Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-07-02T12:00

Kişisel Gelişim Programı

Tüm Kişisel Gelişim eğitimleri bir arada! İstanbul Rumeli Üniversitesi öğrencilerine özel olarak tasarlanan ve hazırlanan bu program, Kişisel Gelişim alanında rehberiniz olarak hayal ettiğiniz başarılara kavuşmak için size yol gösterecek. Kişisel Gelişim ile yetkinliklerinizi artırmak, hayal ettiğiniz başarılara kavuşmak için bu programı kaçırmayın!

İstanbul Rumeli Üniversitesi ve Boğaziçi Enstitüsü iş birliğiyle; tam kapanma günlerini verimli geçirmeniz, zamanınızı aktif değerlendirmeniz için eğitim paketleri hazırladık. Öğrencilerimizin ve personellerimizin yararlanacağı bu eğitimler, hayalini kurduğunuz eğitimleri almanıza vesile olacak. Alanında uzman eğitmenlerimizin hazırladığı, güncel ve yeni bilgileri içeren ve kendi alanlarının en kapsamlı eğitimlerini kaçırmayın. Hayallerinizi gecikmeden gerçekleştirin!

Kişisel Gelişim Programı, kişinin kendisini geliştirmesine büyük katkı sunar. Bireyler, her zaman yeni bir şeyler öğrenmeye ve uzmanlıklarını artırmaya çalışır. Online olarak hazırlanan Kişisel Gelişim Programı sayesinde, sosyal hayat ve iş hayatı ilişkileri daha sağlıklı gelişir. Boğaziçi Enstitüsü, Kişisel Gelişim Programı ile bireylerin yetkinliklerini artırmayı amaçlar. Kişisel Gelişim Programı eğitim süresi 1 aydır. Hazırlanan ders içeriklerine göre ders saatleri değişebiliyor.

 

Başarılı CV Oluşturma Eğitimi

CV! Bin bir emekle kazandığınız okulunuzdan yine bin bir emekle mezun oldunuz. Şimdi sıra bir iş bulmaya geldi. Bunun için iyi bir CV hazırlamalısınız. Oysaki sizinle aynı pozisyon için başvurmuş belki binlerce aday var. Sizin CV’niz onların arasından nasıl sıyrılacak? Oysaki, mükemmel oluşturulmuş bir CV’nin bir İK profesyoneline neler hissettireceğini hayal edin. Bunu yapmak mümkün! Çünkü sizler için Başarılı CV Oluşturma Eğitimi hazırladık. Alanında uzman bir eğitmen tarafından hazırlanan bu eğitimle en güncel ve en yeni bilgilere ulaşacaksınız. Hazırladığınız CV size güzel bir işin kapılarını aralayacak. Bunu gerçekleştirmek için sizi de Başarılı CV Oluşturma Eğitimimize bekleriz.

 

Etkili İletişim Eğitimi

Etkili İletişim! Şimdi, bir saniyeliğine durup çevrenize bakın. Herkes nasıl da birbirine bağlı değil mi? Her bir insan mutlaka başka birileriyle iletişim halinde. Siz de onlar gibi işlerinizi yürütmek, sosyal hayatınızıbiçimlendirmek ve aile hayatınızı yönetmek için sürekli olarak insanlarla iletişim halindesiniz. Öyleyse iletişimi etkili kullanmak size büyük bir avantajlar sağlayacaktır. Nasıl mı? İletişimi etkili kullanarak iş hayatınızda ikna kabiliyetinizi yükseltecek ve başarı merdivenlerini hızla çıkacaksınız. Sosyal hayatınızdaki insanlar üzerinde büyük bir etki yaratacaksınız. Etkili iletişim ile aile hayatınızda sözünüzün ağırlığı artıracaksınız. Bunları Etkili İletişim Eğimiyle başarmaya ne dersiniz. Cevabınız “evet” ise alanında uzman bir eğitmen tarafından hazırlanmış, güncel ve uygulanabilir bilgileri sunan bu en kapsamlı Etkili İletişim Eğitimine davetlisiniz.

 

Performans Yönetimi Eğitimi

Performans Yönetimi! Günümüz şartlarında performans yönetimi yapmak oldukça güçleşti. Özellikle pandemi döneminde bu zorluk arttı. Bir de bunun üstüne tam kapanma geldi. Evlerimizden çalışıyoruz. Bu şartlar altında doğru performans yönetimi yapmak mümkün mü? Tabi ki mümkün! Performans yönetimini mümkün kılmak için Performans Yönetimi Eğitimi hazırladık. Alanında uzman bir eğitmenin hazırladığı, günümüz şartlarında yapılacakları da içeren bu kapsamlı eğitim; en güncel, en yeni bilgileri ve uygulamaları sizlere sunuyor. Bu eğitimle doğru performans yönetimi yapacak, performansınızla bir adım öne çıkacaksınız. Bu imkândan yararlanmak ve başarılarınızı artırmak isterseniz sizi de eğitimimize bekleriz.

 

Stresle Başa Çıkma Eğitimi

Stres! Stresle ilgili oluşturulan algıdan dolayı bu kelimeyi duyan herkes geriliyor. İşin iç yüzüne bakacak olursak Stres, hayatımızı devam ettirebilmemiz için makul düzeyde sahip olmamız gereken bir gerilimdir. Buradaki hassas nokta stresi makul ölçüde tutmaktır. Bu sizi hem iş hayatınızda hem de günlük hayatınızda daha başarılı yapacaktır. Zararlı stresten kurtulma metotları ve yararlı stresi kullanma yolları ise iyi bir eğitimden geçmeyi gerektirir. Bu nedenle sizler için Stresle Başa Çıkma Eğitimi hazırladık. Güncel ve yeni bilgileri içeren eğitimimizi, alanında uzman bir eğitmen hazırladı. Alanının bu en kapsamlı Stresle Başa Çıkma Eğitimi için fırsatı kaçırmayın!

 

Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi

Tükenmişlik! Çağın kendinden söz ettiren bir sendromudur. İş yapmanızı, dostlarınızla güzel zaman geçirmenizi, en kötüsü de mutlu olmanızı engellemektedir. Bu hastalıktan kurtulmak gelecek güzel günlere kavuşmak hepinizin haklı beklentisidir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için Tükenmişlik Eğitimi hazırladık. Bu eğitimle sizi tükenmişliğe götüren nedenleri keşfedecek ve onlardan kurtulacaksınız. Mutlu, başarılı, aktif bir insan olarak hayatınıza devam edeceksiniz. Çünkü bu eğitimi alanında uzman bir eğitmen oluşturdu ve sizin için güncel uygulamaları ve yeni bilgileri bir araya getirdi. Bu en kapsamlı Tükenmişlik Eğitimi için fırsatı kaçırmayın! Tükenmişliği yenmenizin ilk adımı, biraz hareket edip bu eğitimi almak ve derslere katılmak olsun. Sizi, sağlıklı günler için derslerde buluşmaya davet ediyoruz.

 

Zaman Yönetimi Eğitimi

Zaman deyince aklınıza; bitmek tükenmek bilmeyen işler, raporlar, toplantılar geliyor değil mi? İşler o kadar birikiyor ve siz ne yaptığınızı o kadar unutuyorsunuz ki saatler hızla geçiyor ve işleriniz eve sarkıyor. Oysa ki zamanı yönetmeyi bilseniz ne kadar rahat ederdiniz. Her işinizi zamanında bitirir, sosyal eğlencelere zaman ayırabilirdiniz. Bu mümkün! Yanlış duymadınız, bu mümkün. Nasıl mı? Sizler için Zaman Yönetimi Eğitimi hazırladık. Siz zamanınızı doğru yönetin, başarılarınızı artırın, sosyal aktivitelere zaman ayırın istedik. Üstelik bu eğitim alanında uzman bir eğitmen tarafından oluşturuldu. Güncel uygulamaları ve yeni bilgileri içeren bu eğitim alanının en kapsamlı eğitimi olma özelliğini taşımaktadır. Bu eşsiz eğitimi edinmek, bu büyük fırsattan yararlanmak isterseniz sizi de Zaman Yönetimi Eğitimimize bekleriz.

 

Kişisel Gelişim Programı Nedir?

Kişisel gelişim programı nedir? Boğaziçi Enstitüsü ile Üniversite işbirliği kapsamında hazırlanmış online eğitim programıdır. Programın amacı, bireylerin, kişisel gelişim yetkinliklerinin artırılmasını kolaylaştırmaktır. Online Kişisel Gelişim Programına kimler katılabilir?

 • Firma yöneticileri,
 • Kurum çalışanları,
 • Kariyerini geliştirmek isteyenler,
 • İletişim becerilerini geliştirmek isteyenler,
 • Eğitmenler ve lisans öğrencileri,
 • Kişisel gelişim yetkinliğini artırmak isteyen herkes,

Kişisel Gelişim Programı ders içerikleri, paket halinde sunulan kurs türüne göre değişir. Online kayıt yaptırarak, kursa katılanlar tüm içeriklere ulaşabilecek ve eğitimlerini alabilecektir.

 

Kişisel Gelişim Programı Tanıtımı

Kişisel Gelişim Programı, kişisel gelişim alanında rehberlik oluşturacaktır. Boğaziçi Enstitüsü online eğitim metodu ile tüm katılımcılara bu eğitimi veriyor. Bireyler, iş hayatlarında hayal ettikleri başarıya kavuşmak için kendilerini geliştirmeye çalışır. Kişisel Gelişim Programı eğitimleri şunlardır.

 • Etkili İletişim Eğitimi
 • Başarılı CV Oluşturma Eğitimi
 • Stresle Başa Çıkma Eğitimi
 • Performans Yönetimi Eğitimi
 • Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi
 • Zaman Yönetimi Eğitimi

Her eğitim programı için hazırlanan kurs içerikleri, alanında uzman eğitmenler tarafından oluşturulur. Kişisel Gelişim Programına göre hazırlanan kurs içerikleri, video ders kayıtları olarak gösterilir. Derslerin video içerik olarak sunulması, kursiyerlerin istedikleri zaman tekrar yapmalarını sağlar. Eğitim sonunda yapılan sınav sonucuna göre sertifika verilir. Sertifika sınavı online yapılır ve sorular video ders içeriklerinden alınır.

 

Kişisel Gelişim Programı Hangi Şehirlerde Verilir?

Kişisel Gelişim Programı eğitimleri, son bir yılda yaşanan pandemi kapanmalarından dolayı online olarak veriliyor. Online eğitimlerde, lokasyon sınırlaması yoktur. Türkiye’nin tüm şehirlerinde yaşayanlar, online eğitimlere katılım yapabilir. Boğaziçi Enstitüsü, online eğitim seçeneklerini, internet erişimi olan herkese sunar. Kişisel Gelişim Programı için online kayıt yaptırmak ve kurs ücretini ödemek yeterlidir. Kayıt yaptıran her kullanıcıya özel giriş bilgileri verilir. Online kayıt yaptırdıktan sonra Türkiye’nin neresinde olursanız olun internet erişimi yapabileceğiniz her yerden dersleri izleyebilirsiniz.

 

Kişisel Gelişim Programı Ortalama Fiyatları Nedir?

Son yıllarda, çeşitli alanlarda kendisini geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği Kişisel Gelişim Programı büyük ilgi görüyor. Kişisel Gelişim Programı ortalama fiyatları, eğitim konularına ve içeriklerine göre değişir. Boğaziçi Enstitüsü Online Kişisel Gelişim Programı eğitimini almak isteyenler, indirimli kayıt yaptırabilir. Kişisel Gelişim Programı ortalama fiyatları 1000 TL olarak duyurulur. Siteye erişim yaparak, online kayıt oluşturmak isteyenler %90 indirim seçeneği olduğunu görür. Boğaziçi Enstitüsü %90 indirim ile 99 TL ücretle kurs kaydının yaptırılmasını sağlar. Kişisel Gelişim Programı için yıllık ortalama 750 kişi kayıt oluşturuyor. Ön başvuru işlemlerini yapmaya başlayanlar, kurs içerikleri ve fiyatları ile ilgili danışmanlardan bilgi alabilir.

 

Kişisel Gelişim Programı Dersleri Zorluk Derecesi Nedir?

Kişisel Gelişim Programı dersleri zorluk derecesi, online eğitimler arasında orta seviye olarak gösterilir. Kişisel gelişim, bireyin günlük yaşamına etki eden unsuları kapsar. Birey, iletişim yetkinliğini geliştirmeyi hayal ettiği için tüm ders içeriklerini zorlanmadan takip eder. Online eğitim öncesinde, çeşitli kaynakları araştıran ve kişisel gelişim hakkında bilgi sahibi olanlar zorlukları aşar. Kişisel Gelişim Programı kurs içeriği şunlardır.

 • İletişim ve ilişki yönetimi,
 • İletişim stilleri,
 • İletişimde etki,
 • Dinlemek ve dinleme türleri,
 • İyi bir dinleyici olmak,
 • İletişim ve müzakere yönetimi,
 • Çatışma yönetimi,
 • Çatışmada kullanılan taktikler,
 • Tükenmişlik sendromu,
 • Stres nedir?
 • Stresin vücudumuza etkileri,
 • Zaman yönetimi,
 • Performans yönetim sistemi,

 

Kişisel Gelişim Programı paketlerinin birleştirilmesi ile oluşturulan bu programda tüm ders içerikleri bir arada yer alır. Video çekim olarak hazırlanan derslerin takibi daha kolaydır. Kursiyerler, kurs boyunca istedikleri dersleri tekrar edebilir.

 

Kişisel Gelişim Programı için Üniversitede Hangi Bölüme Gidilmelidir?

Sosyal ve iş hayatında kariyerini geliştirmek isteyenler, Kişisel Gelişim Programı için üniversitede hangi bölüme gidebilir? Geleceğe daha iyi hazırlanmak isteyenler bu araştırmayı yapar. Üniversiteler, kişisel gelişim uzmanı olmak isteyenler için eğitim fakültelerinde farklı bölümler oluşturur. Bu bölümler, psikolojik danışmanlık, rehberlik bölümleridir. Kişisel Gelişim Programı Eğitimlerini almak isteyenler bu bölümlere giderek eğitimlerini alabilir. Boğaziçi Enstitüsü, online eğitim programı ile lisans eğitimini tamamlamış ya da bu alanda kendisini geliştirmek isteyenlere eğitim verir.

 

Kişisel Gelişim Programını Bitirenler için İş Olanakları Nedir?

Kişisel Gelişim Programını bitirenler için iş olanakları sürekli genişler. Kişisel Gelişim Programını bitirenler, danışmanlık hizmeti verebilir. Çalışmış oldukları kurumlarda farklılıkların göstererek kariyerlerini yükseltebilir. Tüm resmi ve özel kurumların farklı bölümlerinde iş bulabilirler. Kişisel Gelişim Programı, bireyin kendi belirlediği hedefe ulaşmayı kolaylaştırır. Tüm iş alanlarında, iş bulma ve danışmanlık hizmeti verme olanağı vardır.

 

Kişisel Gelişim Programı Eğitmenleri Kimdir?

Kişisel Gelişim Programı eğitmenleri kimdir? Kişisel Gelişim Programı, birey açısından en önemli eğitimlerden birisidir. Boğaziçi Enstitüsü online olarak hazırladığı Kişisel Gelişim Programı eğitimlerini alanında uzman eğitmenlerle veriyor. Alanında uzman eğitmenler, eğitim programı listesinde yer alan dersler için özel video çekim yapar. Video çekimler, kaliteli eğitim içeriklerinden oluşur. Eğitmenlerin sunduğu eğitimler şunlardır.

 • Etkili iletişim,
 • Beden Dili Eğitimi,
 • Stres yönetimi,
 • Toplantı yönetimi,
 • Karar verme yöntemleri,
 • Motivasyon yönetimi,
 • İmaj yönetimi,

Online olarak hazırlanan bu eğitimlere, isteyen herkes katılabiliyor. Uzman eğitmenlerin hazırladığı eğitimler sonunda online sınav yapılır.

 

Kişisel Gelişim Programı Sonunda Sertifika Verilir mi?

Kişisel Gelişim Programı sonunda sertifika verilir mi? Online olarak verilen eğitimlerde tüm katılımcılara, katılım belgesi verilir. Eğitim içeriklerinde online sınav olan eğitimlerde sertifika verilir. Boğaziçi Enstitüsü, Kişisel Gelişim Programı eğitim sonunda yapılan online sınavda başarılı olanlara sertifikayı hemen verir. Eğitim programı için hazırlanan sertifika, Üniversite onaylıdır. Üniversite, Sürekli Eğitim Merkezi ve Uluslararası belgelendirme kuruluşu işbirliği ile hazırlanan eğitim sonunda, onaylı sertifika verilir. Üniversite onaylı Kişisel Gelişim Programı sertifikasının geçerlilik süresi sınırsızdır. Online eğitim ibaresinin yer almadığı sertifika kamu ve özel kurumlarda geçerlidir. Sertifikanın, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanması, uluslararası alanlarda da geçerli olmasını sağlar.

Kişisel Gelişim Programı'nda sertifika almak için basım ücreti ödemeniz gerekiyor. Sertifikanızı oluşturmak için sertifikanın basım maliyetini ödemek zorundayız, bu maliyetler üniversite ve uluslararası kuruluşların; onay, imza ve operasyonel süreçleri için fiziki sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşuyor. Bu nedenle sizden sadece “sertifika basım ücreti” talep ediyoruz. Bunun dışında kargonuz tarafınıza ücretsiz bir şekilde ulaşıyor.

 

Kişisel Gelişim Programı Yorumları Nasıldır?

Kişisel Gelişim Programı yorumları, bireylerin online eğitim kayıtlarını yaptırmalarına öncülük eder. Her birey kaliteli eğitim almak ister. Bunun için çeşitli araştırmalar yapar ve yorumları olumlu olan kurum ve eğitim programını seçer. Boğaziçi Enstitüsü, Kişisel Gelişim Programı Eğitimlerini en kaliteli şekilde sunar. Online kayıt yaptırmak isteyenler, diğer kullanıcı yorumlarını inceler ve nelerle karşılaşacaklarını tahmin etmeye çalışır. Kullanıcı yorumları arasında, eğitim kalitesinin çok iyi olduğu sıklıkla yer alır. Fiziksel olarak eğitimleri gitme zorunluluğunun olmaması, eğitimlerin takibini kolaylaştırır. Eğitim sonunda, uluslararası akredite sertifikaların verilmesi, iş olanaklarını artırıyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan video derslere günün her saatinde erişim yapılabilir. Kişisel Gelişim Programı online eğitimi sayesinde, hem iş hayatı hem de sosyal yaşamda etkili iletişim kurulabiliyor.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 5.00 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 2 Yorum

  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  5.00

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 2 Yorum
  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    498.00 TL
  99.00 TL