Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı kapsamında sunduğumuz, öğrencilerimizin ve personellerimizin yararlanacağı bu eğitimler, ilgi duyduğunuz alanları öğrenmenize ve kariyer hayallerinizi gerçekleştirmenize vesile olacak. Alanında uzman eğitmenlerimizin hazırladığı, güncel ve yeni bilgileri içeren ve kendi alanlarının en kapsamlı eğitimlerini kaçırmayın. Hayallerinizi gecikmeden gerçekleştirin!

Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı'nda verdiğimiz eğitimler şunlardır:

 1. Fotoğrafçılık Eğitimi
 2. Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi
 3. Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

1. Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğrafçılık! Şimdi bu mesleği farklı bir bakış açısından ele alalım. İnsanlığın, bütün alimlerin, bilim insanlarının derdi zamandı. Zamanı kontrol etmek isteyen biz insanlar, zamanı kontrol edemedik ama yanılsamasını üretmeyi başardık. Nasıl mı? Fotoğraf makineleriyle bunu yaptık. Bu nedenle, tartışılabilir ama, dünyanın en keyifli işi fotoğraf çekmektir. İnsanlar sizi hayranlıkla seyreder. Herkes size “konu” olmak ister. Şimdi sıkı durun. Bu keyfin yanında bir de profesyonel olarak bu fotoğrafçılık yaptığınızı ve para kazandığınızı düşünün! Nasıl mı? Fotoğrafçılık Eğitimi ile. Alanında uzman bir fotoğraf sanatçısı tarafından hazırlanan bu özel eğitim, en güncel bilgileri ve fotoğraf uygulamalarını sizlerle buluşturuyor. Aynı heyecanı hissediyorsak gelin birlikte zamanı durduralım.

2. Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi

Sosyal Medya! Bireyleri görünür kılmanın, kurumlara kimlik tasarımı yapmanın etkileşimli halidir. Aldığınız yorumlar ve tepkiler doğrultusunda kimlik tasarımını her seferinde gözden geçirirsiniz. Anında etkileşim açısından risk barındırsa da bu durum bir avantajdır. Çünkü online tasarımlar dönüştürmeye açıktır, konvansiyonel mecraları gibi değildir. Şimdi, bu günümüzün etkin mecrasını, yani Sosyal Medya’yı, etkin kullanmanız için sizlere Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi hazırladık. Alanında uzman bir eğitmenin oluşturduğu bu eğitim en güncel algoritmaları ve yeni trendleri sizlerle buluşturuyor. Çağımızın olmazsa olmazı Sosyal Medya platformlarını etkin kullanmak ve kazanım elde etmek için siz de eğitimimize katılın, kendinize ve işinize değer katın.

3. Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Sosyal Medya Reklamcılığı! Ticaret yapıyorsunuz, ürünleriniz var. Bu ürünleri kitlelerle buluşturmak istiyorsunuz. Diğer taraftan markanıza kimlik tasarımı yapmayı amaçlıyor, müşteri memnuniyetini test etmeyi arzuluyorsunuz. Bunları hızlı ve etkili yapmanın yolu artık Sosyal Medya reklamcılığından geçmektedir. Çünkü ticaret, artık Sosyal Medya üzerinden ilerlemektedir. Sosyal Medyayı etkin kullanmak ise iyi bir eğitimle mümkündür. Alanında uzman bir eğitmenin hazırladığı Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimimiz, ihtiyacınız olan tüm tüyoları, yeni bilgileri ve güncel uygulamaları sizlere sunuyor. Sosyal Medyayı etkin kullanmak, Sosyal Medya Reklamcılığı ile ticaret yapmak, ürünlerinizi satmak ve kârlılığınızı istiyorsanız sizi de Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimimize bekliyoruz.

Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı sonunda sertifika almak için katılımcıların öğrenme süreci sona erdikten sonra sınava girmesi gerekmektedir. Sınavı başarı ile geçen kişiler, öğrenci paneline giriş yapıp sertifika talebinde bulunarak belgelerini alabilirler.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 10 iş gün içindedir. Bu süre, dönemsel yoğunluğa göre farklılık gösterebilmektedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Görsel ve Sosyal Medya Gelişim Programı sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Kurs İçeriği


Kurum

Biruni Üniversitesi
Eğitim Değerlendirmesi : 4.50 Puan
Toplam : 2 Yorum

 • %50
 • %50
 • %0
 • %0
 • %0
4.50

Eğitim Puanı

Eğitim Değerlendirmesi : 4.50 Puan
Toplam : 2 Yorum
 • %50
 • %50
 • %0
 • %0
 • %0

{{dil.yorumlar}}

{{yrm.yazar}}

{{yrm.baslik}}

{{yrm.yorum}}

Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
{{dil.yorum_ekle}}

 • {{dil.oylama_sorusu}}  • Çok
   Kötü

  • Kötü

  • Orta

  • İyi

  • Çok İyi
  919.99 TL
449.99 TL