KURUMLARA ÖZEL EĞİTİMLER

Kurumlara Özel Eğitim Çözümleri:

 • 1 Nasıl Yapıyoruz?

  Boğaziçi Enstitüsü, eğitim sunduğu kuruma en etkili hizmeti verebilmek için önce kurumu, çalışanlarını ve kurumu analiz ederek, kurumun ve çalışanlarının ihtiyaçlarını belirler. Doğru bir ihtiyaç analizi gerçekleştirerek kurum ve çalışanlarına en fazla katkı sağlayacak olan eğitimi planlamaya başlar.

 • 2 ÇÖZÜM

  İstanbul Boğaziçi Enstitüsü, kurum ihtiyaçları ve eğitim beklentileri ile ilgili analizleri gerçekleştirdikten sonra kurum için doğru eğitim tasarısını kurgulamaya başlar. Eğitmen eşliğinde, firmanın eğitimden beklentilerini tam olarak karşılayabilecek ve faaliyet gösterdiği sektör hakkında pratik bilgiler de içeren eğitim programı tasarlanır. Kurum içi eğitimlerde eğitmen ihtiyacınızı Enstitüden talep edebildiğiniz gibi sizlerde temin edebilirsiniz. Boğaziçi Enstitüsü canlı eğitim ve video eğitim platform farkıyla kurumunuz için özel tasarlanmış çözümler üretebilme esnekliğine sahiptir.

 • 3 UYGULAMA

  İstanbul Boğaziçi Enstitüsü sağladığı online kurumsal eğitim hizmeti ile eğitmen – firma ilişkisini profesyonel çerçevede yürütür ve en uygun eğitim çözümünün sağlanması için yüksek kalitede hizmet verir. Uygulama aşamasında ise eğitim süreçlerinin planlanması ve takip edilmesi konusunda ilgili eğitim danışmanı firmanız iş ortağı gibi hareket etmeye devam eder. Çözümün uygulanması süreci Enstitü tarafından yakından takip edilir ve süreç boyunca firmaya destek sağlanır.

 • 4 SERTİFİKASYON

  İstanbul Boğaziçi Enstitüsü için önemli olan firmanın eğitimden beklentilerinin karşılanmış olması ve kurumsal ve bireysel verimlilik artışı sağlanmasıdır. Enstitü, uygulamış olduğu eğitim çözümünün sonunda katılımcılara doğrulanabilir Dijital Sertifika ve Enstitü Başarı Belgesi vermektedir. Sertifika sahibi katılımcılar dilediği zaman eğitim tekrarı yapabilir ve öğrendiklerini daha kalıcı hale getirebilirler.

Analiz

ÇÖZÜM

UYGULAMA

Enstitü, Türkiye’nin en iyi eğitmenleri & kurumları ile işbirliği içinde çalışarak en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

+

Uzmanlık Alanı

Mezunlarımız sertifikalarını alabilirler.
×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Öğrenci İşleri