• Öğrenci Destek
  • 0850 840 54 37
Kartım 1

Kariyer

Work with us

Would like to join an energetic team of professionals changing the world one learner at a time through free education? At Boğaziçi Academy, we are ambitious about what we can do and the impact we can make. It’s a hard-working and driven workplace; a fast-growing, dynamic environment ideal for anyone seeking to get ahead in their career, yet at the same time, satisfying that urge we all have to make a real impact in others people’s lives through our work.

Our strong growth means we are always looking for exceptional talented individuals to join our team. If you believe in education as a power for good, Boğaziçi Enstitü can give you the opportunity to use your skills in a way that really matters.

Ekibimize Katıl

Özgür eğitim metoduyla  Türkiye’de tek bir öğrenciyi bile pozitif değiştiren profesyonel bir enerji ekibine katılmak ister misiniz? Boğaziçi Akademide yapabileceğimiz şeyler konusunda iddialıyız. Çok çalışkan ve yönetimli kurum misyonumuz: Kariyerinde ilerlemek isteyen herkes için hızlı büyüyen, dinamik bir ortam ve aynı zamanda, hepimizin çalışma hayatımız boyunca başkalarının yaşamlarında gerçek bir etki yaratması için gereken çabayı tatmin etmesini sağlamak. Güçlü büyümek için ekibimize  her zaman olağanüstü yetenekli bireyler aradığımız anlamına gelir. Eğer eğitime     iyi bir güç olarak inanırsanız,  Enstitü becerilerinizi gerçekten önemli olan bir şekilde kullanımına  fırsatı verir.

Genel Başvuru

Başvuru CV’niz ve açıklamalarınız ingilizce dilinde kabul edilir. Arapça ve Türkçe dillerinde yapılan müracatlar dikkate alınmayacaktır-

İlanları görmek için fonksiyonel İletişime geçiniz.