4,279.99 TL
3,419.99 TL
{{dil.son_kayit_tarihi}}
13-06-2024


  4,279.99 TL
3,419.99 TL

Her markanın kişilik izi, birbirinden farklıdır. Onları insanlardan farklı olarak düşünemeyiz. Her marka tıpkı insanlar gibi doğar ve gelişir. O halde Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sorumlusu da bu kişilik izini özümsemelidir. Markasını tanıtmalı, stratejilerle desteklemeli ve yeri geldiğinde savunmalıdır. Bunları yapabilmek ise iyi bir eğitim gerektirmektedir. Saydığımız yetkinliklere ulaşmak ve yaptığınız işle fark yaratmanız için sizi Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programımıza davet ediyoruz. Çünkü programımız alanının en kapsamlı eğitim programı olma özelliği taşıyor. Alanında uzman eğitmen, yeni bilgiler, güncel uygulamalar… Biz sizin için her şeyi hazırladık. Siz de üzerinize düşeni yapın ve derslerde buluşalım.

Bu eğitimle;

 • Marka kişilik izini çıkarmayı öğreneceksiniz.
 • Tanıtım ve reklam çalışmaları için nasıl strateji üreteceğinizi keşfedeceksiniz.
 • Çalışmalarınız ile başarı sağlayacak, iltifatları toplayacaksınız.
 • İş görüşmelerinizde, uluslararası geçerliliği de olan Boğaziçi Enstitüsü sertifikası bir adım öne çıkacaksınız.
 • Başarılarınız için alkışlanmanız bizim en büyük mutluluğumuzdur!

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı Nedir?

Dijitalleşen dünyada, tüm kurumlar, hedef kitleleri ile daha iyi iletişim kurmaya çalışmaktadır. Kurumsal iletişim, tüm iletişimi kanallarının daha etkin kullanılmasını yönelik çalışmalar içermektedir. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı, markalaşma ve verimlilik açısından çok önemlidir. İletişim ve marka yönetimi birbirinden ayrılmaz ve birlikte değerlendirilir.

Markalaşma, kurumlara, güven, kalite ve başarı getirmektedir. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi eğitim programları, kurumlar için önemli olan bu iki kavramı tüm yönleri ile inceler. Sertifika programına katılanlar, iletişim ve marka yönetimi alanındaki becerilerini artırır. Uygulamaya yönelik çalışmalar ile iletişim becerilerini en üst düzeye çıkarırlar.

Günümüz şartlarında, profesyonel olarak davranış sergiler ve kurumsal kimliğin kalitesini artırırlar. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programının amacı, kişisel iletişim becerilerinin geliştirilmesi ve işletmelerde tüm iletişim biçimlerinin kullanılabilmesini sağlamaktır.

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Nedir?

Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı kurumların kalite ve başarı sağlaması için hazırlanmış online eğitim programıdır. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifikası programı nedir? Başlığı altında, iletişim ve marka kavramları ayrı ayrı ele alınır.

Sertifika programının amacı, markanın oluşturulması, marka varlığının korunması için alt yapının sağlanmadır. Doğru iletişim araçlarının nasıl kullanılacağı öğretilir. Sertifika programına katılanlar, hem kurumsal iletişim hem de marka yönetimi alanındaki bilgilerini artırırlar. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programında bireyler şu bilgileri öğrenir.

 • İletişim türleri,
 • İletişim prensipleri,
 • İşletmelerde iletişim biçimleri ve iletişim engelleri,
 • Etkin iletişim ile kurumsal imajın oluşturulması,
 • Kurumsal imajın korunması ve geliştirilmesi,
 • Marka varlığının oluşturulması,
 • Marka varlığının korunması ve geliştirilmesi,

Tüm kurumlar içi bu kavramlar, hizmet devamlılığı açısından önemlidir. Marka yönetimi ile ilgili verilen eğitimlerde, marka kavramı üzerinde durulur. Marka ve imaj oluşturma, pazarlama tekniklerini kullanma yeteneklerine sahip olma sağlanır. Sertifika programına katılanlar, iletişim ve marka alanında uzmanlaşır ve işletmelere katma değer sağlamaya başlarlar.

Kurumsal iletişim ve marka yönetimi eğitim programı, kurumsal kültür ve yönetsel süreçleri temel alır. Liderlik tarzları, marka yönetimi ve pazarlama, strateji yönetimi gibi konular birbiri ile ilişkilendirilir. Üniversite iş birliği ile hazırlanan bir online eğitim türüdür. Kurumların ve işletmelerin farklı departmanlarında çalışanlar bu eğitimlere katılabilir. Sertifika programlarının başarıyla tamamlayanlar, üniversite onaylı sertifika alır.

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Kurumsal iletişim ve marka yönetimi hangi sektörde olursa olsun tüm kurumlar için önemlidir. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı ne işe yarar? Öncelikle, kurumlarda çalışanların daha profesyonel yaklaşımlar sergilemelerini sağlar. Hedef kitlenin belirlenmesi, doğru iletişimlerin kurulması ve markaya bağlılığın oluşturulması gerekir.

Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programına katılan, gerekli eğitimi alanlar, bu alanda başarılı olur. İletişim engellerinin ortadan kaldırılabilmesi için iletişim tekniklerinin ve süreçlerinin doğru kullanılması gerekir. Sertifika programının amacı, iletişim ve marka varlığını korumak ve geliştirmektir. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programına kimler hangi şartlarla katılabilir.

 • Kurumsal iletişim alanında çalışmak isteyenler,
 • Halkla ilişkiler bölümünde çalışmak isteyenler,
 • Kendisini iletişim ve pazarlama alanında geliştirmek isteyenler,
 • Orta düzey yönetici konumunda çalışanlar,
 • Kariyerinde uzmanlaşmak isteyenler,

Eğitim veren kurumlara göre katılım şartları değişebilir. Genel olarak, en az lise mezunu olanlar katılım sağlayabilir. Kurumsal iletişim ve pazarlama departmanlarında 2 yıl ve daha fazla süre çalışanlar, online eğitime katılır.

Online Canlı Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı

Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifikası eğitimlerine katılmak isteyenler daha çok çalışan kişilerdir. Bu kişilerin, çalışmalarını aksatmadan eğitimlerini alabilmeleri için online eğitim seçenekleri oluşturulmuştur. Online canlı kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı, sesli ve görüntülü olarak verilir.

Eğitimlere online katılanlar, kendilerine bildirilen yazılım programı üzerinden eğitimleri baştan sona takip eder. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı, uzaktan eğitim yöntemi ile verilir. Uzmanlar tarafından hazırlanan video ders içerikleri sisteme yüklenmiştir. Eğitim için kayıt işlemlerini tamamlayanlar, kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile istedikleri gün ve saatte eğitimleri takip eder. Online eğitim için verilen süre en fazla 3 aydır. Başvuru yaptıktan sonraki 3 ay içerisinde, eğitim konuları tamamlanmalıdır.

Bireysel öğrenme hızına göre eğitimleri daha kısa sürede tamamlayanlar, sertifikalarını daha çabuk alır. Eğitim içeriğini oluşturan dersleri tamamlayan ve online sıvana katılanlar, eğitimi tamamlamış sayılır. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı eğitim içerikleri, üniversite, MEB ve Avrupa Birliği müfredatlarına uygun hazırlanır. Türkiye’nin her yerinde yaşanan kişiler, eğitim başvurusunu yapabilir. Başvuru ve ödeme işlemlerini yapanlara, eğitim içerikleri hemen açılır.

Online Canlı Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı Sonrası Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

Online canlı kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı sonrası alınacak sertifikalar nelerdir? Kurumsal iletişim ve marka yönetimi eğitimi sonrasında online sınava ve derslere %80 oranında katılanlara sertifika verilir. Eğitim sonunda yapılan online sıvanda başarılı olamayanlara da katılım belgesi verilir.

Eğitim sonunda verilen sertifika, üniversite onaylı ve ıslak imzalıdır. Başarılı olanlara, kurumsal iletişim ve marka yönetimi eğitimi sertifikası verilir. Eğitim içeriği, Avrupa Birliği ECTS müfredatına da uygun hazırlandığı için sertifika uluslararası geçerliliğe sahiptir. Sertifikalar, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanır. İsteyenler yurtdışında da kullanabilir.

Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programını tamamlayarak, sertifika alanlar, kamu ve özel sektörde kullanır. Hazırlanan sertifikalar, sistem üzerinden kullanıcılara dijital olarak gönderilir. İsteyenler basılı olarak talep eder. Basılı sertifikalar, 3 iş günü içerisinde kargo ile gönderilir. Basılı sertifikalar, ıslak imzalı, üniversite onay damgalı ve özel kağıda basılı olarak gönderilmektedir. Alınan sertifikalar ne işe yarar?

 • Alınan eğitim ve uzmanlık alanını belgelendirir,
 • İş bulmayı kolaylaştırır,
 • İşte yükselmeyi ve kariyer gelişimini sağlar,
 • İş başvurularında öne çıkmanızı sağlar,

Kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı için hazırlanan eğitim içeriği birbirinden farklı 30’dan fazla içerikten oluşur. Eğitim içeriği ders saati 72 saat olarak belirlenmiştir.

Aile ve Miras Hukuku Eğitimi Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Aile ve Miras Hukuku Eğitimi sonunda sertifika almak için katılımcıların öğrenme süreci sona erdikten sonra sınava girmesi gerekmektedir. Sınavı başarı ile geçen kişiler, öğrenci paneline giriş yapıp sertifika talebinde bulunarak belgelerini alabilirler.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 10 iş gün içindedir. Bu süre, dönemsel yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Online Canlı Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı Hakkında

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Sertifika Programı, Boğaziçi Enstitüsü tarafından gerçekleştirilip, canlı eğitim programının yürütülmesi ve sınavlarının gerçekleştirilmesi gibi tüm süreçler Sürekli Eğitim Merkezi tarafından koordine edilecektir. Kurumsal iletişim ve marka yönetimi kursu araştıranlar, eğitim içerikleri ve eğitim kurumu hakkında bilgilere ulaşmaya çalışır. Online canlı kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı hakkında sunulan bilgilerde, eğitim içerikleri, eğitim süresi ve kayıt şartları yer alır. Türkiye’nin her yerinde bulunan kişiler, online başvuru yapabilir.

Online başvuru yaparak, kullanıcı şifresi alanlar, istedikleri zaman derslere katılabilir. Eğitim sonunda verilen katılım belgesi ve sertifika, aldığımız eğitimi belgelendirecektir. Online takip edilebilen kurumsal iletişim ve marka yönetimi sertifika programı, kişisel becerilerin geliştirilmesini sağlar. Kuruluşlar, her zaman doğru iletişim yöntemleri ile pazarlama ağlarını genişletmeyi hedefler.

Bunun için kurumsal iletişim ve marka yönetimi alanında uzman kişilere ihtiyaç duyar. Online eğitimler sayesinde, kendinizi bu alanda geliştirebilir, profesyonel olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğitim sonunda, ne zaman hangi iletişim aracını kullanabileceğinizi öğrenmiş olursunuz. Marka varlığını korumak ve geliştirmek, kurumsallık için önemlidir.

Kurs İçeriği


Kurum

Biruni Üniversitesi
Eğitim Değerlendirmesi : 4.63 Puan
Toplam : 8 Yorum

 • %63
 • %38
 • %0
 • %0
 • %0
4.63

Eğitim Puanı

Eğitim Değerlendirmesi : 4.63 Puan
Toplam : 8 Yorum
 • %63
 • %38
 • %0
 • %0
 • %0

{{dil.yorumlar}}

{{yrm.yazar}}

{{yrm.baslik}}

{{yrm.yorum}}

Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
{{dil.yorum_ekle}}

 • {{dil.oylama_sorusu}}  • Çok
   Kötü

  • Kötü

  • Orta

  • İyi

  • Çok İyi
  4,279.99 TL
3,419.99 TL