Tüm kişisel gelişim eğitimlerinde net 75 TL indirim sizleri bekliyor! Son 4 Gün

İstanbul Aydın Üniversitesi ve Boğaziçi Enstitüsü iş birliğiyle; tam kapanma günlerini verimli geçirmeniz, zamanınızı aktif değerlendirmeniz için eğitim paketleri hazırladık. Öğrencilerimizin ve personellerimizin yararlanacağı bu eğitimler, hayalini kurduğunuz eğitimleri almanıza vesile olacak. Alanında uzman eğitmenlerimizin hazırladığı, güncel ve yeni bilgileri içeren ve kendi alanlarının en kapsamlı eğitimlerini kaçırmayın. Hayallerinizi gecikmeden gerçekleştirin!

 

Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğrafçılık! Şimdi bu mesleği farklı bir bakış açısından ele alalım. İnsanlığın, bütün alimlerin, bilim insanlarının derdi zamandı. Zamanı kontrol etmek isteyen biz insanlar, zamanı kontrol edemedik ama yanılsamasını üretmeyi başardık. Nasıl mı? Fotoğraf makineleriyle bunu yaptık. Bu nedenle, tartışılabilir ama, dünyanın en keyifli işi fotoğraf çekmektir. İnsanlar sizi hayranlıkla seyreder. Herkes size “konu” olmak ister. Şimdi sıkı durun. Bu keyfin yanında bir de profesyonel olarak bu fotoğrafçılık yaptığınızı ve para kazandığınızı düşünün! Nasıl mı? Fotoğrafçılık Eğitimi ile. Alanında uzman bir fotoğraf sanatçısı tarafından hazırlanan bu özel eğitim, en güncel bilgileri ve fotoğraf uygulamalarını sizlerle buluşturuyor. Aynı heyecanı hissediyorsak gelin birlikte zamanı durduralım.

 

Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi

Sosyal Medya! Bireyleri görünür kılmanın, kurumlara kimlik tasarımı yapmanın etkileşimli halidir. Aldığınız yorumlar ve tepkiler doğrultusunda kimlik tasarımını her seferinde gözden geçirirsiniz. Anında etkileşim açısından risk barındırsa da bu durum bir avantajdır. Çünkü online tasarımlar dönüştürmeye açıktır, konvansiyonel mecraları gibi değildir. Şimdi, bu günümüzün etkin mecrasını, yani Sosyal Medya’yı, etkin kullanmanız için sizlere Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi hazırladık. Alanında uzman bir eğitmenin oluşturduğu bu eğitim en güncel algoritmaları ve yeni trendleri sizlerle buluşturuyor. Çağımızın olmazsa olmazı Sosyal Medya platformlarını etkin kullanmak ve kazanım elde etmek için siz de eğitimimize katılın, kendinize ve işinize değer katın.

 

Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Sosyal Medya Reklamcılığı! Ticaret yapıyorsunuz, ürünleriniz var. Bu ürünleri kitlelerle buluşturmak istiyorsunuz. Diğer taraftan markanıza kimlik tasarımı yapmayı amaçlıyor, müşteri memnuniyetini test etmeyi arzuluyorsunuz. Bunları hızlı ve etkili yapmanın yolu artık Sosyal Medya reklamcılığından geçmektedir. Çünkü ticaret, artık Sosyal Medya üzerinden ilerlemektedir. Sosyal Medyayı etkin kullanmak ise iyi bir eğitimle mümkündür. Alanında uzman bir eğitmenin hazırladığı Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimimiz, ihtiyacınız olan tüm tüyoları, yeni bilgileri ve güncel uygulamaları sizlere sunuyor. Sosyal Medyayı etkin kullanmak, Sosyal Medya Reklamcılığı ile ticaret yapmak, ürünlerinizi satmak ve kârlılığınızı istiyorsanız sizi de Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimimize bekliyoruz.

 

Kurs İçeriği


Kurum

İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi

 • 0.00 Eğitimci Puanı

  ​info@aydin.edu.tr

  Aydınlık Bir Geleceğe

  Eğitim Değerlendirmesi : 0.00 Puan
  Toplam : 0 Yorum

  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  0.00

   Eğitim Puanı

   Eğitim Değerlendirmesi : 0.00 Puan
   Toplam : 0 Yorum
   • %0
   • %0
   • %0
   • %0
   • %0

   {{dil.yorumlar}}

   {{yrm.yazar}}

   {{yrm.baslik}}

   {{yrm.yorum}}

   Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
   {{dil.yorum_ekle}}

   • {{dil.oylama_sorusu}}

     600.00 TL
   99.00 TL