Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi, geri dönüşümü yüksek müşteri kitlesini yakalamak için satış ekipleri kurma ve yönetme stratejilerini içerir. Yüksek dönüşüm sağlayacak müşteri kitlesini yakalamak için doğru stratejileri kurmanız ve yöneticilerinize aktarmanız gerekir. Çünkü kârlılığınızı bu müşteri tipi artırır. Yüksek dönüşüm sağlayacak müşterileri bulma stratejilerinin ilk adımı ise yöneticilerinizi ve satış ekiplerinizi doğru eğitmenden geçirmenizdir. Satış yöneticilerinizin ve satış ekiplerinizin yönetimi sürdürülebilirlik açısından da önemlidir. Bu şartları sağlamak için alacağınız eğitim makro ve mikro düzeyde yani bireysel hedefler ve işletmenizin hedefleri bağlamında sizi zirveye taşıyacak imkânları sunar. 

 

Satış Ekibi Yönetimi Eğitiminin Sizlere ve Yöneticilerinize Neler Kazandırır?

 

  • Doğru yöneticileri seçip doğru ekipleri kurmanıza,
  • Seçtiğiniz yönetici ve kurduğunuz ekipleri geliştirmenize,
  • Tahsilat yönetim sisteminizi geliştirmenize.
  • Ekip ruhunu oluşturumanıza yardımcı olur.

 

 

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimimizin Farkları Nelerdir?

 

  • Satış Ekipleri Yönetmiş, alanında deneyim kazanmış, müşteri ilişkileri tecrübesini eğitimlerinde aktaran, alanında uzman eğitmenlerden oluşan geniş bir eğitmen kadrosu.
  • Güncel ve yeni bilgileri eğitim içeriğine entegre etmiş en kapsamlı Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi.
  • Örgün veya online canlı eğitimlere video erişim imkânı. 
  • Talebiniz doğrultusunda kurum kültürünüze özel geliştirilmiş ve yöneticilerinize göre kurgulanmış içerikler.
  • Talebiniz doğrultusunda sizlere ve yöneticilerinize bire bir eğitim veya süpervizyon desteği.

 

Eğitim Planı

Bu eğitimi kurumsal olarak talep et.

Boğaziçi Enstitüsü, geliştirdiği özgün yaklaşım ile firmanızın eğitim ihtiyaçlarının tespiti ve analizinden başlayan tam kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunar. Eğitim beklentileriniz ve kurum ihtiyaçlarınız ile ilgili detaylı analizleri gerçekleştirir. Şirketiniz için en doğru eğitim tasarısını kurgulamaya başlar. Sağladığı örgün ve online kurumsal eğitim hizmeti ile eğitmen-firma ilişkisini profesyonel çerçevede yürütür ve en uygun eğitim çözümünün sağlanması için yüksek kalitede hizmet verir.