Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-11-29T11:00
  1,800.00 TL
899.00 TL
{{dil.son_kayit_tarihi}}
28-11-2022


  1,800.00 TL
899.00 TL

Bordrolama! Her zaman ve her devirde işletmelerin ihtiyaç duydukları bir hizmettir. Özellikle uzaktan çalıştığımız bu günlerde Bordrolama Uzmanlarının işi daha da kritik hale gelmiştir. Hem zor bir iş olması hem de hassasiyet gerektirmesi bakımından iyi bir Bordrolama eğitimi almak bu işi yapan ya da yapmak isteyenler için şarttır. Bu sorunlara çözüm bulmak için Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programını açtık. Online canlı olarak verilecek eğitim güncel ve kullanılabilir bilgileri içeren en kapsamlı Bordrolama Uygulamaları Eğitimi olma özelliği taşıyor. Alanında uzman bir eğitmenin vereceği Bordrolama Uygulamaları eğitimi için fırsatı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım öne çıkın!

 

Bu eğitimle;

 • İyi bir bordrolama uzmanı olarak kariyerinize devam edecek ya da başlayacaksınız.
 • Kullanılabilir güncel programları ve içerikleri öğreneceksiniz.
 • Alanınızda fark yaratacak, bir adım önce çıkacaksınız.
 • Fırsattan yararlanmak için programımıza kayıt olun!

 

Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı Nedir?

Firmalar, çalışanların özlük haklarının ve maaş bilgilerinin düzenlemek istemektedir. Bunun için bordro uygulamalarını kullanmayı bilen elemanlarla çalışmak isterler. Bordro uygulamaları sertifika programı uzmanlaşmanızı sağlar. Katılımcılar, iş alanlarında uzmanlaşır ve kariyerlerini yükseltir. Bordrolama işlemleri, işveren ile işçi arasındaki ilişkinin konumunu belirlemektedir.

Bordro uygulamaları eğitimlerine katılanlar, ihtiyaçları olan bilgilere sahip olabilecektir. Eğitimler sonunda, çalışma hayatında, kariyerin daha kolay oluşturulması sağlanacaktır. Sertifika programlarından herkesin faydalanabilmesi için online eğitimler veriliyor. Kolay iş bulabilmek için sertifika sahibi olmak önemlidir. Bordro işlemleri, hesap kayıtları ile ilgili olduğu için karmaşıktır ve uzmanlık istemektedir. Bordro konusuna ve insan kaynakları süreçlerine hâkim olmak isteyenler katılabilir.

Uzmanların hazırlamış olduğu online eğitimlerden herkes faydalanabiliyor. Son yıllarda, online eğitimlere katılım sayısı daha fazladır. Kendisini geliştirmek isteyenler, online eğitimlere katılabilir. Eğitimler sonunda alınan sertifikalar birçok alanda kullanılabiliyor. Sertifika programı, kişilerin aldıkları eğitimlerle uzmanlaştıklarını gösterecektir. Şirketler, eleman alımlarında, sertifikalı elemanları tercih etmekte ve öncelik vermektedir.

 

Bordrolama Eğitimi Nedir?

bordrolama uygulamaları iş sözleşmelerinin yapılmasından, izin ve maaş düzenleme aşamasına kadar birçok alanı kapsamaktadır. Bordrolama uygulamaları sertifika programı nedir? Bu program, iş alanında kendisini geliştirmek isteyenlere, online olarak verilen bir eğitim programıdır. Eğitim sonunda, başarılı olanlara sertifika verilmektedir. Bordro ve özlük işleri mevzuatına uygun işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Gerekli eğitimler sayesinde, kariyer geliştirilme, iş alanında başarı gösterme amaçlanıyor. Katılacağınız sertifika programı sonrasında, şunları öğrenebiliyorsunuz. Çalışanların, ücret hesaplamalarını, ek ödemelerini, kesintilerini daha doğru yapabileceksiniz. Eğitimlerde, örnek çalışmalar üzerinden eğitimler verilmektedir. Bordro uygulamaları sertifika programına isteyenler, istedikleri zaman katılabiliyor. Program sonunda, eğitimlerini tamamlayanlar şunları öğrenebiliyor.

 • Temel ücret hesaplamaları,
 • Bordro mevzuatı,

İşlem süreçleri ve yasal zorunlukların neler olduğunu öğrenmiş oluyorlar. Eğitimin temel amacı, iş hukuku uygulamalarındaki çeşitli eksikliklerin giderilmesidir.

 

Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Firmalarda, bordro işlemleri uzmanı olarak çalışabilmek için iş deneyimi istenmektedir. Çalışma alanlarında, belirli bir tecrübeye sahip olmak ve uygulamalar yapmak, kariyer açısından önemlidir. Bordrolama uygulama sertifika programı ne işe yarar? Denildiğinde, eğitimlerin öneme bu aşamada anlaşılıyor. bordrolama uygulamaları sertifikası programının birçok amacı vardır.

Şirketlere, insan kaynakları ve muhasebe birimlerinde görev alacak, uzman elemanları yetiştirebilmektir. Verilen eğitimler ile eksiklikler giderilmeye, işlemlerin iş hukukuna uygun yapılması sağlanır. Ücret hesaplamalarında yanlışlıkların önüne geçebilmek için birçok eğitimin uygulamalı olarak yapılması her zaman önemlidir.

Bordro uygulamaları sertifika programın içeriğinde yer alan konulardan bazıları şunlardır;

 • Sigortalıların kuruma bildirilmesi,
 • İş sözleşmeleri ve türleri,
 • İşe giriş ve işten ayrılışların bildirilmesi,
 • İzin yönetmeliği ve ücretli izinler,
 • Prim oranları,
 • Özlük dosyası uygulamaları,
 • Bordro uygulamaları,
 • Kıdem tazminatı ve ihbar tazminatı,
 • İdari para cezaları ve cezalara itiraz süreçleri,

Eğitimlere katılanlar ve eğitim süreçlerini tamamlayanlar, sertifika almaya hak kazanmaktadır. Eğitim sonunda verilen sertifikalar, alanınızda uzman olduğunuzu göstermenize yardımcı olacaktır. Bu farklı iş alanlarında daha kolay iş bulmanızı sağlayacaktır. Bulduğunuz işlerde, daha üst mevkilerde görev alabilirsiniz. Eğitim için başvurunuzu yaptığınızda, uzmanlarla hemen iletişim kurabilişiniz.

Online eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bordro uygulama sertifika programları, sayesinde, uzmanlaşabileceksiniz. Alınan eğitimlerden elde edilen bilgiler iş hayatında rahatlıkla uygulanabilecektir. Ne işe yarar sorusuna her katılımcı, temel bilgi seviyesinin yükseldiğini göstererek cevap verebilecektir.

 

Online Canlı Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı

Online canlı bordrolama uygulamaları sertifika programı içerikleri özel hazırlanıyor. İçerikler alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır. Eğitim içerikleri ve süresi hakkında detaylı bilgiler tüm katılımcılar ile paylaşılıyor. Online canlı bordrolama uygulama sertifika programı kRumeliı online oluşturuluyor. Eğitim için belirlenen saatler aralığında bağlantılarını yaparak dersleri takip ediyor. Eğitim süresi toplam 30 saat olarak belirleniyor.

Online eğitimler için ihtiyaç duyulan şeyler şunlardır. İnternet erişimi ve bağlantı yapılabilecek bilgisayar ya da mobil cihazlardır. Eğitimler başlamadan önce hangi programların kullanılacağı hakkında da bilgi verilmektedir. Katılımcılar hazırlıklarını yaptıktan sonra eğitimlere başlayabiliyor.

Bordrolama uygulamaları eğitimlerine daha çok çalışanlar ihtiyaç duymaktadır. Bunun için çoğu kişi kendisine çalışma saatleri dışında zaman ayıramamaktadır. Online eğitim seçenekleri sayesinde, programa katılmak daha kolaydır. Çalışanlar, iş yerlerinde oldukları zamanlarda da eğitimleri takip edebiliyor. Bu sayede, Türkiye’nin her yerinde yaşayan kişilerin, online eğitimlere katılarak, eğitim almaları sağlanıyor. Online eğitimlere, şirketlerin, insan kaynakları alanında çalışanlar katılabiliyor. Online eğitimlere kimler katılabilir?

 • Bordro alanında uzmanlaşmak isteyenler,
 • İnsan kaynakları asistanları,
 • İnsan kaynakları uzmanları,
 • İşletme personel bölümünde çalışanlar,
 • Bu alanlara ilgi duyan herkes,

Online eğitimler herkes için bir avantajdır ve istenilen eğitimlerin alınmasını sağlamaktadır. Online bordro uygulama eğitimleri, ücret hesaplamaları konusunda uzmanlaşmayı sağlar. Belirlenen eğitim içeriklerini, tamamlayanlar, sınava katılabiliyor. Sınavdan başarılı not alanlar sertifikalarına hemen kavuşabiliyor. Katılımcılara sertifikaları, kayıt adreslerine gönderiliyor.

 

Online Canlı Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı Sonrası Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

Online bordrolama uygulamaları eğitimi programlarına %100 devam şartı aranmaktadır. Eğitimlere katılım sağlayanlara program sonunda katılım belgesi verilecektir. Online canlı bordrolama uygulama sertifika programı sonrası alınacak sertifikalar nelerdir? Bu sertifikalar ne işe yarar? Gibi sorular, eğitim öncesinde katılımcılar tarafından sorulmaktadır. Online eğitimler sonrasında alınacak olan sertifika şudur.

Bordro uygulamaları eğitim programı sertifikasıdır. Onaylı ve ıslak imzalı olarak hazırlanan sertifikalar, tüm özel ve kamu kurumlarda geçerlidir. Üniversite onaylı olduğu için uluslararası, resmi ve özel kuruluşlarda da geçerlidir. Eğitimlere katılmak isteyenler, başvurularını yaparken, eğitim tarihlerini seçebiliyor. Bordro uygulama sertifika programı katılımcıları gerekli bilgilere sahip olacaktır.

Eğitim içeriklerini tamamlayanlar, sınava tabi tutuluyor. Online yapılan sınavlarda başarılı olanlara imzalı ve onaylı sertifikaları verilmektedir. Sertifikalar hazırlanarak, kargo ile gönderiliyor. Sınavlarda başarılı olmayanlar, tekrar sınava girebiliyor. Sınav tekrarlarında, katılımcılar tekrardan ücret ödemiyor.

 

Online Canlı Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı Hakkında

Bordrolama Uygulamaları Sertifika Programı, İstanbul Rumeli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilip, canlı eğitim programının yürütülmesi ve sınavlarının gerçekleştirilmesi gibi tüm süreçler Sürekli Eğitim Merkezi tarafından koordine edilecektir. Bordrolama işlemleri, çalışanların, finansal kayıtlarının toplamı olarak tanımlanmaktadır. Online canlı bordrolama uygulama sertifika programı hakkında herkes bilgi sahibi olabiliyor. Bordrolama uygulamaları kursu online olarak verilmektedir. Online canlı bordrolama uygulama programlarına katılmak isteyenler, zaman belirlemesi yapabiliyor.

Online eğitimler, ulaşım sorunlarını ve istenildiği zaman eğitimlere katılımlar için uygun çözümler sunar. Bordro eğitim içeriği, iş kariyerlerini, finansal işlemler alanında geliştirmek isteyenler için hazırlanıyor. Sertifika programı hakkında bilgi edinmek isteyenler, kimlerin katılabileceğini öğrenebiliyor. Programa, bordro konusunda uzman olmak isteyen, bilgilerinin güncellenmesini isteyen herkes katılabiliyor. Eğitim ücretleri ve içerikleri ile ilgili iletişim numaraları aranarak bilgi alınabiliyor. Sürekli eğitim merkezi tarafından hazırlanan eğitim içeriklerinin tümü katılımcılara gösteriliyor. Eğitim programı, başlangıç seviyesi olarak belirleniyor ve adım adım ilerletiliyor.

Eğitim sonunda, eğitimlere tam katılım yapılması isteniyor. Eğitimler sonunda, bordrolama uygulamaları konusunda ihtiyaçları olan bilgiye sahip olabilecektir. Eğitim sonunda verilen katılım belgesi ve sertifika, bu alanda eğitim alındığını ve başarılı olunduğunu gösterir. Eğitim içeriklerinin neler olduğunu öğrenenler, başvuru yapabiliyor. Başvurularını yapan ve eğitim ücretlerini ödediklerinde, giriş şifrelerini alıyor. Online eğitimler için bağlantı yapanlar, çeşitli örnek uygulamalar üzerinde çalışmalar yapabiliyor. Bu eğitimler sayesinde, uygulama deneyimlerini artırabilecektir.
Kurs İçeriği


Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 4.63 Eğitimci Puanı

  [email protected]

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.63 Puan
  Toplam : 8 Yorum

  • %75
  • %13
  • %13
  • %0
  • %0
  4.63

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 4.63 Puan
  Toplam : 8 Yorum
  • %75
  • %13
  • %13
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    1,800.00 TL
  899.00 TL