Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

Online işletme eğitimleri, yönetim ve işletme konularında bilgi sahibi olmak ya da bildiklerini üst seviyeye taşımak isteyen kişiler için hazırlanan eğitim programlarıdır. Online işletme eğitimleri sayesinde katılımcı, işletme yeteneklerini ve yönetim becerilerini geliştirme şansı elde eder.

Online işletme eğitimlerinin sonunda verilen sertifika ile kişi, işletme alanında yaptığı iş başvurularında yetkinliğini kanıtlar ve avantajlı bir konuma sahip olur.

Online İşletme Eğitimi Nedir?

Online işletme eğitimi; işletme, yönetim ve liderlik gibi alanlarda gerekli bilgilerin edinilebileceği online bir eğitim programıdır. Online işletme eğitimi, katılımcının işletme alanında gelişmesini sağlar.

Online işletme eğitimi sonunda verilen sertifika ise kişinin yeni meslek alanlarında çalışma şansı elde etmesine ve öz geçmişinin donanımlı olmasına  yardımcı olur. Online işletme eğitimi sayesinde birey, bildiklerini üst seviyeye taşır ve mesleki uzmanlık kazanır.

Online İşletme Eğitimleri Nelerdir?

Online işletme eğitimleri şunlardır:

 1. ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi
 2. Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi
 3. Temel Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi
 4. Vergi Hukuku Eğitimi
 5. Genel Muhasebe Kursu
 6. Ön Muhasebe Kursu
 7. Temel Muhasebe Eğitimi
 8. Sertifikalı Yangın Eğitimi
 9. Ergonomi Eğitimi
 10. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
 11. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi
 12. Yöneticiler için Online Finans Kursu
 13. Telemarketing - Telefonda Satış Eğitimi
 14. Saha Satış Eğitimi
 15. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

1.  ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi

ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi, ISO 10002:2018 standartları hakkında gerekli bilgileri sunan bir online eğitim programıdır. 

ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi sayesinde katılımcılar; müşteri şikayetlerini yönetmeyi, müşteri kaybı yaşanmasının nedenlerini ve farklı müşteri tiplerini öğrenmektedir. 

2. Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi

Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi, muhasebe alanında ve vergi hukuku ile ilgili yeni bilgiler kazanmak ve bu alanlarda gelişmek isteyen bireylere yönelik hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Online işletme eğitimleri arasında yer alan Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi’ne; vergi hukuku veya muhasebe alanında kariyer planlaması yapmak, yeni bilgiler edinmek, eğitim sonunda verilen sertifika ile iş başvurularında yetkinliğini kanıtlamak ve bildiklerini üst seviyeye taşımak isteyen herkes katılım sağlayabilir. 

3. Temel Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi

Temel Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi, muhasebe alanında ve vergi hukuku ile ilgili temel bilgilere ulaşılmasına imkan sağlayan bir online eğitimdir.

Vergi hukuku ile muhasebenin ne anlama geldiğini, iki alanı da temel seviyede öğrenmeyi, vergi çeşitlerini, tarhiyat çeşitlerini ve vergi hukuku alanında değerlendirme yapmayı öğrenmek isteyen bireyler online işletme eğitimleri arasında yer alan Temel Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi’ne katılım sağlamalıdır. 

4. Vergi Hukuku Eğitimi

Vergi Hukuku Eğitimi, vergi hukuku konusunda bilgi edinmek isteyen bireyler için düzenlenmiş bir eğitim programıdır.

Vergi Hukuku Eğitimi sayesinde katılımcılar; vergi hukukunun kapsadığı konuları, vergi türlerini ve vergilerin genel niteliğini öğrenir. Online işletme eğitimleri arasında yer alan Vergi Hukuku Eğitimi’ne hem hukuk alanında görev yapan bireyler hem de hukuka ilgi duyan herkes katılım sağlayabilir.

5. Genel Muhasebe Kursu

Genel Muhasebe Kursu, genel muhasebe alanında bilgi edinmek veya bildiklerini üst seviyeye taşımak isteyen bireylere yönelik hazırlanmış bir online eğitim programıdır.

Genel Muhasebe Kursu’na genel muhasebe alanında kariyer sahibi olmak ve muhasebe alanında yeni bilgiler öğrenmek isteyen tüm bireyler katılabilir. Genel Muhasebe Kursu’nun sonunda alınan sertifika sayesinde bireyler iş başvurularında yetkinliklerini kanıtlama şansı elde eder.

6. Ön Muhasebe Kursu

Ön Muhasebe Kursu, ön muhasebe alanı ile ilgili online eğitim veren bir programdır. Ön Muhasebe Kursu sayesinde katılımcı, ön muhasebe alanında bilgi sahibi olmaktadır.

Eğitim sonunda alınacak sertifika sayesinde öz geçmişinin verimliliğini arttırmak, ön muhasebe uygulamalarını öğrenmek ve ön muhasebe alanında kariyer planı yapmak isteyen tüm bireyler online işletme eğitimleri arasında bulunan Ön Muhasebe Eğitimi’ne katılmalıdır. 

7. Temel Muhasebe Eğitimi

Temel Muhasebe Eğitimi, temel muhasebe bilgilerini öğrenmek ve temel muhasebe alanında kariyer sahibi olmak isteyen bireylere yönelik oluşturulmuş bir online eğitim programıdır.

Temel Muhasebe Eğitimi sayesinde birey; muhasebe kavramını, muhasebe çeşitlerini ve muhasebenin işletme ile olan ilgisini öğrenir. Ön muhasebe alanında görev yapmak, sertifika sayesinde muhasebe bilgilerini kanıtlama şansı yakalamak, sahip olduğu bilgiler arasına yenilerini eklemek ve çeşitli muhasebe uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes online işletme eğitimleri arasında yer alan Temel Muhasebe Eğitimi’ne katılabilir.

8. Sertifikalı Yangın Eğitimi

Sertifikalı Yangın Eğitimi, herhangi bir nedenle ortaya çıkan yangınlara müdahale edilirken neler yapılması gerektiğini öğrenmeye yardımcı olan bir online eğitim programıdır.

Sertifikalı Yangın Eğitimi’ne katılım sağlayan bireyler; yangın tüpünün kullanılışını, yangın esnasında yapılması gereken uygulamaları, yangın çeşitlerini ve yangın süreçlerini öğrenme şansı elde eder. İtfaiye merkezlerinde görev almak ve yangın konusunda bilinçlenmek isteyen herkes Sertifikalı Yangın Eğitimi’ne katılabilir.

9. Ergonomi Eğitimi

Ergonomi Eğitimi, bireylerin daha verimli bir ortamda çalışabilmesi için yapılması gereken uygulamalar hakkında bilgilerin aktarıldığı bir online eğitim programıdır. Ergonomi Eğitimi; ergonominin ne anlama geldiğini ve çalışma koşullarının nasıl daha iyi bir hale getirilebileceğini öğrenmek isteyen tüm bireyler için faydalı bir online eğitim olacaktır. 

Aynı zamanda iş yaşamında karşılaşılabilecek olan mesleki hastalıkların önüne geçmek için neler yapılması gerektiğini öğrenmek isteyen tüm bireyler Ergonomi Eğitimi’ne katılım sağlayabilir. Online işletme eğitimleri arasında bulunan Ergonomi Eğitimi’nin sonunda alınacak sertifika sayesinde katılımcılar, ergonomi alanında kazandığı bilgileri kanıtlama şansına sahip olur ve öz geçmişlerinin verimliliğini arttırarak iş başvurularında olumlu sonuç alma ihtimallerini yükseltir.

10. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi, çalışmalarını web üzerinden sürdüren şirketlerde veri güvenliğinin önemini ve veri güvenliğinin sağlanması için gereken uygulamaları konu alan bir online eğitim programıdır.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi sayesinde programa katılım sağlayan bireyler, bilgi güvenirliğinin neden önemli olduğunu ve güvenilirlik alanında yaşanabilecek sorunları öğrenerek ISO 27001 standartları hakkında bilgi sahibi olacaktır.

11. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi, çeşitli kuruluşların bir ürünü piyasaya sunarken müşteriyi düşünerek hareket etmesine ve sundukları hizmeti arttırmasına yönelik uygulamaların öğrenilmesine yardımcı olan bir eğitim programıdır. 

Kalite yönetiminin önem derecesini, üretimin ya da hizmetin kaliteli bir hale getirilmesini, kalite yönetim uygulamalarını öğrenmek ve sahip olduğu işletmenin verimliliğini arttırmak isteyen tüm bireyler online işletme eğitimleri arasında yer alan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi’ne katılmalıdır.

12. Yöneticiler için Online Finans Kursu

Yöneticiler için Online Finans Kursu, finans uygulamaları ile ilgili bilgi sahibi olmak ve finans uygulamalarının nasıl yönetileceğini öğrenmek isteyen bireyler için düzenlenmiş bir eğitim programıdır. Yöneticiler için Online Finans Kursu, finans alanında kullanılan yöntemleri öğrenmek isteyen kişilerin alması gereken bir eğitimdir.

Online işletme eğitimleri arasında yer alan Yöneticiler için Online Finans Kursu’nun sonunda alınacak olan sertifika sayesinde katılımcılar, yetkinliklerini kanıtlama şansı elde eder ve iş başvurularında avantajlı bir konum kazanır.

13.Telemarketing - Telefonda Satış Eğitimi

Telemarketing - Telefonda Satış Eğitimi, telemarketing çalışanlarının görüşme sürelerini verimli geçirmesi için gereken bilgilerin sunulduğu bir online eğitim programıdır.

Telemarketing - Telefonda Satış Eğitimi sayesinde katılımcılar; telefon görüşmelerinin yönetimini elde tutmayı, kısa sürede verimli görüşme yapmayı, müşterilerin ihtiyaçlarını gidermeyi ve müşteri sorunlarını çözmeyi öğrenme imkanı elde eder.

14. Saha Satış Eğitimi

Saha Satış Eğitimi, saha satış yöntemlerini öğrenmek ve saha satışını verimli kılmak isteyen bireylere yönelik düzenlenen bir eğitim programıdır.

Online işletme eğitimleri arasında yer alan Saha Satış Eğitimi sayesinde bireyler, bir hizmetin veya ürünün satışını en doğru biçimde gerçekleştirmeyi ve müşterilerle kurulan iletişimi daha etkin kılmayı öğrenir. Aynı zamanda saha satışı ile ilgili gerekli bilgileri öğrenerek satışlarının performansını arttırır.

15. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği alanında temel bilgilerden oluşan bir online eğitim programıdır. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, çalışanlar ile yöneticilerin iş sağlığı ve güvenliği alanında bilgi sahibi olmasına yardımcı olur.

Online işletme eğitimleri arasında yer alan Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ne katılım sağlayan birey, iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları ile ilgili yeterli bilgiye ulaşır fakat eğitim sonunda iş sağlığı ve güvenliği alanında yetki sahibi olmaz.

Online İşletme Eğitimleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online işletme eğitimleri satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Alınması planlanan işletme eğitiminin kapsadığı konular öğrenilmelidir.
 • Eğitim sonunda öğrenilecek bilgilerin kişinin beklentilerini karşılayıp karşılamayacağından emin olunmalıdır.
 • Alınacak olan sertifikanın kariyer gelişimine etkileri hakkında araştırma yapılmalıdır.
 • Sertifikaların geçerlilikleri araştırılmalıdır.

Online İşletme Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Online işletme eğitimlerinin faydaları şunlardır:

 • Yöneticilik alanında yetkinliğin gelişimini destekler.
 • Katılımcı, yeni bir iş alanında görev yapma şansı kazanır.
 • Bilgi seviyesini arttırdığı için iş hayatında öz güvenli olmaya yardımcı olur.
 • İşletme alanında uzmanlık kazanılır.

Online İşletme Eğitimlerinin Mesleki Faydaları Nelerdir?

Online işletme eğitimlerinin mesleki faydaları şunlardır:

 • Öz geçmişin verimliliğini arttırır.
 • İş yaşamında profesyonel bir tutum sergilemeyi destekler.
 • Kariyer gelişimine katkıda bulunur.
 • Alınacak sertifika sayesinde iş bulma şansı artar.
 • Yetkinliğin artması ile birlikte kişinin kazanç durumu da artar.

Online İşletme Eğitimi Sertifikası Nedir?

Online işletme eğitimi sertifikası, online işletme eğitimlerinin sonunda verilen sertifikadır. Eğitime katılım sağlayan bireyler, eğitim sonunda sertifika sahibi olabilmek için çoktan seçmeli sınava girmeli ve verilen soruları sınav süresi içerisinde tamamlamalıdır.

Online işletme eğitimi sertifikasının aynı zamanda uluslararası geçerliliğinin bulunması, kişinin kariyer planını olumlu yönde etkiler. Böylelikle katılımcı, hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışma şansı elde eder.

Online İşletme Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Online işletme eğitimi sertifikası, mesleki uzmanlığı kanıtlamaya yardımcı olur ve kişinin güçlü bir öz geçmiş oluşturmasını sağlayarak kariyer gelişimini destekler. 

Online işletme eğitimi sertifikası alan bireyler, yetkinliklerini yurt dışında da kanıtlama şansı elde eder. Aynı zamanda alınacak olan sertifika sayesinde kişi, öğrenmeye açık bir birey olduğunu belgelemiş olur.

Online İşletme Eğitimleri için Sertifika Nasıl Alınır?

Online işletme eğitimleri için sertifika şu şekilde alınır:

 • Sertifika sahibi olunmak istenen eğitimin içeriği hakkında araştırma yapılmalıdır.
 • Eğitime karar verildikten sonra eğitim ücretli ise ödeme gerçekleştirilmelidir.
 • Eğitim kapsamında yer alan dersler tamamlanmalıdır.
 • Dersler izlendikten sonra online olarak gerçekleştirilen sertifika sınavına giriş yapılmalıdır.
 • Sınav, belirlenen süre içerisinde tamamlanmalıdır.
 • Sınavda başarı elde eden katılımcılar, sertifika almaya hak kazanmış olurlar.

Boğaziçi Enstitüsünde katılımcılar, aldıkları eğitim sonunda yeterliliklerini belgelendirme amacıyla online olarak gerçekleştirilen sertifika sınavına katılım sağlar. Sınavı başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar sertifika alma şansı kazanır.

Online İşletme Eğitimleri için Sınav Nasıl Yapılır?

Online işletme eğitimleri için sınav, derslerin bitiminden sonra online yani çevrim içi bir ortamda gerçekleştirilir. Eğitimi alan kişi, Boğaziçi Enstitüsü öğrenci panelinden sınava giriş yaparak sınav sorularını belirlenen süre içerisinde çözer. 

Online işletme eğitimleri sonunda yapılan sınav, alınan eğitimin içeriğiyle ilgili olarak hazırlanmaktadır. Sınavda başarı elde eden katılımcı, sertifika almaya hak kazanır ve böylelikle öz geçmişinin verimliliğini arttırarak kariyer gelişimini olumlu yönde etkilemiş olur.

Online İşletme Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Online işletme eğitimine şu kişiler katılabilir:

 • İşletme alanında çalışan bireyler
 • Yöneticiler
 • Yöneticilik ve işletme alanında mesleki uzmanlık kazanmak isteyen bireyler
 • İşletme alanında kariyer gelişimini sağlamak isteyenler
 • İşletme ve iktisat fakültesi öğrencileri

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Online kişisel gelişim kursları iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Yabancı Dil


Online dil eğitimleri kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsünde sizleri bekliyor..

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


Mülakat teknikleri, işe alım, İK yönetimi gibi insan kaynakları alanındaki tüm online eğitimler burada! Hemen sertifikalı online İK eğitimlerine kaydol...

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı...

Hukuk Eğitimleri


Hukuk eğitimleri kategorisi, tüm online hukuk eğitimlerinin bulunduğu sayfadır. Sertifikalı hukuk eğitimlerine katılarak siz de kariyerinizde uzmanlaşın...

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile birçok sertifikalı eğitimi enstitü ve üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları ile...

Ücretsiz Eğitimler


Ücretsiz eğitimler ve online ücretsiz sertifika programları bu kategoride sizleri bekliyor. Online ücretsiz sertifikalı eğitimler ile kendini geliştir...

Animasyon


Animasyon eğitim, ilgili ders içeriğinin bir animasyon karakteri ve bir senaryoya bağlı kalarak hazırlanmasıdır. Online animasyon eğitimler...

Üniversite Hazırlık


Üniversite hazırlık aşaması, birçok öğrenci için zorlu geçmektedir ancak online sınava hazırlık sistemi ile YKS ve üniversite sınavlarına kolay hazırlık...

MEB Sertifika Programları


MEB sertifika programları, Milli Eğitim Bakanlığının onayını alan kurumlar tarafından verilen eğitimlerdir. MEB onaylı eğitim programları...

İş Sağlığı ve Güvenliği


Online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri Boğaziçi Enstitüsünde. ISO eğitimleri ve iş güvenliği alanındaki tüm nitelikli kurslara buradan kaydolun...