Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu

Bu eğitime kaydolarak nitelikli eğitim danışmanı olma yolunda kendinizi geliştireceksiniz. Öğrendiğiniz bilgileri kullanarak çok sayıda öğrencinin hayatına dokunacak ve onların gelişimine destek olacaksınız.

1,139.99₺ 1,429.99₺
Sertifika

Türkçe & İngilizce

Cihaz Desteği

Esnek Tasarım

Eğitim Dili

Türkçe

BU KURS ÇOK YAKINDA AÇILACAKTIR

Eğitim danışmanı okul, öğrenci ve veli arasında bağ kurması ve çalıştığı eğitim kurumunu temsil etmesi bakımından önemli bir pozisyondadır. Haliyle Eğitim Danışmanının nitelikli olması çok önemlidir. Düşünsenize hem öğrencilerle gelecekleri konusunda ilgileneceksiniz hem de çalıştığınız kurumu temsil edeceksiniz. Çok hassas bir iş değil mi? Evet, hassas olduğu kadar da riskli ve zor. Böyle söyledim diye moraliniz bozulmasın. Çünkü Boğaziçi Enstitüsü tam bu noktada, zorluklarla başa çıkmanız için devreye giriyor. Sizler için Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu açtık. Alanında uzman bir eğitmen tarafından tasarlanan kurs, mesleğin bütün inceliklerini içeriyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Bu eğitimle;

  • Sadece bir eğitim danışmanı değil, nitelikli bir eğitim danışmanı olacaksınız.
  • En güncel ve en kullanılabilir bilgiye ulaşacaksınız.
  • En yeni eğitim teknolojileriyle tanışacaksınız.
  • Mesleği yapıyorsanız işinizi geliştirecek, başarınızı artıracak ve bakışları üzerinize çekeceksiniz.
  • Mesleği yapmak istiyorsanız aldığınız sertifikalar sayesinde iş görüşmelerinde ön plana çıkacak, mesleğe ilk adımızı atacaksınız. Öyleyse bu fırsattan yararlanın!

Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu Nedir?

Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu, fiziksel ya da online olarak eğitim veren kurumlarda eğitim danışmanı olarak istihdam edilmek isteyen kişiler için açılan bir online eğitim programıdır.
Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu'na katılan bireyler, bu kurs sonunda sertifika almaktadır. Sertifika sahibi olan kişiler, öz geçmişini güçlendirme ve iş görüşmelerinde yetkinliklerini kanıtlama imkanı bulmaktadır. Böylece kişinin eğitim danışmanlığı mesleğini icra etmesi mümkün hale gelir.

Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu Sonunda Sertifika Nasıl Alınır?

Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu sonunda sertifika almak için katılımcıların öğrenme süreci sona erdikten sonra sınava girmesi gerekmektedir. Sınavı başarı ile geçen kişiler, öğrenci paneline giriş yapıp sertifika talebinde bulunarak belgelerini alabilirler.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 10 iş gün içindedir. Bu süre, dönemsel yoğunluğa bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Boğaziçi Enstitüsünde Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız Nitelikli Eğitim Danışmanı Olma Kursu sonunda dijital ya da fiziki sertifika sahibi olmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Fiziki sertifikalarda öğrencilere destek olmak amacıyla kargo ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır, öğrencilerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sertifika ücreti; belgenin basımı ya da dijital ortamda sunulması için gerekli olan, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin onay, imza ve operasyonel süreçleri için sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır.

Kurs İçeriği

Boğaziçi Enstitüsündeki tüm eğitimler ücretsiz değil fakat ücretsiz olarak alabileceğiniz onlarca eğitim bulunuyor. Online eğitimler sayfamızdan tüm eğitimlerimize erişim sağlayabilirsiniz.
Bilişim, sağlık, psikoloji, hukuk gibi çok sayıda kategoriden eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimlere ulaşmak için online eğitimler sayfasına girmeniz yeterli olacaktır.
Boğaziçi Enstitüsündeki eğitimler canlı ders ya da video içerik şeklinde sizlere sunuluyor. Eğitim içeriklerine bakarak eğitimin nasıl verildiğine dair bilgileri bulabilirsiniz.

Eğitimini aldığınız sertifika, hangi üniversiteden onaylandıysa o üniversitenin adı ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Sertifika sorgulamalarınızı bilgisayar üzerinden yapmanız tavsiye edilir. Sorgulama detaylarına dair detaylı bilgiyi "e-Devlet Üzerinden Sertifika Sorgulama" içeriğinden öğrenebilirsiniz.

Sertifikanızın e-Devlet sistemine yansıma süresi, sertifikayı oluşturmanızın ardından ortalama 10 iş günüdür. e-Devlet sertifika sorgulama içeriğimizden sorgulama detaylarını öğrenebilirsiniz.
Evet, tüm eğitimlerimizin sonunda sertifika ücreti almaktayız. Sertifikanızı fiziksel olarak talep etmeniz durumunda 499 TL, dijital olarak talep etmeniz durumunda ise 299 TL ödemeniz gerekmektedir. Uluslararası geçerli, üniversite ve enstitü onaylı olmak üzere üç sertifika için sizden sadece tek bir sertifika ücreti talep ediyoruz.
Sertifikaların basılıp kargoya verilme süresi, talep tarihinden sonra (resmi tatiller hariç) en fazla 3 gündür. Sertifikanız kargoya teslim edildikten sonra kargonun çalışma gününe bağlı olarak 5 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
Hayır, sertifika gönderimi için herhangi bir ücret ödemesi bulunmuyor. Tüm sertifikalarda kargo ücretsiz.
Eğitimlerimizin sonunda çoğunlukla üniversite onaylı sertifika vermekteyiz ancak bazı eğitimlerimizde öğrencilere MEB onaylı sertifika verilmektedir. Detaylı bilgiye eğitimin açıklama metninden ulaşabilirsiniz.
Eğitimler sonunda aldığınız sertifikalar, eğitim aldığınız konu ve alan hakkında uzmanlığınızı kanıtlayan belgelerdir. Sertifikanızı iş görüşmelerinde referans olarak gösterebilir, devlet kurumlarında kullanabilir; aldığınız sertifika sayesinde mesleki yetkinliğinizi belgeleyebilir ve uluslararası geçerli sertifika ile yurt dışında da mesleğinizi yapabilirsiniz.
Türkiye'de yaşamayan kişiler de dilediği eğitimi alabilir. Eğitimlerimiz, dünyanın her yerinden erişime açıktır.
Boğaziçi Enstitüsünün tüm eğitimlerinde sertifika alıyorsunuz. Sertifika alma gibi bir zorunluluk bulunmuyor ancak eğitimi başarı ile bitirdiğinizi gösteren tek belge alacağınız sertifikalar, bu nedenle sertifika talep etmenizi öneriyoruz.
Eğitimi ve sınavı başarı ile tamamladıktan sonra “sertifika talep et” butonuna basarak sertifikanızı talep edebilirsiniz. Sertifikanızın size ulaşması için mutlaka girdiğiniz adresin güncel olması gerekmektedir.
Türk vatandaşı olmayan kişiler sertifika alabilmektedir. Ancak bu kişilerin TC kimlik numaraları bulunmadığından aldıkları sertifikalar e-Devlet'e işlenmez. Türk vatandaşlığı bulunmayan kişiler kendi vatandaşlık numaralarını yazarak sertifikalarını talep edebilirler.
Sertifika sorgulaması yapmak için sertifika sorgulama sayfasına gidin. Bu sayfada öğrenci numarası veya T.C. kimlik numarası ile sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Online eğitimlerin hiçbirinde başlama süresi bulunmaz, dilediğiniz zaman eğitimlere başlayabilirsiniz.

Sınavda başarısız olmanız durumunda 3 defa sınava girme hakkınız bulunmaktadır.

Eğitimi başarı ile tamamladıktan sonra sertifikanızı dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.
Tüm eğitimlere ömür boyu erişim hakkınız bulunmaktadır. Eğitimi bitirip bitirmemeniz önemli değildir, dilediğiniz zaman eğitime tekrar başlayabilirsiniz.
Sertifikalarınızı tüm dijital platformlarda kullanabilir ve sertifika eklemesi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise sertifika eklemesi yapacağınız platforma girip dijital sertifikanızı, öğrenci numaranızı ya da sertifikanın URL alanını kopyalayıp gerekli alana eklemek.
Boğaziçi Enstitüsü birçok üniversite ile ortak çalışmalar gerçekleştirir ancak hiçbir üniversiteye bağlı değildir, bağımsız bir eğitim kurumudur.
Bu kursu öğrenciler nasıl değerlendirdi?
5.00

(Toplam 2 Değerlendirme)

100%
0%
0%
0%
0%

Yorumlar

Kurumunuz İçin
Başvuruda Bulunun
Kariyerinizi güçlendirin! Profesyonel Sertifika ve derece ile hedeflerinize
bir adım daha yaklaşın. Geleceğinizi şekillendirmek için eşsiz fırsatları kaçırmayın!
Eğitimleri incele - Teklif Al
1,139.99₺1,429.99₺
Sepete Ekle
Sepete Git
Kursa Devam Et
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat