Üniversite Sertifikalı Eğitimlere Hemen Katıl. Potansiyelini Keşfet!


Aradığınız eğitimi bulamadık. Online eğitimlerin tamamını görüntüleyebilir ya da filtreleme yaparak dilediğiniz eğitime kolayca ulaşabilirsiniz.

İşyerlerinin varlık sürdürebilmesi için işletme becerilerinin gelişmiş olması ve o işletmede çalışan kişileri yaptıkları iş için gerekli olan bilgilere sahip olmaları gerekir.

Bu sebeple online işletme eğitimleri ortaya çıkmıştır.

Bu eğitimler sayesinde işletme için ihtiyaç duyulan bilgiler ve beceriler kazanılır. Ayrıca da eğitimlerle iş hayatında yaşanabilecek sorunlara karşı başa çıkma yolları öğrenilir.

Online İşletme Eğitimleri

Online işletme eğitimleri kişilerin daha iyi kariyer yapmalarına imkan tanır. Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen eğitimleri alarak mezun olan kişiler sertifikalarının etkisiyle daha kaliteli işler bularak başarılı insanlar arasında yer alabilirler.

Online işletme eğitimleri toplamda 7 eğitimden oluşur.

Bu eğitimlerin isimleri şöyledir;

Bu eğitimleri katılmak isterseniz kayıt olup enstitünün uzem sistemine bağlanmanız yeterlidir. Bu sayede eğitim almaya başlarsınız ve eğitime katılıp konuları bitirmenize bağlı olarak da enstitüden mezun olursunuz.

Online İşletme Kurslarının Avantajları

Boğaziçi Enstitüsünden alacağınız online işletme kursları sayesinde sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan en önemlisi CV’nize sertifika bilginizi ekleyebilecek olmanızdır. İşverenler bu sertifika sayesinde sizi daha kolay işe alabilirler.

Eğitim online olduğu için örgün eğitimlerde yaşadığınız sıkıntıları yaşamazsınız. Enstitünün uzman isimlerinden işletme eğitimi alırsınız. Eğitime istediğiniz an katılarak eğitimi tamamlayabilirsiniz.

İşletme Kategorimizde Neler Öğrenebilirsiniz?

İşletme kategorimizde bulunan eğitimler sayesinde iş hayatında ihtiyaç duyabileceğiniz birçok bilgiyi edinirsiniz.

Özellikle dijital pazarlama veya SEO alanında aldığınız eğitimler sayesinde çalıştığınız şirketin daha iyi durumlara gelmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitimlere bağlı olarak ise şu konuları öğrenebilirsiniz;

  • Pazarlama
  • İnsan kaynakları
  • Satış teknikleri
  • İş sağlığı ve iş güvenliğinin ilkeleri
  • Meslek hastalıkları
  • Ters beyin fırtınası
  • Dijital girişimcilik
  • SEO teknikleri

Bu bilgileri online işletme eğitimleri kategorisinden seçtiğiniz eğitimlere bağlı olarak alabilirsiniz. Bu eğitimlerin süreleri de eğitimden eğitime değişir. Örneğin liderlik eğitimin süresi 50 saat olurken SEO eğitiminin süresi 120 saat olur.

Boğaziçi Enstitüsü’nden Sertifika Şansı!

Boğaziçi Enstitüsünden aldığınız eğitimi alacağınız sertifika kanıtlar. Bu sayede sahip olduğunuz sertifikayla çalışma hayatına atılabilirsiniz.

İsterseniz sertifikanızı kendi işinizi kurarken kullanırsınız isterseniz de iş başvurularında bilgi ve beceri ispatı için kullanabilirsiniz.

Kurumumuzu seçtiğinizde alacağınız sertifika için ücret ödemezsiniz. Eğitim için ödediğiniz ücrette sertifika ücreti de yer alır.

Sertifikanızı Alın, İşe Başlayın!

Günümüzde özel veya resmi kurumlar çalışan ararken sertifika veya belge talep ederler. Çünkü bu belgeler kişinin bilgisini veya becerisini ortaya koyar. Bu sayede işe başvuran kişinin işe uygun olup olmadığı karar verilir. Enstitüden aldığınız eğitimlerde bu sebepten sertifika sahibi olursunuz. Bu sayede sahip olduğunuz sertifikayla başvurularınızı daha kolay yapabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü’nde Dilediğiniz Zaman Öğrenin!

Boğaziçi Enstitüsü online işletme eğitimlerinin başvuru için belirlenmiş süresi vardır. Ancak eğitimlerin tamamlanması için belirlenmiş bir süre yoktur.

Bu sayede kurumumuzu tercih edenler öğrenme hızlarına bağlı olarak eğitimi tamamlayıp belge alma hakkı kazanırlar. Eğitimi bitirmelerinin ardından belge hazırlanmaya başlar ve mezuniyetten sonraki 10-15 gün içinde teslim edilir.

Online Eğitim Kategorileri

Online Eğitim Kategorilerinde aradığınız tüm eğitimler buradan ulaşabilirsiniz...


Kişisel Gelişim


Kişisel gelişim eğitimleri iş hayatınıza sağlayacağı fayda kadar kendi kişisel gelişiminiz için de büyük önem taşımaktadır.

Bilişim


Bilişim günümüzün popüler meslek dallarından biridir. İstanbul Boğaziçi Enstitüsü olarak sunduğumuz öğretici ve sertifikalı bilişim kursları için tıklayın.

Sağlık


Sağlık kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Psikoloji


Psikoloji kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

İşletme


İşletme yönetimi eğitimleri ile kariyeriniz için yeni fırsatlar oluşturabilir ve bu eğitimler sonunda alacağınız sertifika ile CV'nize güç katabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi


Çocuk Gelişimi kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Verimlilik ve Planlama


Verimlilik ve planlama kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Mesleki Gelişim


Mesleki gelişim eğitimleri ilgi alanınızdaki meslekler hakkında ekstra bilgiye sahip olmanızı sağlar. Mesleki gelişim eğitimleri için tıklayın.

Dil Bölümü


Dil bölümü kategorisi altında birbirinden başarılı eğitmenlerin uzaktan eğitim sertifika programları, Boğaziçi Enstitüsü'nde sizleri bekliyor!

Liderlik


Liderlik ve girişimcilik eğitimleri ile girişimleriniz ve işiniz için gerekli eğitimlere Boğaziçi Enstitüsü güvencesiyle bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarlama


Pazarlama iş dünyasının her alanında bulunan bir alandır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz size sayısız iş fırsatı sunabilir.

İnsan Kaynakları Eğitimleri


İnsan Kaynakları Eğitimleri: Mülakat teknikleri eğitimi, işe alım süreçleri eğitimi, cv oluşturma eğitimi, ik planlama eğitimi, insan kaynakları yönetimi eğitimi

Eğiticinin Eğitimleri


Eğiticinin Eğitimleri - Alanında uzman eğitmen olmak isteyenler eğitmen eğitimleri programlarına bu sayfadan erişebilirisiniz. Üniversite sertifikalı eğiitmler

Hukuk Eğitimleri


Hukuk Eğitimleri Kategorisi tüm hukuk eğitimlerinin sıralandığı ve tüm hukuk eğitimlerini kolayaca bulacağınız sayfadır.

Akademi ve Paket Programları


Akademi ve Paket Programları ile bir çok sertifikalı eğitimi Enstitü ve Üniversite onaylı şekilde alabileceksiniz. Üniversite sertifika programları