Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-05-28T12:00
online-egitimler-bogazici-enstitusu
Google 'da İlk Sıralara Çıkma Uzmanı

Google 'da İlk Sıralara Çıkma Uzmanı


Google 'da ilk sıralara çıkma uzmanı diğer bir ifadeyle SEO uzmanı web sitenizi google standartlarına uygun bir konuma getiren ve firmanızı arama sonuçlarında gözle görülen seviyelere taşıyan dijital web teknolojileri uzmanıdır. Görsel açıdan iyi tasarlanmış bir web siteniz var, satış ve pazarlamaya hazır ürünleriniz var ancak google ‘da potansiyel müşterilerinize ulaşamıyorsanız bu aşamada Google ‘da ilk sıralara çıkma uzmanı aramanın vakti gelmiş demektir.

Google ‘da İlk Sıralara Çıkmak için web sitenizin her açıdan başta google olmak üzere arama motorlarının istediği seviyeye ve standartlara getirilmesi gerekmektedir. Bu işlem birçok teknik işlemin bir arada kullanıldığı kompleks bir çalışmanın bütünüdür. Başlangıç 30 günlük temel bir çalışmayı gerektirir. Bu süreçte web sitenize ait tüm eksikler, hata ve standart dışı uygulamalar tespit edilip, uygulanacak çalışmanın yol haritası tüm detayları ile hazırlanır. Buna web sitenizin kurtuluş reçetesi diyebiliriz. Bunu daha detaylı anlamak açısından madde madde açıklayabiliriz;

Google ‘da İlk Sıralara Çıkma Uzmanı Sizin İçin Ne Yapar

1  - ) Öncelikle web sitenize ait bir Analiz raporu hazırlar. Bu rapor çok detaylıdır. Ve sitenize ait tüm hata, eksik, standart dışı uygulamalar, kullanılan teknolojilerin son güncellemelerle uyumluluğu gibi kapsamlı bir dizi çalışmayı kapsar. Analiz Raporu ile web sitenizin adeta hastalıkları ortaya çıkarılır ve net teşhis konur.

2 – ) Analiz Raporunu oluşturup sitenizin neden google ‘da çıkmadığını net olarak teşhis ettikten sonra yine kapsamlı ve detaylı olarak bir SEO Yol Haritası çalışması başlatır. Analiz Raporu için web sitenizin hastalık teşhis raporu demiştik. İkinci aşamada siteniz için hazırlanan SEO Yol Haritası çalışması ise hastalığın tedavisi için gerekli net ve etkili reçeteyi ifade eder.

3 – )SEO Yol Haritası çalışmasında web siteniz için uygulanacak tüm çalışmalar madde madde geniş detaylı açıklamaları ile birlikte hazırlanır. Artık hastalık teşhis edilmiş tedavi süreci için gerekli reçete ve çalışmalar hazırlanmıştır.

4 -  ) Bu aşamada gerek yüzyüze gerekse whatsapp üzerinden karşılıklı bir toplantı planlanır ve yapılan çalışmaları tarafınıza sunar. Size sunulan bilgilerle sitenizin neden google ‘da görünmediğini, bunun için hangi çalışmaların yapılması gerektiğini, çalışma sürecini detaylı olarak görüşür ve sizi bilgilendirir.

5 - )  Analiz ve SEO Yol Haritası ile ilgili çalışma 30 günlük bir süreci kapsayacaktır. Bu sürecin sonunda sizinle yapılan toplantı sonucu web sitenizin SEO süreci için onay ve ücret planlaması başlar. Karşılıklı görüşme sonucu bir SEO Ücreti belirlenir. Ücrette mutabık kalınır. Ödemenin bir kısmı yapılır, diğer miktar için bir ödeme planı hazırlanır ve profesyonel SEO süreci başlamış olur.

Kaliteli ve başarılı bir SEO çalışması 12 aylık düzenli ve profesyonel bir süreci kapsar. Zira belirli aralıklarla tamamlanması gereken aşamalar, giderilmesi gereken standardizasyon eksikleri ve bütünleşik arama motoru teknikleri ile uyumlu performans artırma metodları sistematik bir düzenle ilerlemesi gereken aşamalardır. Tıpkı bir bebeğin titizlikle takip edilmesi gereken büyüme dönemleri gibi.

SEO çalışmaları dünya standartları ölçüsünde son derece üst düzey bir teknoloji ve profesyonel bilgi birikimiyle, gerekli tüm standartlar uygulanarak yapılır. Tabiki bu şekildeki bir süreç başarı ile sonuçlanacaktır. Böyle kaliteli bir çalışmayla sitenin arama motorlarında yükseliş ivmesi kazanmasını firma yönetici ve çalışanları ile birlikte kahvemizi içerken keyifle izlersiniz.  Bu kuşkusuz sevindirici bir durum.

Üst düzey bir SEO Uzmanı olmak, yukarıdaki satırlarda bahsettiğimiz gibi SEO hizmeti verdiğiniz firma yöneticileri ile birlikte yaptığınız çalışmalardan elde ettiğiniz başarıları keyifle izlemek, bu arada tebrik ve övgüler almak istiyorsanız size Sertifikalı SEO Uzmanlık Eğitimi programımızı tavsiye ediyoruz. Eğitimden memnun kalacak, dersleri başarılı bir şekilde ilgi ile takip edip sertifikanızı aldıktan sonra Profesyonel SEO Uzmanı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

Yazı Değerlendirmesi : 0 Puan
Toplam : 0 Yorum

 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
0

  Yazı Puanı

  Yazı Değerlendirmesi : 0
  Toplam : 0 Yorum

  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  Yorumlar

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü :{{yrm.cevap}}
  Yorum & Oylama Ekle

  • Bu yazıyı beğendiniz mi?