Psikoloji bölümlerinden mezun olan katılımcılarımızın mesleki yeterliliklerini artıran Montessori, Çocuk Değerlendirme Testleri ve Oyun Terapisi eğitimlerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizleri mutlu etti. Bu mutluluğu sizlerle paylaşmak için indirim kampanyası düzenledik. Montessori, Çocuk Değerlendirme Testleri ve Oyun Terapisi eğitimlerimizi alan herkese %20 indirim. Verdiği sertifikalar, içerdiği güncel bilgiler ve kazandırdığı deneyimlerle sizlerin destekçisi olan eğitimlerimiz için bu fırsattan yararlanın!

Kapsamlı Psikoloji Eğitimleri Paketi

Psikoloji bölümlerinden mezun olan katılımcılarımızın mesleki yeterliliklerini artıran Psikoloji kategorisindeki eğitimlerimizi birleştirerek kapsamlı bir paket oluşturduk. Her biri alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış eğitimlerimiz güncel ve yeni bilgileri içermekte, günümüz beklentilerine cevap vermektedir. Eğitimlerimiz; kazandırdığı sertifikalar ve edindirdiği deneyimlerle sizlerin en büyük destekçilerdir. Alanlarının bu en kapsamlı eğitimlerine sahip olarak yeteneklerinizi üst seviyeye çıkarmak isterseniz sizleri de eğitimlerimize bekleriz.

Paket Kapsamındaki Eğitimlerimiz:

 • Montessori Eğitimi
 • Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi
 • Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi
 • Oyun Terapisi Eğitimi

Kapsamlı Psikoloji Paketi

Kapsamlı Psikoloji Paketi, psikoloji bölümü mezunların katılabileceği bir programdır. Psikoloji mezunları, mesleki yeterliliklerini artırmak ister. Online eğitim olarak planlanan eğitimler için çeşitli paket seçenekleri vardır. Psikoloji kategori kapsamına giren eğitimler birleştirilerek paket halinde sunulur. Alanında uzman eğitmenlerin hazırladığı eğitimler, güncel bilgileri içerir. Paket içerikleri oluşturulurken, yeni bilgiler kullanılır. Üniversite işbirliği ile hazırlandığı için eğitim kalitesi en üst seviyededir. Yetişkin ve çocuk psikolojisi alanında görev yapacak olanlar kapsamlı Psikoloji Paketi eğitimine katılır. Kapsamlı Psikoloji Paketi, bireylerin sağlıklı bir şekilde gözlemlenmesini sağlar. Kişisel gelişimin takip edilmesi için çeşitli değerlendirmelerin yapılmasını sağlar.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Programı Nedir?

Kapsamlı Psikoloji Paketi Programı nedir? Psikoloji ile ilgili hazırlanan eğitimlerin bir arada sunulmasını sağlayan online eğitimdir. Türkiye’nin her yerinde yaşayan ve şartları uyanların katılması sağlanan eğitim programıdır. Kapsamlı Psikoloji Paketi Programı kapsamındaki eğitimler şunlardır.

 • Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi
 • Montessori Eğitimi
 • Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi
 • Oyun Terapisi Eğitimi

Bu eğitim paketleri bir arada sunularak, kişisel gelişimin daha iyi tamamlanması sağlanır. Kapsamlı Psikoloji Paketi Programına kimler katılabilir ve online eğitim süresi ne kadardır?

Online eğitim programı 3 ay (125 gün) olarak planlanır.

 • Psikoloji eğitimi almış ve kendisini geliştirmek isteyenler,
 • Psikoloji hakkında bilgi edinmek isteyenler,

Psikoloji konularına ilgi duyan herkes, online kayıt yaptırarak eğitimlere katılabilir.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Tanıtımı

Kapsamlı Psikoloji Paketi, psikoloji eğitimi ile ilgili birçok içeriğin birleştirilmesi ile oluşturulur. Boğaziçi Enstitüsü, uzman eğitmenler ile eğitim içeriklerini online eğitim yöntemine uygun olacak şekilde hazırlar. Uzman eğitmenlerin hazırlamış oldukları video ders kayıtları, kurs içeriğini oluşturur. Kapsamlı Psikoloji Paketi kurs içeriğinde şunlar yer alır.

 • Oyun Terapisi Eğitimi,
 • Gelişim modelleri,
 • Görsel algı testleri,
 • Kelime söyleyiş testi,
 • Dikkat testi,
 • Montessori Eğitimleri,
 • Pozitif disiplin,
 • Duygu alanı,
 • Gelişim takibi,
 • Aşırı hareketlilik ve dikkat eksikliği,
 • Sınava hazırlık,
 • Kapsamlı Psikoloji Paketi final sınavı,

Kurs içerik başlıkları altında çok sayıda ders kaydı bulunur. Online kayıt yaptıranlar, tüm dersleri sırayla takip eder ve sınava hazırlanır. 3 aylık eğitimin tamamlanabilmesi için online final sınavının yapılması gerekir.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Hangi Şehirlerde Verilir?

Kapsamlı Psikoloji Paketi Programı hangi şehirde verilir? Psikoloji alanında kendisini geliştirmek isteyenler, kaliteli eğitim araştırması yapar. Boğaziçi Enstitüsü uzman eğitmenlerin hazırlamış olduğu içeriklerle eğitim verir. Online olarak hazırlanan eğitim paketi, Türkiye geneline sunulur. Türkiye’de yaşayan ve bu eğitimi almak isteyen herkes istediği zaman katılım yapabilir. Lokal olarak sunulan bir eğitim olmadığı için kariyer yükseltmek isteyenler hemen katılabilir. Kapsamlı Psikoloji Paketi Programı eğitimleri, fiziki olarak değil online olarak verilir. İnternet erişimi olan her yerden eğitimlere katılım yapılabilir.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Ortalama Fiyatları Nedir?

Kapsamlı Psikoloji Paketi ortalama fiyatları nedir? Psikoloji alanına ilgi duyanlar, sertifika sahibi olabilmek için online eğitimlere katılmak ister. Kapsamlı Psikoloji Paketi Programı ortalama fiyatları 2000 TL ile 2500 TL arasındadır. Boğaziçi Enstitüsü diğer eğitim paketlerinde olduğu gibi indirim seçeneği sunar. Önceden verilen Montessori Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Testleri ve Oyun Terapisi Eğitimini alanlar %20 indirimden faydalanabiliyor. Kapsamlı Psikoloji Paketi Programı eğitimlerine bu güne kadar 817 kişi kayıt yaptırmıştır. İndirimli olarak sunulan kapsamlı Psikoloji Paketi fiyatı ise 1776 TL’dir. Online kayıt işlemlerini yapan ve paket ücretini ödeyenler, kaliteli içeriklerden oluşan dersleri takip etmeye başlayabiliyor.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Dersleri Zorluk Derecesi Nedir?

Kapsamlı Psikoloji Paketi, çocuk gelişimi ve davranış takibini öğretir. Online olarak sunulan derslerin zorluk derecesi, psikoloji alanında sahip alanında sahip olunan bilgi düzeyine göre değişir. Önceden psikoloji eğitimi almış ve kendisini geliştirmek isteyenler, herhangi bir zorlukla karşılaşmaz. Psikoloji alanına ilgi duyan ve bu eğitime katılanlar, online dersleri, eğitim süresi içerisinde tekrar edebilir. Her kursiyer, 3 aylık eğitim süresi içerisinde, tüm dersleri tekrar etme fırsatını bulur. Bu eğitim sonunda yapılacak sınavlara en iyi şekilde hazırlanması sağlar. Alanında uzman eğitmenler, herkesin katılabileceği bu eğitim programı için derslerin zorluk derecelerini azaltarak, video çekimlerini yapar. Derslerin zorluk derecesini azaltabilmek için ön hazırlıkların yapılması önemlidir.

Kapsamlı Psikoloji Paketini Bitirenler için İş Olanakları Nedir?

Kapsamlı Psikoloji Paketini bitirenler için iş olanakları oldukça geniştir. Boğaziçi Enstitüsü, Kapsamlı Psikoloji Paketi Programına katılan kursiyerlere, eğitim sonunda yapılan sınava göre sertifika veriyor. Kursiyerler aldıkları sertifika ile birçok alanda iş başvurusunda bulunabiliyor. Online eğitim programını bitirenlerin iş olanakları şunlardır.

 • Rehberlik ve araştırma merkezleri,
 • Danışmanlık merkezleri,
 • Özel eğitim merkezleri,
 • Hastaneler,
 • Çocuk mahkemeleri,

Bu alanlarda hizmet veren kamu ve özel kurumlarda iş başvurularında önemli avantaj sağlar. Psikoloji Paketi eğitimlerini alanlar, sertifika ile bilgilerini belgelendirdikten sonra CV’lerine aldıkları eğitimleri yazabilecektir.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Eğitmenleri Kimdir?

Online verilen kapsamlı Psikoloji Paketi eğitmenleri kimdir? Kendisini psikoloji eğitimi alanında geliştirmek isteyenler, kimlerden ders alacağını öğrenmek ister. Boğaziçi Enstitüsü, Kapsamlı Psikoloji Paketini, Üniversite ile birlikte hazırlar. Kapsamlı Psikoloji Paketi eğitmenleri, psikolog, mentessori felsefe eğitmeni gibi kariyere sahip eğitmenler tarafından verilir. Alanında uzaman eğitmenler, verilecek olan eğitimlerle ilgili video ders çekimleri yapar. Online eğitim kayıtlarını yaptıranlar, kullanıcı bilgileri ile giriş yapar. Giriş yapanlar, tüm kurs içeriğine ulaşır. Eğitim başlıkları altında yer alan ders videolarını izlemeye başlayanlar, uzman eğitmenlerin anlatımlarını dinler. Video ders içerikleri kaliteli ve herkesin anlayabileceği şekilde hazırlanır. Uzman eğitmenler, çeşitli vaka örnekleri vererek, konuların hatırlanmasını sağlar.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Sonunda Sertifika Verilir mi?

Kapsamlı Psikoloji Paketi sonunda sertifika verilir. Kurs içeriklerini inceleyenler, sınavlara hazırlık ve final sınavı seçeneklerinin yer aldığını görür. 3 ay olarak belirlenen eğitim süresi içerisinde, tüm içerikleri takip edenler online sınava katılır. Online sınavda başarılı puan alanlara sertifika verilir. Kapsamlı Psikoloji Paketi sertifikası, üniversite onaylıdır. Tüm sertifikalar, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanır. Online eğitim ibaresinin sertifika üzerinde yer almaması, kamu ve özel kurumlarda geçerli olmasını sağlar. Eğitim sonunda verilen sertifikalar, iş başvurularında avantajlı duruma geçmeyi sağlar. Üniversite onaylı olarak verilen sertifika, uluslararası akredite kurumu tarafından onaylanır. Başarılı puan alanlara sertifikaları dijital olarak hemen ulaştırılır. Basılı olarak talep edilen sertifikalar ise kargo ile gönderilir.

Boğaziçi Enstitüsünde Kapsamlı Psikoloji Paketi Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Kapsamlı Psikoloji Paketi sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Kapsamlı Psikoloji Paketi Yorumları Nasıldır?

Boğaziçi Enstitüsü, tüm eğitim paketleri için kullanıcı yorumlarına yer verir. Kullanıcıların yaptıkları yorumların olumlu ya da olumsuzluk durumuna göre puanlama yapılır. Kapsamlı Psikoloji Paketi yorumları hem olumludur. Kurs içeriklerinin kalitesi ve uzman eğitmenlerin katkısı yorumların olumlu olmasını sağlar. Kapsamlı Psikoloji Paketi programı uzun bir süreçtir. Online olarak katılım yapılabildiği için çalışanlar, iş ve gelir kaybına uğramadan eğitimlerini alabiliyor. Ulaşım sorunu yaşanmadan evden ders takibi yapılarak en kaliteli eğitimi aldım. Sertifikam hemen verildi. Kapsamlı Psikoloji Paketi programı sayesinde, iş bulmam kolaylaştı gibi çeşitli yorumlar yapılıyor. Video çekimi olarak hazırlanan eğitimin kalitesi çok iyi,  yorumları uzman eğitmenler sayesinde yapılıyor.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 25 gün içindedir.

Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.65 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.65 Puan
  Toplam : 20 Yorum

  • %70
  • %25
  • %5
  • %0
  • %0
  4.65

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.65 Puan
  Toplam : 20 Yorum
  • %70
  • %25
  • %5
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}   • Çok
    Kötü

   • Kötü

   • Orta

   • İyi

   • Çok İyi
    5,489.99 TL
  3,990.00 TL