştirilmesi için hazırlanmıştır. Modern yönetim anlayışı kazandırmakta ve organizasyon yapısının her zaman başarı elde etmesi sağlanmaktadır.

 

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programı ne işe yarar? Online olarak verilen eğitimler sonunda, sertifika verilir. Sertifikalar, alınan eğitimi belgeleyen araçlardır. Liderlik eğitimi sertifikası verilen eğitimlerin başarılı bir şekilde tamamlandığını gösterir. Liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programı, katılımcılar üzerinde oldukça etkilidir.

Bireylerin, daha objektif düşünmesine katkı sunar. İşletmelerin, ihtiyaçları olan yönetici kadrosunun yetiştirilmesi sağlar. Sertifika programına katılanlar, kendilerini geliştirebilecekleri yöntemleri öğrenir. Etkili yöneticilik kursu için hazırlanan müfredat, örgün ve online eğitimlerde aynı içeriklere sahiptir. Online eğitimlerde, kursiyerler, video ders takibi yaparak, içeriklerden faydalanır.

Liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programının amacı, işletmelerin verimliliğinin artmasıdır. Rekabet ortamında, yeni modeller geliştirebilecek yöneticilerin görev almasını sağlar. Uygulamalı eğitim içerikleri ile iş ortamında yaşanılan sorunlara çözüm bulmayı sağlar. Kursa katılanlar, organizasyon içerisinde, bütünü daha net görmeye başlar. Bu bireysel ve kurumsal başarıyı getirir.

 

Online Canlı Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı

Online canlı liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programı herkese açıktır. Eğitim içerikleri, akademisyenler tarafından hazırlanır. Etkili yöneticilik eğitimi online kayıtlarını oluşturanlar, eğitim içeriklerini görebiliyor. Eğitim içerikleri şunlardır.

 • Liderlik davranışı,
 • Liderlik yetkinlikleri ve yetkileri,
 • Etkili takım çalışması,
 • Duygusal zekâ,
 • Çatışma yönetimi,
 • Değişim yönetimi ve liderlik,
 • Liderliği geliştiren kuramlar,
 • Liderde olması gereken özellikler,
 • Liderlik türleri,
 • Karar verme teknikleri,
 • Problem çözme teknikleri,

Eğitim içerikleri çeşitli araçlarla zenginleştirilir. Online eğitimler için video ve görsel teknikler kullanılır. İnternet üzerinden erişimlerini yapan kursiyerler, tüm dersleri video eğitim içerikleri üzerinden takip eder. Online eğitimler sonrasında, lider ve yönetici adaylarının kendilerini geliştirebilmesi için çeşitli önerilerde bulunulur. Bu öneriler, makale, kitap ve film şeklinde olur.

Etkili yöneticilik sertifikası alabilmek için kurs kayıt şartlarının yerine getirilmesi gerekir. Liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programına online olarak katılanlar, online sınav olur. Sertifika programının tamamlanabilmesi için eğitim içeriğinin %80 tamamlanması ve online sınava girilmesi gerekir. Sınava girmeyen ya da başarılı olamayanlara katılım belgesi verilir.

 

Online Canlı Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı Sonrası Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

Online etkili yöneticilik eğitimi yöneticilerin ve yönetici adaylarının kariyer gelişimin tamamlamalarını sağlar. Online canlı liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programı sonrası alınacak sertifikalar nelerdir? Eğitimlere katılacak olan her kursiyer, eğitim içeriğinden çok verilecek sertifika türlerini merak eder.

Online etkili yöneticilik kursu sonrasında, eğitim katılım şartlarına göre işlemlerini tamamlayanlar sertifika alır. Verilen sertifikalar, işbirliği yapılan üniversite tarafından hazırlanır ve adaylara onaylı olarak verilir. Liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programına kayıt oluşturanlar, sözleşmede belirtilen eğitim süresi içerisinde, ders takibini tamamlamış olmalıdır.

Ders takibini tamamlayanlar, eğitim süresi sonunu beklemeden online sınava girebilir. Online sınav için geçerli not barajı, üyelik aşamasında adaylara bildirilir. Online sınavlardan başarılı puan olanlar, katılım belgesi ve sertifika alır. Sertifikalar, uluslararası geçerliliğe sahiptir. Sertifika ne işime yarar?

 • Alınan eğitimi ve uzmanlığı belgeler,
 • İş başvurularında, tercih edilmenizi sağlar,
 • İş yerinde yükselmenizi ve terfi almasını sağlar,
 • Yurtdışında iş bulmanızı kolaylaştırır,
 • Kariyerinize yön verir,

Online canlı liderlik ve etkili yöneticilik eğitimlerine katılanlar, zaman sınırı olmadan derslere katılabilir. Online verilen hizmetler için günün her saatinde, internet erişim sayesinde eğitimlerini tamamlayabilirler.

 

Boğaziçi Enstitüsünde Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

 

Online Canlı Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı Hakkında

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı, İstanbul Rumeli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilip, canlı eğitim programının yürütülmesi ve sınavlarının gerçekleştirilmesi gibi tüm süreçler Sürekli Eğitim Merkezi tarafından koordine edilecektir. Organizasyon yapısında, verimlilik ve başarı için etkili liderlere ve yöneticilere ihtiyaç vardır. Çalışanlar, kariyerlerini geliştirebilecek çeşitli arayışlar içerisindedir. Online canlı liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programı hakkında bilgileri ulaşanlar, eğitim için kayıt yaptırabiliyor. Online liderlik eğitimleri, bireysel becerilerin daha fazla gelişmesini sağlar. Online liderlik eğitimi herkesin faydalanabileceği ve ulaşabileceği şekilde hazırlanır.

Sertifika programı hakkında yer alan içerikleri inceleyenler, eğitimin amacını ve içeriklerini görebilir. Canlı liderlik ve etkili yöneticilik eğitimi içeriklerinin tamamı alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanır. Online başvuru formunu dolduranlar, eğitim danışmanları ile iletişim kurarak, detaylar hakkında bilgi alabilir. Kayıt oluşturulduktan sonra her kursiyer, kendi kullanıcı adı ve şifresi ile online sisteme giriş yapar.

Eğitimlerini %100 tamamlayanlar için sertifika otomatik olarak hazırlanır. Kursiyerler, dijital olarak sertifikalarını görebilir ve bilgisayarlarına indirebilir. Basılı sertifika talep edenler, Türkçe ya da İngilizce olarak taleplerini iletebilir. Üniversite onaylı olarak hazırlanan ve basılan sertifikalar, kargo ile gönderilir. Online sertifikalar ise PDF formatındadır ve istenildiği zaman indirilebilir. Liderlik ve etkili yöneticilik sertifika programı hakkında detaylı bilgiye ulaşanlar, hemen kayıt oluşturur.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 25 gün içindedir.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.57 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.57 Puan
  Toplam : 7 Yorum

  • %71
  • %14
  • %14
  • %0
  • %0
  4.57

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.57 Puan
  Toplam : 7 Yorum
  • %71
  • %14
  • %14
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}   • Çok
    Kötü

   • Kötü

   • Orta

   • İyi

   • Çok İyi
    3,049.99 TL
  2,439.99 TL