Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!
Kurumsal Eğitim Başvurusu

Başvuru Sonucunuz

KURUMLARA ÖZEL EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ


Nasıl Yapıyoruz?

Boğaziçi Enstitüsü, eğitim sunduğu kuruma en etkili hizmeti verebilmek için önce kurumu, çalışanlarını ve kurumu analiz ederek, kurumun ve çalışanlarının ihtiyaçlarını belirler. Doğru bir ihtiyaç analizi gerçekleştirerek kurum ve çalışanlarına en fazla katkı sağlayacak olan eğitimi planlamaya başlar.


Çözüm

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü, kurum ihtiyaçları ve eğitim beklentileri ile ilgili analizleri gerçekleştirdikten sonra kurum için doğru eğitim tasarısını kurgulamaya başlar. Eğitmen eşliğinde, firmanın eğitimden beklentilerini tam olarak karşılayabilecek ve faaliyet gösterdiği sektör hakkında pratik bilgiler de içeren eğitim programı tasarlanır. Kurum içi eğitimlerde eğitmen ihtiyacınızı Enstitüden talep edebildiğiniz gibi sizlerde temin edebilirsiniz. Boğaziçi Enstitüsü canlı eğitim ve video eğitim platform farkıyla kurumunuz için özel tasarlanmış çözümler üretebilme esnekliğine sahiptir.


Uygulama

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü sağladığı online kurumsal eğitim hizmeti ile eğitmen – firma ilişkisini profesyonel çerçevede yürütür ve en uygun eğitim çözümünün sağlanması için yüksek kalitede hizmet verir. Uygulama aşamasında ise eğitim süreçlerinin planlanması ve takip edilmesi konusunda ilgili eğitim danışmanı firmanız iş ortağı gibi hareket etmeye devam eder. Çözümün uygulanması süreci Enstitü tarafından yakından takip edilir ve süreç boyunca firmaya destek sağlanır.


Sertifikasyon

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü için önemli olan firmanın eğitimden beklentilerinin karşılanmış olması ve kurumsal ve bireysel verimlilik artışı sağlanmasıdır. Enstitü, uygulamış olduğu eğitim çözümünün sonunda katılımcılara doğrulanabilir Dijital Sertifika ve Enstitü Başarı Belgesi vermektedir. Sertifika sahibi katılımcılar dilediği zaman eğitim tekrarı yapabilir ve öğrendiklerini daha kalıcı hale getirebilirler.


Uzman Ekip


Uzman ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Canlı Sınıf


Boğaziçi Enstitüsü dijital sınıfıyla öğrenciler ile canlı ders imkanı.

Stüdyo


Son teknoloji stüdyo ile çevrim içi eğitim platformu.

Zaman


Verimliliğiniz için esnek zaman takvimi.